Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151601) Wesder válasza kazuma921 (#151598) üzenetére


Wesder
félisten

Így màr vilàgos :R
Az egy cseppet sem érdekelt hogy miért Xbox-on vetted meg :P

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#151602) El Gringo válasza adrian94 (#151599) üzenetére


El Gringo
senior tag

elmúlt héten csak 100-szor volt kitárgyalva, már uncsi. :C

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#151603) Stauffenberg válasza kazuma921 (#151593) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Mindhogyan egy rakász szar a Mafia 3. Inkább az első részt vedd meg tízszer az árán. :)

(#151604) kazuma921 válasza Stauffenberg (#151603) üzenetére


kazuma921
aktív tag

Nem igazán a játék minőségére vagyok kíváncsi, hanem arra, hogy hogy fut, hogy néz ki. Én mindent kipróbálok ami érdekel, külső hatástól függetlenül. Rengeteg jó játékkal játszottam már amit mások lehúztak. :D

[ Szerkesztve ]

We aren't welcome in the heavens, our place is down there.

(#151605) #20844032 válasza l.skywalker (#151582) üzenetére


#20844032
törölt tag

Én nem tudom ezt hogy csináljátok. Én most kb 1 hete tolom, igaz csak CQ-et tolok, de rakat szerver van tele. Szerintem ki van a filteretekben kapcsolva, hogy a teli szervereket mutassa, olyanból meg csak ált. 1-2 van, amin lenne hely, viszont nem csont üres. Tehát alapvetően üres meg teli szerverekből van sok, alapból viszont a browser ezeket nem mutatja. Jó, biztos vannak olyan játékmódon, amire kevés az ember, de amiket itt folyton írtok, hogy nincsenek játékosok, én ezt nem látom. Conquesten esténként amikor én tologatom, pár ezren eu-n simán vannak.

[ Szerkesztve ]

(#151606) Zoleee83 válasza kazuma921 (#151604) üzenetére


Zoleee83
addikt

Szerintem is rendben van a Maffia 3 story szempontjából nagyon erős.
Én xbox-on játszottam végig, csak kisebb bugok voltak, elég jól sikerültek a patchek.
Ezért nem nagyon adok én sem más véleményére, izlésről nem vitázunk, kinek-mi jön be.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#151607) S e t h


S e t h
nagyúr

A Battlefront talán egy éves sincs és 20 rugóról 3-ra van akciózva? Sikertörténet, Disney helyében már elvettem volna az EA-tól a jogokat.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#151608) LedyGyuszi válasza kazuma921 (#151604) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

nyugodtan próbáld ki a mafia 3-at. Sokan már azért alapból "szarnak" titulálják, mert nem az a klasszikus gengszter vonal, mint az első kettőben. Mások meg még az induláskor játszottak vele fél órát, de sok bug volt benne,így sztük szintén szar!Ám ezeket javították!

Sztem a story jó, kivégzések jók. Néha pár küldi monoton, de én személy szerint nagyon élveztem a játékot!

[ Szerkesztve ]

XONE: LedyGyusziHU

(#151609) Wesder válasza S e t h (#151607) üzenetére


Wesder
félisten

Én most meg akartam venni, de az MS Store hibàval visszadobta, szerintem ez egy intő jel :D

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#151610) #20844032 válasza Wesder (#151609) üzenetére


#20844032
törölt tag

Pedig annyit a kampánya is megér. A multirésze kb ugyanaz a súlytalan phos, mint az elsőé, de pár órácskát avval is el lehet lenni. Mégiscsak a legszebb SW cucc a piacon :)

(#151611) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Ha elő rendelem a BF5 öt akkor azt írja, hogy bétázhatok, de, folyamatosan van beta vagy ettől eddig időpontokba?

