Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:42:15

LOGOUT.hu

WLAN, WiFi, vezeték nélküli hálózat

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28009) Zewa


Zewa
senior tag

Sziasztok!

Egy kérdéssel fordulnék felétek. Vizsgaidősuck miatt igen sokat kell mostanság a könyvtárba járkálnom. Természetesen van Wifi, amire gyakran szükségem is van. Bejelentkezéskor mindig figyelmeztet egy tanúsítvány elfogadására,aminek eleget téve bejutok a hálózatba, ahol be tudok jelentkezni. Ez szép és jó de ez csak az elmélet. Gyakran ledob, pedig folyamatosan csatlakozva vagyok a remek jelerősségű routerhez.
Gyakran előfordul hogy a böngésző be sem hozza hogy fogadjak el bármiféle tanúsítványt. Illetve elfogadom, bejelentkezek de eldobja a netet, miközben kiváló a jel erőssége.
Esti órákban amikor kisebb a forgalom akár 5percet is megy, folyamatosan, hiba nélkül.
Elég idegesítő dolog, mert másik eszközzel hiba nélkül üzemel. Illetve ugyan ez a laptop az eddigi összes routerrel gond nélkül, hosszú távon is össze tudott csatlakozni.
Ugyan ez a gép bármilyen más hálózattal szívesen együtt dolgozik, hiba nélkül. Proxy gyári beállítás.
Vírusírtót (AVG) lelőttem, nem javult semmit, bővítmények egytől eddig kikapcsolva. Tűzróka, Króm, EE-el mind kipróbáltam.Win 7, elég rég óta rajta van, stabil és gyors, ezért nem szeretném ujra rakni. Samsung RV510

Remélem nagyjából érhető a dolog.
Előre is köszi!

Üdv!
Zewa

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.