Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#152951) akooos válasza l.skywalker (#152948) üzenetére


akooos
veterán

Oxenfree!! Aki szereti az interaktív, puzzle jellegű játékokat, annak kötelező. Nagyon jó megvalósítás, eszméletlen jó történettel. Erős angol tudás azért kell hozzá. 500 forintért bestbuy.

(#152952) Bogyi007


Bogyi007
veterán

A Forza pakk (7 & Horizon 3) egy külföldi látogatás során hol kapható jóárasítva?

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#152953) Stauffenberg válasza Bogyi007 (#152949) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

De ilyen alapon akkor már a 0% THM-es 20-24 havi részletfizetéseket is vehetnénk ide, főleg amikor még eleve akciós áron is van a konzol.

Azért az All Access ennél kicsit több, hiszen 2 évre megvan vele a Gold és a GamePass ellátás is. Innen már tényleg csak egy lépés az az üzleti modell, ahol a klasszikus értelemben vett konzolozásnak már vége, helyére egy "subscription only" modell jön.

(#152951) akooos: Szerintem sok Goldosnak megvan már, pár hónapja volt GwG-ben.

[ Szerkesztve ]

(#152954) zoyy válasza l.skywalker (#152948) üzenetére


zoyy
csendes tag

Több - számomra - érdekes játék is jó áron van a török store-ban. Keresgéltem de, nem találok török gift cardot sehol. Onnan vajon, hogy lehet vásárolni?

(#152955) l.skywalker válasza Bogyi007 (#152950) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Köszi. Szoktam nézni, de nekem az xbdeals.net és a store checker jött be a legjobban.

(#152954) zoyy: már nagyon régóta nincs, de amikor éppen volt akkor pedig már akkora felárral lehetett csak megvenni, hogy szinte már-már nem érte meg a macerát. Szerintem ez kifutott dolog lett, főleg a líra esése miatt.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#152956) zoyy válasza l.skywalker (#152955) üzenetére


zoyy
csendes tag

Na, erre nem gondoltam. A cica rúgja meg! :W

(#152957) Döglött Róka


Döglött Róka
veterán

Azért nem szoktam ide nagyon járni mert a sóher store mókák nem érdekelnek. Azt hittem már leszoktatok a régiós szarakodásokról.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#152958) Wesder válasza zoyy (#152956) üzenetére


Wesder
félisten

Akkor mire?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#152959) bulikavagyok válasza l.skywalker (#152955) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Az összes Store minden játéka elérhető gift card nélkül is, sima magyar bankkártyával. Többet nem írhatók erről, mert itt tiltott téma, de azt javaslom, h nézzetek át a Gamer365 Xbox topikjába. ;)
Döglött Róka: Féláron (vagy sokszor az alatt) vásárolni mióta sóherság? :B

[ Szerkesztve ]

(#152960) WinZol


WinZol
aktív tag

Üdv!

Használ valaki játékhoz csak mikrofont?

Nem preferálom a fejhalgatót a gyereknél.
(Kicsit kontroláltabb a játék és nincs kizárva)

Az megoldható, hogy pl. házimozin jöjjön ki a
partner hangja és külső mikrofon legyen a beszédhez?

Vagy ez teljesen hülye ötlet?

Köszi

WinZol

(#152961) hackeeeee válasza pzstm (#152945) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Így ez egész korrekt.. :)

Véleményem szubjektív...

(#152962) zoyy válasza Wesder (#152958) üzenetére


zoyy
csendes tag

Hát a török árfolyam válságra nem gondoltam.
Akkor arra, hogy ott jó áron van.

(#152963) Wesder válasza zoyy (#152962) üzenetére


Wesder
félisten

Nem szóltam, félreolvastam amit írtàl :R

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#152964) szimszonos


szimszonos
őstag

A gamestar oldalán azt írják,csak annak 400ft 2 hónapra a game pass,akinek még nem volt előfizetve.Akinek volt már annak csak 1 hónap jár.Nekem már volt akciós 200ft meg trial kódok,gondolom akkor nekem is csak egy hónapot ad.De van egy profilom a gépen,amire még nem volt így lehet arra húzom be.Kérdésem az lenne igaz-e ez,vagy mindenkinek akinek nincs most game pass előfizetve,jár a 2 hónap attól függetlenül,hogy volt már game pass előfizetése vagy nem.Gondolom a 400ft-os live gold akcióra is igaz ez.

