Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44401) szabonagyur válasza LonGleY (#44400) üzenetére


szabonagyur
félisten

Dehogynem igaz. AMD driverek esetek nagy részében nem jó. Ha a gépben Intel+AMD kártya van, ami nagy divat megint nem jó hozzá a WU driver. TV kártyákhoz szintén nem elég.

Az, hogy régi nyomtatóhoz nincs driver és csak WU-n van valami ez is igaz, de amihez van támogatás a gyári az igazi.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#44402) germinator66 válasza quailstorm (#44399) üzenetére


germinator66
aktív tag

Értem, hát ezt egy életre megtanultam... :((( (egyébiránt soha nem volt még ebből gondom)

[ Szerkesztve ]

(#44403) simisoma22 válasza kraftxld (#44397) üzenetére


simisoma22
csendes tag

Köszi kraftxld!

megpróbáltam:

Kód:
$proc = $null
$proc = get-process - ProcessName 'DOSPrinter.exe'
if ($proc -eq $null)
{
Start-Process 'C:\Program Files\DOS Printer\start.bat'
}

Eredmény:
Windows PowerShell
Copyright (C) 2009 Microsoft Corporation. All rights reserved.

PS Z:\> $proc = $null
PS Z:\> $proc = get-process - ProcessName 'DOSPrinter.exe'
Get-Process : A positional parameter cannot be found that accepts argument 'Pro
cessName'.
At line:1 char:20
+ $proc = get-process <<<< - ProcessName 'DOSPrinter.exe'
+ CategoryInfo : InvalidArgument: (:) [Get-Process], ParameterBin
dingException
+ FullyQualifiedErrorId : PositionalParameterNotFound,Microsoft.PowerShell
.Commands.GetProcessCommand

PS Z:\> if ($proc -eq $null)
>> {
>> Start-Process 'C:\Program Files\DOS Printer\start.bat'
>> }

A program elérhetősége a gépen: C:\Program Files\DOS Printer\DOSPrinter.exe
de egy start.bat-ra indúl paraméterezés miatt....

Mi lehet a gond?

(#44404) kraftxld válasza simisoma22 (#44403) üzenetére


kraftxld
nagyúr

A get-process-nél csak DOSPrinter legyen, a .exe és az idézőjelek nem kellenek.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#44405) rgeorge válasza simisoma22 (#44403) üzenetére


rgeorge
addikt

"- ProcessName " helyett "-ProcessName"? Azaz nincs szóköz a "-" és "ProcessName" között.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#44406) quailstorm válasza LonGleY (#44400) üzenetére


quailstorm
nagyúr

nyomtató... az nem esszenciáis cucc, ahogy telókhoz is szokott jót adni, de azt nem is a winupdate ablak fogja neked kínálni... (hanem a drivertelepítős ablak)

USB, hangkártya, VGA, hálózat, WiFi, ezek WU-n keresztül maga a halál
véletlen még épp működhet is de inkább nem

[ Szerkesztve ]

(#44407) simisoma22 válasza kraftxld (#44404) üzenetére


simisoma22
csendes tag

Hmmm...

nem lett jobb a helyzet:

Kód: $proc = $null
$proc = get-process -ProcessName DOSPrinter
if ($proc -eq $null)
{
Start-Process "C:\Program Files\DOS Printer\start.bat"
}

Eredmény:
Windows PowerShell
Copyright (C) 2009 Microsoft Corporation. All rights reserved.

