Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Drughi


Drughi
addikt

Ez hamar jött.

:R

[ Szerkesztve ]

(#2) .Szaki.


.Szaki.
addikt

Több, mint korrekt ez a kis cucc. :K Egyedül az oldalra helyezett olvasót nem értem.

(#4) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Full sík az eleje? Na akkor azért nagyon nagy pont a Samsungnak.. Mármint, hogy 2,5D sincs?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#5) Wajk


Wajk
addikt

korrekt cucc, de a méret taglalásnál megy a mellébeszélés. Az XS-től 1mm-rel kisebb mindenhonnan, azt nem nevezném észrevehetőnek. Pont egálban vannak,

Ha már ide lett rángatva az XZ2 Compact az 8(!)mm-el kisebb, ami viszont már kicsit sem minimális eltérés, mégha vastagabb is. Innentől ízlés dolga, de én nem bánom ha vastagabb és nem kell kinyújtanom az ujjamat.

Amúgy jó pont a Samu-nak.

Köszi a készülékért, mert már minden pöcsöm modell 6" felett van, lsd. A széria. de ez is 5.8"-as. Csak a belsővel mernek játszani a gyártók külsőben senki nem mer 5" köré menni.

Az ára viszont nevetséges, ennyiért egy kiguruló iPhone X-et vennék, méretben pariban van, minden másban meg veri... Ha Android vonalon kell maradni, akkor persze más a választék.

remélem mire kipurcan az SE-m addigra lesz egy ilyen készülék 5,5" alatt.... :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#6) csaba1203


csaba1203
addikt

Megvan az A8-am utódja. :C
Az idei A széria már a tepsi kategória,ami nekem nem begyere.Kicsit lejjebb csúszik majd az ára jó vétel lesz ez.

(#7) nexplo válasza #08205312 (#3) üzenetére


nexplo
őstag

Bibibiii én vagyok a negyedik :DD
Viccet félretéve elsőre nem esett le de már látom. 48 sec alatt is el lehet olvasni. van hova fejlődnöm.

Más. Korrekt kis készülék lett mint ahogy megszoktam a Samutól. A kamera és a "ficsörök" nagyon tetszenek. Az ezer éves kis A5 telefonomat úgy érzem lassan cserélnem kell ha ennek az új jövevénynek majd egy kicsit esik az ára :)

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#8) dvarw.mtl válasza .Szaki. (#2) üzenetére


dvarw.mtl
tag

Az ár miatt. Ez olcsóbb mint a kijelző alatti ultrás olvasó.

𝕯𝖛𝖆𝖗𝖜

(#9) erahurka válasza Graphics (#4) üzenetére


erahurka
félisten

2,5D szerintem, ma már nem igen van sima lapos telefon.

(#8) dvarw.mtl: Ok, de akkor meg lehetne hátul. De biztos szokható oldalt is, szerintem ez nem deal breaker.

[ Szerkesztve ]

(#10) borand


borand
aktív tag

Ez elsőre is egy ajánlott készüléknek tűnt. Valami jó szolgáltatói akcióban és előfizuval egy 180 körüli össegért gondolkozás nélkül venném, szóval kicsit még kivárok rá.

(#11) Rickenstein


Rickenstein
senior tag

Na ebből a formából kellett volna a nagytesóknak is kapnia ...igaz, hogy kissé iPhone szerű a külső, de legalább nem hajlított a kijelző. Menőn néz ki persze a hajlítás a kijelzőn, csak engem zavarna, ha használnom kellene. Az a hátsó kamera viszont jobban néz ki állítva és a balsarokba tolva, szóval ennél azért jobban is megerőltethették volna magukat Samuék. Marha sok kamera dizájnt ki tudnék még én is találni, ami nem fog egy elcseszett koppintásnak tűnni, pedig nem vagyok grafikus.

