Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-09-08 22:04:37

LOGOUT.hu

Ez a topic épített vízhűtésekkel foglalkozik, kompakt vízhűtések topikja erre a linkre kattintva érhető el! [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10751) SimonYana válasza bombibmw (#10750) üzenetére


SimonYana
addikt

Citroghost!
Meg lehet olcsón úszni ! Vedd meg ezt és már spóroltál mindjárt 10-12 ezret legalább! :DD
Egy jó léghűtés a procira is bele kerül 20-30 ezerbe!

bombibmw Szeva!
Látom meg adtad a módját és csak minőségi dolgokat veszel!
Hiába! Aki hosszú távra tervez annak nem szabad olcsó vackokat összerakni!
Nem olcsó , de a síri csent és hogy játék alatt 30 -36 fokos a GPU-m!
A 280-as biztosan jobb , mert nagyobb vastagabb , de csak akkor válts , ha be fér a házba és sosem akarod majd eladni! A legtöbb ember nem tud sehová tenni 6cm vastag radit így szinte eladhatatlan , mint a 480-as 560-as hosszú radik! Eszméletlen pénzbe kerül , utána árulják hetekig , 10-15-ért!
Ha nincs tervbe VGA , akkor ne cserélj! a 240-es elvisz egy kisebb VGA-t is!
Volt már nekem 240/slime radim GTX580-al is és havernál , mert ez a slime van egy GTX570-el!
Elbírja! Ne költs rá feleslegesen! Nagy csodát nem fogsz látni! :R

® SimonYana ®

(#10752) bombibmw válasza SimonYana (#10751) üzenetére


bombibmw
veterán

OK,akkor nem váltok egyenlőre.
Beférni csak úgy fér behogy nem teszem rá az 500R gyári rácsát.
Van 140-esnek is furat és tetszik is,hogy kilátszik a házból.A mostani nem fedi be teljesen a ház tetejét.
Jól nézne ki,ha a 280-as teljesen befedné és nem maradna hézag.
Most így néz ki és mivel a procim kupaktalanítva lett és Liquid Ultra-zva,nagyon jók a hőfokok is.
Később lesz majd nagyobb VGA blokkal,akkor oda majd lesz egy másik,kívülre felszerelve valahova.

(#10753) BodzaTT


BodzaTT
csendes tag

Sziasztok
Első vízhűtésem építésébe kezdtem a radiatort már megvettem phobya 400 xtreme
Kérdésem lenne
1: vga(7950) hűtéshez elég lenne-e az univerzális blokk + vmi normális venti a fesz szabályzót hűteni?
2: vmi csendes pumpa a D5 helyett? (pénzbarát )
3: cooler master megaflow 200 jó a radi alá vagy van ettől még csendesebb/hatékonyabb
A cpu és a vga lenne vizezve.
Köszönom

A vga-ra van univerzális blokk az EK hivatalos oldala szerint

(#10754) mrbig25 válasza BodzaTT (#10753) üzenetére


mrbig25
őstag

Szia!

1: Igen, elég lenne, de a venti mellé érdemes beszerezni néhány alumínium "sünit" a ramokra és a VRM-re, ha esetleg gyárilag nincs rajta ilyesmi.
2: EK-DCP2.2 például. Két blokkal és egy radival simán elboldogul, jól szabályozható 5-12V között, szóval hangban és teljesítményben is be tudod lőni a Neked megfelelő szintet.
3: Ha hangban meg vagy vele elégedve, akkor szerintem megfelel. Esetleg még a Bitfenix Spectre Pro ventiknek nézz utána ilyen méretben.

Az EK univerzális blokkhoz venned kell egy ilyet, hogy használni tudd a 79x0-es VGA-n.
Elképzelhetőnek tartom, hogy ezzel az adapterrel más gyártó univerzális blokkját is használni lehet a 79x0-es kártyákon.

[ Szerkesztve ]

...

(#10755) BodzaTT válasza mrbig25 (#10754) üzenetére


BodzaTT
csendes tag

köszönöm a gyors választ!

(#10756) BenHans


BenHans
addikt

Sziasztok! :)

Szeretnék egy vízhűtést összerakni, i7-4770k-hoz, Nanoxia DeepSilence6 házba (így akár 360as radiátor is elfér), de mivel kezdő vagyok szeretnék kb a "Milyen asztali gépet vegyek?" mintájára kapni egy max. 55k-ból kihozható szettet, amit nekem már csak megvenni és összerakni kell.

Nem ismerem a szükséges alkatrészeket, és inkább bíznám rátok, remélem megértitek.

