Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201851) sith7


sith7
nagyúr

Értem, köszönöm a válaszokat, időközben megtaláltam a dobozát, pc, és ps3 kompatibilis , az van ráírva, szóval ez így nem fog menni.

(#201852) Cyrin


Cyrin
addikt

Én is tapasztaltam, hogy a külső noti hdd, külön vett külső házban mindig pörög, nem "instant on" beállítás esetén is. Nézegettem a beállításokat, de nem találtam erre vonatkozót.
Valakinek sikerült ezt megoldani, vagy külső ház probléma? Régebben pc-hez volt kötve, ott nem volt ilyen gond.

(#201853) MunezXBK válasza Cyrin (#201852) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Háztól függ, ha jól emlékszem.

(#201854) Cyrin válasza MunezXBK (#201853) üzenetére


Cyrin
addikt

De akkor meg pc-n miért nem volt vele gond?

Egyébként kb két éves az Xbox asszem, és eddig nem vettem észre. Csak most hogy volt róla szó. Mindenesetre érdekes.

[ Szerkesztve ]

(#201855) Sinu válasza HartgeH3-2.8 (#201826) üzenetére


Sinu
senior tag

Hát majd meglátjuk:D gondolom azért játszható lesz. Igyekszem mielőbb kipróbálni majd, ha a gyermek végre elmegy időben aludni...:)

No Future

(#201856) Sinu válasza Def26 (#201837) üzenetére


Sinu
senior tag

Igen. Én most állítottam be havernál. Az az egy volt fura, hogy ha a gamepass fülön megnéztem egy játékot, akkor nem install volt, hanem buy. Meg kell nyitni a store-ban és ott már install van.

No Future

(#201857) jeni válasza Sinu (#201856) üzenetére


jeni
félisten

Elfelejtettem bekapcsolni a külső HDD-t.
Így a játékok frissülésnél lehetséges,hogy a belsőre tette a többit?
Lehet újra gyalulni a tartalmakat,formatálni mindkét HDD-t anélkül,hogy a felhasználói nevemet törölném?

(#201858) NoOne1976 válasza jeni (#201857) üzenetére


NoOne1976
őstag

Miért akarod gyalulni? Mozgatni is lehet a játékokat, nem kell ezért újra letölteni.

(#201859) jeni válasza NoOne1976 (#201858) üzenetére


jeni
félisten

csak azt látom,hogy mennyi van hátra mindkét helyen.
nem tudom,hogy mit hova telepített?
lehetséges,hogy két helyre is felteszi?

[ Szerkesztve ]

(#201860) sith7


sith7
nagyúr

azéééé' alakul az a kontroller kezelés :))

az ilyen 4/25 - ös K/D után nem rossz szerintem :B

(#201861) Wesder válasza sith7 (#201860) üzenetére


Wesder
félisten

Mondtam én hogy menni fog.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#201862) sith7 válasza Wesder (#201861) üzenetére


sith7
nagyúr

:K :R

(#201863) Prowler válasza sith7 (#201860) üzenetére


Prowler
senior tag

Veremivadék Undorkutya

(#201864) sith7 válasza Prowler (#201863) üzenetére


sith7
nagyúr

:C :R

(#201865) S e t h válasza Prowler (#201863) üzenetére


S e t h
nagyúr

A stong sértegetés akart lenni? :D

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#201866) NoOne1976 válasza jeni (#201859) üzenetére


NoOne1976
őstag

Van olyan opció, hogy transfer. Látható az is, hogy adott meghajtón melyik játék van. Így tudod mozgatni azokat, amiket kíválasztasz.

