Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45351) Viktor77 válasza Khelben (#45350) üzenetére


Viktor77
titán

Csak a játékidőt veszik el amit így töltöttél, és még nem járt le.
Így ha sima feltöltésed épp nincs, akkor most Frozen lesz, és nem is küldhetsz RaF-os meghívót, amíg nem töltesz rendesen.

De skacok, a goldért való feltöltés nem teljesen legális, így ezt a témát hanyagoljuk pls.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#45352) vilmaboy válasza Viktor77 (#45351) üzenetére


vilmaboy
őstag

Rosszul emléxem, hogy angol klienseknél volt erre lehetőség? Mármint a goldért való töltésre? Ha scroll of resurection-t küldesz, vagy meghívsz valakit a gaméba, akkor az a játékidő viszont teljesen legális, mivel a blizzardtól kapod. jól mondom?

Az ütközik valamibe, ha én Ázsiából veszek gamecardot? Kint él egy haver és ott jelentősen olcsóbb a card. Összefügg az, hogy hol veszem a kártyát azzal, hogy hova valósi az accom?

[ Szerkesztve ]

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#45353) ígyvanferi válasza vilmaboy (#45352) üzenetére


ígyvanferi
addikt

A SoR-os 7 nap teljesen rendben van, a RaF nem használható nálunk.

Ha EU-s gc-t adnak, akkor veheted bárhol. Mennyiért lehet ott venni?

(#45354) vilmaboy


vilmaboy
őstag

Hogy is van az, hogy van egy progi windows 7 alá, ami alá fel lehet tenni az androidos battlenet authenticator-t és működik? Milyen progi kell ehez? Az én telóm Symbiak, arra nincs authenticator, fizikai eszközt pedig nem szeretnék.

ígyvanferi: megmondom majd, amikor pontosabbat tudok. eddig 2000-2500 közt volt per hónap. Attól függött, hogy épp melyik országban volt a srác. Gyakran vált hetekre országot a munkája miatt.

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#45355) rt06 válasza vilmaboy (#45354) üzenetére


rt06
veterán

letezik android sdk, amiben van emulator, arra megprobalhatod feltenni, vagy van windoze-os authenticator is (de ez utobbi nem tamogatott, es lehet az elsot sem dijazzak)

emelle en mindenkeppen javasolnam a mobil alerts bekapcsolasat is

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#45356) vilmaboy válasza rt06 (#45355) üzenetére


vilmaboy
őstag

Természetesen aktív az sms szolgáltatás, hogy csak kóddal lehessen nyektetni az accomat. Köszi a kommentet.

[ Szerkesztve ]

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#45357) ígyvanferi válasza rt06 (#45355) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Ez a windows-os auth. hogy működhet, ha nem hivatalos?

(#45358) Wolverine válasza ígyvanferi (#45357) üzenetére


Wolverine
félisten

Úgy, hogy ez az egyik mobilos hivatalos app, ami emulátorral fut.

#45352: semmilyen hivatalos lehetőség nincs arra, hogy goldért vegyél játékidőt; aki ilyesmivel foglalkozik, az illegálisan árulja ezt (jellemzően goldsellerek, akik neked RaF-ot adnak, és a tőled befolyt goldot továbbadják).

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#45359) rt06 válasza Wolverine (#45358) üzenetére


rt06
veterán

nem az
ez egy c#-ban irodott authenticator (a forraskod is elerheto az oldalon)
a mikentre pedig valoszinuleg ott keresendo a valasz, hogy a java forraskod (a symbian-os authenticator ugye) szinte tokeletesen visszafejtheto, igy reprodukalhato az alkalmazas mas nyelven, mas kornyezetben is

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#45360) Lirion válasza Viktor77 (#45351) üzenetére


Lirion
addikt

Sosem értettem, hogy azért, mert vmi illegális, miért nem szabad róla beszélgetni.