PS C:\>_

(#12) nexplo válasza borand (#10) üzenetére


nexplo
őstag

""257 ezer forintért szinte pont azt kínálja""
Nekem is csak ezzel van a gondom. Olyan 130-ra ha beesik akkor fogok ráugrani. 1 éven belül ez bekövetkezik remélem :)

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#13) Kkromer


Kkromer
aktív tag

Átlátszó nagyon.

Ennek már kötelező volt az ajánlott címke.... :(

(#14) Juhaszatti válasza Rickenstein (#11) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Én örülök hogy a nagytesók maradtak hajlítottak, de jött egy sík opció is. Így mindenkinek van választási lehetősége. Én a sima S10-et tervezem beszerezni, és örülök a hajlításnak, anélkül bizonytalanabb lennék abban hogy arra váltsak-e.
Egyszerűen azért mert most is edge kijelzőt használok, és nekem bejött.

(#15) hroberto


hroberto
addikt

Nem is tudom... Annyira megszoktam már a tepsiket, hogy lehet nehéz lenne erre a méretre visszaszokni.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#16) Rickenstein válasza nexplo (#12) üzenetére


Rickenstein
senior tag

iPhone Xr olyan 220eFt ...csak mondom.

PS C:\>_

(#17) Ujfelhasznal


Ujfelhasznal
tag

Két hónapja is azt mondtam volna, hogy soha többet Samsung(meg semmilyen saját launcheres Android, csakis stock vagy iOS), de most elgondolkodom azon, hogy év vége felé erre cserélem a P10-em. 200E körül elég jó ajánlat lesz ez.

Minden rossz szándék nélkül jelzem, legvégén az összesítő táblázatban a kamera résznél megapixel helyett megapuxel van írva.

(#18) aelod


aelod
veterán

Remek ketyere. Ára kissé borsos de lejjebb fog ez menni.
Az oldalra helyezett olvasó meg nem rossz, megszokható mint minden más.

A rendszámtáblákat nem kéne a sample fotókon kitakarni? :U

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#19) Polarstar


Polarstar
nagyúr

A prémium modellek Volkswagen golfja megérkezett. Ennyi.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#20) .Szaki. válasza dvarw.mtl (#8) üzenetére


.Szaki.
addikt

Világos, de nem is arra gondoltam, hanem hogy miért nem hátlapi?

(#21) Wajk válasza hroberto (#15) üzenetére


Wajk
addikt

6.2"-ről 5.8"-ra. Igen, biztos nagyon nehéz lenne :U

(#18) aelod: jóvilág van, hogy 250K-ért még szokjon is az ember, szép...

nyavajgás rulz

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#22) gyerecske válasza .Szaki. (#20) üzenetére


gyerecske
senior tag

Jobb oldalt, mint hátul.

Én úgy gondolom, hogy azt gondolom!

(#23) Juhaszatti válasza .Szaki. (#20) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Szerintem kényelmesebb. De hogy a Samsung miért emelett döntött mikor az utóbbi időben hátlapit használtak, az persze jó kérdés..

(#24) aelod válasza Wajk (#21) üzenetére


aelod
veterán

Noccsot is megszokták ezt az oldalsó szenzort is meg lehet.
Engem amúgy néha zavar a hátlapi szenzor mert asztalról fel kell venni feloldáshoz (nincs face id-s telefonom) vagy kocsiban autós tartóban navinál is zavaró hátra nyúlkálni.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#25) Fred23


Fred23
nagyúr

Nagyon szimpatikus készülék, sokat fogok még róla olvasni az elkövetkező pár hétben.

A cikkben javítani kéne pár apróságot, a Gorilla Glass 6 előlap ugrik be elsőre, ami csak Gorilla Glass 5 -az S10e nem kapott GG6-ot sehol-, illetve az Exynos 9820-ban lévő A73 az gyorsan delete, A75 ott a helyes.

Próbáltam már élőben a mobilt, és jó benyomást tett rám, ha zavart is a kézbe vett Prism White készülék időnkénti baba-kékje. Sárgában szerintem jobban vonzana, majd próbálok találni valahol egy olyat is... -nálam a lehetséges alternatíva az LG G8, annak szerintem sokkal szebb hátlapja van, mint az S10e-nek; a méret viszont az S10e mellett szól nálam. A SoC meg az akku viszont megint a G8 felé billenti a mérleget. Még nem tudom, melyik lesz a befutó.

