Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16751) Wolverine válasza sasa311 (#16747) üzenetére


Wolverine
félisten

Mondjuk ez a Wrathtal meg fog változni, bizonyos buffok/debuffok nem fognak stackelni egymással, pont ma délelőtt volt kint hírben a wow.hu-n a jelenlegi lista :) (pl.a Curse of Recklessness és a Faerie Fire armordebuffja nem fog stackelni)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#16752) L4mie válasza K21_overlord (#16748) üzenetére


L4mie
veterán

Euro árfolyam alapján változik a havi előfizetés ára. nekem eddig 3000-3400 között volnt le, az átlag 3200.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#16753) SzlobiG válasza sasa311 (#16747) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ohh, kössz.:)

(#16754) mobal válasza SzlobiG (#16730) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

ARP warriornál (ha megvan a Hit ratinged + crit ratinged és van unuffed 2k ap -d) a legutolsó "stat". Jó ha van. Egyedül módosítoja az Execute -nak pl. T6 szinten erre kell gyúrni.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#16755) SzlobiG válasza mobal (#16754) üzenetére


SzlobiG
félisten

Már mondhatni azt, hogy ezek megvannak. :K Kezd alakulnia boci azért is kérdeztem, hogy mennyire fontos ez.:) Viszont annak nem örülök, hogy a T6 nagyon kevés hitet ad.:(

(#16756) Azazello- válasza Wolverine (#16744) üzenetére


Azazello-
senior tag

na jo, de ez a fun lvl10-en 45 ezustbe kerult, ami ott nem keves. :W

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#16757) !player! válasza Azazello- (#16756) üzenetére


!player!
aktív tag

észre se fogod veni a hiányát lvl 11-n!
Különben asszem pont lvl10-n tudsz befogni petet.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#16758) Wolverine válasza Azazello- (#16756) üzenetére


Wolverine
félisten

Hamar visszajön, pláne, ha gyűjtögetős tradeskilljeid vannak és eladod az ércet/bőrt/virágot.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#16759) Ptech válasza Wolverine (#16758) üzenetére


Ptech
őstag

A virágok amúgy is eszetlen árakon fognak menni nemsokára az inscription miatt :)

(#16760) mobal válasza SzlobiG (#16755) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

t6 neked nem need :D rage winterchill vállas, + bt -s nem set epicek :D

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#16761) SzlobiG válasza mobal (#16760) üzenetére


SzlobiG
félisten

Hát nem, de elvétve egy-két darab azért jó lesz.:) A vállas megvan tegnap esett ki, bt-s cuccok meg nem esnek (akama kesztyű). Viszont kiesett tegnap swp trash fist is, 1dkp-ért jó volt úgy ahogy a vállas is.:D

(#16762) !player!


!player!
aktív tag

Sose értettem az ugymond WoW humort, meg tudná nekem magyarázni v.ki hogy ebbe mi a vicc vagy mi a jó?

ezt ugy kb 300 ember írja be amig behiv AV.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#16763) Ptech válasza !player! (#16762) üzenetére


Ptech
őstag

Örülj hogy nem Dirge spam xD

(#16764) SzlobiG válasza Ptech (#16763) üzenetére


SzlobiG
félisten

Na BS-en előszerettel szokták traden spammelni ezt a baromságot nem tom miért olyan jó ezt spammolni órákig.:U

(#16765) !player! válasza Ptech (#16763) üzenetére


!player!
aktív tag

az is megy néha a legjobb anal Dirge.
Különben a dirge miért poén azt tudja v.ki?

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#16766) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Hát ezt is megértem :B Nem a leggyorsabb, de első karinak annyira nem rossz idő szerintem :)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#16767) LucifeI2 válasza !player! (#16765) üzenetére


LucifeI2
őstag

10 éves WoW-os nolájfekreknek nincs jobb dolga. Semmi poén nincs benne.

CactuS: GZ!

[ Szerkesztve ]

(#16768) TreZ4


TreZ4
csendes tag

Hello!Most veszek uj gépet!

AMD 5000+,1GB 1066Mhz ddr2,Ati HD3850...És jövő honapban valszeg megveszem a WOW-ot.Azt kérdezném hogy zsufolt helyeken,vagy negyvenes RAIDekben is elég ez a gép?:)Hogy futna rajta?THX a választ!

(#16769) Viktor77 válasza TreZ4 (#16768) üzenetére


Viktor77
titán

40-es raidek annyira már nincsenek, gép oké, ha a ramot minimum megduplázod.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#16770) anxius


anxius
aktív tag

Wolwi egy kérdésem volna.Van még a pitbullnak működő verziója?Nem igazán találtam.Akárhányszor felrakom nem jelzi ki a nevet,furcsa karaktereket mutat stb.