PS Z:\> $proc = $null
PS Z:\> $proc = get-process -ProcessName DOSPrinter
Get-Process : Cannot find a process with the name "DOSPrinter". Verify the proc
ess name and call the cmdlet again.
At line:1 char:20
+ $proc = get-process <<<< -ProcessName DOSPrinter
+ CategoryInfo : ObjectNotFound: (DOSPrinter:String) [Get-Process
], ProcessCommandException
+ FullyQualifiedErrorId : NoProcessFoundForGivenName,Microsoft.PowerShell.
Commands.GetProcessCommand

PS Z:\> if ($proc -eq $null)
>> {
>> Start-Process "C:\Program Files\DOS Printer\start.bat"
>> }

:W :W :W :W :O

(#44408) beleszólok válasza simisoma22 (#44407) üzenetére


beleszólok
senior tag

A .bat fájl neve meg szokott maradni a processzek közt?
Nekem úgy rémlik, hogy nem igazán, mert miután elindította a szükséges program(oka)t, többnyire megszűnik létezni. Az más kérdés, hogy a program épp e miatt, ebben a formában nem igazán működőképes.
Kell minimum egy "-ErrorAction:SilentlyContinume" a get-process paraméterek közé.

Tiszavirág: http://youtu.be/YdcsiW0kfso

(#44409) beleszólok válasza beleszólok (#44408) üzenetére


beleszólok
senior tag

Hogy mással mi a helyzet, nem tudom, a python IDLE (ez egy pici IDE, javarészt pythonban írva, ha jól tudom) egy idle.bat segítségével indul, de miután elindult, már csak a pythonw.exe fut.
Szóval igen, úgy tűnik, a .bat keresése nem a legjobb ötlet.

Tiszavirág: http://youtu.be/YdcsiW0kfso

(#44410) simisoma22 válasza beleszólok (#44409) üzenetére


simisoma22
csendes tag

Igen de, ha direktbe akarom megadni akkor egy csomó paraméter kell ami idézőjeleket és aposztrófokat is tartalmaz:

dosprinter.exe /R1 /CPI12 /TOP0.5 /SEL'XYZ' "C:\Program Files\DOS Printer\temp\temp.prn" /DEL

Én most simán megírtam ezt a bat file:t így:

start "c:\Program Files\DOS Printer\DOSPrinter.exe" /R1 /CPI12 /TOP0.5 /SEL'XYZ' "C:\Program Files\DOS Printer\temp\temp.prn" /DEL

ezt betettem az indítópultba és amikor elindul a gép ez is fut. A feladatkezelő folyamatokban mint DOSPrinter *32 néven

Csak ezzel az a baj, hogy néha leáll magától és újra kell indítani a programot. Erre próbálok megoldást keresni, hogy figyelje valami folyamatosan a háttérbe, ha leáll akkor indítsa újra.

[ Szerkesztve ]

(#44411) jozsef8 válasza jozsef8 (#44392) üzenetére


jozsef8
aktív tag

Valaki esetleg találkozott már ilyen problémával? :)

(#44412) beleszólok válasza simisoma22 (#44410) üzenetére


beleszólok
senior tag

Hát az első példád az nem stimmel, mert a get-process -name után processznevet kell írni, az meg nem tartalmaz paramétereket, csak az .exe nevét az .exe kiterjesztés nélkül.

Tiszavirág: http://youtu.be/YdcsiW0kfso

(#44413) brd válasza simisoma22 (#44396) üzenetére


brd
nagyúr

A program helyett az ezt tartalmazó batchfile-t indítsd el:

cd /d "c:\Program Files\DOS Printer"
:indit
start DOSPrinter.exe /R1 /CPI12 /TOP0.5 /SEL'XYZ' "C:\Program Files\DOS Printer\temp\temp.prn" /DEL
:fute
timeout 5
tasklist | find "DOSPrinter.exe"
if errorlevel 1 goto :indit
goto :fute

Ez 5 másodpercenként megnézi, hogy fut-e, és ha nem, elindítja.

The only real valuable thing is intuition.

(#44414) beleszólok válasza brd (#44413) üzenetére


beleszólok
senior tag

Ja, hogy az indításra vonatkozott a sok paraméter? Na ezt jól félreértettem... Mentségemre: ha linuxon ps kimenetét nézi az ember, ott valóban látszanak, illetve látszódhatnak a paraméterek is... :)

Tiszavirág: http://youtu.be/YdcsiW0kfso

(#44415) brd válasza beleszólok (#44408) üzenetére


brd
nagyúr

Nem is jön létre ilyen néven. Létrejön a cmd.exe, és a batchfile aktuális sorában lévő, éppen futó parancs (kivéve persze a beépítettek) a folyamatok között. A batchfile-t a cmd.exe futtatja (kb. mint egy értelmező), nem az fut.

