Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45451) Arnold2


Arnold2
őstag

Elnézést, merre találom a WoW-os topicot? :(((

Viszont lenne nekem is kérdésem, az Elder charm-ról (amivel ugye bonus lootot lehet nyerni).
Sima normál(/heroic) raidet értem: Ott hetente 1* mehet le a boss és úgy tudom mindegyiknél használhatod az érmét.
Na de raidfindernél akkor mi is a szitu (illetve az open world raid-bossokkal)? A legfrissebb infóm szerint, ha egy lockout-ban 20* ölöm a kőoroszlánokat pl. akkor 20* fel is használhatom náluk az érmét? Igaz ez így?

Valamint nem találom hirtelen azt a hírt miszerint megkönnyítik a revered és exalted közti repu szerzést (konkrétan megkétszerezik, azt hiszem, a bejövő repu mennyiségét). Ez él már, vagy az 5.1-gyel jön?

Wolvi: Terveztek valamilyen részletes leírást írni az 5.1-ben jövő lock only quest chainről? Illetve van e esetleg valamilyen belső infó, hogy azon kívül hogy zöldek lehetnek a spelljeink kapunk e esetleg valami mást (greedy lock /on :) )? Vagy miután zöld lett a tűz, örülj magadnak és vége a sztorinak (greedy lock /off )?

(#45452) Cathfaern válasza Arnold2 (#45451) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Igen, normal/hc módban ahány érméd van, annyiszor használhatod (ofc bossonként csak 1x). LFR-ben meg csak akkor dobhatsz, ha lootolhatsz (tehát heti 1x bossonként ott is). De igazából szerintem ez eléggé meddő dolog, mivel hetente úgyis csak 3-at válthatsz be. Szóval hacsak nem állsz neki direkt most tartalékolni, hogy majd kijövő új raidekre sok legyen, akkor nincs jelentősége a dolognak.

(#45453) Teki1986


Teki1986
tag

Hunterek!

Az első bossnál nektek is kővé válik a pet? Második bossnál meg kinn maradt a pet és nem is lehetett behozni. Eléggé bugos az LFR.

i5 2500k,Asrock Extreme 4,Ati HD6950

(#45454) Arnold2 válasza Cathfaern (#45452) üzenetére


Arnold2
őstag

Na ez az, hogy LFR-ben többször is lehet használni az érmét, tehát nem csak heti egy per boss, legalább is e szerint: [link] (3. pont). Tehát szerdán megölöm a kőoroszlánt először: jár a loot és dobhatok rá érmét is. Csütörtökön megölöm másodjára a kőoroszlánokat: loot már nem jár, de dobhatok rá érmét.
(Maximum 20 ilyen érméd lehet, ha jól tudom, hogy ne stacked fel álig magad.)
Na de a hosszú hétvégén majd jól kipróbálom és megírom majd első kézből :)

(#45455) #32070144 válasza Arnold2 (#45451) üzenetére


#32070144
törölt tag

Nem él még, és nem láttam leírva sehol, hogy mikortól fog éltebe lépni a gyorsított repu szerzés.
Ha igaz, így fog működni:
"Ha egy adott karakterrel elértük legalább a Revered szintet egy adott frakciónál, akkor az összes többi Battle.netes karink dupla reput fog kapni náluk, ahogy a Reveredesek is az exalted felé." (FS)

(#45456) Teki1986 válasza Arnold2 (#45454) üzenetére


Teki1986
tag

Hetente 3-at vehetsz ki és max 10 lehet nálad. Aki raidel az úgyis ott lövi el nem LFR-en aki meg csak LFR-en van annak meg elég a 3 minden bossból 1.

i5 2500k,Asrock Extreme 4,Ati HD6950

(#45457) Wolverine válasza Arnold2 (#45451) üzenetére


Wolverine
félisten

Faceless írt róla spoileresen.
szerk: és írtunk a repuváltozásról is.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#45458) vj0c1


vj0c1
aktív tag

8:47-kor mailt, 8:57-kor sms-t kaptam arról, hogy átvehető az iponnál a játék(Battle Chest, Cata, Pandaria), és pár másodpercre rá, de még 8:57-kor jött a telefon, hogy a 3 tétel közül az elsőt törlik, mert csak két hét múlva érkezik meg. Elnézést, ha valakit zavar, hogy ide írtam, de azért na... :D

[ Szerkesztve ]

"Régen az égre néztünk, és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk itt a porban."