[ Szerkesztve ]

(#152965) Thusor válasza szimszonos (#152964) üzenetére


Thusor
őstag

Nekem volt előfizetésem már többször is, ilyen 1-1 hónapos 200 forintos. Most vettem egy 400 forintosat, ugyanúgy megkaptam 2 hónapra mint bárki más akinek mondjuk soha nem volt előfizetése.

[ Szerkesztve ]

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#152966) Döglött Róka válasza bulikavagyok (#152959) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Nem mondtam hogy az, de én igen lustán kivárom a leárazást:)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#152967) szimszonos válasza Thusor (#152965) üzenetére


szimszonos
őstag

Köszönöm a gyors választ,akkor ez a mostani 400ft-os live gold akcióra is igaz?Megkapom ott is a 2 hónapot ha mar volt trial kód aktiválva?

[ Szerkesztve ]

(#152968) l.skywalker válasza Döglött Róka (#152966) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Van aki sóher, van aki lusta :D

Ismerek olyat aki mindkettő egyszerre :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#152969) Gijon


Gijon
senior tag

Jött egy 73,7 GB frissítés a Halo: The Master Chief Collection-hoz. Gondolom, remélem ez már az Xbox One X Enhanced verzió lesz.

(#152970) Game-over válasza bLaCkDoGoNe (#152935) üzenetére


Game-over
aktív tag

Meglehet :)
Ketten voltunk tesómmal, fél 7 után, de nálunk nem volt kavarás a sor. számokkal
Nem te adtál be egy 500-as AC:O dobozos S-t? Mert mi utána voltunk.

ON: Egy szépséghibája van a cserének, hogy az X amit mi kaptunk nem friss gyártás, a garija 2020 júliusig van csak, tehát a 2 éven felül a + kb.2 hónap gari elúszott

(#152971) l.skywalker válasza Game-over (#152970) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ha a vásárlásról szóló számlát bemutatod az Xbox Supportnak kiegészítik 2 évre.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#152972) Game-over válasza l.skywalker (#152971) üzenetére


Game-over
aktív tag

Köszi, ezt tudom, azért írtam hogy a 2 éven felüli gari úszott csak el (ami pl. a kontrollernél sokat jelent)

(#152973) #80123904 válasza Game-over (#152972) üzenetére


#80123904
törölt tag

Tartozékokra egy év van. A gépre jár a két év.

(#152974) Thusor válasza szimszonos (#152967) üzenetére


Thusor
őstag

Live goldot nem tudom, mert ott a konzolvilágos akció keretein belül hosszabbítottam. De véleményem szerint itt is ugyanaz lehet a helyzet mint a gamepass esetében.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#152975) oriic válasza Gijon (#152969) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen az. Tegnap ota elerheto mindenkinek.

Live-Die-Respawn

(#152976) bLaCkDoGoNe válasza Game-over (#152970) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

De bizony, akkor utánam jöttetek. :K
Előttem is pont egy csere X-et vittek el.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#152977) Sify válasza szimszonos (#152964) üzenetére


Sify
senior tag

Nekem volt már 14 napos is, előfizetés is de most vettem és legközelebb 2018.10.22-én vonják le már a rendes 3000.- Ft-os havidíjat.

Iphone 14 Pro, Apple TV4K, Ipad (2018), AirPods Pro, Apple Watch Series 3

(#152978) oriic válasza Game-over (#152970) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha nagyon zavar az egy-másféll hónap gari hiány (Mert 2020. szeptemberéig jár hivatalosan a gari, a plusz hónap csak extra a raktározási idő miatt) akkor számlával keresd fel supportot. Ha bontatlan gépet kaptál support a számla/blokk megléte esetén 2 évre kibővíti garit.

Live-Die-Respawn

(#152979) Game-over válasza #80123904 (#152973) üzenetére


Game-over
aktív tag

Igen, de jelen esetben nem:

Pl.: Ma veszek egy konzolt, akkor a hivatalos gari 2020.08.28-ig szól, de a friss gépeknél van 2-3 hónap ráhagyás, így az MS-nél regisztrálva pl. 2020.10.15-ig írja a garit.
Namármost, ha elromlik a kontroller, akkor az MS egy évig gariztatja, de az az ő rendszerük szerint csak 2019.10.15-én jár le, így nyertem 2 hónapot a kontroller garanciájánál (ami a tesóm szokásait nézve elkelhet).