Köszi szépen! :R

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#10757) SimonYana válasza BenHans (#10756) üzenetére


SimonYana
addikt

Szia!
Szerintem valami hasonlót vadássz össze az aprón!
Új ára 70-80. Használtan ha valaki eladja , akkor meg tudod 50-60 között venni! Csak idő és türelem.

® SimonYana ®

(#10758) bombibmw válasza SimonYana (#10757) üzenetére


bombibmw
veterán

Apróról most is össze lehetne szedni egy faxa kis rendszert kb. 60-ból,ahogy néztem.
Nekem az a XTX280-as EK radi tetszik nagyon,de hát nincsen rávaló még.
Később meg lehet nem lesz már meg. :(

[ Szerkesztve ]

(#10759) SimonYana válasza bombibmw (#10758) üzenetére


SimonYana
addikt

Én most variálok egy kicsit az enyémmel és a Csatik , csövek eladóak lesznek!
Kp .. az új ár 60%-ért fogom árulni majd! Csak előbb jöjjön meg a megrendelt cucc!

Ezek lesznek eladóak amik a képeken vannak!

® SimonYana ®

(#10760) BenHans válasza SimonYana (#10757) üzenetére


BenHans
addikt

Köszi szépen! :R Valami ilyenre van szükségem. Aztán ha majd már látom, hogy mi hogy akkor meg már tudok majd sajátot építeni, ha nagyon szeretnék.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#10761) Goose02


Goose02
tag

Sziasztok!

Nem is olyan régen összeraktam a vízhűtésem és nagyon tetszik köszönöm a sok segítséget :), a rendszert az "új" lapomra építettem egy Asus m4a87TD EVO-ra és nagyon melegek(50-60°C) a proci melletti VRM-ek ( ha tudom azok) és gyárilag nincsen rajtuk borda. Nem tudom, hogy ez alapból ennyire melegszik vagy csak mert nem jár a levegő. Tudnátok valami hűtést javasolni rá?

Goose02 felhasználónak 7 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#10762) ZetorGumi válasza BenHans (#10760) üzenetére


ZetorGumi
addikt

Amit SimonYana kolléga linkelt neked, az egy kit, amit magadnak kell összeszerelned. :)
Ezeket (Vagy hasonlókat) össze tudod szedni apróból is, idővel. :)

New Mixes: http://www.mixcloud.com/ZetorGumi | VW Passat B8 2.0CRTDI CRL

(#10763) BenHans válasza ZetorGumi (#10762) üzenetére


BenHans
addikt

Persze, világos, hogy magamnak kell összeszerelnem. De mivel ez egy komplett szett, ezért lesz jó nekem, mert külön mindent összeválogatni még nem merek úgy, hogy azt sem tudom mi fán teremnek bizonyos alkatrészek és melyik jó melyik nem.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#10764) ZetorGumi válasza BenHans (#10763) üzenetére


ZetorGumi
addikt

Ez igaz. :)

Kezdésnek bőven jó ez, és még ehhez be tudsz kötni egy VGA-t is akár.

New Mixes: http://www.mixcloud.com/ZetorGumi | VW Passat B8 2.0CRTDI CRL

(#10765) BenHans válasza ZetorGumi (#10764) üzenetére


BenHans
addikt

[msi n770 Lightning]-ra érdemes rákötni?
Én alapból csak a processzorra gondoltam, mert a Haswell, főleg a 4770k, minden tesztben szaunni óhajt. :((

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#10766) ZetorGumi válasza BenHans (#10765) üzenetére


ZetorGumi
addikt

Érdemes lehet, ha húzod a kártyát, vagy "túl hangos" a gyári hűtése neked.

New Mixes: http://www.mixcloud.com/ZetorGumi | VW Passat B8 2.0CRTDI CRL

(#10767) SimonYana válasza BenHans (#10765) üzenetére


SimonYana
addikt

Mindég érdemes , csak mérlegelni kell , hogy meddig tartod meg , mert a VGA bocok nagyon nehéz eladni! Meg majdnem annyiba kerül egy GTX680-ra is a block , mint a tiedre. Csend lesz és az sem mindegy , hogy játék alatt sem lesz 50 - 60 foknál melegebb a GPU , he jol meg van csinálva és normális radid van!

[ Szerkesztve ]

® SimonYana ®

(#10768) Macka válasza BenHans (#10765) üzenetére


Macka
veterán

Szerintem Haswellnél is csak akkor lesz igazán hatékony, ha kupaktalanítod.