(#201867) icemad válasza jeni (#201857) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Settings-storage résznél sokmindent tudsz csinálni. Áthelyezés, törlés, stb. Néha érdemes használni, megnézni mi kell és mi nem. Több dolgot egyszerre törölni is tudsz ott.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#201868) AMD Power válasza sith7 (#201860) üzenetére


AMD Power
titán

Errol beszeltunk.... :K Jatsz es jatsz.... par honap es olyan lesz mintha kontival a kezedben szulettel volna. :C

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#201869) Medocsabi válasza sith7 (#201864) üzenetére


Medocsabi
addikt

Annyira ne örülj. Ezek szerint nemsokára levágja a lábaidat, és ott hagy téged dölgedezni egy lávafolyóban! :DDD
Amúgy ügyes vagy, ha az ember ráérez akkor élvezetes! Nyomhatjuk majd együtt is ha van kedved. :K

(#201870) Medocsabi


Medocsabi
addikt

Tanácsra lenne szükségem! Májusban kapott tőlem asszonykák egy saját kontrollert. A jobb analóg van hogy beragad jobbra,nem ömlött bele semmi,ezt ellenőriztem. A kérdés,hogy garit illetőleg szerintetek hogy intézzem? Alzánál vettem,mert ott 2 év garit adnak rá,ms meg ugye csak 1et. Vigyem be az Alzához,vagy maradjak a szokásos módszernél? Viszont ha nem Alzánál intézem a garit,akkor az újra megint csak 1 év garit kapok nem? Illetve gravíroztattam a kontit,ami a működését ugyan nem befolyásolja,de beleköthetnek a garit illetőleg?
Kép a hibáról:

(#201871) sith7 válasza AMD Power (#201868) üzenetére


sith7
nagyúr

:R

köszi, próbálkozom

assault volt végig, hős 0, 1-2 droidika volt ... az elég jól aprít, meg elég hamar visszatölt a pajzs, és újra lehet használni

Medocsabi

Most hogy mondod ... :O ... na de aztán lecsapom a Death Star - on :D

Rendben, :R azért még egy kis időt kérek, mert nem minden köröm ilyen, most minden összejött, a pálya is tetszett.

A név - nem röhög :DDD , a fiam miatt lett ez - CloneWarrior#489, nem tudom a 489 az kell - e :F
99,99 % - ban 21:00 után vagyok - majdnem azt írtam gépközelben :Y - szóval Xbox közelben :)

(#201872) Gijon válasza sith7 (#201860) üzenetére


Gijon
senior tag

A 28-ból vond le az assistot és az a tiszta kill. Lesz ez még jobb is. :) Capital Supremacy játékmódban érdemes gyakorolni. GA. is jó, de kevesebb a sikerélmény, viszont az meg több creditet ad. ha a fejlődés a cél.

(#201873) jeni válasza Medocsabi (#201870) üzenetére


jeni
félisten

hát...
az adatai alapján az Alzához adnám be,hiszen ott alapból 2év garis,de lehet,hogy ők is tovább küldik az MS szervizbe.
ha tennél rá egy matricát,hogy eltakarja a gravírozott nevet,talán ebbe nem kötnek bele.
tudtommal az Alzában vett cuccokat ha másképp nem rendelkezik más szerviz címmel megjelölve , akkor az adott bolthoz kell vissza küldeni.

(#201874) Madoc válasza Medocsabi (#201870) üzenetére


Madoc
veterán

Microsoft ha cseréli is ujra, akkor sem fogsz plusz garanciát kapni egy percet sem, csak a fenmaradó garanciaidőd pereg tovább. Keress rá volt itt róla sokszor. Ha gravíroztattad, jó eséllyel senki nem garanciáztatja le neked, de ne legyen igazam.

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#201875) r.levente75 válasza Medocsabi (#201870) üzenetére


r.levente75
addikt

Ha még nem járt le az első egy év a gariból, én az MS-hez küldeném.
Amíg lehet az Alzát kihagynám...

(#201876) jeni válasza r.levente75 (#201875) üzenetére


jeni
félisten

az Alza bolt kérdés ezt hogy kezelné ha nem neki lett elküldve hanem a gyári MS szervizbe?

Microsoft ha cseréli is újra, akkor sem fogsz plusz garanciát kapni egy percet sem, csak a fenmaradó garanciaidőd pereg tovább.

mert így tutira nem lesz 2év garancia rajta.-megtagadhatják,hogy nem hozzájuk lett elküldve. szerintem hívja fel az Alzát ez ügyben,mit is mondanak?
ha lehet emailban inkább mert annak nyoma marad.
a második évnél egyértelmű,hogy az Alza a nyerő.

