Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:42:15

LOGOUT.hu

WLAN, WiFi, vezeték nélküli hálózat

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11001) animatrix11


animatrix11
őstag

Volt ilyen sanyoban csak arról lebeszéltek, amit meg vettünk azon nincs, és nem mindegy hogy az áramot kell csak kivezetni vagy + még a lant is, most megpróbálok rárakni egy ap-t illetve ha az nem kipróbálom usb wlan ruoterrel

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#11002) localhost válasza animatrix11 (#11001) üzenetére


localhost
Közösségépítő

A AP még talán jó lehet, de az USB-s Wlan router szinte kizárt.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#11003) shev7 válasza animatrix11 (#11001) üzenetére


shev7
veterán

en nem latom ennek a projectornak a tuilajdonsagai kozott, hogy lan-on fogadna video jelet.

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#11004) animatrix11 válasza shev7 (#11003) üzenetére


animatrix11
őstag

akkor meg mi a ráknak rakták rá?

amugy itt irja bementi jelnek a lant

usb wifi router: ugy gondoltam mint pl a nyomató megosztás is

[ Szerkesztve ]

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#11005) shev7 válasza animatrix11 (#11004) üzenetére


shev7
veterán

hat most mondhatnam, hogy ezt neked kellett volna megnezned mielott megvetted, de egyebkent: "allows you to monitor and control the projector via a network (LAN) connection" szoval taviranyito helyett es monitorozasra jo.

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#11006) animatrix11 válasza shev7 (#11005) üzenetére


animatrix11
őstag

Tudod nem volt ebből nagy választák annyi pénzért amennyit rá szántunk...

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#11007) shev7 válasza animatrix11 (#11006) üzenetére


shev7
veterán

etem en, hogy nem volt nagy valasztek, de ha elvaras a lan-on vagy wlan-on keresztuli video esetleg audio fogadas, akkor ahhoz nem art olyat venni, amelyik ezt tudja. Ha nem olyat vettetek, akkor meg nem ertem miert baj, hogy nem tudja.

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#11008) atitika2


atitika2
csendes tag

Sziasztok!

Vételeztem 1 Linksys Wireless - B 802.11b WPC11 v.4 tip. wifi kártyát.
Feltelepítettem a legfrissebb drivert, bedugtam a kártyát, nem megy a géppel.
A routert látja, mivel 80-100%-os jelerősséget ír, illetve látja a másik gépet is adott esetben.
Frissítettem a Win2000-et is, most sem komunikál a géppel. :F :F
A beállításokba nagyon nem akartam belemászni, összekeverni őket.
Adott a jelszó is, mivel védett a vonal és mozillát használok, de explorerrel sem mukkant meg a net.
Valamit át kell állítanom a gépen esetleg?
Ja, és kábellel továbbra is hibátlanul műxik minden.

Köszönöm az esetleges ötleteket, válaszokat! :K :K :W :W

(#11009) Matess válasza kali (#10994) üzenetére


Matess
tag

Köszönöm! :C

"I'll face it with a grin! I'm never givin' in"

(#11010) Oldmobil


Oldmobil
aktív tag

Sziasztok!
Tudtok nekem ajánlani egy jó n-es 300 Mbites dual band acces pointot, persze gigabites lannal?
Köszi!

(#11011) mezis válasza atitika2 (#11008) üzenetére


mezis
nagyúr

A Win00 ismeri a WiFit ?

mezis

(#11012) mezis válasza animatrix11 (#10995) üzenetére


mezis
nagyúr

Veszel hozzá még egy AP-t. Bagatell összeg lesz egy lámpacseréhez képest is.

mezis

(#11013) atitika2 válasza mezis (#11011) üzenetére


atitika2
csendes tag

Ismeri igen, mindent elfogad. :((

(#11014) And válasza atitika2 (#11008) üzenetére


And
veterán

"A routert látja, mivel 80-100%-os jelerősséget ír, illetve látja a másik gépet is adott esetben. Frissítettem a Win2000-et is, most sem komunikál a géppel. "
Pontosan mivel nem kommunikál? Mit jelent az bővebben, hogy adott esetben látja a másik gépet? Az eszközkezelő szerint a kártyával semmilyen (driver-) probléma nincs? De amúgy miért vettél egy 'lassú' b-szabványú (11 Mbit-es) kártyát, amelyet egy mai normális b/g routerrel csak úgy tudsz használni, hogy a routert b-only vagy mixed-módban használod (ha a routered is egy régebbi, szimpla 801.11b-s példány, akkor vedd úgy, hogy ezt nem is kérdeztem ;) )?

