Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21551) MasterMark válasza vg (#21515) üzenetére


MasterMark
titán

Te jó ég. :DDD

Amúgy igen, de ez nem vinyó az biztos.

Switch Tax

(#21552) k4rL^ válasza bulikavagyok (#21550) üzenetére


k4rL^
senior tag

Bekerült a PVZ, eddig nem fizettem elö, de lehet kipróbálom most, legalább megnézem a BF4et is, konzolon nem játszottam vele. Nagyon tetszik ez az egész EA Access.

(#21553) oriic válasza k4rL^ (#21552) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ezzel együtt sincs még semmi olyan cím benne, ami érdekelne. :D

Live-Die-Respawn

(#21554) Mister_X válasza oriic (#21553) üzenetére


Mister_X
nagyúr

User error ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#21555) k4rL^


k4rL^
senior tag

Xbox One October Update Is Out Now

(#21553) orichalcos: Titanfall lenne a durva, akkor egyböl elöfizetnék, de nekem már most megérné. :D

[ Szerkesztve ]

(#21556) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Mivel párszor már kérdezve lett, leírom Home-olás részleteit, majd holnap bekerül topik oldalsávjába is, így már szinte minden infót lehet látni ott.

Először is fontos leszögezni, hogy a "Home"-olás menetéhez két olyan személy szükséges, akik valamennyire megbíznak egymásban, ugyanis egy email vagy jelszó megváltoztatásával (vagy persze magával a home megváltoztatásával) játszhatatlan lesz a korábban letöltött játék.

Home-olás menete.

1. Ki kell lépni Xbox One-on a saját profilunkból. (tilos törölni!)
2. Elkérjük a kiszemelt társ Xbox Live adatait, vagyis az email címét és a hozzá tartozó jelszót.(3. félnek nem adjuk ki adatainkat, vissza lehet élni vele)
3. Bejelentkezünk a megadott adatokkal, így minimum 2 profil lesz a gépen.
4. A Settings menüben a "My Home Xbox" menüpontra kell bökni, majd arra hogy "Make this my home Xbox". Videó a műveletről.
5. Kilépünk társunk felhasználói fiókjából.
6. Belépünk a saját felhasználói fiókunkba.
7. Store-ból mindegyik játék ingyen letölthető, már persze amelyiket társunk megvett.
8. Társunk felhasználói fiókjával nem kell belépve lenni, de a profilt nem szabad törölni a gépről.
9. Játékok mellett a Gold előfizetés is megoszlik, így elég ha egyik embernek van előfizetése.
10.EA Acces is műkődik, bár nem mindegyik játékkal.
+1. Ezt a műveletet természetesen oda-vissza is meg lehet csinálni. Magának az egész műveletnek az a lényege, hogy elég egyszer megvenni a játékot, majd elfelezni a költségeket. Természetesen ehhez a bizalom szükséges.

Home rendszer használatánál mindkét profil eléri egy időben a játékokat/Access-t/Gold-ot, így akár együtt is játszhatnak.

Kiegészítés:

Fontos megjegyezni, hogy ha A home-ol B-vel, akkor A eléri B tartalmát offline, és B eléri A tartalmát offline, de A nak saját tartalmához már net kell, és B-nek is a saját tartalmához már net kell.

[ Módosította: pepe091 ]

Live-Die-Respawn

(#21557) Mister_X válasza oriic (#21556) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Feltalálta a MS a spanyolviaszt ;] Pedig mennyire tiltakozott a nép a néhai family share (vagy mi a tököm volt) idején az állandó netkapcsolat meg ilyenek miatt, most meg szépen visszacsúsztatták (részben). Mindenki boldog? Talán az nem, aki offline használja a ONE-ját (huehue) és/vagy nem bízik meg senkiben.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#21558) karakpecze21


karakpecze21
senior tag

Tudna nekem valaki segíteni, hogy miért nem fogadja el a store a Visa bankkártyám?
Ebay-ról simán tudok vele vásárolni pedig.

USA accountom van.Természetesen kinéztem egy valós címet amit el is fogad, viszont mikor rámegyek, hogy vásárlás akkor megint csak add to card választási lehetőségem van.Ilyenkor a cím bent marad a névvel, de a kártya adatokat ismét kéri.

(#21559) Def26 válasza karakpecze21 (#21558) üzenetére


Def26
félisten

Add hozzá vásárláskor a kártyát. Az is lehet, hogy magyar régióban adtad hozzá a kártyád. Pl. ha magyar oldalon adtad hozz a kártyád (magyar a profilod, Xbox.com) és ha az Xbox One usa régióra van állítva akkor újra hozz kell adni, mert ugye Te a magyar régióhoz adtál adatokat.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#21560) karakpecze21 válasza Def26 (#21559) üzenetére


karakpecze21
senior tag

Hiába adom hozzá, akkor sem történik semmi.
Annyi, hogy az xbox.com-nál írja, hogy próbáljak másik kátyát vagy keressem fel a bankot.
Próbáltam maga a boxon is hozzáadni, ott is semmi.