De ez már csak hab a tortán, az akciójuk attól még nagyon jó, csak leírtam hogy a plusz hónapokkal ne számoljon senki, információ gyanánt.

[ Szerkesztve ]

(#152980) Gijon válasza oriic (#152975) üzenetére


Gijon
senior tag

Na ennek örülök! :), ma reggel vettem észre, hogy nem tudott frissíteni, mert nem volt szabad helyem.

(#152981) #95558144 válasza pzstm (#152946) üzenetére


#95558144
törölt tag

Nem én találtam ki, csak reflektáltam az előttem hozzászóló 400 dolláros felvetésére, azaz, idéztem, amit írt.

Teccikérteni?

(#152982) bulikavagyok válasza Döglött Róka (#152966) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Persze, ez is érthető. :R Viszont egy 50%-os leárazásnál már az eredeti ár negyedéjért (vagy még kevesebbért) hozzájuthatsz az adott játékhoz. ;]

[ Szerkesztve ]

(#152983) MrPeekaboo válasza oriic (#152975) üzenetére


MrPeekaboo
senior tag

Az update után lehet még játszani az ODST-vel?

(#152984) oriic válasza MrPeekaboo (#152983) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha megvan, akkor persze.

Live-Die-Respawn

(#152985) FollowTheORI válasza hackeeeee (#152923) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nem kell visszaadni, olyan mint a lízing, utána tiéd lesz a gép.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#152986) FollowTheORI válasza pzstm (#152946) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Szerintem se 400 dodó lesz... 500 de akár 600 is lehet majd.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#152987) parandroid válasza bulikavagyok (#152982) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ha ikrekkel hómolsz, akik meg ráadásul elfogadják az erzsébet-utalványt is, meg teszkós dolgozói kedvezményük us van, akkor meg még olcsóbb!!!!!!4!!4!!!4!!

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#152989) #95558144 válasza bulikavagyok (#152982) üzenetére


#95558144
törölt tag

Ez a napnál is világosabb bárkinek, aki kicsit is tud számolni.

Magyar játék megjelenéskor 20 900 vagy 21 900 HUF, ugyanez USA Store 60 dodó, kevesebb, mint 18 ezer forint. Ez már -3 ezer per játék. Ha ezt a különbséget még tovább növeljük az akciók adta kedvezményekkel, akkor máris világossá válik, hogy gazdaságilag irracionális magatartás pont az, ha nem ott vásárol valaki.

(#152990) bulikavagyok válasza #95558144 (#152989) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Tudom, h világos, ezért is tettem mögé azt a smiley-t. ;] Egyébként a különbség szerencsére nem ennyire elenyésző -én sem "kínlódnék" a külföldi vásárlással ha ilyen kevés lenne. De amikor például az új TR-t 21k helyett 9,5-ért kapod meg, azért az már több mint elgondolkodtató szerintem. Főleg ha hozzám hasonlóan minden nagyobb címet első nap akarsz kipróbálni.

[ Szerkesztve ]

(#152991) Medocsabi válasza parandroid (#152987) üzenetére


Medocsabi
addikt

Örök igazság, én még az összefoglalóba is beletenném! ;]

(#152992) #95558144 válasza bulikavagyok (#152990) üzenetére


#95558144
törölt tag

Mondjuk ehhez hómolnod kell, ami meg tudsz tenni a magyar fiókkal is, így szerintem bár sokkal előnyösebb az USA, nem amiatt, amit te mondasz.

(#152993) bab1987


bab1987
tag

Sziasztok! Eladás alatt van a gépem, a gyári visszaálításon kivül van még vmi teendőm a gèppel?

Köszi előre is a válaszokat!

psn:balazsb1987

(#152994) bulikavagyok válasza #95558144 (#152992) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Ehhez nem kell homeolnod, miért kéne?? :F Homeolva az ár újra feleződik, tehát 4,5-6k HUF a legtöbb AAA játék fejenként (első napos vételként).

bab1987: Szia,
Nincs más teendőd! Illetve csak akkor ha még garanciális. Akkor az új tulajdonos érdekében töröld az eszközeid közül az xbox.com-on.