(#11015) atitika2 válasza And (#11014) üzenetére


atitika2
csendes tag

A wifi kártya nem teremt internetkapcsolatot a gép felé. nem tudom ez így érthető-e?
Az eszközkezelő szerint minden ok, nincs ütközés sem, engedélyezve van, friss driver...
A gép egy régi FuSi Lifebook, ezért vettem bele ilyen kártyát. Az itt lévő router az Linksys wireless G 2.4 GHZ 54 Mbps wilh 4 port switch, model: wrt54gl, elvileg működni kéne neki.

Hirtelen ennyi. :((

(#11016) And válasza atitika2 (#11015) üzenetére


And
veterán

Akkor: a kártya hálózati / IP-konfigurációjánál be van állítva az automatikus címkérés? Gondolom nem fix IP-ket használsz. A routered webfelülete a saját címén elérhető? Parancssorban az 'ipconfig /all' mit mond? A routered wireless-mód beállítása ugye nem g-only?
(Azért az a router már megérdemelt volna egy 802.11g-s klienskártyát, mert így max. 4 Mbps körüli wifi-sebességre számíthatsz. Egy esetleges g-szabványú adapter sem tudja magát úgy 'kifutni', ha ez a lassabb, b-s kliens is jelen van a hálózaton).

(#11017) atitika2 válasza And (#11016) üzenetére


atitika2
csendes tag

Igen, autom-ra van állítva. A routert a saját címén még nam próbáltam, az ipconfig / all-t megnézem. Nem tudom milyen beállítású a router, holnap tudom csak megnézni. Mert Ausztriában vagyok és a melóhelyemen van ez a router.

(#11018) ther válasza ther (#10992) üzenetére


ther
aktív tag

Erre nincs valakinek ötlete? :(
Gondolkozom de semmi épkézláb nem jut az eszembe.

Aálírás

(#11019) And válasza ther (#10992) üzenetére


And
veterán

Ha úgyis ottvan a LAN-kábel vége, ahol használni szeretnétek, akkor érdemes lenne arra alapozni, nem pedig a távoli routerre. Természetesen azzal is lehetne bűvészkedni, de nagyságrendi javulásra nem számítanék. Én úgy csinálnám, hogy a kábel végére egy wifi-routert tennék, LAN-porton csatlakozva (tehát egyszerű access point-ként használva a routert), az asztali PC is erről ágazna le vezetéken (mivel minden házi router tartalmaz egy legalább 4 portos switch-et), a laptop pedig vezeték nélküli tudna csatlakozni, igen jó térerő mellett. A leginkább költséghatékony megoldásnak viszont az tűnik, hogy a meglévő routeredet szépen átköltözteted a kábel (vagyis a ház) másik végébe, ha a mostani helyének a közelében már úgysincs szükség rádiós elérésre.
"Lehetséges megbuherálni a router antennát, hogy erősebb legyen a jel? Vagy az csak a laptop antennán múlik?"
Mindkettőn múlik, csak egy laptopot kevésbé praktikus / érdemes buherálni.

(#11020) ther válasza And (#11019) üzenetére


ther
aktív tag

Köszi a választ!

Egy újabb routeren én is gondolkoztam, csak belegondolva elég durva, hogy 2 acces point kell egy lakáson belül, a normális netezéshez :D

Még eszembe jutott, hogy berakok egy switchet, vagy egy ilyen:
UTP elosztót. Bár nem tudom, hogy ezek mennyire stabilak (főleg az utóbbi).

Aálírás

(#11021) ther válasza ther (#11020) üzenetére


ther
aktív tag

Mondjuk így jobban belegondolva, ha egy ilyen elosztó müködne normálisan, akkor adott esetben másoláshoz, ilyenekhez fenn lehetne tartni a szekrény mögött egy utp-t.

