Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21351) gduck válasza Kecuhun (#21309) üzenetére


gduck
addikt

Szia!

Routerben:

- A DHCP/DHCP Client list menüpontban megnézed milyen címet kapott a Xbox ONE.
- A DHCP/Address Reservation menüpontban ADD NEW, MAC Address és Reserved IP Address az előző listából kinézhető. Azt másoljad be oda, ami az Xbox ONE sorában szerepel.
- A Forwarding/DMZ menüpontban Current DMZ Status: -> ENABLED, DMZ Host IP Address: XBOX IP CÍME!

[ Szerkesztve ]

(#21352) tunkiih


tunkiih
őstag

Ha már ekkora a kavarodás, felrakhatnák az októberi updatet... :DDD

(#21353) Krisz0630


Krisz0630
senior tag

Alien Isolation-t vagy Sleeping Dogs-ot senki nem vette meg innen? :D

[ Szerkesztve ]

PS5- PSN ID: Krisz0630 + iPhone 12 Pro Max + Macbook Air 2020

(#21354) boost válasza Krisz0630 (#21353) üzenetére


boost
addikt

Sleeping dogsot tervezem, de ha jól tudom, csak holnap jön, és nem valami jó port. Framerate problémák, bugok, és hát elég drága. Szóval majd ha épp nem lesz mivel játszani, januárban.

(#21355) vg


vg
addikt

egy hónap utan ma rendetlenkedett eloszor a gep, de csak annyi hogy nem kapcsolt ki, par perc mulva kicsit hangosabb lett a gep es hiaba nyomtam gep elejen a feher xbox logot csak sipolt. kihuztam a hatuljabol a tapot, aztan ketszer ki be kapcsoltam proba keppen, semmi baja. lehet a mostani szar live miatt kapott valami hibas sing out infot.

(#21356) adrian94


adrian94
őstag

Mi ez a plex ?

(#21357) steeel35 válasza adrian94 (#21356) üzenetére


steeel35
tag

[link]

Tessék.

(#21358) Zjunior válasza MunezXBK (#21316) üzenetére


Zjunior
veterán

Egész este fifaztam!
Nekem jo volt a live...

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#21359) tunkiih válasza Zjunior (#21358) üzenetére


tunkiih
őstag

A friend list / hozzáadáson kivül minden működött, énis liveoztam végig.

(#21360) A.tessz válasza redXIII (#21336) üzenetére


A.tessz
senior tag

Nálam megy minden szépen! Hogy állsz vele?

(#21361) redXIII válasza A.tessz (#21360) üzenetére


redXIII
senior tag

Nem tudom összemókolni pc-vel. Azt irja magasabb szerver kliens kell.De nem tudom nagyobra frissiteni.

Elszámoltam a végtelenig. Kétszer.

(#21362) pelenka35


pelenka35
őstag

Van valami hivatalos nfo miért szarakodik a live?

Gamertag:Rob3rt75

(#21363) B3ny00 válasza pelenka35 (#21267) üzenetére


B3ny00
aktív tag

westendbe lattam egyik konzolos boltba 79999 ert Madcatz volt . énis szemezgetek vele.

Xbox One GamerTag : Gyurisub | Subaru Impreza Gc8 | Htc One | Htc One X+

(#21364) tunkiih


tunkiih
őstag

Végre betudtam jelölni a többi embert... :U Ideje volt.

(#21365) bulikavagyok válasza tunkiih (#21364) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Hogy csináltad? Visszatértek a barátok a Live-ra? :)

(#21366) MunezXBK válasza bulikavagyok (#21365) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Nem, a Live tért vissza közénk.

(#21367) bulikavagyok válasza MunezXBK (#21366) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

:DD Szuper!
De a forzamotorsport.net-en még mindig üres a ranglista..

