Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45101) Blizz válasza Viktor77 (#45100) üzenetére


Blizz
őstag

Ohh zsír,és mi a különbség a lesser és az elder között?

No mistakes, just happy little accidents

(#45102) ígyvanferi válasza Blizz (#45101) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Ahogy írtad is, 90 lesserért kapsz 3 eldert. Az elderért cserébe kapsz plusz egy dobást bosson.

(#45103) Viktor77 válasza Blizz (#45101) üzenetére


Viktor77
titán

Gondolom a lessert váltod be a nagyra. Nem tudom pontosan, még nem csináltam semmi ilyesmit.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#45104) Blizz válasza ígyvanferi (#45102) üzenetére


Blizz
őstag

Jaa értem, azt hittem a lessert is be lehet váltani bosson,de am ha lement egy boss akkor utána jobbkilkk az elderre és úgy ad egy plusz dropot?

No mistakes, just happy little accidents

(#45105) Wolverine válasza Blizz (#45104) üzenetére


Wolverine
félisten

Akkor kapsz egy táskát, amiben lehet gear is, meg egyéb loot is. Emlékeim szerint bossonként hetente egy Charmot használhatsz fel.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#45106) lakisoft


lakisoft
veterán

Pénzt hogyan tudok feltölteni a battle.net balance-ra?

(#45107) Wolverine válasza lakisoft (#45106) üzenetére


Wolverine
félisten

Bankkártyával.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#45108) lakisoft válasza Wolverine (#45107) üzenetére


lakisoft
veterán

Paypal nem használható erre igaz?

(#45109) vilmaboy válasza lakisoft (#45108) üzenetére


vilmaboy
őstag

ha jól emléxem akkor elfogadja.

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#45110) lakisoft válasza vilmaboy (#45109) üzenetére


lakisoft
veterán

okés. És milyen menüpontból lehet tölteni fel pénzt?

(#45111) vilmaboy válasza lakisoft (#45110) üzenetére


vilmaboy
őstag

a fizetési lehetőségeknél nincs paypal? :Y Rég vovoztam az igaz, de biz isten úgy emléxem, hogy lehetett.

[ Szerkesztve ]

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#45112) lakisoft válasza vilmaboy (#45111) üzenetére


lakisoft
veterán

Valahogy megoldom köszi.

(#45113) func93


func93
senior tag

Sziasztok!

Barátnőm kapott egy új laptopot tőlem aminek ez lenne a specje:
i5 2430
6gb ram
gt 520mx
1tb

és kitalálta hogy wowozni szeretne velem... ( hurrá ). Érdemes megvenni erre a gépre a wowot? Úgy értem játszható lenne vele a játék?(10es raid, dungeon, bg, daily)

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#45114) Wolverine válasza func93 (#45113) üzenetére


Wolverine
félisten

Próbáld ki a saját acc-oddal.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#45115) Khelben válasza func93 (#45113) üzenetére


Khelben
nagyúr

Milyen felbontáson? 1280x800-on low beállításon menni fog, de mondjuk egy raidben lehet hogy csak 10fps-e lesz.

(#45116) ígyvanferi


ígyvanferi
addikt

2,7 millió. Haldoklik a WoW. :U Ez nem is tartalmazza a kínai eladásokat.

(#45117) echterion válasza func93 (#45113) üzenetére


echterion
nagyúr

Fog rajta menni, de miért nem próbálod ki a sajátoddal? Egy 5470-es laposon is ment, igaz, minden low-on volt, de natív 1366-os felbontáson. A mostani 7650-es laposomon meg majd' fullon van minden beállítás.

**********

(#45118) Wolverine válasza ígyvanferi (#45116) üzenetére


Wolverine
félisten

Ja, haldoklik. Miközben ez így is több, mint bármelyik nyugati MMO teljes játékosszáma :DDD Ráadásul összehasonlítva a korábbi kiegekkel, a szám nem is rossz.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#45119) Lirion válasza Wolverine (#45118) üzenetére


Lirion
addikt

Szerintem vicces az összehasonlítás, mivel a korábbi kiegek első napi eladásait veti össze a mop első heti eladásaival... Majd az első havi lesz érdekes.
Viszont szerintem is leszállóágban van már a játék, mégha ez egyelőre meglehetősen lassú hanyatlás is.