CactuS: GZ

(#16771) TreZ4 válasza Viktor77 (#16769) üzenetére


TreZ4
csendes tag

Nagyon keves az az egy Giga?Haverom 3500+ AMD64-en,tolja 1gb ram,GF7600gs-el....Nala nagyon jol ment...

(#16772) Lenry


Lenry
félisten

hunter talentsort de elb*sszák :((( :O
nem lesz többé concussive stun... bestial swiftness... szegény Vadászomból mi marad? :'(

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#16773) sasa311 válasza TreZ4 (#16771) üzenetére


sasa311
veterán

Egyáltalán nem, tökéletesen fog futi a wow.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#16774) Viktor77 válasza TreZ4 (#16771) üzenetére


Viktor77
titán

Meg szoktam nézni WoW-ból kilépéskor a felhasznált ram mennyiségét, jellemzően 1.3 giga körül szokta írni. Lapozófálj természetesen fullra letíltva.

MOD: Ilyen ram árak mellett 1 giga?

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#16775) Viktor77 válasza anxius (#16770) üzenetére


Viktor77
titán

A Pitbull a mai napig tökéletesen üzemel nálam.

Nem találtál? Itt 2 napos a legfrissebb verzió. És ennél jóval régebbit használok.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#16776) TreZ4 válasza Viktor77 (#16774) üzenetére


TreZ4
csendes tag

Fix keretből veszem a gépet,ezert szamoltam 1GB-vel!:)

(#16777) anxius válasza Viktor77 (#16775) üzenetére


anxius
aktív tag

Köszi szépen ez működött.
Valamiért a curseről leszedett addon nem volt hajlandó erre.

(#16778) Cathfaern válasza Lenry (#16772) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Szerintem nézz utána a hunternek... elég durva tápokat kapott.

TreZ4:
Elég lesz az 1GB, de a 2GB meghálálja magát :)

(#16779) SzlobiG válasza TreZ4 (#16776) üzenetére


SzlobiG
félisten

Kevés lesz az 1giga...én vista alatt vagyok 2gigával jelenleg és sokszor darál a vinyó, így 4giga után nagyon szar, de jövőhéten már megint itt lesz a 4.:)

XP-alatt elég lehet kisebb grafon...

(#16780) TreZ4 válasza SzlobiG (#16779) üzenetére


TreZ4
csendes tag

Xp lesz azon is :D
Eddig csak Trialt probaltam amugy,meg hozza adott User manualt neztem meg,miert nincs mar 40-es party?

[ Szerkesztve ]

(#16781) SzlobiG válasza TreZ4 (#16780) üzenetére


SzlobiG
félisten

XP-vel elég lehet, de ilyen Ram árak mellett szerintem nem nagy kiadás a 2g ahogy vikthor is mondta.:U

(#16782) Lenry válasza Cathfaern (#16778) üzenetére


Lenry
félisten

utána néztem... nem tetszik... nem tudok egy valamire való mms sort kirakni... :(

TreZ: azért nincsenek, mert a Blizzard rájött, hogy szar dolog 40 embert összeszervezni működő raiddé és az új insták mind max 25 fősek

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#16783) TreZ4 válasza Lenry (#16782) üzenetére


TreZ4
csendes tag

Kár,pedig milyen komolya lehet :D

(#16784) MCGaiwer válasza TreZ4 (#16771) üzenetére


MCGaiwer
addikt

akkor öszintén mi a faszért jösz ide megkérdezni hogy megy-e azzal amit beirtál? gondolom a jó kis 13éves vetítős fajta vagy...

[ Szerkesztve ]

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#16785) TreZ4 válasza MCGaiwer (#16784) üzenetére


TreZ4
csendes tag

Mivan? :((( Mit vetitek te?Wmit sztem benéztél...

[ Szerkesztve ]

(#16786) TreZ4 válasza SzlobiG (#16781) üzenetére


TreZ4
csendes tag

Jah akkor valszeg beszerzek meg 1GB-t:) Mert olvastam én már 4Gb-ről ,meg hogy tiszta rendszerrel 512stb...950AMD-n néztem a trialt 386SD-vel,tehat kicsit más lesz ezen akkor 2GB-vel :D

(#16787) Cathfaern válasza MCGaiwer (#16784) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

6 órád van gondolkodni a stílusodról...