Aálírás

(#11022) shev7 válasza ther (#11021) üzenetére


shev7
veterán

azert arra figyelj hogy az utp eloszto az nem switch. Ezeknek a mukodese azon alapul, hogy fast ethernethez 2 par eleg. Igy egy kabel ket vegpontot tud kiszolgalni. Szoval ezt ugy tudod hasznalni, hogy veszel belole kettot, a mostani kabeleddel osszekotod oket, az egyiknek a ket kimenete megy a routerbe, a masiknak a ket kimenete meg a ket gepbe,

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#11023) khorvat


khorvat
senior tag

Hi!

Az N-es Wifinel ugye adott a 3 lecsatolhato antenna, mi a teendo ha szeretnem a netet egy erosebb korsugarzoval szetosztani a szomszedok fele, mind3 antennat le kell cserelni vagy eleg az egyiket 5m vezetekkel korsugarzora rakni ha igen mi tortenik a masik 2 antennaval vegyem le oket ? vagy maradjon a 2 gyari rajta?
gondolom az N-es szabvany kihasznalasahoz 3 egyforma antenna kellene ha csak 1 korsugarzot hasznalnek is mukodne a router csak eppen max. G-s szabvanyt tudna teljesiteni az 1 antenna miatt??

Aki tud kerem valaszoljon vagy adjon vmi okito linket, addig en is keresgelek mert jovoheten mindenkeppen kell egy routert vennem!
Jeloltek:
TP-Link TL-WR1043ND (3 antenna)
TP-Link TL-WR941ND (3 antenna)
TP-Link TL-WR841 (2 antenna)
ezen routerek kulso antennaval valo osszekotesenek mikentje erdekelne meg mind3 szinten N-es szabvanyban is kepes mukodni!
Segitseget , valaszokat elore is koszonom!

U.I.: Igazabol az N-es wifit egyelore nem akarom kihasznalni dragak meg a kliens oldali eszkozok is, csak a jovonek szolna hogy kesobb mar ne kelljen routert is cserelni, es arban egy G-s es egy N-es router kozott alig van kulonbseg!

(#11024) zolbi1


zolbi1
csendes tag

Heló,mindenkinek!

Segítséget szeretnék kérni abban hogy a netemet megosztottam egy D-link DI-604-es routerrel (kábelen keresztül) mint két gépen rendesen működik a net de ha mondjuk játszani szeretnénk a neten keresztül egy szerveren akkor a két gép nem csatlakozik vagy csak az egyik csatlakozik ugyan ahoz a szerverhez.Miért van ez és hogy lehetne megoldani. Előre is köszönöm a választ.

(#11025) #41635072


#41635072
törölt tag

Üdv!
Tervezek vásárolni egy N-s pci kártyát, viszont nem szeretnék mind a 3 antennakimenetre erősebb antennát vásárolni.
Az lenne a kérdésem, hogy melyik az ideálisabb?
2db 8dbi-s ant + alap vagy 3db 5dbi-s antenna?
A routeren 2db 8dbi-s lenne.

Mostani helyzet:
G-s rendszer.
routeren 2db 8dbi-s a karin pedig 1 8dbi-s és a jel elég gyengusz, de még használható. RSSI: -84

(#11026) Malachi


Malachi
addikt

Sziasztok!

Adott egy Intel D510MO alaplap, rajta egy mini PCI-E foglalat. Ebbe vennék majd egy ILYEN hálókártyát.

Kérdés: ehhez kell-e, és ha igen, milyen antenna?

Előre is kösz az infót!

