Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#202351) oriic válasza AxBattler (#202349) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Storm Gray...Bakker tényleg. Megyek is a sarokba. :O :D

Live-Die-Respawn

(#202352) MunezXBK válasza Madoc (#202346) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

X-ből van fehér.

(#202353) mokus1


mokus1
addikt

Mostanában senkit nem találok divisionba játékra. Mással is van ilyen? Egyfolytában próbálok párosodni, de sikertelenül :(

(#202354) l.skywalker válasza oriic (#202351) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Van még:

Military Green:

Deep Blue:

Fortnite Lila:

Egyszer elkészül majd az új összefoglaló.... egyszer

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#202355) fjudors válasza mokus1 (#202353) üzenetére


fjudors
aktív tag

a párosodás sokaknak ütközik nehézségekbe, nem egyszerű,no...
próbálj lazítani, ne egyből célra törni.egy vacsi, egy kis séta...
;]

[ Szerkesztve ]

(#202356) l.skywalker válasza mokus1 (#202353) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Div 1 vagy 2?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#202357) mokus1 válasza l.skywalker (#202356) üzenetére


mokus1
addikt

1

(#202358) l.skywalker válasza mokus1 (#202357) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Szerintem LFG-vel többre mész. A belső matchmaking már nem biztos, hogy talál rögtön elég embert direkt az adott feladatra.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#202359) banderasz77 válasza mokus1 (#202357) üzenetére


banderasz77
addikt

Jövök hamarosan, csak befejezem a GOW5 single-t.

(#202360) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Na, elmentünk bótba párnahuzatért és vettem 3500-ért egy headsetet a boxhoz. :DDD

Most a box-ot átdugtam egy monitorra, a fülest bele a controllerbe és tök faxán működik egyből. Egy dologra nem jöttem rá. Lehet valahogy hangerőt állítani?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#202361) MunezXBK válasza V.Stryker (#202360) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

X logót megnyomod, menüben jobbra, az utolsónál.

(#202362) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Vissza olvasgattam. De jön hogy nem adtam el az S boxomat 47-ért. Egy jobb videokártyát nem kapnék ennyiért újonnan.
RX560-as van a gépemben, de a Box valahogy jobb képet biztosít.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#202363) AMD Power válasza Madoc (#202347) üzenetére


AMD Power
titán

Koszonom szepen! Mar nezem is. :K

Te hanyas szinten vagy benne?

mokus1 Nekem sem sikerul mostanaban. Este mondjuk tobben vannak fent.

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#202364) Serpiko válasza V.Stryker (#202360) üzenetére


Serpiko
addikt

Dobsz egy linket a fülesről?

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#202365) V.Stryker válasza Serpiko (#202364) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Nem nagy szám, de 3500 volt a tescoba akciósan utolsó darab. Trust GXT310. Célnak megfelelő.

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#202366) Serpiko válasza V.Stryker (#202365) üzenetére


Serpiko
addikt

Király köszi nekem is kéne valami fejes. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#202367) D1Rect


D1Rect
félisten

Miért jobb az XBOX OX mint a PS4 pro?

Vagy inkább: "miért azt vegyek?"

[ Szerkesztve ]

(#202368) Wesder válasza D1Rect (#202367) üzenetére


Wesder
félisten

Ezt neked kell tudnod.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#202369) hhenry válasza D1Rect (#202367) üzenetére


hhenry
őstag

(#202370) vonSux válasza D1Rect (#202367) üzenetére


vonSux
őstag

Ha elsősorban multiplat játékokkal játszanál ill. érdekel pl a Halo, vegyél xboxot. Ha érdekelnek a ps saját címek, vegyél ps-t.

(#202371) Peat76


Peat76
őstag

Aki játszott a Gears sorozattal, lenne egy kérdésem..😃
Nekem a GOW4 kimaradt, viszont már a gépen az 5, remeg a mancsom hogy játszak vele, de a story szempontjából gondolom gáz ha az 5-el kezdek? Gondolom a 4. rész is jól sikerült.?

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#202372) FollowTheORI válasza D1Rect (#202367) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Alapvetően a látvány miatt... :)

Ezt meg mindenki eltudja dönteni magának mennyire fontos... bár hozzátenném, próba nélkül ez picit nehéz. :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#202373) FollowTheORI válasza Peat76 (#202371) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nem gáz... de a 4 közvetlen folyatása szinte az 5 (vannak benne visszautalások pl), így érdemes előtte végigjátszani, ha van rá lehetőség.

De azért lehet játszani egyből is, annyira nem gáz.

Szerintem mindegyik rész jól sikerült. :D

Ja egyébként, ha van akciós GP/GPU, akkor vegyél, és akkor kitolhatod az összes részt szép sorban. :K

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#202374) D1Rect válasza FollowTheORI (#202372) üzenetére


D1Rect
félisten

Jó, hát már ott a gép a nappaliban, csak jó lenne megindokolni a miértet. :D

(#202375) FollowTheORI válasza D1Rect (#202374) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

:D Egyesek szerint a kontroller is jobb... nálam mondjuk ez épp fordítva van.

