Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201402) banderasz77 válasza parandroid (#201400) üzenetére


banderasz77
addikt

Nekem is a monitor mellé kellene igazából, mert néha ide kell költöznöm a boxal.
Gondolom a pc-t is rá lehet kötni egy RCA párossal nem?

(#201403) parandroid válasza banderasz77 (#201402) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Melyiken milyen bemenet van. Ezen a Bose-n speciel csak egy jack, egy coaxial, meg egy optika, no meg bt-t tud. De a pc-hez a jack az okés kell legyen.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#201404) banderasz77 válasza parandroid (#201403) üzenetére


banderasz77
addikt

Van ennek valami topikja? Keresnék egy amolyan budget féle best buy-t.

(#201405) icemad válasza xviktorx (#201399) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Kislánynak Lego széria bármelyik része, Overcooked bármelyik része. Ezek könnyen kezelhető játékok. Esetleg forza Horizon 4 vagy rocket league. Ezekhez is csak pár gomb kell, de ezek inkább fiúknak valók, bár ki tudja. Sok lány ismerősöm is játszik ezekkel. Lányok szeretik még a Sims 4-et is, de az még nekem is nehéz kontrollerel. Van még a Minecraft, ami szintén nem túl bonyolult, de ahhoz megkell nézni pár videót, hogy tudjátok mit kell benne csinálni.

A classicos kérdésed itt felejtsd el, kitilthatnak érte.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#201406) Moby válasza banderasz77 (#201404) üzenetére


Moby
addikt

Nekem is így van. Az enyémen van analóg bemenet is+BT, bár én nem használom egyiket sem(optikán van rákötve a tv, így mindegy mi megy rajta, minden a soundbaron szól). Samsung HW R430.

[ Szerkesztve ]

(#201409) banderasz77


banderasz77
addikt

A Sale-ben ezek a 8 $-os Resident Evil-ek megérik? Jó játékok?

(#201410) Wesder válasza banderasz77 (#201409) üzenetére


Wesder
félisten

A 4 az jó. Az 5-6 nekem kimaradt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#201412) persil válasza icemad (#201405) üzenetére


persil
nagyúr

Az overcooked fejlesztoit eskuszom legszivesebben elvernem, mint a lovat.
Gyerekkel duoban bitang nehez, ha 3 csillagra akarod a palyakat, figyelni mindenre es "kiosztani az utasitasokat".

Marpedig 3 csillagra kell mindent, mert egy ido utan "elfogynak" a palyak es csak akkor lephetsz a kovetkezore, ha eleg csillagot gyujtottel be, ahhoz meg egy bizonyos ponton tul mar minden elozonek 3 csillagosnak kell lennie.

Pedig nagyon jopofa jatek igy gyárekkel. De a marooners-t jobban elvezzuk, persze abban meg az a baj, hogy mindig csak masodik lesz... :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#201413) icemad válasza xviktorx (#201408) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Tényleg, a Toy Story 3 is nagyon jó, azt én is ajánlom.
Talán 990 forint most. Annyit simán megér.

Amiket írtam (a Forza kivételével), azok mennek egy gépen osztott kijelzőn is, szóval többen is tudjátok játszani. Csak legalább 2 kontroller kell hozzá.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#201414) icemad válasza persil (#201412) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ez igaz. :)
Marooners is jó, de akkor mondhatnám az aerea-t is. Csak ez (szerintem) még túl bonyolult egy 6 évesnek.

Még ami eszembe jutott: Bomberman, Spyro, Crash. De ezek megtudják izzasztani a felnőtt játékosokat is. :DDD

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#201415) persil válasza icemad (#201413) üzenetére


persil
nagyúr

Toy story-t lanyom is birja, nekem kicsit retard, de jopofa es sokkal konnyebb egy gyerek szamara, mint az overcooked.
Mondjuk mi gold-dal kaptuk, bar az ezrest is boven megeri, elvegre az egy sor ara, nem lehet belehalni. :)

"de akkor mondhatnám az aerea-t is."
Ezt nem ismerem, rakeresek, koszi. :) Enyem mar 9, meglatjuk, hogy mit szol hozza.

Egyebkent legnagyobb kedvenc igy kettonknek a portal knights. Meg anno gamepass-ban volt, akkor probaltuk ki, de meg is vettem. Egy erdekesebb/izgalmasabb mincraft klon, sokkal szebb grafikaval, light rpg elemekkel.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#201416) eagleberg válasza l.skywalker (#201318) üzenetére


eagleberg
tag

Crackdown 1 magyar szinkronos (HUN audio). "Ég a gyertya, ég ..."

[ Szerkesztve ]

(#201417) EczkE válasza parandroid (#201394) üzenetére


EczkE
addikt

+1 a Bose-ra nekem is az van es nagyon elegedett vagyok vele. :K

Asszem mindenféleképpen!

