Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#219401) csuvicsuva


csuvicsuva
őstag

Ki az igazi "felhő" játékos? Aki konzoljátékot játszik pc-n, android emulátorral. :DDD

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#219402) Micsurin válasza csuvicsuva (#219401) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Kár, hogy konzolra még nincs xCloud. Szép is latency rekord lenne:

Konzolon xCloud és gamestreaminggel játszani a mobilon keresztül. :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#219403) mike1334 válasza l.skywalker (#219398) üzenetére


mike1334
veterán

Á... inkább:
On everything*
*Except ps4

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#219404) persil válasza ollie (#219389) üzenetére


persil
nagyúr

Istenem, vegre valaki.

Ezer es meg ezer plusz egy neked.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#219405) S@c@ válasza l.skywalker (#219396) üzenetére


S@c@
őstag

Pont jokor kezdtem el a dishonored 2t ☺ 4ik missionnal vagyok. Meg lehet be is fejezem 30ikaig.

(#219407) NoMagix válasza oriic (#219399) üzenetére


NoMagix
addikt

Köszi ez király volt! :Y
Nagyon jó minőségi munka, számomra!

(#219408) kalozhun100


kalozhun100
őstag

Hogyan és hol érdemes most Ultimatet venni? Van 300ftos cuccom. Be akarok vásárolni.

Samsung Galaxy S7 Edge

(#219409) RudY válasza kalozhun100 (#219408) üzenetére


RudY
addikt

Pl. itt az aprón is találsz kedvező árakon.

(#219410) vargalex


vargalex
félisten

Sziasztok!

Fiam Fortnite-ozik, tényleg csak Xbox Live előfizetéssel tud játszani? (Nemrég jutottunk hozzá egy Xbox One-hoz, a fiókot rajta hagyta az előző tulaj. Most járt le az Xbox live előfizetés, így most derült ki számunkra...)

Alex

(#219411) MasterMark válasza vargalex (#219410) üzenetére


MasterMark
titán

Igen.

Switch Tax

(#219412) S e t h válasza persil (#219404) üzenetére


S e t h
nagyúr

Mínusz sok.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#219413) Madoc válasza S e t h (#219412) üzenetére


Madoc
veterán

+1 :DDD

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#219414) ollie válasza vargalex (#219410) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Multiplayerhez kell.

***

(#219415) icemad válasza ollie (#219414) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Fortniteban csak multi van. Én is megszívtam vele... Gondoltam a Save the world majd jó lesz gyakorolni. Hát a francokat. :)

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#219416) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Frissült az összefoglaló:

Xbox Game Pass tartalma

>>> Elérhető játékok listája <<<

Hamarosan bekerülő játékok:

szeptember 22:

szeptember 24.

november 10.

Kiegészítők információk / frissítések:

Új DLC-k/kiegészítők/bővítések, 10% kedvezménnyel:
• Minecraft Dungeons: Creeping Winter DLC
• The Outer Worlds: Peril on Gorgon & Expansion Pass
• Sea of Thieves: Talk Like a Pirate Day (ingyenes)

Új Perk-ek*:
-
*Csak Xbox Game Pass Ultimate előfizetőknek.
Kódok és beváltás elérhető, konzolon ill. a Game Pass mobilalkmazásban

Elhagyó a konzol:

szeptember 30.
• Bad North
• DiRT Rally 2.0
• Dishonored 2
• Panzer Dragoon Orta
• Westerado: Double Barreled
• Yooka-Laylee

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#219417) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda


This Week’s Deals With Gold and Spotlight Sale Plus Publisher Sale

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#219418) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Emlékeztető:

Már csak maholnap behúzható Gold-os játékok:

Aktuális Games wit Gold (GwG) játékok

2020/ Szeptember
(a store linkért kattints a képre)

Szeptember 1-től szeptember 15-ig:

És már behúzható a második "eresztés":

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#219419) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

Tök jó ez a Magyar nyelv boxon, csak arra nem gondoltam volna, hogy amelyik játékban elérhető a magyar nyelv, azt is átállítja magyarra. :DDD Na mindegy, akkor marad az angol. :))

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#219420) Deck válasza IntelKiller7 (#219419) üzenetére


Deck
titán

2020 végére csak lett.. :DDD

PS5

(#219421) vargalex válasza IntelKiller7 (#219419) üzenetére


vargalex
félisten

Ez még valami beta rendszer? Nálunk nem választható a magyar nyelv...

Alex

(#219422) l.skywalker válasza vargalex (#219421) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Igen. Insider-eknek érhető el.
https://insider.xbox.com/en-us/

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#219423) Fernet válasza IntelKiller7 (#219419) üzenetére


Fernet
senior tag

Van egy játék (Farm Together) amiben elméletileg van magyar nyelv, de nem váltott át nálam, maradt angol. PC-n magyarul megy. Emailben kérdeztem a fejlesztőket korábban, hogy boxon miért nem magyar, azt válaszolták, hogy a rendszer nyelve alapján választ a játék. Az most ugye magyar lett, a játék mégsem az. Max írok még egy levelet nekik. :)

Van amúgy a magyar verzióban pár elég fura fordítás. Az üdvözlő üzenet a "Hi, xy" helyett "Kedves xy" :F A hálózati beállításoknál a NAT típusát "Open"-ről valahogy "megnyitás"-ra sikerült fordítani.

