Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#218801) negyven2 válasza l.skywalker (#218799) üzenetére


negyven2
veterán

Átalakult már egy ideje. Ugyanis már nem a vásárlás napjától számolj a garanciát, hanem attól, amikor első alkalommal kötötted össze az Xbox-al/Windows 10-zel, ami így be is szinkronizálta magát. A poén az, hogy a tavaly januárban vásárolt PUBG kontrollerem cseréjét is tudnám garanciáztatni (tavaly szeptemberbe küldtem be, mert megadta magát az A gomb, és kapta érte egy újat). Mondjuk eléggé kopog már megint egy-két gomb, ugyhogy lehet cserélem :D...

Egyébként megnéztem egy régebbi kontrolleremmel is, és ott is jelzi az aktiválási dátumot (2016)

Lehet visszaállították azt a régi szokásukat, hogy elég volt bejelenteni a hibát, és küldtek egy új példányt (mint pl. ahogy a Logitech is csinálta sokáig), Csak ugye sokan visszaéltek vele többek között kis hazánkban ás ezért visszakérték. Bár lehet, hogy a vírushelyzet miatt van ez.

Micsurin: Kontroller esetében eddig mindig újat kaptam garanciáztatás esetén. Mondjuk tavaly óta nem dobozos példányt küldenek, hanem OEM-et, de az is új.

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#218802) negyven2 válasza l.skywalker (#218799) üzenetére


negyven2
veterán

Amúgy nálad a virtuális ügynök kérése rész jött be, vagy más felület?

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#218803) l.skywalker válasza negyven2 (#218802) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

nem, olyan nem jött be :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#218804) negyven2 válasza l.skywalker (#218803) üzenetére


negyven2
veterán

Nixon Edge alól menne... úgy néz ki valamiért nem szereti a Chromium alapú böngészőket nálam.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#218805) Aciduzzu válasza Wesder (#218791) üzenetére


Aciduzzu
aktív tag

Egész kellemes lett az a Tell Me Why, pláne 300 forintért GP-ban.

LG OLED65C9 I PlayStation 5 I PlayStation VR I Xbox Series X I Astro A50

(#218806) Byhurry87


Byhurry87
csendes újonc

Sziasztok egy kis segítség kellene. A régiózáras játékok (cdkeys) megvétele már korlátozva van. Legutóbb US korlátozott game volt amit megvettem, de másnapra jött a mail hogy visszaküldik a pénzt... Gondoltam a kód érkezett. Előre is kösz.

(#218807) Suineg


Suineg
senior tag

Sziasztok,

Szeretnék linket vagy leírást (segítséget). Olyant tapasztalok, hogy XBOX bekapcsolása majd kikapcsolása után a box látszólag lekapcsol, a lámpa is elalszik. De valójában azonnal nem áll le, zúgó hangot hallani. Egyszer egy idő múlva talán leállt de nem vagyok ebben biztos. Mi van rosszul beállítva? Korábban a HDMI-CEC be volt kapcsolva, de azt kikapcsoltam, mert össze-vissza müködik az is. Lehet, hogy mikor azt kikapcsoltam, akkor nem jól állítottam be valamit?

(#218808) AMD Power válasza negyven2 (#218801) üzenetére


AMD Power
titán

Lassan nekem is kezd elfáradni a kontim amitt kaptam lassan 2 éve a One X-hez. Mondjuk nagyon jól bírja. Én nem kimélem. Bár lehet,hogy nem új kontit hanem egy Series X kéne vennem. ;]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#218809) zojjektum válasza Suineg (#218807) üzenetére


zojjektum
senior tag

Nincs instant on-ban a gép?

(#218810) Dnalorr válasza Suineg (#218807) üzenetére


Dnalorr
tag

Szia,

nálam is ugyan ez a helyzet, de én úgy gondoltam/gondolom, hogy ez normális. A teljes kikapcsolás előtt még visszahűti a gépet a megfelelő hőmérsékletre, és utána kapcsol csak ki véglegesen. (A ventit még bekapcsolva tartja, 1/2-1 perc)
Cáfoljatok meg ha téves a következtetésem, mert van még a gépen 2 hónap garancia. :K

[ Szerkesztve ]

(#218811) Tomi0703 válasza Suineg (#218807) üzenetére


Tomi0703
őstag

Nekem is ad ki valamilyen hangot es nincs istant-on ba. En mar beletorodtem. Az elejen folyton kihuzkodtam a konnektorbol, de mar lusta vagyok ra.

