Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151901) Crytek


Crytek
veterán

Emagos gears of war 4 minden esetben adja az előző 4 részt ,tehát minden létező dobozos GOW4-hez járnak?
(Csak mert sok helyen úgy van a kép direkt hogy ott van rajta az előzőek képe is hogy tudjad biztos kapod őket.. de sok helyen meg nincs se feltüntetve sem a leírásban és sokszor mégis írja más user hogy benne volt)
Mert még mindig van....ahhoz képest hogy készletsöprésnek írja elég sok lehet belőle.....

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#151902) Hpeter003 válasza zoyy (#151900) üzenetére


Hpeter003
újonc

Értem,legközelebb jobban figyelek ezekre.Azért köszi a választ.

@

(#151903) Crytek


Crytek
veterán

BF1 6$

M$ $tore

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#151904) IntelKiller7 válasza Crytek (#151903) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Itthon is ezeröt

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#151905) Tejföl


Tejföl
tag

Hi, Van valahol egy leírás, hogy lehet külföldi msstoreból vásárolni? Tomb raider elég olcsó most törökben.

(#151906) #92006144 válasza Tejföl (#151905) üzenetére


#92006144
törölt tag

Nincs értelmes áron török feltöltőkártya, vagyis a napokban néztem, és 70 forint fölött jött ki egy líra aminek árfolyama kb 49 forint. Szóval erősen megtévesztő a store checker török ára.

Alapvetően úgy nézne ki a folyamat, hogy megvásárolod a random ország gift card-ját, megadod a szállodai címed, és telefonos appon keresztül aktiválod. Azért telefonos app, mert ott lehet a leggyorsabban régiót váltani.

[ Szerkesztve ]

(#151907) DaveHutt válasza oriic (#151871) üzenetére


DaveHutt
őstag

Na végre egy jó trailer. Átbillent a mérleg nyelve a lehet megveszemre.:)

(#151908) Stauffenberg válasza Crytek (#151901) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Aki akarta megvette már, amúgy meg a GamePass-ben is ott van. Ugyanazért szórják fillérekért, amiért a Battlefield 1-et is.

(#151909) l.skywalker válasza Stauffenberg (#151908) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

EA Access ;)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#151910) Stauffenberg válasza l.skywalker (#151909) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Köszönöm, hogy kiegészítesz, természetesen erre utaltam. :) A GoW4 meg a Bf1 életútja elég hasonló.

(#151911) l.skywalker válasza Stauffenberg (#151910) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Bocs, csak az információk helyes megjelenése végett, nem okoskodás miatt

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#151912) eeXaa válasza Stauffenberg (#151910) üzenetére


eeXaa
addikt

pedig a bf1 egy szinvonalas játék...

(#151913) Def26 válasza eeXaa (#151912) üzenetére


Def26
félisten

épp most szakadt meg a kapcsolat az ea -val. Xbox live nem dobott le, gondolom megint ea -val lesz valami. :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#151914) zzola válasza Def26 (#151913) üzenetére


zzola
félisten

Csak a szopásos... :DDD

(#151915) SybenX


SybenX
őstag

Aki kérte az ügyfélszolgálatot, hogy írják át a garancia idő végét számla alapján megfelelőre, annak mennyi idő alatt csinálták meg? Kedd reggel beszéltem angol chat-en és azóta semmi, a gépet pedig már vennék meg.

[ Szerkesztve ]

(#151916) Def26 válasza zzola (#151914) üzenetére


Def26
félisten

Na, neked hova lesz először előrendelve? ps vagy box/pc? :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#151917) Madoc válasza SybenX (#151915) üzenetére


Madoc
veterán

Kb. Azonnal.

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#151918) x360elite válasza SybenX (#151915) üzenetére


x360elite
őstag

Hívd fel a magyar ügyfélszolgákat. Ők kb 1 perc alatt megcsinálják.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#151919) SybenX válasza x360elite (#151918) üzenetére


SybenX
őstag

Direkt angol chat-et választottam, mert gondoltam hozzáértőbbek, de a akkor reggel felhívom a magyart...