(#21561) B3ny00


B3ny00
aktív tag

Tegnap beszéltem jó barátommal, Ps4 e van, azt mondta 2 hónap Fifat bírt gamepad, mindkettő tönkrement neki.

Xbox One GamerTag : Gyurisub | Subaru Impreza Gc8 | Htc One | Htc One X+

(#21562) Def26 válasza B3ny00 (#21561) üzenetére


Def26
félisten

Muszáj ezt ide? Képzeld nekem, meg olyan ismerősöm van akinek a boxa szart be. :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#21563) SütiGTi válasza karakpecze21 (#21560) üzenetére


SütiGTi
senior tag

Hivjal fel! :-)

[ Szerkesztve ]

(#21564) bulikavagyok válasza B3ny00 (#21561) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Ez kb semmit sem jelent. Nekem három hét alatt ment tönkre az első One kontrollerem, pedig nem volt agyon használva... Bármelyik géphez kaphatsz selejt kiegészítőket. :K Mellesleg ez tényleg nem ide tartozik. :U

(#21565) tDr1v3r válasza B3ny00 (#21561) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Az én XOne kontrolleremen meg lötyög az akkufedél és a ravasz feletti gombok. Arról nem is beszélve hogy többször azon veszem észre magamat hogy fáj a kezem játék alatt...

#szarminden

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#21566) dunc válasza tDr1v3r (#21565) üzenetére


dunc
nagyúr

Egyedi probléma lesz, mennyit szoktál egyhuzamban játszani? ( a kézfájás miatt kérdem)

"ravasz feletti gombok" nekem talán kicsit kemény a nyomáspontja!

[ Szerkesztve ]

(#21567) tDr1v3r válasza dunc (#21566) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Fél órát max, nem játszok sokat mostanában.

Egyedi hát, nem áll teljesen kézre az alján lévő nyúlvány, valamiért nyomja a hüvelykujjam alatti részt.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#21568) dunc válasza tDr1v3r (#21567) üzenetére


dunc
nagyúr

Az pedig, még is sok, érdekes! Neked lehet jobb volna a PS4 karcsú kontrollere!

(#21569) B3ny00


B3ny00
aktív tag

Ensem fikázás miatt írtam, nem keveset játszhat vele amúgy :) , Fifa fanatikus. Tudom hogy a box sem hibátlan, aki ezt mondja hazudik ;). Nekem kinect szart be. Gamepad bírja pedig leejtettem már párszor.

Xbox One GamerTag : Gyurisub | Subaru Impreza Gc8 | Htc One | Htc One X+

(#21570) MunezXBK válasza dunc (#21566) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Mert csak a szélét kell nyomni. :D

(#21571) dunc válasza MunezXBK (#21570) üzenetére


dunc
nagyúr

Nekem szép nőgyógyász kezem van! :DDD Nem lehet mindenkinek lapát tenyere! XD

(#21572) FefeeX válasza karakpecze21 (#21558) üzenetére


FefeeX
veterán

Amennyiben az accountot váltottad USA régióra (tehát migráltad, vagy alapból oda csináltad), nem is fog elfogadni magyar kártyát. Ez eddig is így volt. Viszont ha magyar reged van, csak a régiót váltottad át, hogy tudj USA-ban vásárolni, akkor el kell fogadnia a kártyád.

(#21573) SütiGTi válasza FefeeX (#21572) üzenetére


SütiGTi
senior tag

Nálam az elején (januárban) elfogadta még a pay-pal-om, de most már nem akarja...
A bankkártyámat nem fogadja el (Mohács és Vidéke Takarékbank), próbáltam ismerősöm kártyáját (Erste bank) szintén hiba, de Édesanyám kártyája (K&H) minden probléma nélkül megy

USA régióban vagyok Oregoni címmel. Azt hogy a regem USA vagy HUN azt hol tudom megnézni vagy hogyan?

(#21574) karakpecze21 válasza FefeeX (#21572) üzenetére


karakpecze21
senior tag

Köszönöm szépen az Infot.

Hát megmondom őszintén, nem tudom alapból milyen volt, ezt az accounot meg régen csináltam és foggalmam nincs, de migrálni biztos migráltam, mert arra pont ma mentem rá xbox.com-on.
Akkor ezt elk...am, nem kicsit, hanem nagyon.(bár mint ha azt írta volna, hogy magyarról mentem volna USA-ra,tehát akkor magyarnak kellett hogy legyen)

Bár ha magyar accountom volt eddig, akkor a boxon a store-ban nem forintban kellett volna írja az árakat?
csak mert nekem $-ban írta ez előtt is és most is.

