Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#152451) kungzi


kungzi
veterán

Üdv

Amit a géphez adnak játékot gyárilag, az felhasználható akkor is ha eladom a gépet, de előtte én már aktiváltam? A digitális játéknál tudom, hogy nincs ilyen, de a gyárilag kapottnál?

Köszönöm

(#152452) zzola válasza kungzi (#152451) üzenetére


zzola
félisten

"gyárilag kapott" alatt mit értesz? 2 fajta játék létezik:
*digitális
*lemezes

Utóbbit bárki használhatja, természetesen a felhasznált digitális tartamak már nem lesznek elérhetőek az új tulajdonos számára...

(#152453) kungzi válasza zzola (#152452) üzenetére


kungzi
veterán

Gyárilag alatt azt értem, hogy amit a géphez adtak, pl fifa 17 bundle. Azt a Fifa-t feltudja használni a vevő?

(#152454) mike1334 válasza kungzi (#152453) üzenetére


mike1334
veterán

Kód vagy lemez? Ha kód és Te már felhasználtad, akkor nem.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#152455) zzola válasza kungzi (#152453) üzenetére


zzola
félisten

Papírlapos kód vagy lemez? Kód csak 1x használható fel.

(#152456) l.skywalker válasza adalbert1 (#152445) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ja, így már értem. Nem volt világos nekem, hogy US market-re kerestél.

((#152448) eeXaa: éves pénzügyi eredmények jól megmutatnak minden fontosat. Mindkét cég "gaming" vagy "entertainment" részlege simán nyereséges. Talán a Sony esetében sokkal többet nyom latba a PS-hez tartozó részleg sikeressége, de összességében mindkét cég jó jövő elé néz és most talán már az Xbox is fog a következő 4-5 év után meghatározó exc címeket kiadni az új stúdiók által a Sony pedig minden kétséget kizáróan nyitni fog a gaming as service felé az EA Access és a Game Pass féle megoldásokkal.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#152457) kungzi válasza zzola (#152455) üzenetére


kungzi
veterán

Már meg is van a válasz köszi. :D Papírlapos :)

(#152458) daver88


daver88
aktív tag

(#152459) csabamigo válasza bandi0000 (#152406) üzenetére


csabamigo
aktív tag

Bocs,hogy csak most!
13án de.hívtam őket,du.jött a mail,14én reggel már vitte a ups!

Az Élet a Legjobb Méreg!

(#152460) szimszonos válasza kungzi (#152457) üzenetére


szimszonos
őstag

Papírlapos is lehet még jó más profillal ha nem használtad fel a kódot.Ha telepítetted a játékot a gépeden van akkor az már másnak nem érték.

(#152461) szimszonos válasza adalbert1 (#152439) üzenetére


szimszonos
őstag

Pláne hogy ha így folytatódik,évente akár 7-8 hónapot tudsz játszani 200ft/hó összegért,ami már tényleg nevetségesen olcsó.Idén már 3x volt 200ft most meg 2 hónap 400ft,meg télen is lesz még 200ft.

(#152462) eeXaa válasza l.skywalker (#152456) üzenetére


eeXaa
addikt

jah... sokminden számít... mennyit fektettek pl. a játékokba, azok mennyit hoztak.... mennyire nyereséges az online előfizetés.... mennyi a konzol előállítási ára... stb.stb...

[ Szerkesztve ]

(#152463) l.skywalker válasza eeXaa (#152462) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Igen. És ott vannak még a részvényesek is...

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#152464) #20844032 válasza eeXaa (#152462) üzenetére


#20844032
törölt tag

Mindez egyetlen számként ott van benne a negyedéves jelentésekben. Üzemi eredmény a neve.
Masszívan nyereséges mindkét oldalon. A sonynál jelenleg ez a húzóágazat, a részleg stabilizálta a sonyt. Az ms-nél más a helyzet, ott a felhőszolgáltatásokból ömlik a pénz, de nagyon fontos pozícióba került az xbox.

(#152465) Def26 válasza pzstm (#152450) üzenetére


Def26
félisten

Bárcsak látnánk ezt az Ms pénzügyi előnyt a saját konzolukon is. :o

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#152466) #20844032 válasza l.skywalker (#152463) üzenetére


#20844032
törölt tag

Mi van velük? :)

(#152467) eeXaa válasza l.skywalker (#152463) üzenetére


eeXaa
addikt

...arra azért kiváncsi lennék hogy a 80 milla ps4 ből mennyi van aktívan a psn+ on. :)

(#152468) m0ski válasza #80123904 (#152415) üzenetére


m0ski
aktív tag

Szia!

