Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#218501) HUNited válasza akooos (#218494) üzenetére


HUNited
senior tag

Erről a kulcsos oldalról írnál valamit bővebben?
@HunChris ez neked is szóló kérdés.

Párszáz forintot még kifizetnék érte.

Anno a mobilos verziót így vettem:

MinecraftMinecraft0,13 USD2011. december 7.

Tehát belekerült mai árfolyamon kb. 40 Forintomba.

(#218502) Micsurin válasza HUNited (#218501) üzenetére


Micsurin
nagyúr

G2A, CDKeys, Kinguin, InstantGaming esetleg még.

Árakat meg tudod checkolni gyorsan az Allkeyshopon.

Pár éve a Win10 kiadást valami 400 forintért vettem Kinguinen. De a W10 verzióval csak kitolsz a sráccal, a Java verzió sokkal élvezhetőbb mert nem nyomorította le az MS a pénzéhségével...

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#218503) HUNited válasza icemad (#218495) üzenetére


HUNited
senior tag

Kinek a pap, kinek a papné, nekem a lánya :) Nem akarok senkit megbántani a magánvéleményemmel, tudom hogy sokaknak ez a játék a mindene. Nekem van feleségem és gyerekeim, játszani nem nagyon van időm, de ha mégis, akkor megfelel valami éppen aktuális ingyenes Epices vagy Steam-es játék, ezerszer jobb grafikával. Ráadásul nem is értem a minecraft lényegét (nem érdekel annyira, hogy megtanuljam)

(#218504) Wesder válasza ggeleven (#218499) üzenetére


Wesder
félisten

Hol pàrszàz ft? Dobhatnàl egy linket.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#218505) Micsurin válasza Wesder (#218504) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Kinguinen 14 euró de szokott az alap NEM a starter vagy milyen pack jóval ez alatt lenni.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#218506) icemad válasza HUNited (#218503) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Jah, én is így vagyok vele. Sokan szeretik a Porsche kocsikat. Nekem nincs, nem vezettem (nem is akarom), nem is ültem benne, szóval nekem szutyok kategória. ;) Értem én, hogy neked nem tetszik, de a szutyok kifejezés eléggé túlzás.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#218507) l.skywalker válasza HUNited (#218497) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ja, én értelmeztem rosszul. Ne fizess elő GPU-ra, nem fog tudni játszani vele PC-n. Meg kell venned a teljes játékot PC-re, ahol a legolcsóbb. De utána nem lesz havi díja.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#218508) l.skywalker válasza Micsurin (#218500) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

A Div1 azért nem fosch, maximum régebbi és már sokmindenkinek megvan. De ez egy korrekt ajánlat, csak emiatt a cím miatt. Volt rosszabb is. Én mondjuk nem a minőséget nézem, hanem azt, hogy megvannak-e már és egyre kevesebb olyan van, ami nincs meg :(

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#218509) ggeleven válasza Wesder (#218504) üzenetére


ggeleven
őstag

Mea culpa! Rosszul emlékeztem. :((( 4 EURért vettem G2A-n (tudom lehúzós, nem ajánlott banda, de ők jöttek akkor szembe...).

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#218510) l.skywalker válasza HUNited (#218501) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Itt találod a kódokat, hogy hol mennyi:
https://www.allkeyshop.com/blog/compare-and-buy-cd-key-for-digital-download-minecraft/

@ALL: Ezzel engedjük el a Minecraft PC témát! Köszi!

Ezentúl itt tudsz érdeklődni, lévén PC-s téma:
https://gamepod.hu/tema/eredeti_jatekok_best_buy_topic_2/friss.html

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#218511) Micsurin válasza l.skywalker (#218508) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Már ne is haragudj de a Div1 annyit volt akcióban, annyiszor volt gombokért a kulcsosoknál... csak annak nincs meg több platformon is akit nem érdekelt vagy most kezdett el kockulni. :U :)

Lassan féléve nem volt cím GwG-ben aminek kett volna számomra értelme, az utolsó a Jurassic World volt vagy talán a Forza 6. A Project C.2 jó lett volna de ott maga a játék volt gyászos utólag.

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#218512) l.skywalker válasza Micsurin (#218511) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nekem van 5 ismerősöm akik az elmúlt 8 hónapban vettek konzolt. Ha én nem szólok nekik, azt sem tudják, hogy van akció vagy van Gold játék. Hidd el, az itteni játékosok száma a teljes felhasználói bázis maximum 0,2%-a, nagyon zárt közösség a PH.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#218513) persil válasza icemad (#218495) üzenetére


persil
nagyúr

Az, igen. Szerintunk.