[ Szerkesztve ]

(#219424) IntelKiller7 válasza Fernet (#219423) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Szerencséd van. Nálam a forza egyből átváltott. Hogy rohadna meg. :DD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#219425) Fernet válasza IntelKiller7 (#219424) üzenetére


Fernet
senior tag

Nem értem miért így csinálják. Nem lenne jobb a játék menüjében választani nyelvet? És akkor mindenki azt választ amit akar.

(#219426) F_Peter válasza Fernet (#219425) üzenetére


F_Peter
őstag

Nyugi, túl sok játékban úgy sincs magyar nyelv.
Mondjuk most hogy a dash "kész", Oric biztos a játékok magyarításával fog foglalkozni. :)

(#219427) kory24


kory24
őstag

Xbox Game Pass Quests küldetések

Nálam még nincs az alkalmazásban ilyesmi, ahogy xcloud se.

(#219428) Yszapos


Yszapos
tag

Sziasztok! Remélem jó helyre írok. Elvileg ma jelenik meg az Xcloud androidra. Leszedtem az Xbox Game Pass appot, regisztráltam egy fiókot, igaz még nem vettem meg az Xbox Game Pass Ultimate csomagot. Lehet, hogy emiatt nem jelenik meg az, hogy a telefonon is tudjam indítani? Mert egyelőre csak telepíteni tudnám.

Szerk.: Közben leszedtem az Xbox Games Pass Bétát, itt már van olyan opció, hogy Felhő, de a játékot még nem tudom elindítani.

[ Szerkesztve ]

(#219429) l.skywalker válasza kory24 (#219427) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

a Game Pass Quests a Microsoft Rewards része, ez Magyarországon nem elérhető.

Az xCloud pedig a mai nappal lesz valamikor élesben elérhető:
https://www.xbox.com/hu-HU/xbox-game-pass/cloud-gaming/home

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#219430) l.skywalker válasza Yszapos (#219428) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Általában az ilyen launch-ok US idő szerint történnek, nálunk szerintem délutánra lesz aktívan elérhető a szolgáltatás, biztos lesz erről hivatalos kommunikációja az Xbox-nak.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#219431) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Nem a béta, hanem a rendes Xbox Game Pass alkalmazásban lesz elérhető:

Xbox Game Pass - Google Play

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#219432) h377


h377
tag

Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy tapasztalt-e valaki olyat, hogy a Microsoft Store-ból (XBOX) nagyon lassú a letöltés, Digi Gigabites csomagom van (FTTH). Elindul a letöltés és bőven 100mbit/s alatt marad, de inkább 30. Esetleg alkalmanként hirtelen felugrik 200-300-ra majd leszakad 0-ra és ez ismétlődik.

Másnál Telekom előfizetéssel nincs probléma MS-felé, illetve a saját Digi előfizetéssel Playstation Store-ból szintén nincs probléma.

Szóval gyanús, hogy az MS szerverei felé lehet valami, de már hónapok óta.

Van valakinek ötelte/tapasztalata?

Köszönöm!

(#219433) l.skywalker válasza h377 (#219432) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Igen, azért ez a jellemző. Lehet javítani ezen pár dologgal, de sajnos inkább az a jellemző, hogy bőven a sávszélesség alatt tölt le. Egy tuti tipp: kábelt használj WiFi helyett

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#219434) ratcache válasza h377 (#219432) üzenetére


ratcache
aktív tag

ugyan csak 100-as digi csomag, de ebből sok esetben még a 30-at sem éri el az Xbox download. Vannak kiugró tüskék, de messze nem hozza a papíron elvártakat, ugyanolyan hullámzó ahogyan írod is: néha felmegy 70-ig pár mp-re, aztán visszaesik.

maga a net stabil, más forrásból (virágbolt pl.) kimaxolja, box wifi 5GHz-en tiszta rálátással a mesh egységre 2 méterről kb.

zavarni mondjuk annyira nem zavar, távolról elindítom és mire odajutok elé úgyis lent van.

(#219435) icemad válasza Fernet (#219425) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Pont a Forza Horizon-ban lehet menüben is állítani. :)

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#219436) IntelKiller7 válasza h377 (#219432) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Inkább évek óta. A letöltés tuti valami krumpli szervereken folyik. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#219437) vargalex


vargalex
félisten

Sziasztok!

Újabb kérdés: ha a konzolon több fiók is be van állítva, ezek közül az egyikre megveszem a GPU-t, vagy Xbox Live Gold-ot, akkor másik fiókkal bejelentkezve tud majd játszani a Fortnite-val a fiam (a másik fiókhoz van rendelve az Epic Games accountja)? Vagy arra a fiókra kell megvenni, amivel játszik? Hogy megy ez az Xbox One-on?