(#16788) Lenry válasza TreZ4 (#16786) üzenetére


Lenry
félisten

512 RAMmal anno nem mertem Stormwindbe bemenni, mert úgy swappelt a sok ember miatt... mindig Darnassusban intéztem, ha vmi dolgom volt :DDD

most 2 GB már elég, csak a Vista nagyon szeret elterpeszkedni... kénytelen leszek még 2-t beszerezni (XP-vel bőven elég a 2GB)

Cathfaern: nem b*sztál ki vele nagyon... elmegy aludni, és reggelre le is jár a ban :))
mondjuk majd avatarigénylésnél biztos rosszul fog mutatni... :U

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#16789) TreZ4 válasza Lenry (#16788) üzenetére


TreZ4
csendes tag

Jajah,énis SW-ben csaptam oda izombol az egeret és mondtam hogy oké ennyi a wowbol még nem lesz uj gépem :D

(#16790) Wolverine válasza anxius (#16777) üzenetére


Wolverine
félisten

Ace-alapú addont nem update-elünk Curse-ről :U Sőt, leginkább semmit sem update-elünk onnan - WoWAce, WoWInterface, CurseForge, kb. ebben a sorrendben. Ezekről lehet.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#16791) Cathfaern válasza Wolverine (#16790) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Ezt nem igazán sikerült megértenem, a Curse-nek meg a CurseForge-nak van köze egymáshoz? Ha igen, miért működnek párhuzamosan?

(#16792) CactuS válasza Cathfaern (#16791) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Szerintem úgy értette, hogy a Curse.comot inkább hanyagolja, a CurseForgeról meg tölhet, de inkább az előtte lévő háromról szemezgessen.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#16793) Wolverine válasza Cathfaern (#16791) üzenetére


Wolverine
félisten

A Curse új addonos projektje a CurseForge, amit pár régebbi WoWAce-es arc csinált nekik - Kaelten, ckknight, ZealotOnAStick, ha jól emlékszem... A régi oldaluk is a CurseForge alá lesz majd forgatva, amikor a WoWAce is megkapja a CF alapjául szolgáló szoftvert kb. egy hónap múlva. Mindenesetre a Curse addonos részlegét bottal sem piszkálnám meg, a CurseForge meg erősen béta még, és szvsz alapvető fícsörök hiányoznak róla... De az biztos, hogy a jelenlegi addonos oldal hamarosan meg fog halni a Curse-ön, hála a jó istennek. Sajnos ez viszi magával a files.wowace.com-ot is, így én már kezdek aktívan átállni a WoWInterface használatára...

Más: ma két legendary thread is született wow.hu-n - jellemzően pont akkor, amikor több, mint egy hónap után komolyabban játszani kezdtem... A kezdet és a vég... :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#16794) MCGaiwer válasza Cathfaern (#16787) üzenetére


MCGaiwer
addikt

van egy egy [link] gépem, szerinted hogy fog futni rajta a 10 éves quake 2? remélem nem fog szaggatni. haverom gépén ami nem 2 milla volt meg van bent egy celeron 800 simán megy...

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#16795) anxius válasza Wolverine (#16790) üzenetére


anxius
aktív tag

Ezt nem tudtam hupsz:)

Köszi Mester :R

(#16796) bobace válasza CactuS (#16766) üzenetére


bobace
őstag

GZGZ. Na mostmár a neved is tudom. Várok még egy kicsit, amíg gearelődsz, aztán megmutatom az alli hatalmát a kis boomkinemmel, a migráció/feltöltés már igazán várhat ennyit :DDD

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#16797) Cathfaern válasza D4v3 (#16701) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Jelek szerint igazad lett: [link]

Wolv: thx az infót :R

(#16798) LucifeI2


LucifeI2
őstag

The Forsaken - First forsaken on the realm to achieve level 80.

Nekem kell egy ilyen Title. :DDD

(#16799) bobace válasza LucifeI2 (#16798) üzenetére


bobace
őstag

Én is szeretnék Arch Druid lenni :U
De belegondolok mennyi kocka lesz, akik már első vagy második nap kiütik a 80-at, jól begyakorolt módon, mint BC elején... Én meg ha sietek és szabin lennék akkor is tuti egy hét gondolom, játékélmény kb zéró. :W

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#16800) LucifeI2 válasza bobace (#16799) üzenetére


LucifeI2
őstag

Ezért van több karakterem, majd a többivel kiélvezem. :DDD

Nem tudja valaki, hogy BS-en ki volt az első 70-es? Meg azt, hogy hány nap alatt lett 70?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.