Attol, mert te szereted, mas szemeben lehet egy igazi hulladek. :)

Amugy, ha minecraft, akkor mindenkinek ajanlom tovabbra is a portal knights-ot, probaljatok ki! Sot, mindenki, akinek meg van gyereke, az foleg. :)

Szrk.: Meg creativerse, de az sajna pc exkluziv, szoval ne probaljatok ki boxon... :D

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#218514) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Kingdoms Of Amalur: Re Reckoning Gameplay Trailer Revealed

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#218515) HUNited válasza akooos (#218498) üzenetére


HUNited
senior tag

Ezért kell az Ultimate, mert abban meg bennevan.

(#218516) Aciduzzu


Aciduzzu
aktív tag

Az Age of Empires III Def Edition az Xbox-ra is jön?

"...confirmed a release date of October 15 on Steam, the Microsoft Store and Game Pass"

Mert oké, hogy GP, de az lehet csak PC-re is.

[ Szerkesztve ]

LG OLED65C9 I PlayStation 5 I PlayStation VR I Xbox Series X I Astro A50

(#218517) Madoc válasza HUNited (#218515) üzenetére


Madoc
veterán

Fogalom zavarban vagy. A gamepass ultimate ugyanazt tartalmazza mint a sima pc gamepass. Annyi hogy az xboxos gamepass is benne van meg a live gold előfizu is.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#218518) Madoc válasza Aciduzzu (#218516) üzenetére


Madoc
veterán

Nem jön de egér-billentyűzet nélkül amúgy se érne semmit. Kéne pedig m@r egy ilyen nekünk is nagyon.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#218519) HUNited válasza l.skywalker (#218507) üzenetére


HUNited
senior tag

Miért nem fog tudni vele játszani?
https://www.microsoft.com/hu-hu/p/minecraft/9nblggh537bl?activetab=pivot:overviewtab
A következő tartalmazza: Xbox Game Pass Ultimate
Rendszerkövetelmények: Operációs rendszer Xbox One, Windows 10, 17134.0 vagy újabb verzió

(#218520) l.skywalker válasza HUNited (#218519) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Igen, de csak konzolra. Amit te nézel az az Xbox One verzió. Neked ez kell:
https://www.microsoft.com/hu-hu/p/minecraft-for-windows-10/9nblggh2jhxj

De légyszi a PC-t ne itt vigyük már tovább!

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#218521) Wesder válasza HUNited (#218519) üzenetére


Wesder
félisten

Azért mert a GamePass PC és GamePass konzol tartalma különbözik és a PC GamePass nem tartalmazza a Minecraft PC-s verziójàt, csak a konzolost.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#218522) Madoc válasza HUNited (#218519) üzenetére


Madoc
veterán

Ezek vannak a pc gamepassba.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#218523) Aciduzzu válasza Madoc (#218518) üzenetére


Aciduzzu
aktív tag

Nagy kár, nagyon nagy kár. Érdekes, hogy most is van valami AoE a GP-ben, akkor az is csak PC-re?

LG OLED65C9 I PlayStation 5 I PlayStation VR I Xbox Series X I Astro A50

(#218524) Madoc válasza Aciduzzu (#218523) üzenetére


Madoc
veterán

:K

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#218525) csuvicsuva válasza HUNited (#218519) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Azért nem, mert neked ez, vagy ez kell.

Szerk: Mester, kérem törölje, megint lassú voltam, csak nyolcan előztek meg.

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#218526) csuvicsuva válasza persil (#218480) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Yoda mester? :DDD

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#218527) Aciduzzu


Aciduzzu
aktív tag

Biztos volt róla már szó, azért leírom, hogy aki szereti az interaktív cuccokat, az tolja bátran a Man of Medan-t, én most fejeztem be, nekem tetszett. Pláne 300 forintért. :)

LG OLED65C9 I PlayStation 5 I PlayStation VR I Xbox Series X I Astro A50

(#218528) akooos válasza Aciduzzu (#218527) üzenetére


akooos
veterán

Akkor kezdd a Tell me why-t :)

(#218529) Aciduzzu válasza akooos (#218528) üzenetére


Aciduzzu
aktív tag

Azmiaz? :) Már nézem is.

Köszi a tippet, már jön is lefelé! A LiS-t is imádtam, az első két részét mindenképp.

Nyami, ez jó lesz.

[ Szerkesztve ]

LG OLED65C9 I PlayStation 5 I PlayStation VR I Xbox Series X I Astro A50

(#218530) Wesder válasza Aciduzzu (#218529) üzenetére


Wesder
félisten

Dontnod új jàtéka, benne van Pass-ban.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#218531) bLaCkDoGoNe válasza Wesder (#218530) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

A komplett játék bekerült a pass-be, vagy csak az első epizód, beetetésként?

