Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16701) D4v3 válasza CactuS (#16700) üzenetére


D4v3
őstag

Attól még, hogy a bétában nem kapsz érte rangokat én biztosra veszem, hogy később majd járni fog egyes nagyobb achievmentekért rang. Egy ilyenről már lehet tudni is, ha jól emlékszem Battlemaster a cím és durván sok pvp-vel kapcsolatos dolgot kell megszerezni.

bobace: Már nem szenvedünk boulderfisten, 3 hete migráltunk Neptulonra a guildel, itt eleinte fura volt, hogy csúcsidőben 10-nél több ember is áll IF-ben :C

(#16702) bobace válasza D4v3 (#16701) üzenetére


bobace
őstag

Örülök, hogy sikerült ezt meglépnetek, plusz 1 indok nekem is a váltásra, lassan jön az új patch, szóval addigra én is fel akarom tölteni megint, egyre aktuálisabb lesz a dolog.
A régi haverok hiánya sem lesz akadály, mert altok úgyis maradnak, ez most jutott eszembe :D

[ Szerkesztve ]

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#16703) LucifeI2 válasza Viktor77 (#16693) üzenetére


LucifeI2
őstag

Én se találtam sehol. Olyan hülye címeket tudnak adni néha a híreknek, lehetetlenség megtalálni, amit keres az ember.

De pl. ez a videó is hasonló.

(#16704) Wolverine válasza D4v3 (#16701) üzenetére


Wolverine
félisten

Ma már találtam egy rangot az Achievements ablakban, az összes térkép felfedezéséért jár, ha jól emlékszem.

Más: CoT Strat videó :Y gyönyörű lett.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#16705) -conrad- válasza sasa311 (#16695) üzenetére


-conrad-
addikt

10 perce 5/8 (bracer) ;]

(#16706) Azazello- válasza L4mie (#16655) üzenetére


Azazello-
senior tag

ezzel a qhelperrel mit kene csinalnom miutan letoltottem? be kell masolni valahova a wow mappaba?

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#16707) Wolverine válasza Azazello- (#16706) üzenetére


Wolverine
félisten

WoW/Interface/AddOns, ide kell kitömöríteni a QuestHelper.zip tartalmát.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#16708) Azazello- válasza Wolverine (#16707) üzenetére


Azazello-
senior tag

megvan, koszi!

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#16709) Azazello-


Azazello-
senior tag

elkezdtem egy blood elf huntert. igy qhelperrel kicsit egyszerubb es gyorsabb a fejlodes egyelore. :)

kerdes az volna, hogy milyen skilleket erdemes blood elf-fel illetve hunterrel tanulni?

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#16710) Ptech válasza Azazello- (#16709) üzenetére


Ptech
őstag

Attól függ hogy mire...

(#16711) L4mie válasza Azazello- (#16709) üzenetére


L4mie
veterán

hát ez egy örök és jó kérdés....
Fishing....FirstAId....cooking :)

elsőre talán a skinning-LW-t ajánlanám, de a jc is jó dolog ahhoz persze mining dukál. Engieneering sem rossz, de endgame ben nemsok jót ad, ellenben a másik 2 vel. BS-t nem ajánom.
Olvass utána mondjuk wowhu n, és amelyik legjobban tetszik.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#16712) Azazello-


Azazello-
senior tag

az enchanting tetszik, de akkor mit kell hozza masodikken tanulnom? banyaszat?

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#16713) vpeeter válasza arpi6k (#16652) üzenetére


vpeeter
csendes tag

Köszi a segítséget neked és mobalnak is :R .

(#16714) L4mie válasza Azazello- (#16712) üzenetére


L4mie
veterán

enchanthoz nem kell semmi más.... ahhoz az alapanyagot, zöld-kék-epix cuccokból
tényleg legendary ból hány void eshet? :D :D

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#16715) Wolverine válasza Azazello- (#16712) üzenetére


Wolverine
félisten

Az enchantok alapanyagai a zöld-kék-lila cuccokból készülnek; ha nem csak a dropokra akarsz hagyatkozni, akkor tailoringgal lehet olcsón alapanyagot gyártani hozzá. (persze hunterként a megvarrt cuccokat nem igazán fogod használni a táskákon és a fun ruhákon - mint pl. a szmoking - kívül)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#16716) Azazello-


Azazello-
senior tag

kozben elkezdtem a skinninget es a leatherworkinget. majd meglatom mennyire jo valasztas. gondolom lvl40 folott szart sem er, amikortol jon a mail armor...

mod: kozben olvasom, hogy dragonscale utan lehet vele mail-t is.