(#11027) And válasza khorvat (#11023) üzenetére


And
veterán

Elsőre az a véleményem, hogy kültéri netmegosztáshoz nem feltétlenül kellene n-szabvánnyal bohóckodni, mert az tényleg körülményes. Ha a router valóban n-es (MIMO-s, és nem csak egy stream-mel dolgozik, mint némelyik 'pre-n' router), akkor a normális működéséhez két antennára volna szükséged. Amelyiken ennél több van, az kétsávos és / vagy ismeri az antenna-diversity módot. A kültéri megoldásnál a diversity és a két sáv felesleges (kültéri körsugárzóból valszeg. amúgy sem kapsz kétsávost), ill. az n-szabvány sebességének kihasználásához a kliensekhez is hasonlóan kétantennás konfiguráció kellene. Nagyobb távú pont-pont kapcsolathoz léteznek speciális duálfejes antennák (paraboloidok), amelyekkel átvihető a két stream, így n-es wifihez is jók, de azok tényleg nem házi netmegosztásra valók, és erősen irányítottak. Ezért én maradnék a g-nél, ahhoz egyetlen antenna is elegendő. Persze egy 802.11n-es router is működhet g-módban, csak akkor ki kell deríteni, hogy utóbbinál mely antenná(ka)t használja. Ha 'csak' kétantennás, akkor valószínűleg bármelyik aljzatra csatlakozhatsz, mert a g-nél nincs MIMO, de diversity igen, akkor pedig mindegy, hogy a kettő közül melyiket viszed kültérre (a router többi antennáját ilyenkor érdemes leszedni, korrekt módon eljárva esetleg megfelelő impedanciával lezárni).

(#11028) mezis válasza Malachi (#11026) üzenetére


mezis
nagyúr

Kell bizony ! És gondolj a mechanikára, mert az a mini csatlakozó nem erőművész. (Lesz ilyen csatlakozód ? Teljesen az antennáig ilyen vékony koax fog menni ? (Csillapítás.))
Ránézten a spec.-ra, de nem találtam, hogy hány ohmos vezetékkel kell csatlakozni.
[link]
Én inkább olyat vennék, amihez adnak antennát is. lecsavarhatót.

[ Szerkesztve ]

mezis

(#11029) Malachi válasza mezis (#11028) üzenetére


Malachi
addikt

A mechanikától nem félek, mert ez a kártya fekszik az alaplapon, gondolom úgy, mint egy laptopban a hálókártya. Szóval súly nem lesz rajta, be kell pattintani a helyére és annyi.

Lecsavarozható antennás kártya csak PCI foglalatos van, de az nem jó, mert oda egy VGA-t szántam, az alaplapon pedig csak 1db PCI slot van, ennyi.

Semmit nem tudok a dologról, de gondoltam nem nagy ördöngősség egy ilyet a helyére tenni és rárakni egy antennát. Viszont kezdek elbizonytalanodni, mert a kártyán rendes antenna csatlakozót sem látok, ha forrasztani kell akkor pedig bukta, én olyat nem tudok. Valahogy pedig meg kell oldanom.

Találtam ilyesmit, elvileg ez jó lenne hozzá, de hogy hol jutok hozzá, azt nem tudom, itthon PC üzletben, netboltban nem találtam sem antennát, sem mini pci-e hálókártyát. Pedig jobb lenne itthon megvenni, mint e-bayen.

(#11030) shev7 válasza Malachi (#11029) üzenetére


shev7
veterán

nem kell forrasztani, ott vannak a csatlakozok rajta, de azok csak akkor allnak stabilan, ha a kabel vege rogzitve van rendesen (mint egy laptopban) kulonben konnyen kipattannak a helyukrol.

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#11031) Malachi


Malachi
addikt

kösz a válaszokat, közben megtaláltam én is, tényleg van rajta csatlakozó!

szóval menni fog ez. :D

itthon kapható valahol ilyesmi? akár kártya, akár antenna? az aprókban nem találtam.

(#11032) j0k3r! válasza Malachi (#11031) üzenetére


j0k3r!
senior tag

malachi te regebben nem wc3aztal?

some men just wanna watch the world burn...

(#11033) Malachi válasza j0k3r! (#11032) üzenetére


Malachi
addikt

én soha :)

(#11034) mezis válasza Malachi (#11031) üzenetére


mezis
nagyúr

Hasonló csatlakozó található pl GigaByte BR01G típusú WiFi routerek belsejében. Pár cm-es vékony koax-al van a házra szerelt "komolyabb" (menetes) antennacsatlakozóhoz vezetve. Megpróbálhatsz guberálni valahol egy üzemképtelent, abból könnyen kiszerelhető ez a mini koax dugó - SMA ? páros.

Ezen a kártyán van két szép nagy furat. Itt lenne felcsavarható a szokásos fémlemez hát, amire pedig már komolyabb antenna csatlakozó erősíthető. Ilyen lemezt nem akarsz rászerelni ?

mezis

(#11035) Malachi válasza mezis (#11034) üzenetére


Malachi
addikt

Az a két furat foglalt, ott pattan be az alaplapi foglalatba. Ezen a képen talán látszik.