No meg a XOX csendesebb... ;]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#202376) Wesder válasza Peat76 (#202371) üzenetére


Wesder
félisten

Az 5-tel kezdtem, nem volt gond.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#202377) elder troll válasza D1Rect (#202374) üzenetére


elder troll
senior tag

Havi 1000 ft körül ki lehet hozni a fullextrás "szoftvercsomagot", amibe elég sűrűn kerülnek be AAA játékok megjelenés napján. 30000 körül hoztam ki a 3 évnyi GP ultimate előfizetést, amivel szerintem kifejezetten jól jártam. Ms is jól járt, mert nagy eséllyel garantált a következő generációs konzol vásárlása, és most "ránézésre" létszámra gyúrnak.

(#202378) parandroid válasza vonSux (#202370) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Kimaradt, hogy mi van, ha az xbox exkluzívok érdeklik. Ohwait, ilyen nincs is, mert ahhoz elég egy gamer pc az xbox árának néhányszorosáért, de az úgyis mindenkinek van otthon

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#202379) D1Rect válasza elder troll (#202377) üzenetére


D1Rect
félisten

Ezt, hogy is?

(#202378) peterkeT: Ja az amúgy pont van egy. :)

(#202380) Wesder válasza D1Rect (#202379) üzenetére


Wesder
félisten

Veszel 3 év Goldot olcsón, aztàn veszel 300ft-is Ultimate-et a Storeból, így lesz 36 hónap PC+Console GamePass +Gold-od.

Viszont ha van otthon überPC, akkor meg nem értem a konzol vàsàrlàsànak okàt.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#202381) D1Rect válasza Wesder (#202380) üzenetére


D1Rect
félisten

A 300Ft-os ultimatet ismerem, de még nem lőttem el.
Hol vegyek olcsón goldot?
Tehát megveszek mondjuk 1 év goldot, azt beakitválom és ráaktiválom az ultimatet?

(#202382) FollowTheORI válasza D1Rect (#202381) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

pl: [link]

Vagy itt a ph-n szokták egyesek venni.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#202383) mokus1 válasza D1Rect (#202381) üzenetére


mokus1
addikt

En itt vettem phn. 12700ft volt kB. 12+1honap. Tehát 13ezerbol van 16 hónap GPU ami szerintem baromi jó.

(#202384) banderasz77 válasza Peat76 (#202371) üzenetére


banderasz77
addikt

Nálam 1->4->5. Teljesen jó és kötelező... 🙂

(#202385) D1Rect válasza FollowTheORI (#202382) üzenetére


D1Rect
félisten

Szóval veszek egy ilyet és aztán megveszem PC-ről az ultimatet?
Vehetek 3 hónapot is többször? Gondolom hozzáadja.

(#202383) mokus1: 12+1 Az 16? Wut?

[ Szerkesztve ]

(#202386) elder troll válasza D1Rect (#202385) üzenetére


elder troll
senior tag

"Szóval veszek egy ilyet és aztán megveszem PC-ről az ultimatet?"
Igen.
300 forintért 3 hónap GP ultimate-et adtak év végén, így jött ki nála a matek (12+1+3=16).
Ha már váltottál ultimate-re, akkor a "sima" 3 hónapos (amd promó) GP-t 2 hónap ultimate-nek számolja/konvertálja.
2 év goldot vettem, arra aktiváltam a gpu-t, ninjáztam egy 3 hónapos kódot, és később ráaktiváltam 3 db alzás amd promo gp-t. (bAd-man)

(#202387) wesder
A "pl" kimaradt. (pl.: amd promó)

[ Szerkesztve ]

(#202387) Wesder válasza elder troll (#202386) üzenetére


Wesder
félisten

Nem feltétlen AMD promó kód az a 3 havi gamepass.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#202388) FollowTheORI válasza D1Rect (#202385) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

A három hónapos 300Ft csak egyszeri amíg le nem jár... nem vehetsz többször. :)

Amúgy igen.

A 16 meg úgy jött ki neki, hogy 12 hó, + 1 hónap ha engeded az ismétlődő számlázást, + 3 hó 300 forintos akció. 13 + 3 = 16

Viszont amit linkeltem abból vehetsz többet is, ha akarsz... de csak max 3 év lehet (36 hó).

Ha belefér én vennék most 2 év goldot meg a 3 hónap akcióst, ha hosszabb távra tervezel a konzollal, nem csak valami fellángolás most.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#202389) Madoc válasza AMD Power (#202363) üzenetére


Madoc
veterán

Maxosan hagytam abba 1100óra után tavaly.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#202390) mokus1 válasza D1Rect (#202385) üzenetére


mokus1
addikt

Úgy van ahogy elder troll számol. 12+1 volt a live, 3 hónap a gpu :)

(#202391) D1Rect válasza elder troll (#202386) üzenetére


D1Rect
félisten

De ha még nem aktív a gpu addig 1:1-be váltja a sima goldot is?
Van a géphez is 3 hónap, de leginkább csak minecraftozunk a ps3-on is.