[ Szerkesztve ]

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#16717) Cathfaern válasza Azazello- (#16716) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Leatherworkinggel is lehet mailt gyártani, egyik szakosodás direkt erre megy rá.

(#16718) bobace válasza L4mie (#16714) üzenetére


bobace
őstag

Legendaryt nem lehet szétkapni, talán jobb is így

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#16719) L4mie válasza Azazello- (#16716) üzenetére


L4mie
veterán

szakág csak 60 on ért vlaamit, én pl fel sem vettem a szakágat, 70 en a receptekhez nem kell szakosodni.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#16720) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Ha még nem lett volna említve, akkor a CDGalaxis-nál előrendelhető a World of Warcraft Wrath of The Lich King Collectors Edition :)

Érdekes, hogy 15.990Ft-os áron indult, és ma már 21.990Ft-ra módosult az ár :U (Mondjuk ez nem meglepő)

(#16721) CactuS válasza Darth_Revan (#16720) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Csak én érzem úgy, hogy ez egy nagyon beteg ár érte? :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#16722) bobace válasza CactuS (#16721) üzenetére


bobace
őstag

A BC CE 30 ruppó volt, szóval lehet, hogy még betegebb lesz, ahogy közeledik a megjelenés... Úgy érzem nekem megteszi a 10ezres verzió is.

Amúgy aki 15990-ért rendelte, az annyiért is kapja? Vagy majd a megjelenéskori áron?
szerk: közben ránéztem a linkre, szóval ez tárgytalan

[ Szerkesztve ]

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#16723) CactuS válasza bobace (#16722) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Az se normális, elhiszem, hogy bestof mmorpg, meg a mittoménmi, meg collectors edition, de azért a 30k az már karcolja a minimalbér felét... Nemtom, hogy pontosn mi van benne ebben a kiadásban, de erősen kétlem, hogy megéri az árát :(

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#16724) bobace válasza CactuS (#16723) üzenetére


bobace
őstag

Ez van benne a BC-ben. Nem hiszem, hogy aki minimálbért keres WoWozna, azért a net előfizu és a havidíj már minimum a bére 10-15%-a, így is kevés a pénz...

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#16725) CactuS válasza bobace (#16724) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Közben megtaláltam én is a BC CEt. Mondjuk ebből nekem (igaz nem vagyok annyira mániákus warcraft fun) nem sok minden pluszt nyújt. Egéralátét mehet a polcra a dobozzal együtt, minipetek engem idegesítenek, a többi is olyan, hogy "aha, persze" kategória :B

Jó a minimálbér kicsit sarkított példa volt, bár ha belegondolsz, ha pl albérletben él másokkal, vagy családdal, akkor a költségek is megoszlanak. Mind1, lényeg a lényeg jó lesz a fapados verzió is :D

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#16726) Darth_Revan válasza CactuS (#16723) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Én is 30k-ért megvettem anno :B

(#16727) Wolverine válasza CactuS (#16725) üzenetére


Wolverine
félisten

20k-ért megvettem volna anno, de 30-ért nem. A Wrath CE-re azért tartalékolok :D

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#16728) CactuS válasza Darth_Revan (#16726) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ah, akkor is, abból a 20kból nagyon sokszor be lehet rúgni...izé szalonspicces lehet az ember :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#16729) slayer006


slayer006
addikt

én már a BC -nél sem értettem, hogy miért kell 4 CD-n kiadni 1 DVD helyett :F
úgy érzem a Wrath of the Lich King -ből is jó lesz nekem a sima mezei változat :)

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#16730) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Armor Penetration mennyit számít? Mennyivel tolok több dmg-t ha pl van 1000?