Az alaplap jobb oldali részén a fehér PCI slot mellett ott az a mini pci-e foglalat. Oda passzol ez a kártya, a lyukak két kis pöcökre kerülnek.

(#11036) poffsoft válasza Malachi (#11035) üzenetére


poffsoft
addikt

Szerintem neked a picimaci (PCMCIA) wifikártya a keresőszavad, próbáld azzal. Antennakábelt meg a laptop-bontókban kereshetsz hozzá...

[ Szerkesztve ]

(#11037) poffsoft


poffsoft
addikt

Üdv!

egy fon2200A router, gargoyle ddwrt-vel van nálam. Kábellel csatlakozom rá (konfigolás miatt)
A login oldalon kéri az admin passwordot. Amit találtam (password, admin) mind invalid.
Hogyan tudok bejutni rá ekkor? Hogyan törölhetem az esetleg korábban beállított ismeretlen pwd-t?
(ja, a 192,168,200,1 címen jelentkezik a router)

[ Szerkesztve ]

(#11038) DJackson válasza poffsoft (#11037) üzenetére


DJackson
tag

próbáld meg resetelni a routert, ez nem csak egy sima áramtalanítás, hanem a reset gombot meg kell keresni rajta, és addig próbálkozni míg visszaáll a gyári beállítás. Általában működik, ha legalább 10 mp-ig nyomod. Ám ekkor minden más is elvész. portok, fix ip-k, wan beállítások.

minden jóban van vmi STAR: STAR Trek, STARgate, BattleSTAR Galactica, STARopramen, STARcraft...

(#11039) poffsoft válasza DJackson (#11038) üzenetére


poffsoft
addikt

:(
Azon már rég túlvagyok.
Mondjuk nem is tudtam "visszaresetelni" gyárira sem...

[ Szerkesztve ]

(#11040) Maxon válasza poffsoft (#11037) üzenetére


Maxon
tag

keres rajta egy reset gombot és 10 ms-ig nyomod utána mennie kel :R nekem így ment a TP-link router-nél a resetet áram alatt csináld ne húzd ki a tápot belőle

[ Szerkesztve ]

(#11041) poffsoft válasza Maxon (#11040) üzenetére


poffsoft
addikt

:N próbáltam...
Annyi még, hogy nem ddwrt, hanem openwrt, gargoyle-vel.

És azt sem értem, miért a 192.168.200.1 ip-n jelentkezik kábelen, holott a a 192.168.1.1-en kellene a doksik szerint alapbeállítás alapján.

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#11042) Ayg0


Ayg0
senior tag

sziasztok!

adott egy magentás pirelli drg a225g modem+router, egy smc 2862w-g eu usb wifi adapter és két porbléma:
1. wifi aktivál, adapter csatlakozik a pc-hez, drivert telepítve, reboot, 70% körüli jelerősséggel látja a kapcsolat és csatlakozna, de... az xp-s wifis ikon alján körbe-körbe jár a kis izé, jelezvén, hogy várakozik az ip adress kiosztásra a dhcp részéről. de semmi nem történik, ergo net is kampó. mi lehet a hiba? én toltam el valamit?
2. mint az alábbi képen is látható a router ismeri a wpa2-t.

sőt a doboza alapján az adapter is:

Protect your information using Superior Wireless Security options such as 64-/128bit WEP, WPA and the new WPA2

bár itt van némi ellentmondás, mert a gyártó honalpján már alábbi fogad:

The SMC2862W-G supports 64-/128-bit Wired Equivalent Privacy (WEP), 802.1x authentication, and Wi-Fi Protected Access (WPA), and offers an auto-fallback feature... etcetcetc
és wpa2-t sehol nem említ. akkor most ismeri vagy nem ismeri? :F
ha nem, melyiket nehezebb feltörni: wpa-t vagy a wep-et?

segítségeteket előre is köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

"A Celeron egy olyan gyár ami az Intelnek készít olcsó, megbízható processzorokat, ezért felesleges a Pentiumokért plussz pénzt fizetni."

