Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29797) Arnold2 válasza pachito (#29796) üzenetére


Arnold2
őstag

Persze. Ilyen kb mindenkivel történt. Nekem is volt két esetem mikor tök jól elvoltam egy hordással. Először STV-ben segítettünk egymásnak mutogatással. Meg mikor magára húzta a kék lufimat megvárta míg gyorsan visszahívtam. Abszolút korrekt volt.

Utána Arathi Highlands-nél volt hasonló. arra járt két hordás ők leszedtek, de akivel én voltam masszívan yell-elt hogy ne (legalább is gondolom) utána meg ő kért még elnézést.

Szóval nem csak 13 éves vérpistikék játszanak, akiket vernek a suliban és itt élik ki bosszújukat. Horda oldalon is emberek játszanak (legalább is remélem :P ) és köztük is vannak normálisak és köcsögök. PVP szerveren igen is számítani kell, hogy téged általában a PVP orientált emberek fognak lekapni. Ezzel jár. A lehetőségeket már vázoltam.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.