Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42524) fabias82 válasza brd (#42523) üzenetére


fabias82
tag

Persze minden fel van telepítve ehhez az x97 alaplaphoz annyi driver volt...de azt is nem a cd-ről telepítettem hanem a gigabyte-honlapjáról a legfrissebbet. Még megpróbálom más vga driverrel is a régi alaplap és cpu párossal is produkált kék halált de olyan esetekben mikor egy youtube videót nézel és felteszed full hd minőségbe és kinyomod tejes képernyőbe volt hogy dobott egy kék halált...de nem foglalkoztam vele a kártya garanciás még...meg nagyon játszadozva se volt vele 1-2 játék kipróbálás szinten... de a régi alaplap és az i5 cpum társaságába régebben egy hd7770 volt az soha nm produkált ilyen dolgokat... a hd7790 fórumon olvastam ilyen youtubos jelenségről másnak is... és volt aki visszavett a gpu és a ram sebességből a vganak... de ha így adták el nem kéne baszakodnia....még régebbi driverrel megnézem de msot a hd 4600 az elsődleges megy mind a 2 vga így nem csinálta még....pedig soakt ott hagyom csak szól a zene vagy valami és kikapcsol a monitor de most a monitor az alaplapihoz csatlakozik.. Annyi még a fura,hogy az i5 cpu+ másik alaplapommal ilyen módon nem volt gond...hogy pihenő módból nem áll fel rendesen a rendszer.
Felidegesít eddig szerettem a radeonokat...:)

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.