[ Szerkesztve ]

The only real valuable thing is intuition.

(#44416) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Üdv!

Nem tudom jó helyre írok e, de lenne egy nagyon zavaró problémám. Friss, pár napos Win 7, gépem: i7 920, 4GB ram, Nvidia 210. Felraktam egy friss Win-t, csak fontos programokat raktam fel, nem szemeteltem tele a gépet. Minden okés volt, 3-4 nap múlva kezdtek jönni problémák. Google Chrome-ban szaggattak youtube, vimeo, még facebook videók is minden felbontáson, megjártam Chrome topikot, nem tudtak segíteni. Firefox-al próbáltam, ott minden okés volt, 1 napra rá ott is elkezdett szaggatni minden web videó. Szóval most kb az összes böngészővel szaggatnak a webes videók. Akármilyen FHD videófájlt játszok le, még magas bitrátás videóknál sincs semmi gond, csak böngészőben. Régebben is volt már ilyen gondom, de akkor rendszert váltottam. Nincs valakinek ötlete mit lehetne ezzel csinálni?

[ Szerkesztve ]

(#44417) simisoma22 válasza brd (#44413) üzenetére


simisoma22
csendes tag

Szia, ez szuperül működik. KÖSZI!

Viszont azt hogy tudom megoldani, hogy a cmd ablak ne ugorjon fel és legyen mindig látható?

Valahogy a háttérben kellene ez fusson.

Köszi!

(#44418) Muton


Muton
addikt

heló! az mitől lehet, hogy egy esatás külső meghajtóra szeretnék másolni, elkezdi 9xk-val tolni rá, de ez az érték folyamatosan esik addig amíg meg nem áll. ilyen kor csak úgy lehet továbblépni, hogy megszakítom a másolást (vagy 3-5 perc alatt sikerül is neki) és újrakezdem x perc múlva, és kezdődik elölről.

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#44419) brd válasza simisoma22 (#44417) üzenetére


brd
nagyúr

Ahhoz pedig ez használható (a /noconsole opció lesz a legfontosabb számodra). Nem tudom, a 4.2-ben változott-e valami rossz irányba, én egy 3.2-est használok, mert az nekem elég. Szólj, ha valami nem jó a 4.2-vel, elküldöm az enyémet!

[ Szerkesztve ]

The only real valuable thing is intuition.

(#44420) krealon válasza Muton (#44418) üzenetére


krealon
veterán

"az mitől lehet, hogy egy esatás külső meghajtóra szeretnék másolni, elkezdi 9xk-val tolni rá, de ez az érték folyamatosan esik addig amíg meg nem áll. ilyen kor csak úgy lehet továbblépni, hogy megszakítom a másolást (vagy 3-5 perc alatt sikerül is neki) "

Azert indul gyorsan, mert a memoriaba tolti be az adatokat, igy ekkor a forras meghajto sebessege a mervado.
A csokkeno sebesseg oka, hogy a celmeghajto sokkal lassabban irhato, es amikor megtelt a gyorsitotar (memoria), akkor az atvitel beall az irasi sebessegre.

A megszakitas azert tart 3-5 percig, mert enyi ido kiirni az adatokat a gyorsitotarbol.

"és újrakezdem x perc múlva, és kezdődik elölről."

Nem csoda.