(#45120) Viktor77


Viktor77
titán

Van Digis akinek nem jó a játék? Bix felé 1-2 a pingem, játékban meg 1-2-3K, nem tudok játszani, sokszor ki is dob. Külfölddel van valami.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#45121) Arnold2 válasza Viktor77 (#45120) üzenetére


Arnold2
őstag

Digis vagyok (de csak du. tudom megnézni, hogy mi a szitu). Tegnap délután nem volt gond. Illetve előző héten szerda délután egy digis guildtársamnak sem (beleértve magamat is) nem csatlakozott a játék.
Ez ma, most jelentkezett?

(#45122) Viktor77 válasza Arnold2 (#45121) üzenetére


Viktor77
titán

Tegnap délután óta, de ma sem jó. Gondoltam már addonokra is, tegnap frissítettem párat, de nélkülük sem jó.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#45123) lakisoft válasza Viktor77 (#45122) üzenetére


lakisoft
veterán

Nekem a Diablo-val volt / van gond. Olyan lagjaim vannak hogy csak pislogok.

(#45124) CactuS válasza Viktor77 (#45122) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Délután, ha hazaértek, akkor megpróbálok beloggolni egy, ha engedi - nem tudom mennyit kell patchelnie, mert Cata óta nem játszottam -. Legutóbb is ~ egyszerre volt gondunk a digivel.

Bár egyszerűbb, ha megvan a szerver IPje, ahol játszol és akkor otthonról megpingelem az útvonalat, hogy nálam is belassul-e.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#45125) #51736960


#51736960
törölt tag

azon gondolkodom, hogy érdemes-e karit indítani pvp szerón heirloom cuccok nélkül.
low levelen nyilván nagy hátrányban lennék, de úgy gondolom, hogy lvl 30-40 körül már az instákból szerzett cuccaimmal valamennyire csökkenhet a különbség.
van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban?

(#45126) lakisoft válasza #51736960 (#45125) üzenetére


lakisoft
veterán

Indíts DK-t.

(#45127) #51736960 válasza lakisoft (#45126) üzenetére


#51736960
törölt tag

megfordult a fejemben, de én pont azt a contentet szeretem a legjobban ami lvl 50-60-ig van a játékban, leginkább az 5 fős instákra gondolok itt.

(#45128) echterion válasza #51736960 (#45127) üzenetére


echterion
nagyúr

Én még sosem használtam heriloom-ot és nem éreztem különösebb hátrányát, sőt, így az instákból eső loot is hozzáad a játékélményhez.

**********

(#45129) Lirion válasza #51736960 (#45125) üzenetére


Lirion
addikt

Ha nem bg-ben akarod húzni a karit, akkor mindegy, hogy van-e heirloomod vagy nincs.

Az insta dropok amúgy gyorsan elavulnak, olyan gyorsan pörögnek a szintek. 60-70es szinteken meg már van szinte ingyen fasza epic pvp cucc, ami 6-8 szinten keresztül is jó marad.

(#45130) #51736960


#51736960
törölt tag

köszönöm a válaszokat :R

(#45131) Beri válasza #51736960 (#45125) üzenetére


Beri
addikt

azon gondolkodom, hogy érdemes-e karit indítani pvp szerón heirloom cuccok nélkül.
Egyszer mindenki úgy kezdte.

low levelen nyilván nagy hátrányban lennék, de úgy gondolom, hogy lvl 30-40 körül már az instákból szerzett cuccaimmal valamennyire csökkenhet a különbség.
Folyamatosan álladó hátrányban leszel, hacsak nem állsz neki kifejezetten az adott szintedhez geart farmolni. De végülis nem számít, hisz az egész karakterhúzós hercehurcát le lehet tudni egy hét alatt.

eladó Aromamizer RDTA V1

(#45132) lakisoft válasza Lirion (#45129) üzenetére


lakisoft
veterán

van-e heirloomod vagy nincs. - nem értek veled egyet.

(#45133) Blizz


Blizz
őstag

Ha upgradelek deluxe verzióra akkor,ugye remélem nem kell letöltenem újra a játékot és a mountot mailban kiküldik nekem vagy valamilyen kódot kell majd beírnom?

No mistakes, just happy little accidents

(#45134) ígyvanferi válasza Blizz (#45133) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Nem kell semmit letöltened újra (talán a soundtrackot, a behinde the scenes lemezt kapod így, nem tudom az is benne van-e egyáltalán a digital deluxe-ban). A mountot és a petet ingame mailben kapod.

