Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34596) vamzi válasza LonGleY (#34572) üzenetére


vamzi
őstag

Akkor sorban:
- VLC 2.0.1 (de ez irreleváns, mert csak azért filmmel demóztam, mert jól visszaadja, hogy mi is történik. Böngészés közben, zenehallgatás közben, sőt egy álltó helyében is csinálja, ha nem fut semmi sem.)
- Nagyon sokat kipróbáltam már mert én is erre gyanakodtam. A vége az lett, hogy letöröltem mindet, de kicsit sem javult, így az antivirt kizárnám. Egyébként Nod32 ESS-t használok.
- A Win teljesen up-to-date (27-én frissült utoljára)
- A videokártya típusa: NV Geforce 9400M G drivere, ha jól nézem, akkor a windowsba beépített legfrissebb.

A gépet már teszteltem mindennel. Volt stresszteszt, memória teszt, hdd teszt, de egyik sem bukott ki.

Még annyi, hogy időközben az is eszembe jutott, hogy a win minden esetben csak 2.-ra indul el. Elsőre mindig kék halállal újraindul még a win logó alatt. A gépnek nincsenek stabilitási gondjai ha elindult ezért sem értem a kék halál okát. Ezt hol tudnám visszanézni?

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.