Xbox One: bandymnc

(#151612) oriic válasza bandi0000 (#151611) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Open béta lesz, előrendelők 1 vagy 2 nappal korábban kezdhetnek majd játszani. Dátum még nincs, annyit tudni hogy megjelenés előtti valamelyik hétvégén lesz a teszt. Jelenleg PC-s zárt alfa megy csak.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#151613) S e t h válasza Wesder (#151609) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én engedtem a sötét oldal csábításának, ennyit már hajlandó vagyok fizetni a szólóért.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#151614) Wesder válasza S e t h (#151613) üzenetére


Wesder
félisten

Én nem szeretem annyira a SW-t, hometàrsam meg mondta hogy màr megvàrja Vaultba.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#151615) Ti Bo válasza Stauffenberg (#151603) üzenetére


Ti Bo
aktív tag

+1

Harmatgyenge sztori, sablon-sablon hátán. A repetitív játékmenetről nem is beszélve. Van kb 4 emlékezetes küldetés, a többi abszolút egy kaptafa. A grafika ósdi, tele hibákkal, a játék pedig még mindig tele bugokkal.

https://www.meska.hu/shop/GeekLabs

(#151616) Medocsabi válasza #20844032 (#151610) üzenetére


Medocsabi
addikt

Szerintem simán van olyan jó, mint bármelyik multi.(ráadásul SW skin, helyszínek, hangok, hangulat terén nagyon jó) Én 1 hónapja tolom, ezalatt elég jól fel tudtam hozni magam elfogadható szintre, és számomra valami eszméletlen élvezetesek az űrcsaták! :K
Most is sokan játszanak vele, 1 hét szabi alatt nem volt olyan, hogy akér reggel, vagy hajnalban ne talált volna azonnal szervert, ha bekerül bajd vault-ba, gondolom még többen játszanak majd vele. (egy ideig legalábbis)

(#151617) l.skywalker válasza NJanika (#151596) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Még nincs de az akció mértéke alapján idén szerintem be fog kerülni.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#151618) l.skywalker válasza #20844032 (#151605) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Most játszottam 10 perce. Egyébként már több, mint 1 éve tolom. Ha berakom a teli szervereket, akkor kifoghatok olyat, ahol 10 percet is várok míg valaki kilép. Én belépni akarok és játszani. Ilyen szerverből a régiómban 0 volt. Matchmaking-ben pedig olyat talált ahol voltunk feleannyian.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#151619) Lifer092 válasza #22718208 (#151546) üzenetére


Lifer092
senior tag

Igen, ezt tudtam én is, de nem volt rá szükségem, ezért raktam fel. :)

(#151620) kazuma921 válasza LedyGyuszi (#151608) üzenetére


kazuma921
aktív tag

Szuper! Inkább leszedem Xbox One-ra, úgyis megvettem, egy kis grafikai visszaesés miatt nem akarok megint 5k-t költeni az egész pakk-ra. :)

We aren't welcome in the heavens, our place is down there.

(#151621) #20844032 válasza l.skywalker (#151618) üzenetére


#20844032
törölt tag

>Én belépni akarok és játszani.

Ha nem rak be 1 percen belül, már nyomom is a másik szerverre. És ilyen ritkán van amúgy. Én nem tolom 1 éve, csak pár napja, 14 órám van benne pár nap alatt, szal nehezen tudnék azzal egyet érteni, hogy nem játsszák már, vagy ne lehetne játszani :)
Eddig az ea accessben toltam. Nem is voltak meg a dlc-k, mert amikor elérhetető volt ingyen, nem voltam benne biztos, hogy lesz még boxom, arra meg pláne nem készültem, hogy ezt még enhancelik valamikor. Reggel megvettem revot, kétezret még megér ez a kis prüntyögés vele, amig a bfv ki nem pucolja a szervereket.

[ Szerkesztve ]

(#151622) Wesder


Wesder
félisten

Érdemes még Elite-et venni 30-ért? Nagyon gondolkozom rajta.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#151623) l.skywalker válasza Wesder (#151622) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Igen. Arra kell figyelni, hogy 1 év garancia van rá és általában azután felválik a gumi része.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#151624) #20844032 válasza l.skywalker (#151623) üzenetére


#20844032
törölt tag

És ha figyeli, akkor a gumi nem mer leválni? :DDD

(#151625) Dzsuri89 válasza Wesder (#151622) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Én nagyon imádom, mondjuk én 38.000 Ft-ért vettem 5 hónapja, de semmi baja. Nem vált fel a gumi még, kopás sincs rajta, nagyon korrekt minőségi cucc. :)

(#151626) l.skywalker válasza #20844032 (#151624) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Igen pont erre gondoltam.