(#45459) ígyvanferi válasza vj0c1 (#45458) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Szerintem bemész akármelyik játékszoftverekkel foglalkozó boltba, és leveszel egyet a polcról/kérsz egyet az eladótól.

(#45460) vj0c1 válasza ígyvanferi (#45459) üzenetére


vj0c1
aktív tag

A te állításoddal tisztában vagyok, de így lett volna a legolcsóbb nekem a dolog, átutalással nem szándékoztam foglalkozni.

[ Szerkesztve ]

"Régen az égre néztünk, és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk itt a porban."

(#45461) lanora


lanora
csendes tag

Ha veszek egy Authenticatort, akkor hónapok múlva is hozzáadhatom az accountomhoz?
A csomagolásával együtt van 100 g a tömege?

(#45462) Barell


Barell
senior tag

Sziasztok. Csinálom a Battered Hilt-et és annál a questél járok hogy be kell menni Hall of Reflections-ba. ÉS mondtak nekem valami olyat hogy az egyedül is megy, tehát betudok menni egyedül valahogy? :F

(#45463) rt06 válasza lanora (#45461) üzenetére


rt06
veterán

igen (akarmikor, es akarhanyszor hozzaadhatod - persze ket hozzaadas kozott el kell tavolitani, de utana ujbol hozzaadhato)
igen (legalabbis nekem eleg nagy dobozban jott, szerintem megvolt 10 deka)

illetve ha veszel authenticator-t, akkor neked is javaslom a mobile alerts bekapcsolasat (ha elhagyod, ralepsz, lemerul, nem kell szemelyazonossagot igazolni, egy sms-t kapsz es le tudod venni az acc-rol)

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#45464) Viktor77 válasza Barell (#45462) üzenetére


Viktor77
titán

Mivel sima insta, így egyedül is be tudsz menni.

85-ösön meg már lehet szólózni is (talán elöbb is, azt nem próbáltam).

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#45465) Barell válasza Viktor77 (#45464) üzenetére


Barell
senior tag

És hol találom a bejáratát?

Vagy mi a mód rá?

[ Szerkesztve ]

(#45466) Viktor77 válasza Barell (#45465) üzenetére


Viktor77
titán

Ha szembe állsz Icecrown Citadel bejáratával, akkor jobbra fent, Citadel oldalában van a 3 "új" insta.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#45467) Beri válasza vilmaboy (#45433) üzenetére


Beri
addikt

Ha azt a karakteredet boostoltad 80-ra, akkor igen, megkaptad a first aid-et is.

eladó Aromamizer RDTA V1

(#45468) Toxicano


Toxicano
tag

Jajj, de imádom ezt a játékot. 474 ilvl :P

,,mint olyan... szoktam-volt mondani: mielőtt pattintod a dellát, mindig ki kell bontani"

(#45469) vilmaboy válasza Beri (#45467) üzenetére


vilmaboy
őstag

akkor onnét jött az ajándék. Kihúztam tegnap 600ra. Hátha jó lesz még valamire... :B

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#45470) vj0c1


vj0c1
aktív tag

Maestro kártya számot meg lehet adni a játékhoz, vagy az nem jó hozzá?

"Régen az égre néztünk, és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk itt a porban."

(#45471) Wolverine válasza vj0c1 (#45470) üzenetére


Wolverine
félisten

Azok az új Maestro kártyák, amelyeknek van CV2 kódja, alkalmasak a havidíj fizetésére. A régebbi kártyák nem.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#45472) LuckyL válasza Wolverine (#45471) üzenetére


LuckyL
őstag

+1 a válasz hibátlan :)

cryptot minden termékemért elfogadom

(#45473) lanora válasza rt06 (#45463) üzenetére


lanora
csendes tag

Köszi! :K

(#45474) vj0c1


vj0c1
aktív tag

Tegnap a feleségemmel mindketten beírtuk a serial-okat és feltettük a wow-ot minden kiegészítőjével együtt. Ezidáig egyszer nem dobott be ablakot, vagy bármit, ahol kötelezően be kellett volna írni bankkártya számot, viszont csináltunk egy monk pandaren-t, amit a próbaverziós wow-ban nem lehetett ugye, azt pedig csak 20-asig engedi vinni. Most akkor mi lesz a helyzet, elvisszük 20-asig, és kérni fogja a kártya kódot, vagy el tudjuk vinni 90-esig? Azért kérdem, mert az volt mondva, hogy azt az ingyen 30 napot kártya számmal lehet aktiválni úgymond, de miután beírtuk a serial-okat már mindkettőnk accountján ki volt írva, hogy mikor jár le a 30 nap.