(#201418) StLui


StLui
veterán

Beléptem PC-n az xbox-hoz használt MS accountommal, szokott küldeni sms kódot, de most 2 perce küldi ugyanazt a kódot már a 10. telefonszámról, mind más, tehát 10 sms-t kaptam már ugyanazzal a kóddal :F
(Kipróbálom ezt a 5TB-os Onedrive tárhelyet (+2db korlátlan google) amit árulnak páran itt a PH-n)

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#201419) FNZ


FNZ
őstag

sziasztok!
itt a suliszünet vége, lassan össze kellene pakolni a gyerek szobáját.
nem baj, ha a masinát - a helyszűke miatt - az egyik oldalára állítva a tv mögé rakom be és úgy használjuk a továbbiakban (az alja a fal felé nézne a teteje a tv felé)?

[ Szerkesztve ]

(#201420) Micsurin válasza FNZ (#201419) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Vertical stand?

Egy 15-20 centi legalább legyen neki minden irányba!

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#201421) icemad válasza persil (#201415) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Na én ezt a Portal Knights-t nem ismertem. :D Teszünk vele egy próbát.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#201422) FNZ válasza Micsurin (#201420) üzenetére


FNZ
őstag

ez jó az x-hez is?
csak mert az x-hez nagyon nem találtam ilyesmit.

[ Szerkesztve ]

(#201423) Micsurin válasza FNZ (#201422) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Ezt nem tudom.

De van az X-hez is kapásból. :)
alt="" title=""

Mondjuk azt hiszem Oriic vagy a Dzsedink pont X-et használ állítva stand-del.

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#201424) F_Peter válasza Micsurin (#201423) üzenetére


F_Peter
őstag

Én egy évig a képen baloldalàn szereplőt használtam minden gond nélkül - mondjuk lehet így hangosabb volt, ezt nem tudom, mert fülesben játszom.

(#201425) Gaboman


Gaboman
nagyúr

Jövőhéten megjön a TV, hú de várom, kíváncsi leszek mit mutat rajta az X.
Mennyire lesznek szépek és mennyire fognak jól futni a komolyabb játékok HDR és 4K-ban.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#201426) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Srácok, én nem tudom, de nekem mindegyik játék akad. Állíthatom én 720p-re 1080p-re, de akadoznak a játékok. Korábbi normál S-em nem akadozott. Ez valahogy meg meg akad. Mintha a töltögetéseknél beakadozna.
A Shadow of Tomb Raider, a Gears 5 (ricsárdgírsz) is akadozik. Volt közel egy évvel ezelőtt normál S boxom, az nem akadozott. Mi a tök lehet vele ?

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#201427) Sindare


Sindare
csendes tag

A ti ajánlásotokra kezdtem el játszani a My friend Pedro-val és atyaég milyen király :D A videók alapján nem hittem volna, hogy én ezt élvezni fogom.

Ezen felbuzdulva szeretnék nektek ajánlani egy játékot ami szintén benne van a GP-ban és nekünk iszonyatosan tetszik: Max The Curse of Brotherhood.

(#201428) StLui válasza eladogeppc (#201426) üzenetére


StLui
veterán

Te hol állítgatsz felbontást? (én még nem találkoztam vele, hogy játékban lehetne, csak a kimenetet lehet esetleg, de az csak egy plusz "konvertálás" lesz így szerintem)

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#201429) persil válasza icemad (#201421) üzenetére


persil
nagyúr

Mindenkepp, nagyon jo! :)
Es pont annyira rpg, hogy egy kisebb kolok is pikk-pakk megtanulja a terminusokat, de kozel sem olyan komplex, mint egy dragon age/witcher. Lanyom is rengeteg angol szot ezekbol tanult meg. :)

Van benne felfedezes, epitkezes, harc, minden, ami kell es elkepesztoen hosszu, renegeteg jatekorat ki lehet belole hozni, meg max szint utan is.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#201430) Wesder válasza StLui (#201428) üzenetére


Wesder
félisten

Settings-ben, de annak nincs köze az fps-hez.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#201431) eladogeppc válasza StLui (#201428) üzenetére


eladogeppc
veterán

Beállításoknál állítom a felbontást, de semmi hatása semmire.
Fura.
Letöltöm a DOOM-ot, azon megnézem, mert az soha nem akadt.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#201432) StLui válasza Wesder (#201430) üzenetére


StLui
veterán

jaja, de én nem látok semmi különösebb akadást, de én a filmeknél sem látom a "nemtudomhányképenként ugrik egyet" effektet sem soha, szóval nem vagyok releváns, mert másokat meg őrületbe kerget :D

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#201433) StLui válasza eladogeppc (#201431) üzenetére


StLui
veterán

Annak nincs is, az uyganaz, csak elvileg jobb minőség lehet esetleg, mintha a tévé konvertálná át a képet a saját, natív felbontására. Azt egyébként olyanra van értelme állítani, amilyen a tévéd felbontása. De lehet nem a te eszközöd lesz az xbox.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#201434) eladogeppc válasza StLui (#201433) üzenetére


eladogeppc
veterán

Miért nem az én eszközöm. Nem értem. Hülye vagyok hozzá, vagy hogy érted ?
Azért pár év alatt volt pár XBOX-om. 360-as is volt, volt régi sima ONE és ONE S-ből ez a második. Eddig egyik sem akadozott, nem értem, hogy most ez mi.
Ezért nem PC-t bővítgetek, mert ott ahhoz hogy ne akadozzon a játék, kellett mindig valamit bővítgetni. Nem érdekel, hogy milyen a grafika, de basszus ne akadozzon.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#201435) NoOne1976 válasza eladogeppc (#201434) üzenetére


NoOne1976
őstag

Tv-n nincs lehetőséged game mode-ot választani? Korábban is ez a tvd volt, amikor nem akadozott az S?