:(

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#151627) NB2 válasza Dzsuri89 (#151625) üzenetére


NB2
aktív tag

5 hónap < 1 év :)

(#151628) NavySeal


NavySeal
senior tag

Srácok, 10k-ért van digitálisan a CoD WW2. Nem multizok, a single részéért érdemes ennyiért megvenni?

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#151629) Dzsuri89 válasza NB2 (#151627) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Azzal tisztában vagyok, de valamiért azt érzem nem lesz ezzel probléma. :D

(#151630) #20844032 válasza l.skywalker (#151626) üzenetére


#20844032
törölt tag

Nem tudom mire gondoltál, pont erre próbáltam rámutatni viccesen, pedig érdekelne, mert tervezek venni. Szal mit lehet tenni, hogy ez ne történjen meg? (azon kívül persze, hogy figyelek rá :DDD )

(#151631) l.skywalker válasza #20844032 (#151630) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Az 1 éves garancia előtt már érdemes nézni, hogy elkezdett-e a gumi felvállni, mert akkor az MS garanciálisan javítja/cseréli. De nagyon láthatóan bőven az 1 éves gari után szokott megmakkanni akkor pedig szervíz van vagy kínai alkatrész és DIY.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#151632) Madoc válasza Dzsuri89 (#151629) üzenetére


Madoc
veterán

A gari lejárata előtt 1 héttel!! Kezdett el leválni a gumi. Reggel mikor leraktam még semmi, este mikor kézbevettem akkor már 2 helyen lifegett. Nagyon gondosan vigyáztam rá mindig. Ezzel nem lehet mit tenni, gariztattam-adtak ujat.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#151633) #20844032 válasza l.skywalker (#151631) üzenetére


#20844032
törölt tag

Köszi, ez így használható! :R
Magyarul nincs vész, ha le is jön. Ez a lényeg.

(#151634) bulikavagyok válasza NavySeal (#151628) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Nem ér annyit! Nem rossz a kampány (az előző részekhez képest), de én például félbehagytam és azóta is halogatom a végigjátszást. Ha csak a single része érdekel akkor szerintem vegyél egy használt lemezest kb 6k-ért és add tovább ha kijátszottad!

(#151635) NavySeal válasza bulikavagyok (#151634) üzenetére


NavySeal
senior tag

Köszi, akkor nem tolok bele annyi pénzt!

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#151636) Medocsabi válasza l.skywalker (#151631) üzenetére


Medocsabi
addikt

Eddig nem is tudtam hogy ez garis hiba.

(#151637) erikke17


erikke17
őstag

Sziasztok.

RT ravaszom el kezdett ropogni működik hibátlanul csak idegesítő. Ha kicsit jobbra vagy balra elhúzom akkor csendben van nem ropog. Egy kis szilikon spray segítene rajta óvatosan be szisszenteni egy picit ahhoz a feszítő rugóhoz? :)

[ Szerkesztve ]

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#151638) frankdelgado válasza NavySeal (#151628) üzenetére


frankdelgado
őstag

10 makiért vettem lemezesen àkcijósan és ugyanott visszavették 8 ezeré a mult héten. Ennyit ért meg kb. digitàlisan ne vedd meg, inkàbb hasznàltan lemezesen. CV egyébként nem rossz a kampàny, csak rövid és ne nagyon fogod ujrajàtszani....

Ja megelőztek....

[ Szerkesztve ]

(#151639) IntelKiller7 válasza NavySeal (#151628) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Nem éri meg annyiért. Inkább akkor vedd használtan lemezesen, utána meg add el.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#151640) Ti Bo válasza erikke17 (#151637) üzenetére


Ti Bo
aktív tag

Ne fújkáld be, mert nem feltétlen segít, de legalább ronthat a helyzeten. Ha már nem garos, akkor szét kell szedni és a trigger fém tengelyét óvatosan megkenni vazelinnel.

https://www.meska.hu/shop/GeekLabs

(#151641) Ti Bo válasza l.skywalker (#151623) üzenetére


Ti Bo
aktív tag

Az elite-ek gumi problémáját már átlátta a Microsoft is, így első alkalommal gar időn túl is le szokták cserélni. Van gyári új grip hozzá, de 25 dollár a pár. Esetleg a Scuf fekete alapon, szürke gumírozású gripje is jó megoldás lehet, ráadásul most akciós.