Különben nem a raf töltés miatt büntet, hanem azért törli a játékidőt, mert akitől jött, az fizetési problémákkal szembesült (vmit sumákolt) és így megszűnik az ingyen hónapra való jogosultság. Maga a raf töltés csak annyiban illegális, hogy hazánkban nem elérhető szolgáltatás. Ha UK-ra van állítva a lakhelyed, akkor a blizz nem fog kötözködni, csak ha a meghívottaddal lesz gubanc. Azt pedig senkinek nem tiszte eldönteni, hogy egy forumozo legálisan veszi-e igénybe a raf-ot (mert pl. tényleg Angliában él) vagy sem, valamint a meghívó nem felelős a meghívott sumákolásáért sem, így nem látom indokoltnak a téma tiltását.

A goldért töltés más téma, bár a támáról való beszélgetés tiltása szerintem itt is erős.

(#45361) Lirion válasza func93 (#45349) üzenetére


Lirion
addikt

A management oldalon az account historyban látszik, hogy honnan van a játékidő. Van ingyen hónap, 7 bonusz nap, raf, gamecard, bankkártyás 1-3-6 havi, sor játidő és mindet rendesen jelzi is.

(#45362) vj0c1


vj0c1
aktív tag

Sziasztok!

A topicba belépve láttam a leírásban, hogy az alapjáték az első 2 kieggel együtt 4k, a Cata 7k, a Pandaria pedig 9k, de ezeket pontosan hol lehet ennyiért megvenni?
A válaszokat köszi előre is!

"Régen az égre néztünk, és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk itt a porban."

(#45363) Wolverine válasza vj0c1 (#45362) üzenetére


Wolverine
félisten

Kb. az összes nagyobb játékot áruló üzletben (pl. CD Galaxis, iPon, Konzolok szervize, Meexgames stb.)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#45364) Viktor77 válasza vj0c1 (#45362) üzenetére


Viktor77
titán

Pl. itt. (A baloldali sávban vannak az árak.)

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#45365) vj0c1 válasza Wolverine (#45363) üzenetére


vj0c1
aktív tag

Elsősorban arra volnék kíváncsi, hogy ezek megvásárolhatók-e neten bankkártyával is, és letölthetők, vagy a játékokat csak boltban és csak ezt a gamecard-ot lehet neten megvenni?
Az a helyzet, hogy a feleségemnek szeretném megvenni a játékot meglepetés gyanánt, és még csak mostanság fogok bankkártyát csináltatni, és még nem volt dolgom neten vásárlással, úgyhogy gondoltam ti tudjátok mi a helyzet.
Sétálgattunk ma a Media Markt-ban(így utólag már belátom hülyeség volt), és mikor megláttam a Cata illetve a Pandaria árait... hát szóval ehhez képest, ha megkönnyebbülés lenne, ha az első kommentben leírt összegek alapján hozzá tudnék jutni. :)

[ Szerkesztve ]

"Régen az égre néztünk, és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk itt a porban."

(#45366) Fandango válasza vj0c1 (#45365) üzenetére


Fandango
veterán

A Blizzardtol az egesz jatek digitalis formaban megvasarolhato es letoltheto, bar nem lesz olcsobb mintha boltban venned.

(#45367) Khelben válasza vj0c1 (#45365) üzenetére


Khelben
nagyúr

Az egész pakkot megkapod 15000-ért, ha nem ragaszkodsz a dobozokhoz. És ebben benne van 30 nap játékidő. A 60 napos kártya meg jelenleg 5700 Ft.

[ Szerkesztve ]

(#45368) vj0c1


vj0c1
aktív tag

Bocsánat az újabb kommentért, de az ipon oldalán a Battlechest-nél egyáltalán nem említi, hogy a Lich King is a csomag tartalma lenne, pedig egy árban van ugye a cdgalaxis-éval, és ez utóbbi viszont említi, hogy a csomagban található kóddal elérhető a Lich King tartalma is. Most akkor az iponosok felejtették ki ezt, vagy mi az igazság?