[ Szerkesztve ]

Alex

(#219438) l.skywalker válasza vargalex (#219437) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

2 lehetőség van:
1. Amelyik fiókra megveszed arra beállítod az adott konzolt Home-nak és akkor minden további fiókkal osztódik az előfizetés a játékkönyvtár stb. HOME
2. Ha bejelentkezel egy fiókkal amelyik rendelkezik Gold-al vagy GPU-val, mindaddig amíg be van jelentkezve a többi fiók is eléri ezeket az előnyöket

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#219439) Micsurin válasza IntelKiller7 (#219436) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Vigyázz mert mindjárt megkapod egyik másik németben "rekedt" topiklakótól, hogy mit akarunk mi itthon a nettel... :DDD :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#219440) IntelKiller7 válasza Micsurin (#219439) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

uhh. :DDD
Az tény, hogy itthon eu szinten kiváló a net, de amikor ilyeneknél nem tudod kihasználni akkor sokra mész vele.. főleg amikor mondjuk 100GB 1 forza meg 200GB 1 COD és sorolhatnám. Aztán mittudomén fél óra letöltés helyett ott ülsz elötte fél napot. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#219441) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Sziasztok!

A hardveraprón eléhető éves gold-ok megbízhatóak? Szeptember végén lájár az Ultimate, de nem kell csak sima gold. 13K körül árulják az nagyon jó ár.
Illetve pacsi a Microsoft-nak 1 hét alatt cserélték újra a hibás Elite Controllert és "grátisz" küldtek hozzá egy teljes gomb készletet....

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#219442) HunChris válasza h377 (#219432) üzenetére


HunChris
senior tag

Szintúgy. Vodafone (UPC) net, 150 helyett 30 Mbit az átlag (10-70Mbit).
Xbox sávszélteszt maxon jön, PC-n is a Store-ból jön csonton.
Valamit átcsoportosíthatnának, bővíthetnének, vagy peer to peer is mehetne mert ez nem sok...

[ Szerkesztve ]

(#219443) RudY válasza h1mpi (#219441) üzenetére


RudY
addikt

Megbízhatók, ha megbízhatótól veszed. Viszont ha ultimate-re csak goldot töltesz, akkor konverziós váltás/beszámítás van. Én megvártam most míg lejár és úgy töltöttem fel újra. 12 gold+1 ultimate+1 free.

(#219444) h377 válasza HunChris (#219442) üzenetére


h377
tag

Köszi mindenkinek a válaszokat!

Azt akarnám kibogozni, hogy vajon hol lehet a bottle neck, de akkor ezek szerint más szolgáltatónál is vannak ilyen problémák (UPC). Illetve. pl havernál (Telekomos) nincs.

Lehet a szomszédos országokba már szűkös a kapacitás egyes szolgáltatóknál pl: Digi/UPC?

Azt tudjuk hogy az MS szerverei fizikailag hol vannak? Mind külföld vagy van magyarországon is?

(#219445) l.skywalker válasza h377 (#219444) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én azt vettem észre, hogy ha kilépek a játékokból (nem csak Dash-re rakom, hanem Menü gomb és Quit/Kilépés), ilyenkor hatványozottan megnő a letöltési sebesség. Ill. egyszerre csak 1 játékot töltök, ha be van kapcsolva a gépe, tömegesen csak Instant ON-ban töltök.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#219446) h377 válasza l.skywalker (#219445) üzenetére


h377
tag

Igen, én is így szoktam. Ellenkező esetben még botrányosabb a helyzet....

(#219447) Yszapos válasza l.skywalker (#219430) üzenetére


Yszapos
tag

De ezt nem írják sehol. csak azt, hogy 15-én jön. :U
Ha a béta appot hagyom fent, és előfizetek az ultimate pass-re, akkor a bétában fogok tudni már játszani vele?

(#219448) l.skywalker válasza Yszapos (#219447) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Van olyan része a világnak, ahol még nincs 15-e :D

Xbox-nál, amikor nem írnak pontos időpontot, az jellemzően egy USA-hoz kapcsolható start lesz. Tekintve, hogy a nyugati parton még csak hajnal kettő van, gyanítom, hogy pár óra lesz még a startig. De mindenesetre amikor frissül az Xbox Game Pass app telefonra akkor már benne lesz :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#219449) chipesz válasza Yszapos (#219447) üzenetére


chipesz
őstag

Fogsz tudni játszani vele azonnal, de a Beta-ban nem 150+ játék van, hanem emlékeim szerint kb. 30. Szerintem azt a pár óra várakozást már ki lehet bírni. 5 GHz-es WiFi-n vagy 4G-n próbáld majd ki.

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#219450) AMD Power válasza IntelKiller7 (#219419) üzenetére


AMD Power
titán

Nekem még mindig nem elérhető a Magyar nyelv. :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.