(#202392) elder troll válasza D1Rect (#202391) üzenetére


elder troll
senior tag

Igen, gpu-ra váltás előtt kell betárazni a többiből (1:1). Nekem volt még maradék gp-m, azt is hozzáadta a 2x12+1 hónap goldhoz.
Átváltás után már a pc-s vagy "normál" gp 2/3-át számolja csak.
Az ultimate-ben benne van a pc-s gp is, egy halom játék játszható így jobb felbontáson és fps-sel. Prey-t és rage 2-t néztem gépen utoljára.

[ Szerkesztve ]

(#202393) V.Stryker válasza MunezXBK (#202361) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Hálás köszönet. :R

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#202394) FNZ válasza FNZ (#202329) üzenetére


FNZ
őstag

kezd felbosszantani ez a sz..r X
most is versenyeztem (forza 4) és közben kimerevedett a képernyő kb. 5 mp-re és visszadobot a box home-jába.mai nap már másodszor :W miért csinálja ezt velem :F
a 14 napos netes vásárlásból kifutottam már, de kaptam valami 1 hónapos ajándékcsere lehetőséget. ha így folytatja 1-2 naponta, akkor visszacserélem az egészet.
pedig már kezdetem megszeretni

[ Szerkesztve ]

(#202395) l.skywalker válasza FNZ (#202394) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

ez a játék hibája nem a gépé. Amit tudsz csinálni:
- Töröld le a játékot
- teljesen kapcsold ki a gépet a konzolon levő Xbox gomb hosszan nyomásával.
- húzd ki áramból
- várj min. 45 másodpercet
- kapcsold be
- telepítsd újra

egy alternatív dolog:
- az idő és a dátum jól van beállítva a gépen?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#202396) Mcrazy


Mcrazy
őstag

Sziasztok!
Ma vettem egy SSD-t (Sandisk ultra 3D 1TB) és nagy reményekkel rádugtam a konzolra (One S All Digital). Be is állítottam szépen tárolókötetnek és hagytam megformázni, ahogy kell. Sajnos szembesültem azzal a problémával, hogy ezek után nem csatlakozik a konzol wifi hálózathoz. Teljesen mindegy, hogy melyik usb portba dugom,előre vagy hátra. A hsz-okból ítélve, a topiklakók 99%-a kábelen csatlakozik a netre, de azért az még sincs rendben, hogy wifin nem lehet csatlakozni, ha SSD van rádugva. Nálam nem gyors a net (40/10), de 8 méterre a routertől és 2 fal mögött 31/9-el stabilan ment 2 hónapon keresztül.
Mivel volt szabad 2 órám és még néhány usb-s eszközöm a teszteléshez, mint pld: 128GB pendrive, 240-s SSD, 2TB-os hordozható HDD, 3 különböző vezérlőchip-el ellátott külsö 2,5" ház, ezért eljátszottam a konzollal egy kicsit és a következőket tapasztaltam meg.
A pendrive-al hiba nélkül működik a wifi. Mindegy, hogy tárolóként vagy médiaeszközként csatlakozik.
A 2TB-os HDD-t csak médiaeszközként csatlakoztattam, mert van rajta adat. Nem okozott problémát a wifi kapcsolatban.
Az 1TB-os és 240-es SSD-vel már nem csatlakozott a wifi, sem média és sem tárolókötetként, pedig 3 különböző vezérlőchip-el ellátott külső házban próbáltam.

Az a véleményem, hogy jelenteni kéne a supportnak (ha eddig nem tette senki), hogy ezt a bug-ot megszüntessék. Részemről, mivel Ausztriában vettem a gépet, itt fogom jelenteni. Örülnék, ha Ti is, akik kábelen használjátok, tesztelnétek a wifit és jelentenétek. Én úgy gondolom, hogy nem csak a kábeles csatlakozást fizettük ki, hanem a wifi-t is.

Üdv: Mcrazy

(#202397) FNZ válasza l.skywalker (#202395) üzenetére


FNZ
őstag

köszi, holnap megpróbálom, mert több óra volt, mire letöltötte és telepítette karácsonykor.

a dátum, idő, lokáció jól van beállítva.

[ Szerkesztve ]

(#202398) l.skywalker válasza Mcrazy (#202396) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Sajnos ez egy ismert hiba. [link]

Rossz tervezés okozza. A megoldás lehet ha:
- váltás 5Ghz-es WiFi-re
- váltás LAN kapcsolatra
- ahogy a PDF case 3-4-ben szerepel a csatolt linken. Alufóliával megpróbálhatod beborítani az SDD-t a kábel csatlakozásánál. De a gép oldali csatlakozást is le kéne valahogy még így is árnyékolni

Az alaplapba épített WiFi chip ha szemből nézed akkor bal hátul van. Esetleg próbálj meg egy hosszabb USB kábellel valahogy "messzire" kerülni onnan

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#202399) csƵ


csƵ
őstag

Melyik Call of Duty játékot lehet bill&egérrel játszani? MW Remastered vagy az MW 2019? Wireless vagy vezetékes?

(#202400) l.skywalker válasza csƵ (#202399) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

A 2019-est. Wireless passz. Receiverrel esetleg.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.