(#45135) Blizz válasza ígyvanferi (#45134) üzenetére


Blizz
őstag

Szerintem a soundtrack meg behind scene csak collectorsban van,nem írja a leírás deluxenál.

No mistakes, just happy little accidents

(#45136) Wolverine válasza Blizz (#45133) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem kell letöltened semmit, egyszerűen az aktiválás utáni első belépéskor megkapod a mountot, a petet és a két achit értük. Persze a vásárlás után várj egy kicsit, hogy frissüljön az accountod.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#45137) Blizz válasza Wolverine (#45136) üzenetére


Blizz
őstag

Okés,köszönöm a helpet mindkettőtöknek.

No mistakes, just happy little accidents

(#45138) ígyvanferi


ígyvanferi
addikt

Hova tűnhetett a Repaire.exe a WoW mappából? Mostanában többször crash-el a játék, gondoltam többek között futtatok egy repairt is, de csak egy repaire nevű text dokumentum van a mappában.

(#45139) Lirion válasza lakisoft (#45132) üzenetére


Lirion
addikt

Miért nem?

(#45140) FrozenThrone


FrozenThrone
aktív tag

Ragna alli oldalon keresek klánt, van esetleg valaki itt a fórumon aki tudna segíteni? Raidelni szeretnék :B

Warlock, 364ilvl

"Abban az egyetlen percben benne volt életem minden boldog pillanata."

(#45141) lakisoft válasza Lirion (#45139) üzenetére


lakisoft
veterán

A fejlődő cuccok is heirloomok és azt nem azért hordod hogy kemény legyél. Hanem elsősorban az xp bónusz miatt.

(#45142) Lirion válasza lakisoft (#45141) üzenetére


Lirion
addikt

Ha vkinek az számít, hogy 3 vagy 4 nap alatt lesz max szintü, annak tényleg fontos a heirloom, de az, aki élvezni akarja a szintezést is, az még lényegében jobban is jár heirloom nélkül.

(#45143) Wolverine válasza ígyvanferi (#45138) üzenetére


Wolverine
félisten

Beépítették a Launcherbe.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#45144) ígyvanferi válasza Wolverine (#45143) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Már mint magától elvégzi vagy van valahol egy gomb (mert az nem találom)?

(#45145) kenwood válasza Viktor77 (#45100) üzenetére


kenwood
veterán

mukodik normal raiden is.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#45146) Wolverine válasza ígyvanferi (#45144) üzenetére


Wolverine
félisten

Elvileg magától javít minden indításkor, ha szükséges.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#45147) ígyvanferi válasza Wolverine (#45146) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Értem. Közben a crash-elés okára is ráleltem, ha minden igaz, dota2 live stream ment a háttérben, ettől sz@rta össze magát a játék.

(#45148) lanora


lanora
csendes tag

Hol nézhetek streamet a játékról, magyarul? Amiket találtam azok mind angolul mennek, és nem is gyakran.

A játékban végül a csökkentették vagy növelték a számokat? (link)

A legolcsóbb gc továbbra is innen az apróból vehető?

(#45149) Khelben válasza lanora (#45148) üzenetére


Khelben
nagyúr

A cataclysmban kb. 10szeres volt a szorzó egy 80-as és egy 85ös karakter hp-ja között. A pandában kb 2szeres a szorzó (85->90).

(#45150) Beri válasza Khelben (#45149) üzenetére


Beri
addikt

A cataclysmban kb. 10szeres volt a szorzó egy 80-as és egy 85ös karakter hp-ja között.
Nagyon nem így van. A tizen-huszonezres hp korszak (nem tankoknál, azokból voltak elmebeteg staminára gemelt/enchantolt állatok 30k-val) még a TBC volt.

A pandában kb 2szeres a szorzó (85->90).
Ez sem teljesen igaz, de közelebb áll a valósághoz. Panda endgame-ben túlmegyünk majd bőven a 400k-n, ahogy a cata eleji ~110k-ból 145-165k lett. Így a szorzó nagyjából háromszoros. Ne hasonlítsuk az első contentet a pandában az utolsóhoz az előzőben.

lanora: Kicsit reszeltek a számokkal, a pve gear több staminát ad, a pvp meg kevesebbet. Konkrétan a geart (set bonus-szal együtt) alakították át. A full cata karakterem 146k hp-jából 139k lett 5.0-ban, míg pve-ben a kezdeti 130egypárezerből cirka 160k lett.

[ Szerkesztve ]

eladó Aromamizer RDTA V1

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.