(#201877) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Van aki végül vett és használ itt Elite v2-t? Mik a tapasztalatok?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#201878) sith7 válasza Gijon (#201872) üzenetére


sith7
nagyúr

Nem mintha számítana, de szerintem külön számolja :R
Volt már, hogy meccs elején volt 4 assist, és 0 kill

(#201879) r.levente75 válasza jeni (#201876) üzenetére


r.levente75
addikt

Tudnunk kellene milyen garanciáról van szó. 1+1-es, vagy milyen?
Nekem volt olyan termékem, amire 1 év gari volt és +2 még. A 2. két évben máshol kellett gariztatni, mint az elsőben.

[ Szerkesztve ]

(#201880) Medocsabi válasza r.levente75 (#201879) üzenetére


Medocsabi
addikt

Sima 2 év. 24 hónap.

(#201881) Corpuscle válasza l.skywalker (#201877) üzenetére


Corpuscle
őstag

Én nem bántam meg. Cod-nál nagyon jól jön a ravaszzár és az alsó fülek. A beépített akksi az érzésre legalább kétszer (háromszor?) addig bírja, mint az Aldis akksik. Az alsó füleket szoknom kellett, más a fogása a kontrollernek, korábban nem használtam elitet. Megjelenés óta nyúzom csak Cod-dal, ~250 óra van benne, minden rendben vele (legyen is).

(#201882) Medocsabi válasza Madoc (#201874) üzenetére


Medocsabi
addikt

Akkor marad az Alza, ott ha cserélik, akkor a gari is újraindul. A gravír miatt aggódom Én is, igaz a működését nem befolyásolja!

(#201883) jeni válasza Medocsabi (#201882) üzenetére


jeni
félisten

már láttam olyan laptopot és mobilt leadni a szervizbe amin tele voltak különböző matricákkal és állatfigurákkal ragasztva a burkolataik.
bevették javításra.

(#201884) Medocsabi válasza jeni (#201883) üzenetére


Medocsabi
addikt

Gondolom mivel a működési hibához semmi köze. Írtam az Alzának, meglátjuk, nekem eddig csak jó tapasztalataim vannak. Illetve van némi rálátásom ezekre a gari ügyintézésekre, 99%-ban az ügyintézőn múlik, hogy beveszik-e. Ha magamból/tapasztalataimból indulok ki, normális, értelmes ( nem ilyen "hallodbáttya, szarezageci") levélre pozitív válasz jön. Persze benne van a pakliban az az 1%.

(#201885) NoOne1976


NoOne1976
őstag

Szintén garanciális ügyintézéssel kapcsolatban jutott eszembe:
Tény, hogy az MS 2 év garanciát ad a gépre, 1 évet a kontrollerre.
De mi van akkor, ha a gép vásárlásakor vettem +3 év "garanciát" (valójában biztosítást). A gép esetében egyértelmű, hogy ha bármi gond van a vásárlástól számított 2 év után, de még 5 év előtt, akkor a biztosítóhoz kell fordulni.
De vajon mit kezdenek egy kontrollerrel az első és a második év között, ha azt mondom, hogy hibás?

Medocsabi:
Tudjuk mi itt, hogy a gravírozás nem befolyásolja a működését, de biztos vagyok benne, hogy erre való hivatkozással simán elutasíthatják a gariztatást, mondván "belenyúltál", aztán bizonyíthatod te szakértővel stb, hogy nem amiatt romlott el. (De ebbe belemenni nem fog az ember, mert nem érné meg.)
Én először megpróbálnám az Alzát a 2 év miatt, ha elutasítják és még 1 éven belül van, akkor az MS-t.

[ Szerkesztve ]

(#201886) sith7


sith7
nagyúr

Szerintetek ez jó lehet ? [link]

Vagy ne variáljak, vegyek eredetit ? [link]

3k a különbség, mert az előbbit rendelnem kell, a másik van itt a városban is.