(#44421) kmisi99


kmisi99
addikt

Felraktam egy linuxot a win7 em mellé azóta a win7 nem hajlandó indulni. Próbáltam javítani windows telepítővel, talált is indítási hibát kijavította de még mindig nem jó. Ezt a hibaüzenetet dobja [link]

(#44422) brd válasza kmisi99 (#44421) üzenetére


brd
nagyúr

HDD-t nem tettél be, vagy távolítottál el a gépből a telepítéssel együtt? A hibaüzenet ugyanis arról szól (nem szó szerint, de ezt jelenti), hogy a BCD-ben tárolt azonosítójú partíció nem létezik.

[ Szerkesztve ]

The only real valuable thing is intuition.

(#44423) kmisi99 válasza brd (#44422) üzenetére


kmisi99
addikt

Töröltem a hddn lévő win 7 et amit nem használtam. Csak az ssdn lévő maradt amit korábban használtam.

(#44424) HollyBoni válasza kmisi99 (#44421) üzenetére


HollyBoni
veterán

Írj az ubuntu topikba, kb 5 percenként megy ez a kérdés, tudni fognak megoldást.

(#44425) kmisi99 válasza HollyBoni (#44424) üzenetére


kmisi99
addikt

Megoldottam. Felraktam a HDD re egy windowst az felélesztette a jelenlegit. Most már csak az a kérdés hogy töröljem a HDD re feleslegesen felrakott win7 partíciót hogy ne haljon bele megint a jelenlegi windowsom?

(#44426) Muton válasza krealon (#44420) üzenetére


Muton
addikt

szerinted az reális, hogy esata rackbe rakott sata vinyó egy 40 megás fájlt 15 percig ír? :U
szerintem más lehet a gond, valami drv hiba, ami miatt nem üríti a cache-ét, vagy ilyesmi...
na mindegy, azért köszi. usb-n legalább eldöcög, átváltottam arra

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#44427) brd válasza kmisi99 (#44425) üzenetére


brd
nagyúr

Ha biztosan ettől éledt fel, akkor nyugodtan töröld az újat. Viszont azért nézd meg, hogy ha a rejtett file-ok elrejtése nincsen bekapcsolva, akkor van-e bootmgr file, vagy boot könyvtár a törlendő partíción. Amennyiben nincs, törölheted nyugodtan.

[ Szerkesztve ]

The only real valuable thing is intuition.

(#44428) Antonio


Antonio
senior tag

Sziasztok,

Most vettem egy Dell Precision M4800 -at
Alapbó win 7 professionnal telepitve jőtt, de adtak hozzá egy win 8.1 es telepítő lemezt. mindegyik 64 bites

Érdemes átállni 8.1 re (van számottevő előnye?) és hagyni elveszni a különböző előre telepített programokat (még át se néztem mindet) DELL beckup recovery, Dell audio, Dell webcam.

koszonom

Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

(#44429) kraftxld válasza Antonio (#44428) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Macrium-al lemented a vinyót, aztán próbálgathatod a 8.1-et.
Ha nem tetszik, recovery partícióstól mindenestől visszaállíthatod.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#44430) simisoma22 válasza brd (#44419) üzenetére


simisoma22
csendes tag

szia köszi ezzel most minden jól fut a háttérben :-)

KÖSZI MINDENKINEK A SEGÍTSÉGET!

(#44431) beleszólok válasza Antonio (#44428) üzenetére


beleszólok
senior tag

Virtuális gépben nem tudod kipróbálni a 8.1-et?
Nem tudom, hogy mi van, ha ugyanazon a gépen, azonos kulccsal (? gondolom, nem kaptál külön kulcsot a 8.1-hez) telepített, eltérő verziót aktiválsz.

Tiszavirág: http://youtu.be/YdcsiW0kfso

(#44432) #90933760


#90933760
törölt tag

Hali.

64bites Ultimate-nek pontosan mennyi szabad hely kell? Mert a Microsoft oldalán 20GB van írva, de MB-ra pontosan érdekelne.