"Régen az égre néztünk, és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk itt a porban."

(#45369) vj0c1 válasza Khelben (#45367) üzenetére


vj0c1
aktív tag

És ezt a pakkot hol lehet megkapni 15ért? A 60 napos kártyát is 8-ért látom mindenfelé.

"Régen az égre néztünk, és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk itt a porban."

(#45370) Lirion válasza vj0c1 (#45368) üzenetére


Lirion
addikt

A battle chest tartalmazza a burning crusade és wrath of the lich king kieget is. Az iponosok a bambák.
http://eu.battle.net/wow/en/blog/5945062/B#blog

:)

(#45371) Khelben válasza vj0c1 (#45369) üzenetére


Khelben
nagyúr

Küldtem privátot.
Az iponnál lehet, hogy még a régi battle chestből van raktáron, amiben még nem volt benn a lk. Vagy csak elfelejtették átírni.

[ Szerkesztve ]

(#45372) vj0c1


vj0c1
aktív tag

Rendben, nagyon szépen köszönöm a válaszokat, meglátjuk mit sikerül majd alkotni. :)

"Régen az égre néztünk, és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk itt a porban."

(#45373) Wolverine válasza Khelben (#45371) üzenetére


Wolverine
félisten

Az tökmindegy, mert a Battle.neten aktiválva a Wrath is az accountra fog kerülni azonnal.

#45365: megvásárolhatod a neten is bankkártyával, például a Blizzardtól, de úgy valószínűleg drágább lesz, mintha az általam javasolt boltokat néznéd meg.

#45370: linkelhetnél magyar verziót is :P

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#45374) echterion válasza vilmaboy (#45354) üzenetére


echterion
nagyúr

Ha esetleg tudsz valami infót, engem is érdekelne ez a lehetőség, akár több darabot is vennék. :R

**********

(#45375) zone válasza vj0c1 (#45365) üzenetére


zone
őstag

Szerintem a legolcsóbb a konzolokszervize.hu, Battlechest 1800, Cata 6400, MoP 7500, GC 5600.

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#45376) vj0c1 válasza zone (#45375) üzenetére


vj0c1
aktív tag

Jól olvastam, hogy ha megveszem a játékot és aktiválom és megkapom ezt a 30 nap játékidőt akkor is kell hozzá egy bankkártya mindenképp?

"Régen az égre néztünk, és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk itt a porban."

(#45377) kenwood válasza vj0c1 (#45376) üzenetére


kenwood
veterán

igen.igazabol nem 30 napot kapsz,hanem az elso feltoltesedet megduplazzak.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#45378) vj0c1 válasza kenwood (#45377) üzenetére


vj0c1
aktív tag

Tehát mindenképp kell hozzá egy bankkártyát csináltatni(ismerős bankkártyaszámát nem szeretném belekeverni), vagy egy ilyen 60 napos prepaid cardot venni?

"Régen az égre néztünk, és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk itt a porban."

(#45379) vj0c1 válasza vj0c1 (#45378) üzenetére


vj0c1
aktív tag

Azért nem értem ezt, mert ha egyszer az alapjátékhoz kap az ember egy kódot, amivel 30 napig játszhat vele, akkor ahhoz minek kell még külön bankkártya szám is anélkül, hogy bármit is vonnának róla...?
Bocsánat a sok egymás utáni komment miatt.

"Régen az égre néztünk, és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk itt a porban."

(#45380) Healbacsi válasza vj0c1 (#45379) üzenetére


Healbacsi
őstag

Ez a jatek elofizetes rendszeru, igy a regisztracional igazolnod kell, hogy a kesobbiekben rendelkezel azzal a kepeseggel, hogy tovabbi jatekidot tudsz magadnak vasarolni. Bankkartyas fizetesnel nem terhelik le a kartyat, csak a 30 ajandeknap letelte utan, de ettol fuggetlenul meg kell adnod, a rendszer automata. Gamecard eseten nincs ilyen elore igazolasi lehetoseg, ott mindenkeppen feltoltodik a jatekido.
Ez az osszes elofizeteses mmo-nal igy mukodik, ez alol a wow sem kivetel.