Nem találtam a cdkeys-en erre vonatkozólag infót, de a brazil előfizunak lehet beváltási határideje? :F
Jelenleg van érvényes előfizetésem október végéig, viszont ez annyira jó áron van, hogy simán bevállalnám. Feltéve persze, hogy nincs dátumhoz kötve a beválthatóság.

(#152469) mcwolf79 válasza eeXaa (#152467) üzenetére


mcwolf79
veterán

Gyanítom nem kevesebben, mint Live Gold-on.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#152470) eeXaa válasza mcwolf79 (#152469) üzenetére


eeXaa
addikt

...gyanítom jóval kevesebben.... főleg ha az arányokat nézzük...

(#152471) mcwolf79 válasza eeXaa (#152470) üzenetére


mcwolf79
veterán

Arányaiban esetleg, de egyébként nem értem miből gondolja azt bárki, hogy X-en mindenki kötelező jelleggel Gold előfizető ( PS+ - hoz viszonyítva). Főleg hogy a MS nem is ad ki konkrét adatokat.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#152472) eeXaa válasza mcwolf79 (#152471) üzenetére


eeXaa
addikt

...nem erről van szó... inkább arról hogy a 80 millió ps4 fele kb olyan casual hogy csak azért vett pst mert azt tanácsolták neki hogy az a jobb konzol.... van kb. 5-10 játéka az 5 év alatt (amit akár xbox-ra is megvehetett volna) és kb sohasem játszik online.... míg az xbox tulajok igencsak határozottak lehettek ebben a generációban ha inkább boxot vettek, főleg az elején... sokmindenben vert köröket ez a gen a sony-ra, csak ez a konzol eladásokból nem látszik ..

[ Szerkesztve ]

(#152473) #20844032 válasza mcwolf79 (#152471) üzenetére


#20844032
törölt tag

Abból, hogy volt néhány alkalom, amikor az ms elhintett számokat ezzel kapcsolatban. Amik soha nem voltak alkalmasak semmire, mert mindkét oldalon az előfizetői számokban benne van/volt mindkét generáció, csakhogy az előző generációban a sonynál még ingyen mérték a multit, csak az fizetett elő psn-re, akinek kellettek az ingyenjátékok, azaz kevesen.
Ez ilyen nulliformációs szájkarate, ez az úgy érzem meg azt gondolom.

[ Szerkesztve ]

(#152474) F_Peter válasza eeXaa (#152472) üzenetére


F_Peter
őstag

Ezt kicsit alátámasztják a játék eladási adatok is. Miközben boxon van "fillérekért" Gp meg EaA, - ami az alkalmi játékosokat elég jól kiszolgálja -, plusz állítólagosan kétszer annyi Ps van, az játékból ~10-20%-al adnak el többet kiadóra lebontva.

(#152475) #20844032 válasza eeXaa (#152472) üzenetére


#20844032
törölt tag

Egyetlen dologban biztosan: a stratégia döntéseiken nyomott hátraarcban mindenképp. Másban aligha, legalábbis olyanban biztos nem, ami számokkal támaszható alá. Bár ez meg mondjuk pont látszik is az eladásokon, szal ez ide nem helytálló. Meghát nem tudom mennyire releváns bármilyen adat, ami az eladásokon nem látszik meg, meg mi ilyen van? Hogy hányszor gondol arra egy vásárló, hogy xboxot kellene venni, mielőtt a boltban végül megveszi a ps4-et? Meghát nagyon kiélezed ezt a dolgot a sonyra, de a helyzet az, hogy az otthonában nem csak a ps4 veri el az xboxot, hanem ha kicsit megrázza magát a nintendo, akkor megcsinálják ők is ezt lazán. De jól van ez így. Ameddig így van, addig van olcsó gamepass, addig van sok ació, meg addig megy a kapálózás, amiből a játékosok profitálnak.

[ Szerkesztve ]

(#152476) #87082240 válasza eeXaa (#152472) üzenetére


#87082240
törölt tag

Ennél jobban megfogalmazni sem tudtam volna. PS topicba még mindig a 2 éves exkluzívjukkal (UC4) arcoskodnak, amibe jó esetben van 15 óra játékidő. Eladásokban is megmutatkozik (80 millió konzol, 5 millió eladott God of War pl.), hogy 90% tényleg casual és az aktuális FIFA, COD, BF és most persze a Fortnite-tal jatszik.