(#16731) Wolverine válasza slayer006 (#16729) üzenetére


Wolverine
félisten

A CE DVD-n jött a BC-nél is.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#16732) Azazello-


Azazello-
senior tag

bloodelf hunterrel van egy dragon pet-em, de a vilagon semmit nem tudok vele kezdeni. nem tamad, nem vedekezik, semmi. es nincs konzol sem hozza. teendo? :F

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#16733) Azazello- válasza Azazello- (#16732) üzenetére


Azazello-
senior tag

mar megint valamit beneztem. sikerult vennem egy dragonhawk hatchling-et ami fingom sincs, hogy mire valo.

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#16734) arpi6k válasza Azazello- (#16733) üzenetére


arpi6k
addikt

:DDD

Intel & ATI

(#16735) Nevar válasza SzlobiG (#16730) üzenetére


Nevar
aktív tag

Attól függ mennyi armorja van a targetednek. Egy 2-3000 armoros clothosra pl szépeket lehet vele csapni, de egy 17000 armoros shieldelt warriorra def stanceben nem lesz nagyon észrevehető. PvE-ben nincs sok armorja a bossoknak úgy tudom, de ez nem tuti, csak hallottam valahol.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#16736) L4mie válasza Azazello- (#16733) üzenetére


L4mie
veterán

non combat pet. :)
kicsi aranyos, jön utánad :)

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#16737) K21_overlord


K21_overlord
tag

Hellósztok
Szeretnék eredetire menni, de a fizetés körül még nem tiszta minden. Én ugy gondoltam h felmegyek trialra 10 napig és azt toldanám meg igy nyerek pár napot. Na most én azt hallottam h bankkártyával fizetni olcsóbb, de azt is h nem lehet akármeikkel. Nekem most egy K&H maestro kártyám van. Ezzel lehet efizetni?, ha nem akkor mien kártyát szerezzek be, illetve így mennyibe kerül a wow így? (ha esetleg valaki tudna egy üzletet ahhol az alap gamet jó áron adják azt is megköszönném)

A Föld IQ szintje állandó, csak az a baj, hogy egyre többen vagyunk rá.

(#16738) ScouserHUN válasza K21_overlord (#16737) üzenetére


ScouserHUN
tag

Az jó ötlet, hogy 10 napos trail után élesíted be az eredeti Key-el, én is így csináltam és nyersz vele 10 napot. Viszont 20as szint fölé nem fejlődhetsz vele és nem whisperelhetsz ha jól tudom. A kártya mindenképpen dombornyomott kell, hogy legyen, Mastercard az tökéletes és olyan van a K&H-nál is. Sokkal jobban megéri azzal fizetni, mert most olcsó az Euró is és alig 3000 Ft egy hónapra.

(#16739) Darth_Revan válasza ScouserHUN (#16738) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Nem muszáj, hogy dombornyomott legyen. Visa Electron is tökéletesen megfelel.

(#16740) Azazello- válasza L4mie (#16736) üzenetére


Azazello-
senior tag

teljesen haszontalan????

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#16741) CactuS válasza ScouserHUN (#16738) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Beaktriválhatod azonnal is, az első 30 napot pendingre teszi, amig le nem jár az első 10 nap ;)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#16742) Cathfaern válasza Azazello- (#16740) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

A dragonhawk hatchling igen, teljesen. Hunterrel lvl 10-től lehet normális peted, akkor egy quest sorozat végén kapod meg a szükséges skilleket (meg el is magyarázza, hogy hogyan tudsz befogni).

K21_overlord: Én úgy tudom, hogy ha trial accra beélesítesz rendes acccot, akár már a trial első napján, akkor is megmarad az ingyen 10 nap, viszont akkor a legelejétől fogva tudsz majd partyzni, whispelni, aukciós házat használni, stb.