Akkor már nem is tudok mit tenni?ha csinálok egy új accountot magyart mondjuk? Csak akkor meg a digitális tartalmak amiket kaptam a géphez nem átvihetőek gondolom....

Bocsánat a sok hülye kérdésért, de nekem ez új és eléggé komplikált így elsőre.

Szerk: Csináltam Pay-Pal fiókot is, még azzal sem kellene mennie?Azt rögzíteni engedte boxon, de azzal sem tudtam megvenni.

[ Szerkesztve ]

(#21575) godzsy2 válasza FefeeX (#21572) üzenetére


godzsy2
senior tag

Az érdekes, mert én UK-ra regeltem a profilom először, aztán migráltam USA-ra. Mindkét alkalommal elfogadta a MasterCard kártyámat. Az USA-hoz a PayPal-t is, egyszer tudtam róla vásárolni is, második alkalommal már nem engedte használni.

(#21574) karakpecze21
Nincs veszve semmi. Ha dollárba akarsz vásárolni játékot még megteheted, csak Xbox Live feltöltőt kell venni hozzá az amazonon. Én pont tegnap csináltam meg haverral Home-olás miatt, akinek magyar régiós profilja van. Feltöltöttük 15 USD-vel az acc-ját és a konzolt usa régióra állítva látta a box a 15 dolcsit. A "confirm" felirat is ott volt, vagyis engedett volna vele vásárolni. Pár napon belül feltöltöm a maradék 45 dollárt is az egyik játékhoz, remélem tényleg engedi megvásárolni és nem fogja a vásárlást letiltani, mert mondjuk nincs amerikai billing info kitöltve.

[ Szerkesztve ]

(#21576) karakpecze21 válasza godzsy2 (#21575) üzenetére


karakpecze21
senior tag

Hát majd írd meg légyszíves, hogy úgy ment e akkor.

Ez is egy megoldás, csak azért egyszerűbb lett volna ha csak kattintok egyet.

(#21577) B3ny00


B3ny00
aktív tag

Valaki írta hogy rendelt kontrollfreeket megjott már neki?

Xbox One GamerTag : Gyurisub | Subaru Impreza Gc8 | Htc One | Htc One X+

(#21578) SütiGTi válasza karakpecze21 (#21576) üzenetére


SütiGTi
senior tag

Ne írogass!!! Gyere, mert már lebeg az egerem a buy felirat felett :)

(#21579) FefeeX válasza karakpecze21 (#21574) üzenetére


FefeeX
veterán

Visszamigrálod magyarra, azt hiszem, már havonta lehet. Aztán átállítod a régiót USA-ra, USA címmel, és elvileg kell tudnod fizetni kártyával. A Paypalnál ugye tudja a címed és ha magyar címre vagy regelve Paypalon, azt lehet, hogy azért nem fogadja el... Hogy a címekkel lehet-e bűvészkedni Paypalon is, azt sajna nem tudom :)

B3ny00: DHL-en adták fel, itthon a MPL szállítja valamiért... Tegnap volt egy sikertelen kézbesítés (amiről semmi infót nem kaptam, csak minden nap nézem a trackinget), fél délelőttöm ráment a telefonálgatásra, de most már tudom, hova kell mennem érte, így ma meglesz. Amúgy for info szeptember 30-án rendeltem be.
Ha beledöglök is kipróbálom ma, az asszony nézhet tévét, én meg szerzek 3méteres HDMI-t a Kácsában, aztán max rákötöm az erősítőt a monitorra ;) Várom már hogy átköltözzünk, aztán akkor mindenki azt csinál amit akar és senki nem zavarja a másikat :)

godzsy2: a billing address hiánya probléma lesz valószínűleg, mert az ÁFÁt ahhoz képest igazítja... Mondjuk nem egy nagy durranás keresni egy éttermet Portlandben vagy hasonló :)

[ Szerkesztve ]

(#21580) godzsy2 válasza FefeeX (#21579) üzenetére


godzsy2
senior tag

Az nem lesz probléma. Majd felütöm megint a Google Térképet. :)

(#21581) adrian94


adrian94
őstag

Nem rossz ez az új frissítés :) de azon kívül, hogy van olyan "menüpont" home-on, hogy friends mi változott?

(#21582) B3ny00 válasza FefeeX (#21579) üzenetére


B3ny00
aktív tag

Enis megyek ma a hosszú hdmi ért, asszony tudja nézni a sorozatait :)

Xbox One GamerTag : Gyurisub | Subaru Impreza Gc8 | Htc One | Htc One X+

(#21583) karakpecze21 válasza FefeeX (#21579) üzenetére


karakpecze21
senior tag

Értem, köszi szépen.