(#152477) #20844032 válasza #87082240 (#152476) üzenetére


#20844032
törölt tag

Az 5 millió gow az első hónapban ment el, azóta meglehet annak a duplája is, amúgy ezekkel a 15 órás gyöngyökkel adják el a kétszer annyi konzolt. Igen :D Lehet ezt ignorálni, ideig-óráig megy, de eljön a pillanat amikor bele kell nézni a tükörbe, aztán neki lehet állni összerántani pár stúdiót, felvásárolni a ninja theoryt, meg ilyenek. Merhogy az ignorancia nem hoz vásárlót.

(#152478) l.skywalker válasza eeXaa (#152467) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Az eladási számok csak marketingre jók szerintem, mert ha belegondolunk akkor az első generációs FAT és PS4 gépekből valszeg ha sokat nem is de a 20-30%-át biztos azóta lecserélte a tulajdonosa egy újabb, erősebb kiadásra a 10-12%-a pedig valszeg tönkrement. Nem beszélve arról, hogy egy háztartásban ha van 2db vagy több gép de csak az egyiken van Live Gold vagy PS+ előfizetés és így el is kanyarodtunk a home-oláshoz, ami miatt szerintem mindent felezni ill. lassan duplázni kell. A Gold és a PS+ használók valszeg majd dupla annyian vannak mint az előfizetők. Az eladások esetében pedig egy használt lemez akár 3-4 gazdán is átmegy ill. egy digitális tartalmat minimum 2 gépen is lehet használni.

Igazából csak az számít, hogy az adott pénzügyi időszak végén kiadott jelentés befolyásolja-e drasztikusan bármilyen irányba a részvények árfolyamát - és mivel mindkét gaming részleg két nagyon nagy vállalaton belül egy viszonylag kisebb részt foglal el, így nagy hatásuk az adott cég részvényeire nem igazán lesznek. A jövőbeni fejlesztésekre vélhetően mind az MS és a Sony is megadja a keretet a jelenlegi eladások fényében is. Az MS saját stúdiókba való befektetése mindenképpen azt mutatja, hogy van létjogosultsága az exkluzív címeknek, habár MS esetében szerintem 70%-ban Play Anywhere címekkel kell számolni és a Game Pass szolgáltatás masszív felfutására, ha jó minőségű és kellő mennyiségű játékot tudnak kiadni. A Sony oldaláról én még nem olvastam azt, hogy bármilyen előfizetéses tartalomszolgáltatást vezetnének be ahol játékot lehet bérelni vagy day1 hozzájutni, de az ő jelenlegi aktív számaik mellett ez nem indokolt. Az új gen esetében azonban biztos, hogy fogunk tőlük is látni valamilyen Gaming as a Service megoldást, mert a felhő szolgáltatások a streaming fejlődése ill. az 5G bevezetésének közelsége ebbe az irányba terel minden szereplőt. És akkor még nem beszéltünk arról, hogy lesznek-e új szereplői a piacnak, akik tudnak majd annyira meghatározóak lenni hardver kiadásban mint mondjuk most a PS.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#152479) AMD Power


AMD Power
titán

A GOW3 csak nekem tunik "furcsan" hosszunak? Nem szoktak ezek ilyen hosszuak lenni. Nem mintha baj lenne nagyon elvezem! :)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#152480) Xanax88 válasza AMD Power (#152479) üzenetére


Xanax88
tag

Nem hosszú az, szvsz rövidebb mint a 2. ( talán az a leghosszabb)
Egy délután ez is, ugyanúgy mint bármelyik rész.

Esetleg azt tudom elképzelni, hogy az első egy óra után vontatottnak tűnik... szerintem iszonyat unalmas egy idő után, csak a végére, pörög föl.

Számomra az a legfurább a 3. részben, hogy talán ebben vannak a legjobb jelenetek az egész szériából, mégis ezt untam a legjobban...