(#45381) echterion válasza Healbacsi (#45380) üzenetére


echterion
nagyúr

Megjegyzem, mikor még én regiztem, elég volt valami fake adatokat megadni, nem volt muszály az eredeti kártyaadatokat beírni.

**********

(#45382) Healbacsi válasza echterion (#45381) üzenetére


Healbacsi
őstag

Az nem most volt, es meddig tart megadni egy valodi bankkartya szamot?. Par eve mar egy sima otp junior kartya is alkalmas volt a wow elofizetesehez. Szinte mar akarmelyik bankban lehet igenyelni a szamla melle egy internetkartyat, ami eves dija max. ezer forint, es ezzel meg is van oldva a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#45383) Lirion válasza echterion (#45381) üzenetére


Lirion
addikt

2 évvel ezelőtt is elég volt fake adatot megadni, szerintem most is be lehet írni kamu kártyaszámot. Persze olyan kell, ami az eredetivel egyező módon generálódott, nem csak úgy hasra ütés szerű számsor.

Egyébként azért, mert előfizetéses a játék, nem indokolt a bankkártyás regisztráció. Ez csak egy bosszantó hülyeség, hogy rohangáljon az ember netkártya/dombornyomott kártya után és még fizessen is érte éves díjat..

[ Szerkesztve ]

(#45384) Beri


Beri
addikt

Mióta kell kötelezően megadni bankkártya adatokat regisztrációkor? Én még 2006-ban vettem az alapjátékot (még a tBC sem volt kinn), akkor nem emlékszem, hogy csináltam volna ilyet. Csak kíváncsi vagyok.

eladó Aromamizer RDTA V1

(#45385) dilipok válasza Lirion (#45383) üzenetére


dilipok
veterán

ne sertodj meg, de szerintem te nagyon fiatal lehetsz. Van jopar ingyenes szamlacsomag, ahol ertelem szeruen ingyen kapod a dombornyomott kartyat. Es ahogy elottem is irtak, barhol kaphatsz evi 1000 forintert netkartyat... Arrol nem is beszelve, hogy a mai vilagban bankszamla es normalis bankkartya nelkul nem sok mindent lehet kezdeni :U

Beri: szerintem mar akkor is meg kellett, de ha jol emlekszem, akkor engedett valasztani prepaid kartya vagy bankkartya kozott

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#45386) Barell


Barell
senior tag

Sziasztok. Egy rendes türelmes srácot keresnék aki privátban segítene nekem egy PVP Mage talentet összeállítani illetve segíteni a skillek használatában esetleg ajánlani pár elengedhetetlen addont. Előre is köszönöm! Nagyon hálás lennék. :)

(#45387) Beri válasza Barell (#45386) üzenetére


Beri
addikt

Nézz Cartoonz-t a youtube-on. Nála eredményesebb mage-et nehezen találsz.

eladó Aromamizer RDTA V1

(#45388) vj0c1


vj0c1
aktív tag

Egy bankszámlával lehet két fiókot működtetni?

"Régen az égre néztünk, és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk itt a porban."

(#45389) Cathfaern válasza vj0c1 (#45388) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Persze.

(#45390) vj0c1 válasza Cathfaern (#45389) üzenetére


vj0c1
aktív tag

Értem, köszi.
Ma szándékozunk a feleségemnek csináltatni egyet, csak nem tudjuk, hogy a számlaszámot amit generálnak egyből lehet-e használni, vagy csak onnantól amikor a kártyát is kipostázzák ~2 hét múlva a pin kóddal együtt.

[ Szerkesztve ]

"Régen az égre néztünk, és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk itt a porban."

