Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44416) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Üdv!

Nem tudom jó helyre írok e, de lenne egy nagyon zavaró problémám. Friss, pár napos Win 7, gépem: i7 920, 4GB ram, Nvidia 210. Felraktam egy friss Win-t, csak fontos programokat raktam fel, nem szemeteltem tele a gépet. Minden okés volt, 3-4 nap múlva kezdtek jönni problémák. Google Chrome-ban szaggattak youtube, vimeo, még facebook videók is minden felbontáson, megjártam Chrome topikot, nem tudtak segíteni. Firefox-al próbáltam, ott minden okés volt, 1 napra rá ott is elkezdett szaggatni minden web videó. Szóval most kb az összes böngészővel szaggatnak a webes videók. Akármilyen FHD videófájlt játszok le, még magas bitrátás videóknál sincs semmi gond, csak böngészőben. Régebben is volt már ilyen gondom, de akkor rendszert váltottam. Nincs valakinek ötlete mit lehetne ezzel csinálni?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.