"Régen az égre néztünk, és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk itt a porban."

(#45475) Wolverine válasza vj0c1 (#45474) üzenetére


Wolverine
félisten

Ha a lvl21-et is elérhetitek, akkor nincs korlátozás :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#45476) vj0c1 válasza Wolverine (#45475) üzenetére


vj0c1
aktív tag

Reméljük nincs.

"Régen az égre néztünk, és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk itt a porban."

(#45477) m4rk_


m4rk_
aktív tag

Sziasztok!

Milyen prof-ot ajánlanátok, amivel lehetne jól goldot keresni ? (Warrior)

Köszönöm! :R

(#45478) vj0c1 válasza m4rk_ (#45477) üzenetére


vj0c1
aktív tag

Ezen az Arathor nevű realmen szokott játszani közületek valaki?

"Régen az égre néztünk, és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk itt a porban."

(#45479) Lirion válasza vj0c1 (#45474) üzenetére


Lirion
addikt

Ha tudtatok csinálni monkot, akkor nem próbaverziótok van, és nincs korlátozás semmiben. De ezt egyszerűbben is meg tudjátok állapítani, elég csak megpróbálni küldeni egy levelet a játékon belül vagy whispert küldeni vkinek. Ha menni fog, akkor teljes verzió, ha nem, akkor próba. De mivel indíthattatok monkot, ezért a próba verzió esélye alulról közelít a 0-hoz, mivel nincs MoP trial. :)

(#45480) Asrach


Asrach
tag

Valaki tudja hogy Miért megy Le 20 FPS re meg alá pl 25 ös BGn vagy world bossnál?
a gépem:

Alaplap:ASUS Sabertooth 990 fx
Processzor:AMD fx 8150 3.6 ghz eight core
Videokártya:Asus 6870 Direct CU
RAM: corsair 1866 ddr3 8 gb
TÁP FsP aurum 700w

Én egyszerűen nem értem az egészet az egész egy vicc ilyen konfiggal

nem is olyan rég pl még StarCraft II nél 140 fps em volt aztán nem olyan rég óta már csak annál is 40 meg nagycsatában lemegy 20 ra pedig azelőtt ilyen nem volt

(#45481) vj0c1 válasza Lirion (#45479) üzenetére


vj0c1
aktív tag

Igen, tudunk írni egymásnak, működik, köszi. :)

"Régen az égre néztünk, és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk itt a porban."

(#45482) Asrach


Asrach
tag

Nah valaki tudja mi az oka?

(#45483) dilipok válasza Asrach (#45482) üzenetére


dilipok
veterán

nem, de ez nem is chat... en futtatnek valami tesztprogramot, aztan azt osszehasonlitanam mas hasolno rendszerek eredmenyevel. Mivel mondtad, hogy mas jatek alatt is elojon, ezert szinte biztosan kizarnam, hogy WOW specifikus hibad lenne.

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#45484) Amarth válasza vj0c1 (#45478) üzenetére


Amarth
aktív tag

Igen.

Porfestés Szegeden, rövid határidővel!

(#45485) Asrach


Asrach
tag

Nah most az az érdekes hogy csak a blizzard játékoknál van ez de majd letesztelem bf3 alatt

(#45486) Asrach


Asrach
tag

Witcher 2 Just Cause 2 bf3 CRYSIS alatt tesztelve tökéletesen fut mind szép elvárt fps el

(#45487) Asrach


Asrach
tag

nem tudom wownál miért megy le aki tud segíteni írjon pls

(#45488) #32070144 válasza Asrach (#45487) üzenetére


#32070144
törölt tag

Próbáld meg a Game Menu/System/Graphics fülön a Shadow Quality és a SSAO beállításokat levenni (Low vagy Fair beállításra).
Használd kérlek a szerkesztés gombot, ha a hozzászólás elküldése után még eszedbe jut valami.