(#218812) yellowmonste válasza Dnalorr (#218810) üzenetére


yellowmonste
csendes tag

Semmi köze a hűtéshez. A játék mentéseket szinkronizálja a felhőbe. Teljesen normális. Hagyni kell, pár perc és kikapcsol teljesen magától.

[ Szerkesztve ]

(#218813) Tomi0703 válasza yellowmonste (#218812) üzenetére


Tomi0703
őstag

Nekem valami cicerges fel-1 (akarmennyi) nap allas utan is folyamatosan van. Alig hallhato, csak ha a box melle teszem a fulem. Ez akkor mi?

(#218814) MasterMark válasza Tomi0703 (#218813) üzenetére


MasterMark
titán

Coil whine a tápból.

Switch Tax

(#218815) NoMagix válasza Tomi0703 (#218813) üzenetére


NoMagix
addikt

Tedd rá egy kikapcsolható elosztóra!

(#218816) Wesder


Wesder
félisten

Végeztem a New Super Lucky's Tale-lel. Megszereztem minden Achievementet, kivéve ezt az egyet, ami bebugolt. :(((

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#218817) persil válasza Tomi0703 (#218813) üzenetére


persil
nagyúr

Ugyanaz, mint az osszes letezo elektronikus eszkozben.

Csak azt nem hallod nyenyeregni, amihez mar keves az emberi hallas, amugy minden amibe "belemegy a aram" az hangot ad ki. Zsennyeg, puttyog, serceg, kuttyog, etc.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#218818) tyuli76


tyuli76
tag

Sziasztok!
A fiamnak van One gépe dvd nélkül,én nem használom.Ezt ajátékot imádja [link],de nem tudom,h hol kell megvenni,mert ott nincs semmi ár feltüntetve és most nem is tud vele játszani.
Csak a kiegészítőket kell megvenni,vagy mi a menete?
Ultimate előfizetés is van.

(#218819) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Mar megszoktam a cicergest, nem zavar. Este volt fura az elejen mikor aludni akartam. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#218820) Benoe77 válasza tyuli76 (#218818) üzenetére


Benoe77
őstag

A deluxe változat tartalmazza, és most akciós is.

(#218821) modflow


modflow
veterán

Nekem most frissített a gép, magyar a menü, de hogy a szabad tárhely a fordítása szerint INGYENES, az elég menő. 😎
😂🤣

(#218822) tyuli76 válasza Benoe77 (#218820) üzenetére


tyuli76
tag

Köszönöm szépen a gyors segítséget:)

(#218823) zsocy válasza modflow (#218821) üzenetére


zsocy
őstag

Én csak azt nem értem hogy tényleg nem mutatták meg egy magyar kollégának az ms-nél, hogy figyelj, szerinted ez így értelmes?
Vagy ha nincs magyaruk, én már jelentkezem is, írhatnak privit, "philspencer fizuját kérem" jeligével, holnap kezdek is ;]
Elhagyó a konzol óta mondjuk nem lep már meg semmi.

[ Szerkesztve ]

(#218824) Hunt3r22 válasza modflow (#218821) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Ilyen hülyeségek miatt mondom, inkább ne rakják bele a magyar nyelvet. Egyszerűen felesleges.

Xr

(#218825) icemad válasza Wesder (#218816) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

10 óra az egész? Akkor én is elkezdem holnap. Nagyon kezdem megútálni a 50-60 órás játékokat. A Fall guys igazi felüdülés nekem. :)

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#218826) Wesder válasza icemad (#218825) üzenetére


Wesder
félisten

Elég rövid, egy délutàn alatt kijàtszható, ha maxolni akarod az kb 10 óra, de rengeteget szívtam 1-2 achival.