[ Szerkesztve ]

(#44433) Sub-ZeRo válasza #90933760 (#44432) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Azt neked senki nem fogja megmondani. Pontosan biztos nem. Hagyj neki 30 giga helyet es kész. Abból úgy sem lesz jo ha pontosan kiszamolod.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#44434) beleszólok válasza Sub-ZeRo (#44433) üzenetére


beleszólok
senior tag

Ha nem csak op.rendszert akar, akkor inkább 60-ról induljon!
(Win7+system restore+pagefile+hiberfil(vagy mi)+pár kisebb program 40G-t eszik, pedig ez home verzió, nem ultimate)
Vagy csak nem értem a kérdés okát.

Tiszavirág: http://youtu.be/YdcsiW0kfso

(#44435) quailstorm válasza #90933760 (#44432) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Ez így rossz kérdés. Átlag használattal az a tapasztalatom hogy XP 40GB, WinNT6.x meg 60GB. Innen indulunk, ez az alap. Az én használatommal a 100GB is megtelik...

20-30GB tuti kevés. 40-et adj neki ha végképp nincs hely. Az egy dolog hogy felfér a Win, nade appok, appdata, temp, gyorsítótár?

(#44436) Antonio válasza beleszólok (#44431) üzenetére


Antonio
senior tag

Időközben új kérdések is felmerültek,

már beleraktam a Particiós topicba
de talán ez a topik pörgősebb:
"
Elöljáróban annyit hogy mezei user vagyok nem informatikus én magam még sohasem telepítettem OS stb … :) tehát a partícionálás is jobbára csak hallomásból ismert

A kérdésem:
Win 7 prof. a merevlemez utólagos particionálása (felosztása több partícióra) technikailag ugyanazt eredményezi mintha telepítés során particionálnám?
Bővebben:

Tegnap este vettem kézbe az új Dell laptopomat amin gyárilag telepített Win 7 prof van, de csak egy C: partíció (1 Terra hybrid 16 GB ssd) aminél csak jobb lenne legalább 1-2 másik partíció (C-t meghagyni OS nek). Én csak egy kaspersky-t meg Firefoxot raktam rá még este miután rájöttem hogy lehet ezt így nem akarom …

Kaptam hozzá 8.1-es telepítő DVD-t de a hozzáadott kód nem működött, jelenleg várom a válaszát az eladónak.

A munkahelyi Infós kollégám elmagyarázta (nem tudom már vissza adni szó szerint :) ) hogy az utólagos particionálás nem ugyanaz mintha telepítéskor osztanánk meg a merevlemezt, a kívánt partíciók létrejönnek, de fizikailag az adatok még is szanaszét vannak a merevlemez és vagy valami ilyesmi 

Bár én bízok benne de csak meghallgatnám a ti véleményeteket is

Persze lehet élni egy C: partícióval + lehet az eladó is megoldja rövidtávon a 8.1 telepítéses problémámat, de jó lenne tudni azért.
köszönöm"

Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

(#44437) quailstorm válasza Antonio (#44436) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Most itt én a hibrid kecskekombó miatt vagyok gondban. Sima HDD-nél fognám magam, levágnám az üres helyet az első 80GB után, ami maradna c-nek, oda csinélnék 2-3 partíciót, adat, Win8.1, linux például, és kész.
Teljes törlés akkor kell, ha partíciós tábla típusa közt akarsz váltani, GPT vagy MBR közt.

(#44438) Antonio válasza quailstorm (#44437) üzenetére


Antonio
senior tag

Szia ezt értem,

De a kérdés az hogy ez a fajta utólagos particionálás, későbbiekben nem okoz fokozottabb lemez töredezést mittudomén. Tehát az utólagos particionálás megegyezik a telepítés során elvégzett particionálással.

Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

(#44439) brd válasza Antonio (#44438) üzenetére


brd
nagyúr

Nem okoz semmi gondot, és igen, megegyezik. Egyedül arra kell figyelni, hogy telepítéskor az OS partíciójának a méretét jól válaszd meg, mert azt kisebbre esetenként nehéz lesz utána méretezni, vagy külső program kellhet hozzá.