(#201887) bulikavagyok válasza l.skywalker (#201877) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Mármint az Elite S2-re gondoltál?! ;] Én nagy megelégedéssel használom. Pontosan mire vagy kíváncsi? Nagyon jó anyagminőség, brutális üzemidő, hibátlan ergonómia. A ravaszzár zseniális szerintem, nagyon sokat segít FPS multiban szemtől szemben. Plusz én két hátsó karral használom (négy kar már sok nekem), így a CoD-ban soha nem kell levennem a jobb hüvelykujjamat az analóg karról. Szerintem nagyon jó vétel, megéri az árát! :K Egyedül abba tudnék belekötni, h miután elkezdem használni "hidegen" kb 2-3 percig kicsit csúszós a markolat a kezemben.

sith7: Szerintem felejtsd el az ilyen olcsó utángyártott kontrollereket! :B

[ Szerkesztve ]

(#201888) Medocsabi válasza NoOne1976 (#201885) üzenetére


Medocsabi
addikt

Az a gari kiterjesztéstől függ, a legtöbb esetben a kiegészítőkre nem terjed ki.

(#201889) StLui válasza l.skywalker (#201877) üzenetére


StLui
veterán

Fiam megkapta a Scuf-t, imádja, de hogy ebben mennyi a placebo azt meg nem mondom :D

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#201890) Prowler válasza sith7 (#201871) üzenetére


Prowler
senior tag

Ha nem bánod felveszlek majd barátként, mindig vevő vagyok egy jó kis BF2-re de sosincs kivel játszani :B

Veremivadék Undorkutya

(#201891) jeni válasza sith7 (#201886) üzenetére


jeni
félisten

az olcsóbbik:
fejhallgató csat. lehetőség?
tölthető egyáltalán?
drágábbik:
mint ismert nincs hibája vagyis eredeti cucc.
a többi a te döntésed.

(#201892) Sherkulás


Sherkulás
aktív tag


Rust | C | Java | Kotlin | Swift | Objective - C

(#201893) l.skywalker válasza Sherkulás (#201892) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

:C bárki is viszi, köszönjük! :C

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#201894) Sherkulás válasza l.skywalker (#201893) üzenetére


Sherkulás
aktív tag

Szivi, valaki elvitte egy read only....

[ Szerkesztve ]

Rust | C | Java | Kotlin | Swift | Objective - C

(#201895) KardosAttila válasza Sherkulás (#201892) üzenetére


KardosAttila
aktív tag

Hihetetlen mennyire gyorsnak kell lenni, random beléptem, 3 perccel utána próbáltam beváltani, sajnos már lekéstem :\ Mindenesetre köszönjük! :R

(#201896) Sherkulás válasza KardosAttila (#201895) üzenetére


Sherkulás
aktív tag

Nincs mit

[ Szerkesztve ]

Rust | C | Java | Kotlin | Swift | Objective - C

(#201897) bulikavagyok válasza Sherkulás (#201894) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Nem read only, ez most én voltam! :D Home partnerem már többször meg akart venni, így jó helyre került. Hatalmas köszi érte! :R
Szerk.: azért nem írtam azonnal, mert közben csörgött a telóm. :B

[ Szerkesztve ]

(#201898) Sherkulás válasza bulikavagyok (#201897) üzenetére


Sherkulás
aktív tag

:) hajra akkor

Rust | C | Java | Kotlin | Swift | Objective - C

(#201899) Wesder válasza sith7 (#201886) üzenetére


Wesder
félisten

Szerintem maradj az eredetinél.
Esetleg Elite S1 vagy S2 ;]

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#201900) laracroft


laracroft
aktív tag

Sziasztok
Gyermekemet regisztráltam a Microsoft Family szolgáltatásba. Frankó :) szeretjük nagyon.
Van, hogy eléri a napi játszási limit időt. Előfordult már olyan helyzet, mikor engedékenyen adok még neki egy kis időt ;] . Ekkor rányom a send message-re. Pc-n kapok egy értesítést azon nyomban és tudok is adni neki plusz perceket egy kattintással.
Előfordult, hogy nem volt bekapcsolva a gép és ilyenkor be kellett írnom a jelszavam az xbox-on, hogy engedélyezzem.
Na ezt szeretném elkerülni és mondjuk a telefonomról engedélyezni. Ezt hogyan tudnám elérni egy androidos telóról? Xbox app van telepítve, de oda nem érkeznek meg az üzenetek.
Előre is köszi :)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.