(#11043) kali válasza Ayg0 (#11042) üzenetére


kali
legenda

az usb adapter miatt, próbáld ki sima wpa titkosítással is, a leírás szerint nem frankó a wpa2! a wep titkosítás elég gyenge, de egy wpa - aes párosítás már elég jó lehet, pláne egy megfelelően hosszú, nagy- és kisbetűkből, valamint számokból álló jelszó esetén!
ja, és esetlegesen maga az xp is korlátot szabhat a wpa2 titkosítás megfelelő kezelésének, ha nincs sp3!

(#11044) djbahool


djbahool
senior tag

Sziasztok!

Adott egy Fujitsu notebook, WinXP-vel, és van benne WLAN.
A lakásban van WIFI router, de az mégsem látja a vezeték nélküli hálózatot.
Tudnátok segíteni, hogy miért nem?

SSID broadcast: ON
Security: Disabled
Az N82-m látja és használja a WIFI router net-jét.

(#11045) mezis válasza Ayg0 (#11042) üzenetére


mezis
nagyúr

A csatlakozást meghiúsíthatja a WinXP-nél az is, ha az SSID rejtett és a TCPIP spec. tulajdonságainál nem bogyóztad a "Csatlakozás akkor is ha nincs jel" -et. (A "jel" alatt a ferdítő szerint SSID-t kell érteni. :U )

mezis

(#11046) DJackson válasza djbahool (#11044) üzenetére


DJackson
tag

lehet hoyg a laptopon nincs engedélyezve a wlan... más hálózatokat lát? Általában az Fn billentyüvel lehet engedélyezni iylen esetekben, meg az egyik számmal, amin a wifi jele van.

minden jóban van vmi STAR: STAR Trek, STARgate, BattleSTAR Galactica, STARopramen, STARcraft...

(#11047) guro


guro
csendes tag

Sziasztok!
Nem biztos, hogy ide való, ha nem akkor srry.
Volt egy laptopon egy Internet Security 2010 nevű "vírusírtó". NOD-dal sikerült kiirtanom, viszont azóta az érintett gépen nincs net. Wifi kapcsolódás még rendben van úgy láttam IP-t is kap, de ha elindítom a böngészőt semmi nem jön be. Még az sem, hogy a kiszolgáló nem található. windows javítás funkciójára gondoltam hirtelen hátha... :U van e más ötlet, megoldás?

(#11048) Hunterevil


Hunterevil
tag

Kedves fórumozók!

Olyan problémával szembesültem, hogy a 80/25Mb digikábelnet bekötése után hiretleen a routerem lett a gyenge láncszem. Ugyanis 12/12Mb-nél többet nem hajlandó a wi-fi-n kapcsolt laptopoknak szolgáltatni.
A router TPLink TLWR548G
a két laptopban: Intel wifi-link 5100 ABG
illetve: AiportExtreme (0x14E4,0x88)
wlan kártyák vannak.
Vajon a router cseréjével megoldható lenne-e hogy legalább az 54Mb-s eljusson a laptopokig, és ha igen miylen routert kéne vennem?
A válaszokat előre is köszönöm.

the fun is in knowing...

(#11049) Maxon válasza poffsoft (#11041) üzenetére


Maxon
tag

azért mert aki használta az át írta az ip-ét én is úgy használom hogy át van írva mert ha torrent-ezel akkor passzívnak mutat de ha át írod az ip-t meg hálózati kártyánál ugyan azt az ip-címet adod akkor leszel aktív így olyan átjárót csinálsz amit elfogad a DC++ meg a többi le töltő progi így több klienshez bír csatlakozni :K

(#11050) Maxon válasza Hunterevil (#11048) üzenetére


Maxon
tag

szia a router beállításokat nézted már mint a WLAN-T szerintem ott kellene nagyobbra állítani a sebességet , ha támogatja a nagyobb sebességet ott meg tudod nézni :R

nekem ilyen van TP-LINK TL-WR542G

és ilyen beállítássí lehetőségek vannak :

ttings
SSID: ------TP-LINK_D67388
Region: -------Hungary
Warning: Ensure you select a correct country to conform local law.
Incorrect settings may cause interference.

Channel: -----6
Mode: itt kettő választható a 54Mbps (802.11g) meg a 11Mbps (802.11b) itt kel állítanod ha tudja a routered

a tőbit tudod :R :R :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.