(#16743) SzlobiG válasza Nevar (#16735) üzenetére


SzlobiG
félisten

PVE-re érdekelne, hogy mennyit számít mer ahogy elnéztem az összes T6 cucc ad nem is keveset.:U

(#16744) Wolverine válasza Azazello- (#16740) üzenetére


Wolverine
félisten

A neve alatt ott is van, hogy Non-combat pet - csak funnak van a játékban, sok hasonló mellett :)

szerk: SzlobiG: olvass Elitist Jerks fórumokat, ott biztosan kiszámolták, mennyit ér.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#16745) slayer006 válasza Cathfaern (#16742) üzenetére


slayer006
addikt

már a trial első napján, akkor is megmarad az ingyen 10 nap, viszont akkor a legelejétől fogva tudsz majd partyzni, whispelni, aukciós házat használni, stb.

ez így van én is így csináltam
már az első percben élesíteni kell és +10 nap :)

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#16746) Ptech válasza SzlobiG (#16743) üzenetére


Ptech
őstag

Erre így nem lehet semmit mondani. Nézz meg pár spreadsheetet hogy a te gearednél mennyit számít.

(#16747) sasa311 válasza SzlobiG (#16743) üzenetére


sasa311
veterán

Ennyi armorja van a bossoknak PVE-be:
Gruul's Lair:
High King Maulgar: 7700
Gruul the Dragonkiller: 7700

Magtheridon's Lair:
Magtheridon: 7700

Zul'Aman:
Nalorakk: 7700
Akil'zon: 7700
Jan'alai: 7700
Halazzi: 7700
Hex Lord Malacrass: 6200
Zul'jin: 7700

Serpentshrine Cavern:
Hydross the Unstable: 7700
The Lurker Below: 7700
Leotheras the Blind: 7700
Fathom-Lord Karathress 6200
Morogrim Tidewalker: 7700
Lady Vashj: 6200

Tempest Keep:
Void Reaver: 8800
High Astromancer Solarian: 6200
Al'ar: 7700
Kael'thas Sunstrider: 6200

Hyjal Summit:
Rage Winterchill: 6200
Anetheron: 6200
Kaz'rogal: 6200
Azgalor: 6200
Archimonde: 6200

Black Temple:
High Warlord Naj'entus: 7700
Supremus: 7700
Shade of Akama: 7700
Teron Gorefiend: 6200
Gurtogg Bloodboil: 7700
Reliquary of Souls:
- Essence of Suffering: 0
- Essence of Desire: 7700
- Essence of Anger: 7700
Mother Shahraz: 6200
Illidari Council:
- Gathios the Shatterer: 6200
Illidan Stormrage: 7700

Sunwell Plateau:
Kalecgos (Dragon): 6200
- Sathrovarr the Corruptor: 6200
Brutallus: 7700
Felmyst: 6200
The Eredar Twins:
- Grand Warlock Alythess: 6200
- Lady Sacrolash: 6200
M'uru / Entropius: 7700
- Shadowsword Fury Mage: 5700
- Shadowsword Berserker: 7100
- Void Sentinel: 6800
Kil'jaeden: 6200
- Hand of the Deceiver: 5900
- Sinister Reflection: 5475

Ezekből az értékekből levonod a következőket:
Sunder Armor x5 -2600 armor,
Faerie Fire -610
Curse of Recklessness -800.

Az amor penetration pedig úgy működik, hogy minél jobban közelíted az ellenfél armorját nullához, annál értékesebb stat.
A 6200 armoros bossoknak 2180 armorjuk marad full raid debuffba, a 7700 armoros bossoknak pedig 3680 armorjuk.

Azt meg, hogy neked X értékű Armor penetration mennyit ér így tudod kiszámolni:
dmg reduction % = 100*(armor)/(armor-22167,5 +467,5*lvl)
dmg reduction % when the attacker is lvl 70 = 100*(armor)/(armor-22167+467,5*70)=
= 100*(armor)/(armor + 10558)

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#16748) K21_overlord


K21_overlord
tag

És nektek mennyibe kerül egy hónap pontosan. Tudnátok linkelni a hivatalos oldalt ahhol az árazás van amiszerint és ahhol fizethetek?
thx

A Föld IQ szintje állandó, csak az a baj, hogy egyre többen vagyunk rá.

(#16749) bobace válasza K21_overlord (#16748) üzenetére


bobace
őstag

Árak. A Game Card 7-8k, azzal 3,5k-4k egy hó.

[ Szerkesztve ]

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#16750) whitezo88 válasza K21_overlord (#16748) üzenetére


whitezo88
nagyúr

12.99 EUR One-Month Subscription
35.97 EUR Three-Month Subscription
65.94 EUR Six-Month Subscription

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.