Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-09-08 22:04:37

LOGOUT.hu

Ez a topic épített vízhűtésekkel foglalkozik, kompakt vízhűtések topikja erre a linkre kattintva érhető el! [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10019) jones965 válasza ForRedGlory (#9996) üzenetére


jones965
Modder

-"Erre a projectre ~100.000 Ft-ot vagyok hajlandó áldozni, és ebbe bele kell férnie a 2 VGA vizezésének. nem árt, ha halk. Semmim nincs, sosem vizeztem komolyabban, ez nekem eléggé a sötét ló esete. Legjobb lenne, ha lehetne ezeket csomagba venni"-

Amennyiben nulláról kezded, és valamire való rendszert akarsz építeni, az általad említett összeg kb a 2/3-át fedi be.
Én most rendeltem az aqua-ról a 2db Titanra blokkot, radit, szivattyút és tartályt, ami majd 150K-ba került, ráadásul ott a fullcover vfa blokk amit a frozenen kinéztél 100€ alatt van.
A többi cucc amik nekem megvannak ( plusz radi, csatik, csövek , folyadék), még simán elnyelik a másik 50K-t.
Tehát a rászánt összeget még szorozd be 2-vel, akkor elmondhatod, lesz egy ütős halk szuper rendszered.

Ui:főleg ha be akarsz érni a 3dm eredményekben, akkor ne sajnáld a pénzt,bár hozzáteszem én ezeket chillerrel fogom hűteni, a procit meg meg LN2-vel. ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.