[ Szerkesztve ]

Krisz

(#152481) NyMRooD válasza pzstm (#152450) üzenetére


NyMRooD
őstag

Persze, de ahogy előtted mike1334 is mondta anyagilag nem bukta az MS mert bőven jól hoz nekik így is, hanem az eladott konzolok számában vesztett. Én pedig arra céloztam, hogy mivel egyikünk sem részvényes egyik konzolgyártóban sem, ezért baromság bármelyiknek is szurkolni, mivel nekünk az az érdekünk, hogy verseny legyen. Az ha valamelyiknek szurkolunk csak önigazolás miatt van, hogy igazoljuk döntésünk. Az, hogy a Sony eladásban elhúzott most azoknak a legjobb akiknek xbox van otthon, azóta MS kiadta a (generációban minimum) legminőségibb konzolt, bevezette a gamepass-t, megengedte az ea access-t, megcsinálta a visszafelé kompatibilitást, a play anywhere-t és elkezdett dolgozni a minőségi exkluzívokon is, ezek közül szerintem nem minden valósult volna meg ha nem a Sony vezetni.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#152482) mcwolf79 válasza #87082240 (#152476) üzenetére


mcwolf79
veterán

Arcoskodnak, mert a magadfajták járnak oda kelteni a feszültséget. Amúgy azóta már kijött a HZD, GTS (bár ezt SZTEM üti a Forza), Detroit, és az általad említett GOW. Szóval nem csak a 2 éves Uncharted 4 -re lehet arcoskodni.

XO-on van olyasmi,mint a PS4-en a rest mód? Ha pl. töltök lefelé valamit el lehet csucsultatni a gépet ha nem használom, de a letöltést nem akarom leállítani?

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#152483) Wesder válasza NyMRooD (#152481) üzenetére


Wesder
félisten

Én ezt azért mondtam, mert ugye volt a Sony-nak egy olyan kijelentése hogy nem kell nekik a Crossplay, mert jelenleg övék a legnagyobb jàtékosbàzis. Na ebből az arcból kénecl szerintem, persze minden joguk megvan ezt mondani.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#152484) MrPeekaboo válasza mcwolf79 (#152482) üzenetére


MrPeekaboo
senior tag

A Power & Startup beállításoknál a power módot állítsd át Energy saving-ről Instant-on-ra. Ezután ha kikapcsolod a konzolt, akkor kb. 10W-os standby módban marad és ha van letölteni való, akkor azt folytatja a háttérben.

(#152485) #80123904 válasza mcwolf79 (#152482) üzenetére


#80123904
törölt tag

instant on

(#152476) KAiROS
Ezt pedig k_rvagyorsan abba kellene hagyni itt is. Elég volt a kék szobában.

[ Szerkesztve ]

(#152486) NoMagix válasza daver88 (#152458) üzenetére


NoMagix
addikt

köszönöm, ez már elég jó ár, hogy beszerezzem! :R

(#152487) NyMRooD válasza Wesder (#152483) üzenetére


NyMRooD
őstag

Ez jogos, de ezt is csak azért tehetik meg mert több konzolt adtak el, ha fej-fej mellett haladnának az eladások akkor... akkor meg egyik fél sem lenne benne, előző generáció végére Sony utolérte az MS-t, még sem lett crossplay. De valahogy nem volt crossplay előző genben még akkor sem amikor magasan vezetett az MS.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#152490) frankdelgado válasza mcwolf79 (#152482) üzenetére


frankdelgado
őstag

Én úgy vettem eddig észre, h onnan volt egy két nyomorúság, amelyik átkommentel, h nem értik miért vesz az ember xboxot. Persze ha meg beszoltál nekik, te voltál a csúnya bácsi. Én nem járok a ps4 topikba, de volt egy arcoskodó topikjuk, na azt látogattam... :DDD.

Más:

Ez érdekes: [link] Vajon ezzel meg lehet fogni sok embert?

(#152492) MasterMark válasza frankdelgado (#152490) üzenetére


MasterMark
titán

Azt kifejezetten bírom amikor szisztematikusan Live-nak hívják a Gold előfizetést.

Switch Tax

(#152493) #20844032 válasza l.skywalker (#152478) üzenetére


#20844032
törölt tag

>és mivel mindkét gaming részleg két nagyon nagy vállalaton belül egy viszonylag kisebb részt foglal el, így
nagy hatásuk az adott cég részvényeire nem igazán lesznek.

Neeem. A sony kitettsége a géming felé órási. A teljes eredményük egynegyede származik belőle (6,7mrd/q : 1.6mrd/q). Az ms egy óriás, és a xbox bevétele is kisebb, náluk az eredmény uszkve egyharmincada jön onnan (25mrd/q : 0,8mrd/q).

[ Szerkesztve ]

(#152494) Döglött Róka válasza NyMRooD (#152487) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Én egy kicsit máshogy közelíteném meg a dolgot. Tök jó hogy eladtak egy rakat konzolt, de mennyi az aktív előfizető rajta. PS Plus ez jelenlegi állás szerint olyan 35 millió, Live Gold előfizetői adatot csak tavalyról találtam ami 48 millió volt.