The only real valuable thing is intuition.

(#44440) x1port


x1port
addikt

Üdv.

Tud valaki segíteni intel i915G driver ügyben.

A világon sehol nem találok :W

Köszi

(#44441) rostiron


rostiron
őstag

Sziasztok.

Kérdésem az lenne adott egy ilyen masina , 3GB ram-al . Van értelme 64 bites win7 -nek vagy 32-es tegyek rá ?? Nincs külön vga benne és nem is lesz.
A 64 bites rendszer több memóriát használ ??

Gigabyte B55 Aorus elite v2, Ryzen 5600, 32GB DDR4, RX6600, XFX TS-550,

(#44442) szabonagyur válasza rostiron (#44441) üzenetére


szabonagyur
félisten

Ha nem lesz benne VGA és több RAM sem akkor a 32-es is megteszi, deh a 64 szimpibb és nincs olyan különleges programod akkor 64-es is mehet.

@(#44440) x1port: ami nincs azt nem is találhatsz. Windows Update-tel próbálj keresni hátha talál, de nem valószínű. ha kell a Win7 akkor vegyél bele valami legolcsóbb Win7 kompatibilis cuccot.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#44443) x1port válasza szabonagyur (#44442) üzenetére


x1port
addikt

Köszi.

Igazából nem is értem..
Ez egy lenovo gép 3 Ghz 2 GB ram és alaplapi videókártya.
Ezt beállítottam a biosban 256 mb-ra de csak 8 mb-ot ír.
Én vagyok a tufa :F

(#44444) szabonagyur válasza x1port (#44443) üzenetére


szabonagyur
félisten

Driver nélkül ennyit tud és kész, ha lenne driver kiírná rendesen.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#44445) quailstorm válasza rostiron (#44441) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Nem feltétlen szükséges a 64bit, ha nem lesz bővítve. De azt vedd figyelembe, hogy így lemondasz többek közt a friss Sony Vegas-ról, a 64-bites Chrome-ról, 64-bites javaról, 64bites virtualboxról. De te tudod mire van szükséged. 3GB RAM mellett a VGA-t 256MB-ra állítva nem lenne problémád a RAMhiánnyal különösebben. Picit többet eszik amúgy a 64bites rendszer. Én használtam így a gépem, elmegy.

(#44446) rostiron válasza quailstorm (#44445) üzenetére


rostiron
őstag

Csak internetezésre, ( facebook, youtube ) firefox böngészővel, néha filmnézésre és skype-ra van használva.
Mennyivel eszik többet a 64 bites ??? Ha csak egy icipicivel is gyorsabb lenne a gép a 32 bitessel azt tenném fel.

Gigabyte B55 Aorus elite v2, Ryzen 5600, 32GB DDR4, RX6600, XFX TS-550,

(#44447) szabonagyur válasza rostiron (#44446) üzenetére


szabonagyur
félisten

Talán 100 vagy esetleg 200Mb volt nálam a különbség amikor néztem.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#44448) quailstorm válasza rostiron (#44446) üzenetére


quailstorm
nagyúr

én nem néztem sose, de a kapott válasz nagyjából stimmel nagyságrendet illetően

(#44449) rostiron válasza quailstorm (#44448) üzenetére


rostiron
őstag

Köszi mindkettőtöknek :R :R

Gigabyte B55 Aorus elite v2, Ryzen 5600, 32GB DDR4, RX6600, XFX TS-550,

(#44450) #90933760 válasza quailstorm (#44435) üzenetére


#90933760
törölt tag

Ja, hülyén tettem fel a kérdést. Mi a telepítési minimuma? Egy kis gépre kéne feltenni próbának hogy miként viselkedik, működik-e rendesen a gép stb. csak ennyi dolga van. És csak egy pöcsköszörű vinyó van most nálam, 18GB. Erre kéne felmennie. Nehogy a telepítő beköhögje hogy kicsi a hely és el se indul. Ezért akartam tudni.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.