(#45391) Khelben válasza vj0c1 (#45390) üzenetére


Khelben
nagyúr

A kártya és a bankszámla ebből a szempontból független, viszont a blizzardnál bankkártyaszámot kell megadni, nem bankszámlaszámot (ha jól rémlik).

(#45392) Telda válasza func93 (#45347) üzenetére


Telda
addikt

Nem tudlak sajnálni, a hozzád hasonló sumákolókat, kitiltanám végleg...

(#45393) vilmaboy


vilmaboy
őstag

tegnap amikor beütöttem battleneten a panda kódját, véletlen beütöttem a starter kódot is. Most van 2 wow accom. A pandás és a starter. Kliensbe való bejelentkezéskor van wow1 és wow2. Ki tudom törölni valahogy a startert, vagy hagyjam a fenébe és elfér az ott...

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#45394) Khelben válasza vilmaboy (#45393) üzenetére


Khelben
nagyúr

Hagyd a fenébe, elfér. Egyik ismerősöm is ezt csinálta, csak ő ráadásul két alapjátékot regisztrált be, aztán az egyikre megvette a lichkinget, a másikra meg feltöltötte a gamecardot :D Aztán írt a blizzardnak, hogy mentsék meg, mert nem tudja mit csinál :D De végül rendezték neki, bár az egyik alapjátékot elbukta, az azóta is ott figyel neki a wow2 alatt.

(#45395) Arnold2 válasza vilmaboy (#45393) üzenetére


Arnold2
őstag

Ez Wolverine asztala, de töröltetni valahogy úgy lehet, hogy kéred a törlést majd igazolod nekik e-mailben hogy te vagy az és utána törlik neked. Amúgy elfér ott. Max ha csak nagyon zavar.

(#45396) vilmaboy


vilmaboy
őstag

Köszi mindkettőtöknek. Szerintem töröltetem. Semmi szükség rá, hogy összekeverjem egyszer én is és utána tökölődjek, h játszhassak. Megvárom Wolverinet, hogy mit mond.

[ Szerkesztve ]

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#45397) Lirion válasza dilipok (#45385) üzenetére


Lirion
addikt

Van jopar ingyenes szamlacsomag, ahol ertelem szeruen ingyen kapod a dombornyomott kartyat.

Mutathatnál párat, lehet, hogy váltanék. De olyan legyen, ahol nem az első éves díjat engedik el és nem kötik havi 100k+ jóváíráshoz az ingyenességet, stb...

(#45398) echterion válasza Lirion (#45397) üzenetére


echterion
nagyúr

Talán az Unicreditnél van ilyen, ha jól emlékszem. Bár, azt nem tudom, mennyire kötik számlaforgalomhoz.

**********

(#45399) Khelben válasza Lirion (#45397) üzenetére


Khelben
nagyúr

"és nem kötik havi 100k+ jóváíráshoz az ingyenességet, stb..."

Akkor mégis hogy legyen ingyenes? :) Majd a bank fizet neked, hogy fenntarthasson egy számlát, amiről wowozhatsz? :)

(#45400) CactuS válasza vilmaboy (#45393) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ilyen problémám volt nekem is (sikerült egy starter accot regisztrálnom a Bnetemre) és pechemre eléggé idegesített, hogy ott van. Írni kell a supportnak, hogy ott van és szeretnéd töröltetni. Kérni fogják, hogy küldj vissza pár adatot az accounttal kapcsolatban, de ne a válasz emailben, hanem mellékletként csatolva txtben, aztán amint jut rá idejük, törlik.

Más: Engem nem érint, de ez a RAFos dolog valami nagyobb méretű "kampány" volt a Blizztől? Elég sok helyen olvastam, hogy APseknek és másoknak is leszedték az ingyen hónapot(kat) - állítólag olyanoknak is, akik saját 2. accountot RAFoltak és tényleg fizették a havidíjat arra az accra -.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.