Számoljunk 5 $-al havonta az akciók végett leátlagolva.

175 millió dollár vs 240 millió havonta.

Mert az alapvetés, hogy a konzol önmagában nem elég bevétel. A saját exkluzív stúdiók inkább presztízsberuházások, a Microsoft az Xbox-ra már rég mint szolgáltatásra gondol, nem pedig csak egy konzolra.

Én speciel csak multiplayer játékokat játszom, mert a single player címek rohadt egysíkúak és buták történetvezetésben (nekem nem kell előadni hogy de a last of us, meg a többi single csoda milyen érzelmi hullámvasút, B kategóriás színészek szinkronizálnak videójátékokat némi mocap-el. Az összes forgatókönyve egy vicc csak a beleélés faktora nagyobb mert játék). Ergó én már cca 7 éve fix bevételi forrás vagyok az MSnek ami annyit jelent hogy fizettem már az 5$-al számolva 420 dollárt. Tehát még egy konzol árát kifizettem már csak azért, hogy játszhassak online egy minőségi rendszeren:)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#152495) NyMRooD válasza frankdelgado (#152490) üzenetére


NyMRooD
őstag

~234 ezer forintért kapsz egy xox-ot meg 2 évre gamepass és live gold előfizetést, nem a legjobb ár, de mivel 2 év alatt kell kifizetni nem is rossz, én elgondolkoznék rajta, de valószínűleg behúznám.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#152496) AMD Power válasza Xanax88 (#152480) üzenetére


AMD Power
titán

Akkor csak nekem van ilyen fura erzesem. Nekem mondjuk ez a 3-ik resz tetszik nagyon. A 4 is jo volt, de az is rovid volt.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#152497) NyMRooD válasza Döglött Róka (#152494) üzenetére


NyMRooD
őstag

A konzolgyártó szempontjából nézve az eladott játékok száma számít a leginkább (legalább is még) ezt pedig a felvevő piac növelésével lehet növelni, a Sony ezt az exkluzívokkal tette meg ebben a genben az MS meg másra koncentrált, ami nem jött be úgy (ha bejött volna most nem vásároltak volna stúdiókat). A másik nagy bevételi forrás a plus és a gold, de ezek nem hoznak annyit szóval nem jó összehasonlítási szempont, de mint írták korábban ps3-on elvileg nem kell a multihoz (nem tudom nincs és nem is volt ps3-am) a plus és a gold előfizetők száma meg is csak tipp, mivel nincs róla pontos adat ha jól tudom. A ea access \ gamepass és a now pedig teljesen új állatfaj, ami a következő gen alatt teljesen felforgathatja a piacot és el is bukhatnak.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#152498) tothjani81


tothjani81
senior tag

Üdv mindenki. Vennék egy Xbox One X et! Volna pár kérdésem mert hót kasu vagyok a témában :C. Hogyan mimódon lehet kinectet kötni a gépre? Olvastam valami adaptert de nem vágom hogy milyen adapter kell meg milyen kinect!
Másik ha van gold előfizetésem olvastam havi 2 játék ingyenesen letölthető. Ha nem lessz gold előfizetésem a játék megmarad vagy csak addig játszható még tart az előfizetés?
Jellemzően mennyi helyet foglalnak a játékok az 1 terrás háttértár elég?
Bocs ha hülyeségeket kérdezek de mielőtt kiadok ennyi pénzt szeretném tudni mivel állok szembe.

Ha tudsz segíts, ha tudok segítek de amihez nem értek nem szólok

(#152499) bLaCkDoGoNe válasza #80123904 (#152489) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Nálam ez a hónap kommentje. :R

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#152500) bulikavagyok válasza tothjani81 (#152498) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Üdv,
Adapter kell hozzá, az első generációs One-hoz járt a Kinect 2.0, csak azt tudod ilyen módon rákötni.
A Gold előfizetéshez havi 4 játék jár ingyen (két One illetve két X360-as cím amit a One-on is tudsz futtatni). Ezek a játékok az accountodon maradnak örökre, de csak akkor tudod elindítani őket ha van élő előfizetésed.
Jellemzően 40-110 GB közt van egy AAA játék. Valószínűleg hamar ki fogod nőni az 1 TB-ot, de ez nem gond, mivel külső merevlemezzel nagyon egyszerűen bővíthető.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.