(#21368) boost válasza bulikavagyok (#21367) üzenetére


boost
addikt

akkor most hajts rá, tied lehet az elso" hely :D

(#21369) bulikavagyok válasza boost (#21368) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Még hajtanom se kell.. :))

(#21370) SütiGTi


SütiGTi
senior tag

Általam is gazdagodott az apróhirdetések száma egy Destiny-vel :)

(#21371) Xirtam válasza pelenka35 (#21362) üzenetére


Xirtam
veterán

@XboxSupport
We're still working hard to get all your friends lists showing correctly. Latest info: http://xbx.lv/XBLstus Thanks for your patience! ^PC

@XboxSupport
Friends list is back! Xbox 360 users may need to clear cache http://xbx.lv/1bQKLwf & or power cycle on Xbox One http://xbx.lv/19Pxh2o ^CW

(#21372) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Éjfél után gyorsan kipróbáltam a The Evil Within-t egy órácskára, alapvetően tetszik, de egy dolgot mindenképpen muszáj kiemelnem, ami baromira zavar, és hátha esetleg másnak hasznos infó lesz vásárlás előtt: az egész rohadt játék szélesvásznú, azaz alul-felül végig fekete sávokat bámulhat az ember! Sajnos nem csak a cutscene-ek, hanem minden normál 2.39:1-et közelítő arányúnak tűnik mint a mozifilmeknél, azaz egy 16:9-es tévén a képernyő kb. 2/3-át használja csak.
Engem speciel baromira zavart, mert pl. lopakodás közben sokszor nem lehet rendesen látni a környzetet – lehet, hogy ezt szándékosan csinálták így valamilyen esztétikai/művészeti megfontolásból, de véleményem szerint rossz döntés volt. Nagyon.
Egy filmnél megértem, ahol a rendező pontosan tudja, hogy mit akar megmutatni. Egy játéknál viszont, ahol a játékos "irányítja" a kamerát ill. ő választja ki a nézőpontot, ez nem működik. Őszintén remélem, hogy ezt is megpatchelik majd, mint anno a Bioshock-ot.

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#21373) vg válasza bLaCkDoGoNe (#21372) üzenetére


vg
addikt

állítsd át a tv-n a beállításokat, biztos van valami zoom lehetőség vagy fit to screen opció, persze csak akkor, ha nem valami 1000 éves vackon tolod.

(#21374) Madwe válasza vg (#21373) üzenetére


Madwe
nagyúr

A fit to screen szépen szétbarmolja az arányokat :) A zoommal meg mégkevesebbet látsz :)

(#21375) vg válasza Madwe (#21374) üzenetére


vg
addikt

Most látom HassanAlHajry végigjátszásában youtube-on, hogy ez eleve ilyen moziszerű dolog. Nyilván valami rendezői vízió, vagy valami ilyen baromság. Biztos kínai vagy japán volt a főnök.

(#21376) bulikavagyok válasza Madwe (#21374) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Igazad van, egyik sem túl szerencsés megoldás.. :N
Esetleg ez?

(#21377) B3ny00 válasza bLaCkDoGoNe (#21372) üzenetére


B3ny00
aktív tag

milyen amúgy ? mondj mar valamit rola .

Destinymet énis elcserélném 1 Tomb Raiderre és 1 Wolfensteinre . Vagy ha valaki megunta 2 kozul valamelyiket szolhatna :) .

Xbox One GamerTag : Gyurisub | Subaru Impreza Gc8 | Htc One | Htc One X+

(#21378) Zjunior


Zjunior
veterán

A Mordor egy állat!:Y
Like!;)

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#21379) bLaCkDoGoNe válasza vg (#21373) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Persze, bele tudnék zoomolni, de a játék kihasználja a teljes képernyőt olyan értelemben, hogy a fekete sávokra rak UI elemeket (életerőt pl. a bal felső sarokba) vagy gomb infókat jobbra lentre [ennek plazma tulajként különösen örülük, hogy fekete sávra virító fehérrel statikus elemeket pakol] , amiket így nem látnék, meg persze a játéktér két oldalából is vág ilyenkor.
Én azt tartanám optimálisnak, ha kapcsolhatóvá tennék ezt. És igen, japánok csinálták. :)

(#21376) bulikavagyok: Nyilván szeretnék venni egy új tévét emiatt. :N (Not!)

(#21377) B3ny00: Nagyon nem tudok még véleményt alkotni, mert csak egy órát toltam vele, de eddig tetszik. Véres, beteg, brutális, szerintem jól is néz ki (habár nekem az X360-as játékok többségét is szépnek találtam). Egyedül ez a szélesvásznúság zavar eddig, de az eléggé.