Szerk.
Amikor írtam hogy kész és bebugolt újrakezdtem és most végeztem vele.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#218827) icemad válasza Wesder (#218826) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Szuper. Köszönöm az infót. :R

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#218828) l.skywalker válasza zsocy (#218823) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Tényleg nem. AI gép fordította, a lektorálást megcsinálja az Insider közösség

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#218829) robiii32


robiii32
csendes tag

Sziasztok! Egy kis segítségre lenne szükségem! Elinditom az xboxon a játékot és mikor a játék elér a betöltési képernyőhöz, csak tölt és tölt és tölt, és nem lép be a játékba ! Mivel lehet a probléma???

(#218830) zsocy válasza robiii32 (#218829) üzenetére


zsocy
őstag

Ezer és ezer dolog lehet.
Kezd egy cache törléssel, aztán az újratelepítés, aztán a support megkeresését javaslom.
Ha megmondod melyik játék lehet mások többet is tudnak segíteni.

(#218831) icemad válasza robiii32 (#218829) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Próbálj meg egy újraindítást.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#218832) robiii32 válasza zsocy (#218830) üzenetére


robiii32
csendes tag

3 játék van jelenleg telepítve(fortnite, cod warzone, v-rally), és mindhárom játéknál jelentkezik ez a hiba!

(#218833) robiii32 válasza robiii32 (#218832) üzenetére


robiii32
csendes tag

A cache törlés megoldotta a problémát! Köszi a segítséget!!

(#218834) kory24


kory24
őstag

Ez mi lehet?

Már többször kért engedélyt.

(#218835) AMD Power


AMD Power
titán

Sajnos a rossz angolomnak köszönhetöen inkább abbahagytam a Wastland 3-t. Mivel nem volt jobb ötletem benéztem a EA Access-be. Találtam is sok szimpatikus "új" játékot. Már szedek is le 300GB játékot. :DDD

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#218836) Wesder válasza AMD Power (#218835) üzenetére


Wesder
félisten

Mit talàltàl Access-ben?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#218837) AMD Power válasza Wesder (#218836) üzenetére


AMD Power
titán

Több mint egy éve nincs rá előfizum. Most ezeket szedem le.

Anthem, Battlefield V, Black, Crysis,Crysis 2, Crysis 3, NFS Heat, A Way Out.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#218838) Wesder válasza AMD Power (#218837) üzenetére


Wesder
félisten

Way Out az csak pàrban megy, viszont nagyon jó.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#218839) AMD Power válasza Wesder (#218838) üzenetére


AMD Power
titán

Akkor az kiesik sajnos nálam... :(

Athem van solo rész?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#218840) Wesder válasza AMD Power (#218839) üzenetére


Wesder
félisten

Szerintem megy, nem jàtszottam vele.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#218841) NoOne1976 válasza AMD Power (#218839) üzenetére


NoOne1976
őstag

Igen. Én teljesen egyedül toltam végig.

(#218842) LamaCube válasza robiii32 (#218829) üzenetére


LamaCube
addikt

Hogy lehet törölni a cachet? Nálam is ez a probléma.

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#218843) AMD Power válasza NoOne1976 (#218841) üzenetére


AMD Power
titán

Akkor ő lesz az első akinek neki esek! :R

wesder

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#218844) EmThor


EmThor
addikt

Amalur felújított változatából vannak gameplay videók fenn youtubeon, sajnos a karakter mozgása a kamarához képest nagyon kuka maradt....

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#218845) HunChris


HunChris
senior tag

Ezt a Gears Tacticsot nagyon eltalálta az MS, könnyű, szórakoztató, örömmel ül le az ember a gép elé játszani! :R

(#218846) NoMagix válasza LamaCube (#218842) üzenetére


NoMagix
addikt

Kikapcsolásnál hosszan kell nyomni a gombot a boxon.

(#218847) Bep válasza l.skywalker (#218828) üzenetére


Bep
senior tag

Ha ilyen magas minőségű technológiával érték el ezt, akkor már rádobhatták volna úgy öt évvel ezelőtt is. :DDD

(#218848) pzstm válasza HunChris (#218845) üzenetére


pzstm
titán

kijött boxra már??????

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#218849) l.skywalker válasza pzstm (#218848) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Soon But not yet - Gladiator Slave | Meme Generator

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#218850) Wesder válasza pzstm (#218848) üzenetére


Wesder
félisten

Szerintem SX-szel jön.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.