(#201436) FNZ válasza eladogeppc (#201426) üzenetére


FNZ
őstag

nekem a forza 4 szokott néha akadni kb, 0,5 másodpercekre, meg is lepődtem, mert azt mondták, hogy ezek a gépek tutik.

[ Szerkesztve ]

(#201437) Krisz0630 válasza FNZ (#201436) üzenetére


Krisz0630
senior tag

A Forza Horizon 4 nekem is szokott akadni, One X-en.

1000-es netem van itthon, wifin, de ha instabilak a szerverek, vagy egy kicsit a szolgáltató, akkor nagyon tud akadni.

PS5- PSN ID: Krisz0630 + iPhone 12 Pro Max + Macbook Air 2020

(#201438) mokus1 válasza AMD Power (#201384) üzenetére


mokus1
addikt

Az eggyel játszol? Most én is nyomtam reggel akartam keresni valakit de senkit nem talált :( nem nagyon szoktam online nyomni de ebben nagyon 3lvezem. Főleg ha zonazni kell.

(#201439) r.levente75 válasza FNZ (#201436) üzenetére


r.levente75
addikt

A forza 3 is akadt már S-en.
Többen panaszkodtak rá annak idején. Ezek szerint a 4-nél sem javították vagy hangolták a dolgot?

(#201440) FNZ válasza Krisz0630 (#201437) üzenetére


FNZ
őstag

pl. tegnap este a live versenyből kidobott a 2. szint közben, mert nem volt kapcsolat a szerverrel (kábelen használom), baromira örültem neki.

[ Szerkesztve ]

(#201441) Peat76


Peat76
őstag

Hirtelen vettem egy One X-et..😃
4K tv-n miért nem engedi a display setting-be a felbontást feljebb állítani?
Csak 720p és 1080p választható..
Előre is köszönöm szépen a segítséget!

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#201442) Micsurin válasza r.levente75 (#201439) üzenetére


Micsurin
nagyúr

PC-n is lazán bedadog multiban ha gyenge a kapcsolat.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#201443) Wesder válasza Peat76 (#201441) üzenetére


Wesder
félisten

Van beàllítàs, ahol elöbb ki kell pipàlni a 4K-t, utàna engedi.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#201444) Peat76 válasza Wesder (#201443) üzenetére


Peat76
őstag

Hol találom ezt az opciót?

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#201445) r.levente75 válasza Micsurin (#201442) üzenetére


r.levente75
addikt

Ez multi nélkül is zavaró volt, amikor 400km/h környékén egy egyenes után kellett bevenni a kanyart és bedadogott, na az pazar élmény volt. Akkor döntöttem el, na meg persze az ominózus network connecting 2 hónapig tartó hiba miatt, ami a multi és egyben az ottani küldetések teljes hiányát jelentette, hogy a 4-es részt biztosan kihagyom!

(#201446) StLui válasza eladogeppc (#201434) üzenetére


StLui
veterán

Nem, hanem érzékeny minőségre, vagy rossz a boxod, de kétlem, hogy ilyen hibája lenne, hogy akadozik a kép. Egyszerűen te csak sok fps-sel szereted, az meg nem lesz.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#201447) icemad válasza r.levente75 (#201445) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ilyenkor a sárga gombot megnyomod és no problem.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#201448) Wesder válasza Peat76 (#201444) üzenetére


Wesder
félisten

Nem emlékszem pontosan, de a Video beàllítàsok között lesz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#201449) parandroid válasza Krisz0630 (#201437) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Forza Horizon 4-ben nagyon az elején voltak ilyen hibák, hogy egy pillanatra megáll a játék, aztán felgyorsul hipersebességre ugyancsak egy pillanatra. Elég bosszantó volt, lehetett nagyokat bukni miatta. Szerencsére nem volt gyakori, másrészt már régen javították, mert hónapok óta nem találkoztam ilyesmivel. Sokszáz órám van a 4-ben is, meg a 3-ban is, teljesen problémamentesen fut mindkettő. Mondjuk a játékidő nagy részét X-en tettem bele, de volt benne One fat is, meg S is, egyikkel sem volt gond. Persze X-en sokkal szebb.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#201450) Peat76 válasza Wesder (#201448) üzenetére


Peat76
őstag

Megvan köszi..😃
Először feldobta hogy nem 4K tv, aztán másodszorra önmagára lelt és tudta mi a dörgés..😃 😃

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.