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#21380) oriic válasza bLaCkDoGoNe (#21372) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Most írtam meg épp az értékelésekről a hírt, ahogy olvasom a legtöbb embernek tetszik. És tényleg brutálisra sikeredett.

Live-Die-Respawn

(#21381) vg válasza bLaCkDoGoNe (#21379) üzenetére


vg
addikt

"de a játék kihasználja a teljes képernyőt olyan értelemben, hogy a fekete sávokra rak UI elemeket"

Igen, tudom, láttam a videóban, csak már nem volt kedvem ezt megfogalmazni. Szerintem kénytelen leszel ebbe beletörődni.

(#21382) B3ny00 válasza Zjunior (#21378) üzenetére


B3ny00
aktív tag

Mondtam :C , tegnap is levágtam egy két orcot . Jött valami óriás is de azzal nem bírtam .

Xbox One GamerTag : Gyurisub | Subaru Impreza Gc8 | Htc One | Htc One X+

(#21383) FefeeX válasza vg (#21373) üzenetére


FefeeX
veterán

Ez amolyan lábtörésre sebtapasz megoldás, ami kb nem jó semmire, csak hogy a plazmába mondjuk ne égjen be a csík.

(#21384) vg válasza FefeeX (#21383) üzenetére


vg
addikt

Nem feltétlen. A Dragons Dogma xb360 játéknál szuperül működik. Mindegy, úgyse tudod miről beszélek.

(#21385) hadogabi1


hadogabi1
senior tag

Felraktam a ryse-t igaz pc-re. Hát az asszony alig bírt felállítani előle este hogy húzzak aludni már :) Fullon toltam elég szép a grafja igaz nem láttam boxon de megnézném. Gondolkoztam rajta hogy megveszem box-ra. Tolja valaki neten vagy milyen a multija? Érdemes még beruházni rá? A story módot ma este kivégzem pcn.

TUF Gaming X670E-Plus Wifi, AMD Ryzen 7 7800x3d, Inno 3D 4090 Ichill X3, Arctic Cooling Liquid Freezer II 420 RGB, Lian Li LANCOOL III Mesh RGB, Kingston Fury 6000 Cl32 2*16GB, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 1TB AORUS, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 2TB AORUS,

(#21386) bLaCkDoGoNe válasza oriic (#21380) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Oszt' hol az a hír? :D

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#21387) oriic válasza bLaCkDoGoNe (#21386) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Időzítve. :D

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#21388) pzstm


pzstm
titán

PS4-ről Xbox One-ra váltanak emberek tweetek és egyéb infók egyre inkább igaznak tűnnek....

Xbox One sold more than PS4 in September, analyst says

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#21389) negyven2 válasza pzstm (#21388) üzenetére


negyven2
veterán

Átmeneti hiba a rendszerben. Te is biztos tudod, hogy a Xbox valójában a "földbe áll", és a Microsoft is a "pokolba lovagol". :DDD

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#21390) Madwe válasza pzstm (#21388) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ez csak egy elemző jóslata, de pár nap és jön a hivatalos info, akkor okosabbak leszünk :)

(#21391) bulikavagyok


bulikavagyok
nagyúr

Egy nagyon jó cikk a FH2 technológiájáról Dreampage fordításában.

(#21392) pzstm válasza Madwe (#21390) üzenetére


pzstm
titán

annyira igazából nem lennké meglepve....amiket látok pár visszajelzést twitteren...sőt itt a topikban is ugyebár....

igazából mivel tudnak karácsonykor PS4-esek játszani, amivel Xbox One-on nem tudsz Drive Club-on kívül?? :U

Mindenesetre nem trollkodásnak vagy feszültségkeltésnek szántam, és abszolút kíváncsian várom a csütörtököt (emlékeim szerint akkor jön a hivatalos számadat) :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#21393) A.tessz válasza redXIII (#21361) üzenetére


A.tessz
senior tag

Ok hazamegyek megnézem melyik kell neked pontosan. Egyébként a szerver szériaszámát nézd meg.
0.9.10.3 ez kell!