(#151920) RudY válasza hackeeeee (#151785) üzenetére


RudY
addikt

Shadow of the Tomb Raider – Az X támogatásról :DDD
Elmondásuk szerint bármelyik módot választjuk is, Xbox One X-en a több és gyorsabb memória miatt nagyobb felbontású textúrákat, és jobb minőségű árnyékokat kapunk, mint máshol. A látvány tehát csúcsminőségű lesz, akár a felbontást, akár a képfrissítést preferáljuk.

(#151921) IntelKiller7 válasza SybenX (#151919) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Nem biztos, hogy van hatásköre ilyenekre. Nálam 56 embert kérdezett meg, pedig csak azt akartam, hogy kicseréljék az Xbox Livehoz kapcsolt EA profilom. Persze, hogy nem lehet... -.-

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#151922) Erdei88 válasza SybenX (#151919) üzenetére


Erdei88
veterán

Magyar support eddig nálam 5ös. Eddig minden problémám megoldották, igaz az utolsó áprilistől idáig tartott :DDD

Angol support eddig 2x vitt zsák utcába, lényegében azt se érte, hogy mit akarok... és megoldatlanul lezárta...

(#151923) bulikavagyok válasza RudY (#151920) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Várjuk ezt is! :P
Az is izgalmas amit Te kiemeltél, de ez engem jobban felcsigázott :"További újdonságot jelent a HDR: a fejlesztők az egész játékot ennek alárendelve fejlesztették, hogy még élénkebb színeket, még látványosabb bevilágításokat érjenek el, vagyis a 4K/HDR készülékek tulajdonosai szintén brutális dolgokra számíthatnak."

(#151924) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Fe bekerült az EA Access Vault-ba

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#151925) SybenX válasza IntelKiller7 (#151921) üzenetére


SybenX
őstag

Valóban nem hatáskörük. Most rájuk írtam megint. Írták is, hogy annyit tudnak tenni, hogy megsürgetik a dolgot,mivel csak egy magasabb beosztású csapat tudja ezt megtenni. Lehet így is megoldódik a probléma csak nem rögtön.

[ Szerkesztve ]

(#151926) zzola válasza Def26 (#151916) üzenetére


zzola
félisten

BFV? PC-re már megvettem, szerintem boxra is meglesz. PS már nem játszik...

(#151927) #80123904 válasza l.skywalker (#151924) üzenetére


#80123904
törölt tag

Már tegnap is gyűlöltelek a graveyard keeper miatt. Elkezdtem és 5 órát sikerült játszani vele, annyira behúzott. Jó kis játék az.

Erre ma este pedig itt a Fe, amire kíváncsi vagyok.

Köszönöm a hír(eke)t :R

(#151928) x360elite válasza SybenX (#151925) üzenetére


x360elite
őstag

Ez azért fura, mert anno mikor az S-em vettem nem volt meg rá a teljes 2 év gari. Felhívtam a magyar ügyfélszolgákat, dobott egy mail-t a srác az MS-nél regisztrált e-mail címemre, amire válaszban el kellett küldenem a számlát. Ezután pár perccel már rendben is volt a garancia. Nem tudom, hogy kivel beszéltél, de nem árthat ha megeresztesz holnap egy telefont.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#151929) SybenX válasza x360elite (#151928) üzenetére


SybenX
őstag

Ha nem írják át holnapig, akkor felhívom a magyart feltétlenül. Köszönöm az infót.

(#151930) F_Peter válasza Erdei88 (#151922) üzenetére


F_Peter
őstag

Nálam éppen fordítva volt eddig. Amire a magyar azt mondta hogy nem lehetséges azt a központi megoldotta. Meg a magyar meg szerintem nem is tud rendszer szinten ránézni a géped beállításaira vagy a hálózatodra. Mondjuk ilyennel csak a központit zaklattam.