[ Szerkesztve ]

(#26) hroberto válasza Wajk (#21) üzenetére


hroberto
addikt

A jelenlegi telefonom 154.9X74.6X7.6 mm. Az S10 e 142.2X69.9X7.9 mm. Ez azért jelentős különbség szvsz.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#27) Plebi


Plebi
senior tag

Értesítési sáv előhozásához miért lehet elakadni az előlapi kamerába?
S8-ban be lehet állítani, hogy főképernyőkön a kijelzőn lefelé simogatásával lejön a sáv, igaz alkalmazásoknál ez csak az ujjlenyomat olvasó simogatásával adott.

Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Gigabyte 9600 GT, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H;

(#28) Azie


Azie
őstag

karácsony környékére ha beesik a 100-as kategóriába, akkor talán válthatja az s7-em

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#29) fehér_ember


fehér_ember
addikt

Ezt a dupla koppos dolgot nem nagyon értem. Hogyhogy dupla koppal nem lehet lezárni. Ezek szerint létezik ilyen hogy dupla koppal megy az "ébresztés" a lezárás pedig nem :F

Eladó Musical Fidelity DAC: https://hardverapro.hu/apro/musical_fidelity_a3_dac/hsz_1-50.html

(#30) Juhaszatti válasza fehér_ember (#29) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Igen, az én régi Lenovomban is így volt. Ébresztéshez volt duplakopp, lezáráshoz nem.

(#31) Drughi válasza #08205312 (#3) üzenetére


Drughi
addikt

Nem, csupán konstatáltam, hogy hamar jött a teszt.

Kötekedés level 999?! :U

(#32) ollie válasza nexplo (#12) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

2 év múlva, esetleg.

***

(#33) manokaki


manokaki
őstag

Nekem hiányzik az értesitő Led !

[ Szerkesztve ]

(#34) AliceWake válasza Plebi (#27) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Mert a gesztus alapú kezelés csak a főképernyőkön működik, alkalmazáson belül nem :(

(#25) Fred23 Köszi, máris :R

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#35) ollie válasza fehér_ember (#29) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Meg jellemzően van valami a kijelzőn, amikor le akarod zárni. De amúgy minek, amikor 30-60mp múlva automatikusan zár?

***

(#36) lolal


lolal
senior tag

Mindenféle tekintetben nagyon nagyon korrekt készülék. Hatalmas piros pont a Samunak. :R
Végig olvasva a tesztet, nem tudnék sehol sem belekötni. Szerintem 2019-ben aki nem tepsi prémium telefont szeretne annak Best Buy. :K Ettől függetlenül én maradok a szintén új Sony XZ3-mamnál. :DDD

Nil novi sub sole!

(#37) zoo8800


zoo8800
veterán

Tetszik, kell. :)
Arra kíváncsi leszek, mennyire válik majd be a bekapcs gombba épített ujjlenyomat-olvasó.

rip and tear, until it is done

(#38) fehér_ember válasza Juhaszatti (#30) üzenetére


fehér_ember
addikt

Ezt nem tudtam, Sony-n dupla koppal zár is.

Jól jött volna valami video is a telóról, hogy lásssuk használat közben mi van azzal a lyukkal.
Amikor zavaró lenne akkor nem használja azt a sávot a kijelző?
Nincs már nagy kék értesítő led ? :Y Kár érte, én nagyon szerettem. A Sony kis fehér-je észrevehetetlen vacak ahhoz képest. Ez most szíven ütött :)
Kamera természetesen továbbra sem rossz, de eléggé vissza van fogva a dolog. Beltéri fotók továbbra sem valami fajintosak és ezek a felbontások már nagyon ósdiak.