[ Szerkesztve ]

(#152995) #95558144 válasza bulikavagyok (#152994) üzenetére


#95558144
törölt tag

Azért mert day 1 te semmilyen AAA-s játékot nem kapsz meg 9,5k-ért, pláne majd nem az új TR-t az USA Store-ban. Az 60 dollár lesz, kb. 17 ezer forint.

(#152996) parandroid válasza bulikavagyok (#152990) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ekkora árkülönbségek azokon a piacokon vannak, ahol a helyi fizetőeszköz értéke napok alatt képes bezuhanni. Nem véletlen, hogy állandóan az orosz, török, vagy argentin sikerdemokráciákban akartok bevásárolni. Venezuelában csak azért nem, mert ott nincs MS store. Az csak a MS jófejsége, hogy nem követi a napi árfolyamokat, mert ezzel konkrétan kinyírná az adott ország - amúgy hagyományosan sem túl erős, vagy jövedelmező - digitális piacát, felhasználók tízezreit szarban hagyva. De előbb-utóbb azért ezek a kiskapuk bezárulnak, lásd argentin store, vagy a leállás a török-orosz gift-cardokkal.

Tisztában vagyok vele, hogy ezek digitális javak, és közvetlenül nem a bajba jutott emberek szájából veszed ki a falatot, meg amúgy is van más bajuk is, mint hogy vajon day1 játszhatnak-e az új címekkel, de valahol azért ez visszatetsző, és mindenképpen etikátlan. Nem ítéllek el érte, téged sem, mást sem, de nekem nem veszi be a gyomrom, hogy beszálljak, amikor meg tényleg másról sincs szó a topikban, az meg azért kicsit már uncsi is.

Csak hogy egyértelmű legyen a mi álláspontunk is.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#152997) Stauffenberg válasza #95558144 (#152995) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Anno kiszúrtam, hogy pár napig az orosz store-ban 9,5k volt a Forza Motorsport 7 Standard (a többi kiadás is kb ehhez igazodva volt jelentősen olcsóbb) a megjelenés előtt napokkal. Sokan bevásároltak az itteniek közül. :)

Szokott ilyen lenni, figyelni kell a regionális árakat követő oldalakat. Anno hasonló áron lehetett beszerezni AC Originst is (talán orosz store volt az is, vagy török, fene emlékszik már).

(#152998) #95558144 válasza Stauffenberg (#152997) üzenetére


#95558144
törölt tag

Nekem ez ennyit nem ér meg, hogy energiákat pocsékolja arra, hogy remegve nézegessek mindenféle kétes oldal árfigyelő táblázatát, és hajkurásszak futottak még kategóriában feltöltőt.

Az USA acc az sztenderd jóság, pláne, ha van egy barátod, akivel azonos nagyjából az ízlésetek. Day 1 a legjobb címeket max 9 ezerért megveszed. Plusz ott a használt piac, fillérekért lehet már venni játékokat lemezesen, minimális utánajárással.

Etikátlannak semmiképp nem nevezném, ha az MS erre lehetőséget ad, és tudnak róla és engedik, akkor az nem etikátlan. Az sem az, hogy a Sparból odébb mész két sarkot, mert a Pennyben ugyanaz a termék olcsóbb. Hülye példa, de szemléletes.

(#152999) bulikavagyok válasza parandroid (#152996) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Oké, megértem az álláspontodat, bár azt nem értem, h mi ebben az etikátlan?! :R Illetve annyiban azért kijavítanálak, h nem csak az épp gazdasági csőd felé száguldó országokban lehet "féláron" játékot vásárolni. Mostanában az orosz/argentin/egyiptomi/török Store a legjobb opció, tavaly Szingapúr volt, és ki tudja, h jövőre melyik lesz az?! Illetve például Argentínában sem minden játék olcsó, sőt! A legtöbb cím majdnem annyiba kerül mintha itthon vennéd -tehát ott szó sincs arról, h a helyi deviza napi hullámvasutazását kihasználva tudunk olcsón játékokat vásárolni. De ugyanez igaz az orosz áruházra is.

Urizen: Szerintem nem biztos, h érted amit leírtam, de nem írom le még1szer.

[ Szerkesztve ]

(#153000) mike1334 válasza #95558144 (#152998) üzenetére


mike1334
veterán

Tehát, ha a felhasználó trükközik a vásárlásnál, az nem etikátlan, de ha két hónapod van kikapcsolni a megújítást, akkor meg kapja be a szolgáltató, hogy képzeli?

Érdekes felfogás.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.