Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44436) Antonio válasza beleszólok (#44431) üzenetére


Antonio
senior tag

Időközben új kérdések is felmerültek,

már beleraktam a Particiós topicba
de talán ez a topik pörgősebb:
"
Elöljáróban annyit hogy mezei user vagyok nem informatikus én magam még sohasem telepítettem OS stb … :) tehát a partícionálás is jobbára csak hallomásból ismert

A kérdésem:
Win 7 prof. a merevlemez utólagos particionálása (felosztása több partícióra) technikailag ugyanazt eredményezi mintha telepítés során particionálnám?
Bővebben:

Tegnap este vettem kézbe az új Dell laptopomat amin gyárilag telepített Win 7 prof van, de csak egy C: partíció (1 Terra hybrid 16 GB ssd) aminél csak jobb lenne legalább 1-2 másik partíció (C-t meghagyni OS nek). Én csak egy kaspersky-t meg Firefoxot raktam rá még este miután rájöttem hogy lehet ezt így nem akarom …

Kaptam hozzá 8.1-es telepítő DVD-t de a hozzáadott kód nem működött, jelenleg várom a válaszát az eladónak.

A munkahelyi Infós kollégám elmagyarázta (nem tudom már vissza adni szó szerint :) ) hogy az utólagos particionálás nem ugyanaz mintha telepítéskor osztanánk meg a merevlemezt, a kívánt partíciók létrejönnek, de fizikailag az adatok még is szanaszét vannak a merevlemez és vagy valami ilyesmi 

Bár én bízok benne de csak meghallgatnám a ti véleményeteket is

Persze lehet élni egy C: partícióval + lehet az eladó is megoldja rövidtávon a 8.1 telepítéses problémámat, de jó lenne tudni azért.
köszönöm"

Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.