(#45489) Asrach válasza #32070144 (#45488) üzenetére


Asrach
tag

Rosszabb gépekkel megy a game normálisan..... ez nem feltétlen jó megoldás hogy leveszem mert ezzel nem vagyok előrébb mivel ezt én is tudtam.

[ Szerkesztve ]

(#45490) Healbacsi válasza Asrach (#45489) üzenetére


Healbacsi
őstag

Downgradeld a driverjeidet.

(#45491) Asrach válasza Healbacsi (#45490) üzenetére


Asrach
tag

próbáltam :(

(#45492) Asrach


Asrach
tag

Nem tudom mivan akkor ha crossfireba rakom még 1 6870 el

(#45493) #57919488 válasza Asrach (#45486) üzenetére


#57919488
törölt tag

Multiban is tesztelj mert ha csak single playert nézel akkor lehet, hogy a neted lagol vagy valami hasonló.
Valami F2P MMO-t vagy trial-t is érdemes lehet kipróbálni.

(#45494) Beri válasza Asrach (#45480) üzenetére


Beri
addikt

Valaki tudja hogy Miért megy Le 20 FPS re meg alá pl 25 ös BGn vagy world bossnál?
Mert ilyen a játék.

eladó Aromamizer RDTA V1

(#45495) Wolverine válasza Asrach (#45492) üzenetére


Wolverine
félisten

Próbálj ki egy másik MMO-t is. Amikkel korábban teszteltél, azok single/kiscsoportos multi játékok, amik másképpen terhelik meg a géped.

Természetesen a szokásos dolgokat is érdemes elvégezni: Lemezkarbantartó futtatása a C:-n és azon a partíción, amin a játék van; töredezettség-mentesítés; driverek ellenőrzése; futó programok ellenőrzése, hátha valamelyik összeakad a WoW-val egy hibás beálítás miatt stb.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#45496) Toxicano válasza Asrach (#45480) üzenetére


Toxicano
tag

Lehet van valami addonod ami nem out of datel. Kapcsold ki mindet és nézd meg úgy.

,,mint olyan... szoktam-volt mondani: mielőtt pattintod a dellát, mindig ki kell bontani"

(#45497) Toxicano válasza m4rk_ (#45477) üzenetére


Toxicano
tag

Mindennel lehet goldot keresni, ha ügyesen csinálod. Főleg így kieg. elején. :U

,,mint olyan... szoktam-volt mondani: mielőtt pattintod a dellát, mindig ki kell bontani"

(#45498) Khelben válasza m4rk_ (#45477) üzenetére


Khelben
nagyúr

Röviden: ami neked tetszik, mindegyikkel lehet pénzt keresni.

Hosszabban: két lehetőséged van: állandóan az aukciósházban vagy, folyamatosan figyeled az árakat, reagálsz, ha aládlicitálnak, stb. Így bármelyik szakmával jól lehet keresni, vagy akár szakma nélkül is, olcsón megveszed a cuccokat, drágán eladod. A másik lehetőség, hogy kiesik valami ritka cucc és kevés munkával hülyére keresed magad (én így tettem a vial of the sands-szal) :)

Ha meg csak egy nap egyszer ránézel az aukcióidra, akkor lassan fogsz pénzt keresni vele, de azt is meg lehet csinálni bármelyik szakmával. Szóval azt válaszd, ami neked tetszik. A mindenki által vásárolt cuccokkal kis befektetéssel lehet kis hasznot elérni (alchemy, enchanting, inscription), a spéci gyártószakmáknál a nagy cuccokhoz általában drágább alapanyag kell (vagy sokáig kell farmolni), de többet is kereshetsz velük (tailor, leatherwork, blacksmith). A gyűjtögetés meg időbe kerül, cserébe nem kell belefektetni pénzt.

[ Szerkesztve ]

(#45499) norton2 válasza m4rk_ (#45477) üzenetére


norton2
csendes tag

Vannak külön gold szerzési tanácsokra szakosodott blogok, akár magyar nyelven is.

Mindennemű reklám nélkül pl EZ.

(#45500) echterion


echterion
nagyúr

A klánok aktuális progress-ét hol tudom megnézni?

Mod: Vajon jól írtam a "progress-ét" szót?

[ Szerkesztve ]

**********

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.