(#21394) Madwe válasza pzstm (#21392) üzenetére


Madwe
nagyúr

Én se lepődök meg ezen, ps4re 2015ben jönnek főleg exklúzívok idén már nem (DC-t tudom divat szidni, de én imádom, project cars-os full szim mellé tökéletes félárkád félszim cím, csak az online szedné már össze magát...) plusz ms akciózik rendesen, usaban eleve erősebb (bár most euban is elhinném h odavert ps4nek) ráadásul fh2-t istenítik (jogosan) dc-t meg lehordják (server hiánya miatt jogosan, minden más túlkapott baromság, de ez csak az én véleményem, nekem bejön) mindenesetre biztos sokan voltak olyanok is akik ps4el szemeztek s egy jó autós játékra vártak s most betelt náluk a pohár... Szvsz év végéig simán fej fej mellett haladhatnak az eladások, vagy ms akár meg is tarthatja az e heti előnyét - mondjuk az eddigi lemaradásának ledolgozására ez még kevés lesz talán..

Amúgy az hogy több ment el megintcsak érdekes kérdés, mert ms a boltba leszállított, sony meg a boltból ténylegesen eladott adatokat közli. Mondjuk azért a kettő hasonul egymáshoz, de annyira azért nem egzakt.

Nomeg x azért is szépíthet a csúfos lemaradásán, mert az első évben főleg a die hard nerdök váltanak, azok pedig jobban izgulnak az fps reso értékekre, mint egy sima hétköznapi ember, akikből egyre több kezd el gondolkodni a váltáson.

Ettől függetlenül szzerintem sonynak ebben a genben meglesz végig a fore-ja, csak közelsem annyi mint most (talán 2x annyi ps4et vettek emberek, mint xboxot szállítottak le boltba?)

[ Szerkesztve ]

(#21395) Neoteric válasza pzstm (#21392) üzenetére


Neoteric
addikt

Akkor már csak 5millió - 75ezer a lemaradás. ;]

igazából mivel tudnak karácsonykor PS4-esek játszani, amivel Xbox One-on nem tudsz Drive Club-on kívül?? :U

Nem feltétlen kell ahhoz exkluzív cím, h vki a ps4et válassza xbonenal szemben (és fordítva). Bár tény, h a szeptemberi eladások oroszlánrészét a FH2-nek köszönheti a box.

(#21396) cyberkind: Ez szubjektív, de pont ezt mondom én is, h vki lehet más miatt teszi le a voksát egyik v másik gép mellett.

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#21396) cyberkind válasza Neoteric (#21395) üzenetére


cyberkind
félisten

De azt mindenki elfelejti hogy hiába szebb vagy gyorsabban fut a játék PS4-en, a kontrollerük még mindig nem az igazi, és pedig a kényelem előbbre való mint a fix 60fps meg ilyenek, legalábbis szerintem.

Paranormal Cocktivity

(#21397) Madwe válasza cyberkind (#21396) üzenetére


Madwe
nagyúr

Igen, de a kontrollerben pl nem mindenki ért veled egyet. S lehet ezer más tényező is egyik vagy másik platform mellett, mint feletted is írták :)

(#21398) n000rbi


n000rbi
senior tag

Akkor mi van, ha valaki ps4 mellé vesz x1-et? Akkor engem mindkét tábor utál és szeret? :D

(#21399) cyberkind válasza Madwe (#21397) üzenetére


cyberkind
félisten

Engem a Driveclub annyira kiábrándított, hogy magabiztos PS4 vásárlóból, magabiztos XO vásárló lettem jövő hónap végére, és majd csak később veszek PS4-et, mondjuk az Uncharted 4-re.
Gta 5 miatt is gondolkodhatnék, de az 1080p tuti, a többi nem lényeg, élvezni akarom a játékot nem lesegetni a sarkot és elcsöppenni hogy 60fps ez az, most már megváltozott az életem.

Paranormal Cocktivity

(#21400) kovsol válasza pzstm (#21388) üzenetére


kovsol
titán

Ez fantasztikus, szóval végre lesz egy hónap ahol több Xbox fogy majd, mint PS4? Amúgy meg csak engem hagy hidegen miből mennyit adnak el? Egyik után se kapok részesedést.

May the Force be with you!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.