(#151931) Wesder


Wesder
félisten

Nem talàlom az utolsó két XP tàblàt FH2-ben. Màsnak is volt ilyen gondja hogy bebugolt a treasure map?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#151932) szabogabor10 válasza Wesder (#151931) üzenetére


szabogabor10
veterán

Nálam nem.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#151933) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Spyro Reignited elhalasztva november 13-ra.

Live-Die-Respawn

(#151934) l.skywalker válasza oriic (#151933) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Na ennek most örülök - kezdett sűrű lenni az ősz :D

(#151927) izd6583sawoe: "Cégünk mindig az Ön rendelkezésére áll asszonyom!" :D

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#151935) hackeeeee válasza RudY (#151834) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

A végén nekem is változó volt, de 150Mb/-s-nél nem nagyon írt többet. Közben sima böngészős letöltés jött 500Mb/s-sel, vagy többel.

Véleményem szubjektív...

(#151936) szimszonos válasza Benoe77 (#151855) üzenetére


szimszonos
őstag

Ha megveszem ezeket az említett dlc-ket,akkor a sok kocsi amiket tartalmaznak azonnal bekerülnek a garázsomba?Csak azért mert az ingyenes dlc autókat nem találom a kampányban sehol,nem tudok velük menni,nem került bele a garázsomba.Igaz még nemrég kezdtem a játékot de kicsit bosszantó.

[ Szerkesztve ]

(#151937) fear2


fear2
tag

Nahhh király!

Elmentem nyaralni 2 hétre, mire visszajöttem és aktiválni akartam a Konzolvilágtól vásárolt 3+3 havi goldot, az "ajándék" kódot már nem fogadja el a rendszer, mondván,hogy lejárt.
Keresem a konzolvilágos e-mailekben,hogy meddig érvényes, de sehol nem szerepel határidő!
Felhívtam Őket, telefonban azt a tájékoztatást kaptam,hogy anno,a termék honlapján ott volt,hogy július 31-ig lehet beváltani, de a kiküldött vásárlást igazoló e-mail-ből és a kódot tartalmazó e-mail-ből már valahogy "kimaradt".
A telefonos ügyintéző azt kérte,hogy írjak egy levelet nekik a kóddal és a Microsofttal egyeztetve megpróbálják kicserélni.
Megírtam a levelet, majd nagyon gyorsan kaptam egy totál sablonos választ, miszerint július 31-ig lehetett felhasználni,lejárt, ez van.
Azért ez ..... :(

[ Szerkesztve ]

(#151938) AMD Power válasza fear2 (#151937) üzenetére


AMD Power
titán

Ez sajnos user error. :(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#151939) Zoleee83 válasza AMD Power (#151938) üzenetére


Zoleee83
addikt

Egyrészt igen másrészt a Microsoft hülyesége.
Ha egyszer legenerálnak egy kódot annak miért kell lejárnia felhasználás előtt, nem fér el az adatbázisban, vagy wtf? :U

@oriic - rendben van hogy fix lejáratú kódok, de minek? Nem hiszem el hogy nem fér el egy pár kbyte-os 5x5 karekterből álló kód egy adatbázisban.

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#151940) oriic válasza Zoleee83 (#151939) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Fix lejarati datummal rendelkeznek ezek a kodok. Nem veletlen hogy volt ez az akcio, igy szortak ki a hamar lejaro kodokat.

Live-Die-Respawn

(#151941) bulikavagyok válasza Zoleee83 (#151939) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

"Egyrészt igen másrészt a Microsoft hülyesége." - Már megint a gonosz MS! ;] A PSN Plus kódok ugyanígy lejárnak. Egyébként vmennyire egyetértek Veled, bár az sem lehetséges, h az idők végezetéig felhasználható legyen egy ilyen kód. De annyit mondjuk azért megtehetnének, h rányomtatják a lejárat idejét.