[ Szerkesztve ]

Eladó Musical Fidelity DAC: https://hardverapro.hu/apro/musical_fidelity_a3_dac/hsz_1-50.html

(#39) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Egyébként nekem ez tetszik a legjobban a háromból.

[ Szerkesztve ]

(#40) dvarw.mtl válasza fehér_ember (#29) üzenetére


dvarw.mtl
tag

Ez a dupla kopp lezárás/feloldást lg anno levédette így nem lehet teljessen lemásolni.. nekem így rémlik.

𝕯𝖛𝖆𝖗𝖜

(#41) gyerecske válasza ollie (#35) üzenetére


gyerecske
senior tag

Én pl. szeretem egyből lezárni használat után, mert ha mondjuk zsebre rakom elindulhat valami abban a 30-60mp-ben,amit nem szeretnék, egy hívás akár.

[ Szerkesztve ]

Én úgy gondolom, hogy azt gondolom!

(#42) ollie válasza gyerecske (#41) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De ha úgyis a kezedben fogod, meg tudod gyorsan nyomni a kikapcsoló gombot. Ez csak akkor problémás, ha az asztalon van és úgy nyomogatod. Utóbbi esetben meg úgyis magától lezár.

***

(#43) dave_gahan válasza Wajk (#5) üzenetére


dave_gahan
aktív tag

Lehet, h 8mm-rel kisebb a XZ2 Compact, de csak 5 coll... Az már tényleg túl kicsi.
Az S10e-vel bőven együtt lehet élni, abszolút megfelelő méretű. :C

#33 manokaki: Nincs értesítő LED?!? :W

[ Szerkesztve ]

(#44) gyerecske válasza ollie (#42) üzenetére


gyerecske
senior tag

Igen, ez igaz, ha kézre esik a bekapcsológomb, viszont ennél a készüléknél a teszt alapján nem így van.

[ Szerkesztve ]

Én úgy gondolom, hogy azt gondolom!

(#45) Wajk válasza dave_gahan (#43) üzenetére


Wajk
addikt

neked. ízlések-pofonok, csak fogadd el, hogy valakinek az 5" elég ;)

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#46) vicze válasza .Szaki. (#2) üzenetére


vicze
félisten

"Egyedül az oldalra helyezett olvasót nem értem."
Max addig nem érted, amíg nem használtad és utána azt nem fogod érteni, hogy mi a jó istennek akarná bárki is máshova rakni. ;)

Mondjuk Samsung esetén főleg nem értem a csodálkozást, mert eddig a világmindenség legrosszabb helyére rakták.

(#47) janeszgol


janeszgol
félisten

"A dinamika még nehezített pályán (nappal szembe fordulva) is épkézláb, a hang erőteljes, de valamelyest erősebb a szűrés, mint indokolt lenne. Mondjuk a szélvihar hangja nem hiányzik, de a mellettem álló kolléga is elveszett."

A fene egye meg ezt az ostoba, barom céget. A zajszűrés beszélgetésnél kell, nem kamerázásnál. Pláne nem így megoldva. Nagyon dühös vagyok.

(#48) vicze válasza fehér_ember (#38) üzenetére


vicze
félisten

Jó régi Sony-d van, lassan 2éve nem működik. :)

(#49) fehér_ember válasza vicze (#48) üzenetére


fehér_ember
addikt

Nem olyan régi ;], x compact. Előtte 5 éven keresztül galaxy S3 volt :DD
Amúgy legeslegjobban pont a samsung nagy kék értesítő ledje hiányzott, hiányzik mind a mai napig a samu-sony váltás után (meg a jó makró, illetve az amoled is egy kicsit). De hogy már itt sincs meg az a távolról meg minden szögből jól észrevehető értesítő led ...

[ Szerkesztve ]

Eladó Musical Fidelity DAC: https://hardverapro.hu/apro/musical_fidelity_a3_dac/hsz_1-50.html

(#50) turbulencia8


turbulencia8
őstag

Ez a telot tenyleg nagyon eltalalta a samsung, es az ara is ertelmes.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.