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#218532) Wesder válasza bLaCkDoGoNe (#218531) üzenetére


Wesder
félisten

Komplett, mivel XGS cím.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#218533) bLaCkDoGoNe válasza Wesder (#218532) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

:R

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#218534) l.skywalker válasza Wesder (#218532) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

De még csak az első epizód jelent meg.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#218535) ArsenalF válasza HUNited (#218492) üzenetére


ArsenalF
aktív tag

(#218536) Benoe77 válasza ArsenalF (#218535) üzenetére


Benoe77
őstag

XBOX-ra, nem pedig pc-re.

(#218537) eL Geri válasza l.skywalker (#218534) üzenetére


eL Geri
őstag

Meglepően gyorsan jönnek majd a további részek is :)

(#218538) ArsenalF válasza Benoe77 (#218536) üzenetére


ArsenalF
aktív tag

Bocsánat, azt hittem az Xbox csoportban Xboxra keresik a játékot.

(#218539) duplaa


duplaa
tag

Sziasztok!

Olyan probléma jött elő, hogy amikor bekapcsolom az XBOX-ot, minden más eszközt ledob a wifi hálózatról. Ahogy kikapcsolom, visszatér minden eszközre a net.

Az XBOX kábelesen van csatlakoztatva a routerhez, ezen megy rendesen a net.

Reseteltem az XBOX-ot (mindent töröltettem vele, játékokat és beállításokat is), újraindítottam a routert, az áramból is kihúztam, visszadugtam. Ezek nem segítettek.

Digi netem van, Huawei EchoLife HG8121H routerrel (ezt adta a Digi).

Van valakinek tippje, hogy mi lehet a gond? Volt már valakinek ilyen?

Éder mester vajon mit haluzott a sok faragasztótól? Pumuklit?!

(#218540) bLaCkDoGoNe válasza l.skywalker (#218534) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Igen, ez megvan, köszi. :) Csak arra voltam kíváncsi, hogy érdemes-e belekezdeni, mert jön majd a többi rész is, vagy sem.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#218541) Gabesz87


Gabesz87
addikt

PC-hez vennék NBA-hez egy ilyen joy-t. Mi kell ehhez, hogy működjön a gépen? Valami Bluetooth receiver? Vagy van a dobozban valami vevő?

[ Szerkesztve ]

(#218542) Gabesz87 válasza Gabesz87 (#218541) üzenetére


Gabesz87
addikt

Eszembe jutott, hogy anno Xbox 360-hoz szereztem egy ilyen receivert, de ez nem lesz jó gondolom, mert ahogy látom a One controllere nem 2,4 GHz-es, hanem BT.

(#218543) EmThor válasza l.skywalker (#218512) üzenetére


EmThor
addikt

"Hidd el, az itteni játékosok száma a teljes felhasználói bázis maximum 0,2%-a, nagyon zárt közösség a PH."

A krém :DD :DDD

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#218544) Zeki


Zeki
nagyúr

Ha van minecraftom, meg game pass ultimatem is, skkor windos10-en miért nincs? Miért skarja hogy vegyem meg?.

[ Szerkesztve ]

(#218545) icemad válasza Zeki (#218544) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Mert a Minecraft nincs benne a Gamepass pc-ben.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#218546) Edanhalmai


Edanhalmai
friss újonc

Jo estet mindenkinek. Talan itt kapok valaszt..Mar a negyedik mikrofonos fejhallgatot veszem az xbox one konzolhoz. Par hetig rendesen mukodik minden,aztan a mikrofon elnemul. Minden mas rendben van. Van valakinek valami otlete mi lehet a problema? Ha ez szamit,nem gagyi fejhallgatokat vettem.

(#218547) RicsiSuly válasza Edanhalmai (#218546) üzenetére


RicsiSuly
aktív tag

Kontroller fw frissíteni probáltad? Nekem egyszercsak tök süket lett hívtam a suppotot és mondták frissítsem megtettem és jó lett.

Üdv SRicsi

(#218548) Edanhalmai


Edanhalmai
friss újonc

Igen,az volt az elso dolgom,de nem hasznalt.

(#218549) Zeki válasza icemad (#218545) üzenetére


Zeki
nagyúr

Aha, köszi!

(#218550) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Sziasztok! Pár hónapos Elite V2 kontroller garija egyenesen a Microsofthoz szól vagy a Konzolvilágba vigyem vissza? Néha nem reagálnak a gombok... meg játék közben elszállt messzire egy műanyag a hátsó rèszről...

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.