(#151942) pzstm válasza Zoleee83 (#151939) üzenetére


pzstm
titán

adatbázisban ugyanúgy benne van a kód, marketing és kampány szempontjából volt ez. Kb plusz sor hogy lejárati dátuma legyen. Üzleti dolog nem IT van mögötte megnyugtatlak ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#151943) l.skywalker válasza Zoleee83 (#151939) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Azért van a promóciós kódokra lejárati dátum pl. mert ha felvásárolna többezer darabot belőlük egy kalmár és utána eladná +20% haszonnal akkor legalább így az idő korlátozza. Egy 1 hónapos promóciónál ez elég nagy hátráltató ok. Persze ettől még számla ellenében cserélhették volna főleg az MS-nél.

(#151937) fear2: azonnal hívd fel az MS ügyfélszolgálatot. Mondd el nekik és mondd el, hogy megvan a számla. Tuti fel fognak valamit ajánlani, ha mást nem legalább 3 hónapot.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#151944) Zoleee83 válasza bulikavagyok (#151941) üzenetére


Zoleee83
addikt

Persze értem én, és nem is az MS-t akartam savazni mert a Sony is pont ezt csinálja.
Tényleg csak annyit kellett volna ha már nyomtatott kupon, 1 sort kiemelve feketével ráírni hogy eddig jó, vagy valami.
Gondoltam hogy nem IT van mögötte, informatikusként némileg képben vagyok. :D

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#151945) fear2 válasza fear2 (#151937) üzenetére


fear2
tag

Felvettem a kapcsolatot a supporttal, kíváncsi voltam,hogy ők mit reagálnak rá.
Csetelünk egy ideje, odáig jutott,hogy küld nekem egy referencia e-mailt, amit én továbbítsak a konzolvilág felé és mivel közöttük egyezményes szerződés van, kicserélik a kódot. WTF? :F
Nem értem,ha hajlnadóak adni másikat, miért nem a support küldi? :W
Na most már csak a poén kedvéért is végigjátszom. :))

(#151946) r.levente75 válasza szimszonos (#151936) üzenetére


r.levente75
addikt

A Buy Car-ból neked kell egyenként átemelni őket utána lesz benne a garázsodban.

(#151947) MasterMark válasza szimszonos (#151936) üzenetére


MasterMark
titán

Ott vannak azok ingyenesen bármelyik autoshow-ba bemész és ott megveszed, ingyenes lesz.

Switch Tax

(#151948) x360elite válasza fear2 (#151945) üzenetére


x360elite
őstag

Ebben az egész hercehurcában az a vicc, hogy a MS nem szokott ennyit szarakodni egy nyüves kóddal. Én a GOW4 edition box-hoz kaptam egy 14 napos kódot, ami egy fura "valamilyen hiba lépett fel" üzenet kíséretében nem aktiválódott. Felhívtam MS-éket és mail-ben kérték lefotózva a kártyát, amin a kód van. Elküldtem és a 14 napos helyett kaptam egy 1 hónapost. Kicsit piszkáld meg őket.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#151949) balazs025 válasza x360elite (#151948) üzenetére


balazs025
senior tag

Oké, de ott neked volt igazad. Itt nem ez a helyzet, bár lehet jó fejek lesznek.

(#151950) Benoe77 válasza fear2 (#151945) üzenetére


Benoe77
őstag

Én is így jártam, én az MS supporttal kezdtem, már ők mondták, hogy a bolton keresztül kérjek új kódot, adnak.
Kaptam egy ügyszámot, amit megírtam a konzolvilágnak.
Pár nap múlva kaptam egy új kódot.

Amúgy nekem is elvárásom lenne, hogy ha veszek egy kódot, aminek van egy beválthatósági ideje, arról tájékoztassanak. Az egy olyan fontos paramétere a vásárolt terméknek, amiről a vevőnek egyszerűen tudnia kell. Nem tudom hogy fogyasztóvédelemnél hogy állná meg a helyét ez a mostani gyakorlat.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.