Közben kicsit próbáltam trükközni a pay-pal fiókomnál és elvileg összehoztam valamit, csak idő mire kiderül.
Átírtam a címem az USA címre.Ők leszednek 400ft-ot a számlámról és mellékelnek egy kódot.
Na azt írják, ha azt a kódot utána én beírom, akkor tudni fogják, hogy valóban az én kártyám és elfogadják a változtatás.után azt a 400ft-ot is visszateszik.
Elvielg, erre kíváncsi leszek.

(#21584) karakpecze21


karakpecze21
senior tag

Bakkkker!!!!

Az MS tényleg varázsló.
Örömmel jelentem a frissítés után a tücskök szomorú búcsút vettek a konzoltól.

Na erre nem fogadtam volna az biztos.
Síri csend. :D :D :D :D :D :D

Akkor tényleg azok a tekercsek vagy nemtom mi muzsikáltak.

Szerk:Magától nekem sem, de mikor bementem a settings/system, ott már elérhető volt.
Durván 250mb volt a csend ára.

[ Szerkesztve ]

(#21585) dunc válasza karakpecze21 (#21584) üzenetére


dunc
nagyúr

Ne már :) hogy raktad fel a frissítést? (nekem még nem jött)

(#21586) bulikavagyok válasza dunc (#21585) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Nézz rá a settings-ben, hátha már ott van..

[ Szerkesztve ]

(#21587) Krisz0630 válasza karakpecze21 (#21584) üzenetére


Krisz0630
senior tag

Nekem nem szűnt meg a "ciripelés" update után. :D

De mondjuk engem annyira nem is zavar, játék közben nem is hallom.

PS5- PSN ID: Krisz0630 + iPhone 12 Pro Max + Macbook Air 2020

(#21588) dunc válasza bulikavagyok (#21586) üzenetére


dunc
nagyúr

249mb köszi

(#21589) #20844032 válasza oriic (#21556) üzenetére


#20844032
törölt tag

Vannak valamilyen korlátozások? Pl. hányszor lehet home-olni, milyen gyakorisággal, stb.?

(#21590) karakpecze21 válasza Krisz0630 (#21587) üzenetére


karakpecze21
senior tag

Nekem játék alatt előtte se csinálta csak dash-ba.
Nekem teljesen jó lett, mint ha be sem lenne kapcsolva.0 hang.

Hát nem tudom akkor neked miért nem lett jó, akkor lehet neked makacsabbak az állatkáid.
Én is többször kikapcsoltam a gépet, mert nem hittem el.De frankó!

[ Szerkesztve ]

(#21591) Leonardo91 válasza karakpecze21 (#21584) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Nekem még nincs frissités, a beállításokban sem

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#21592) dunc válasza karakpecze21 (#21590) üzenetére


dunc
nagyúr

Akkor az ismert egy bug is kilőve! PS4 kezd lemaradni, hiába erősebb! :C

#21591) Leonardo91 a system updatebe se?

[ Szerkesztve ]

(#21593) karakpecze21 válasza dunc (#21588) üzenetére


karakpecze21
senior tag

Majd írj, hogy neked segített e.

Ha az volt a gond ami nekem, akkor neked is meg kellett javuljon.

Szerk: Na akkor ezek szerint neked is jó lett?

Szerk: Na ennek örülök!!! Szuper. :C Hát én is még csak itt ülök és ámulok, bámulok.

[ Szerkesztve ]

(#21594) FefeeX válasza Leonardo91 (#21591) üzenetére


FefeeX
veterán

Nekem éjjel egykor felberregett a box, akkor gondolom/remélem emiatt volt, nem a titkosszolgálat kutat a cuccaim között... :)

(#21595) dunc válasza karakpecze21 (#21593) üzenetére


dunc
nagyúr

ekte nulla cincogás, semmi hang! :DD

szinte már hiányzik! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#21596) B3ny00 válasza FefeeX (#21579) üzenetére


B3ny00
aktív tag

Mindenféleképpen írj hogy milyen? Ha azt mondod jó már rendelem is.

Xbox One GamerTag : Gyurisub | Subaru Impreza Gc8 | Htc One | Htc One X+

(#21597) Leonardo91 válasza dunc (#21592) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Ott se.. :(
System-->No update available

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#21598) oriic válasza #20844032 (#21589) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Semmi. Kikerult oldalsavra link, tessek oda iranyitani ujoncokat.

Live-Die-Respawn

(#21599) Asbee


Asbee
veterán

Nálam is megszűnt, halkan csak a ventit hallani ha oda nyomom a fülem. :C

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.