Bocs véletlen volt a dupla komment.... :R

[ Szerkesztve ]

https://www.meska.hu/shop/GeekLabs

(#151642) ranlomadi


ranlomadi
tag

Sziasztok!

Akinek van tapasztalata BF1-el..
A sima BF1 (1500 Ft) vagy a BF1 Revolution (2400 Ft) sok különbség van? Megéri a drágábbat venni? Ad annyi + a játékhoz a Revolution kiegészítői? Illetve multiban van valami eltérés, akár pálya pack, több szerver a dlc-k miatt?

Köszönöm.. :)

[ Szerkesztve ]

(#151643) l.skywalker válasza Ti Bo (#151641) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ismerősnek most jött fel a gumi és az MS elküldte, hogy már nincs rajta garancia.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#151644) Wesder válasza Wesder (#151622) üzenetére


Wesder
félisten

Màr nem volt :(

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#151645) Ti Bo válasza l.skywalker (#151643) üzenetére


Ti Bo
aktív tag

Fura, mert az enyémet gar lejárta után 2 hónappal cserélték (kb 5 hónapja), cimborámnak pedig most intéztük kb 3 hete, pár napja kapta vissza (az övéről 1 hónappal előtte járt le a garancia).

https://www.meska.hu/shop/GeekLabs

(#151646) IntelKiller7 válasza ranlomadi (#151642) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

REv Edition az az alapjáték és a DLC-k. Most ingyenesen dobálják a DLC-ket a játékhoz. Annyira bazisokan nem játszanak a DLC-s pályákon,de az a 900Ft szerintem nem pénz már érte. De persze te tudod. Egyébként a sok extráról már lemaradtál. premiumos Dupla XP, eventek stb.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#151647) l.skywalker válasza Ti Bo (#151645) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Itt majd 2 éves már az eszköz... :)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#151648) Medocsabi válasza IntelKiller7 (#151646) üzenetére


Medocsabi
addikt

Hát igen, ez a baj ezekkel a multi gémekkel, pl a SW BF2- ben is bőven érzem a lemaradást. Day 1 kell megvenni, mert utána egy kevésbé tapasztalt játékosnak ordas nagy szopó behozni a lemaradást. Most is van 1-2 olyan karatker az előbb említett játékban, aki bejön egy Jedi vagy Sith lovaggal, és kb 40/2 a kill death aránya úgy, hogy rábobtam a gránátot,+full tár+full vanguardot belelőttem, és kb a háromnegyed élete megmaradt még :D (oké, velük van az ERŐ...)

(#151649) Stauffenberg válasza IntelKiller7 (#151646) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Vannak "Road to Battlefield V" eventek is, aminek a keretében van weekly rotation DLC mapokból, ezeken még azért még szokott lenni élet, ezen a héten például a Rush játékmód pörög, aminek kifejezetten örülök, mert CQ-n kívül szinte minden más már alig játszható.

Aki nem akar csak emiatt EA Access-t, annak szerintem mindkét kiszerelés simán ajánlható addig amíg nem jön a BF5 ősszel. De én azért inkább a Revolution-t venném, nem nagy felár a DLC mapokért.

(#151648) Medocsabi: Battlefield 1 esetén miben vagy lemaradva ha most kezded? Assault legjobb fegyvere az alap MP18. Medic esetén a Mondragon Storm rögtön az első unlock lehetőség és félelmetesen jó. Supportnál a Lewis Gun Low Weight is nagyon sokáig jól kiszolgál. Scout esetén meg az alap SMLE is simán jó, de a többi is gyorsan unlockolható, kicsit ésszel játszva meg a Martini Henry-ig eljutni sem nagy történet (bár ez nem mindenkinek jön be, mert inkább közepes távolságra való). Szerintem a Bf1 alapból is nagyon jó fegyverekkel indítja a játékost.

[ Szerkesztve ]

(#151650) NoOne1976 válasza IntelKiller7 (#151646) üzenetére


NoOne1976
őstag

És ha a multi nem érdekel, csak a single, akkor is a Revolutiont érdemes megvenni? Vagy az csak a multihoz ad pluszt?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.