(#10769) SimonYana válasza Macka (#10768) üzenetére


SimonYana
addikt

Ugyan ne akard már szét szedetni vele a procit!
Az ég adta baja sem lesz , ha meleg! Sosem használja az ember kiakasztva az összes magot!
Ha meg besz@rik , ott a gari. Ha szétvágod , lehet nem melegszik , de nincs garid sem. Na meg ki akarna később megvenni tőled a kupak vágott , berhált procit!
Lehet kísérletezni ! A Te dolgod! Én azért nem beszélnék rá senkit! :F

[ Szerkesztve ]

® SimonYana ®

(#10770) BenHans válasza Macka (#10768) üzenetére


BenHans
addikt

Az lesz. :) De az is csak akkor fasza elvileg, ha Liquid Ultrával lesz lekenve, tehát azzal lesz. + a kupakra jön még [ez]. Elvileg ez a legjobb és ki szeretném próbálni.

SimonYana: Pont ezért, nagyon gondolkodom még rajta. :R Először mindenképp kipróbálom a procit, hogy milyen hőt produkál(természetesen az ajánlott vízzel), és majd max ezután lesz bármi is.

De a kupakra az Indigo-t mindenképp meg akarom nézni ha tényleg ilyen jó.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#10771) Macka válasza SimonYana (#10769) üzenetére


Macka
veterán

Nekem a 3770K le lett skalpolva, Liquiddel kenve, -20 fok átlag.

(#10772) #90933760


#90933760
törölt tag

Az nem olyan biztos, hogy nehezebben adja el kupak nélkül... Egy tesztelt és tutira működő kupaktalan K Haswellt szerintem jobban el lehet adni, mint ha valaki kupakosan veszi és otthon próbálja leszedni elég nagy hibalehetőségekkel. Így legalább már az nincs. És mivel ritka hulladék lett a kupakolása a procinak így valószínű szinte mindenki leszedi majd. Kénytelenek lesznek, mert különben nitrogénnel se lehet hűteni, mert akkora rés van ott hogy szigetel a levegő. :((( Aki meg nem tuningol, az nem kupaktalanít, de akkor ne mis K procit venne amúgy se.
Szerintem simán szedd le róla, rohadjon meg. De ha félsz tőle akkor csináltasd meg olyannal aki már tudja biztosan.

(#10773) bombibmw válasza BenHans (#10770) üzenetére


bombibmw
veterán

Írtam Neked,hogy mennyi volt a hőfok kupak és kupak nélkül.
Ezzel és azzal kenve.
Viszont ne hagyd Magad befolyásolni!
Ezt Neked kell eldönteni,később eladni ugyanúgy el fogod tudni,max. egy kicsit lejjebb kell vinni az árát(vagy feljebb :D ).
Az biztos,hogy no kupak+Liquid+víz az nagyon jó kombó. :)

(#10774) #90933760 válasza bombibmw (#10773) üzenetére


#90933760
törölt tag

Már csak egy chiller kell és az az igazán jó kombó.

(#10775) BenHans válasza bombibmw (#10773) üzenetére


BenHans
addikt

Baltoafarkas, bombibmw: Nagyon húz a szívem a skalp fele. Megnézem, hogy mi a helyzet a vízzel és utána eldöntöm mi legyen, de igazából ez a megnézés is csak egy kevés esély arra hogy ne kupakoljak/kupakoltassak. :D Lehet tippelni, hogy ha rákapok az ízére mi lesz. :DDD

Chiller? :F

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#10776) ZetorGumi válasza BenHans (#10775) üzenetére


ZetorGumi
addikt

Mindig csak a kupakolás... :DDD

Amugy fentebb irták, hogy nagyon megérni skalpolni. :) Sokkal jobb hőfokokérhetőek el úgy, és a 780 alá kelleni fog egy húzott proci. Főleg, ha még az is hergelve van.

[ Szerkesztve ]

New Mixes: http://www.mixcloud.com/ZetorGumi | VW Passat B8 2.0CRTDI CRL

(#10777) bombibmw válasza BenHans (#10775) üzenetére


bombibmw
veterán

[link] :DDD
Ha már ennyire gondolkozol rajta,az már nem azt jelenti,hogy nem fogod megcsinálni és ez nem befolyásolás akar lenni. :)
Nekem nem sokat hozott a víz kupakkal,csak olyan 8-10 fokot a Macho-hoz képest.
Kupak nélkül 20-22 fok.

(#10776) ZetorGumi: Még jó,hogy senki nem akarja befolyásolni. :D

[ Szerkesztve ]

(#10778) Asbee válasza SimonYana (#10769) üzenetére


Asbee
veterán

Pedig sajnos kupaktalanítás után tudod igazán kihasználni a vizet. Ha az ember nem cseszi el, nem fog a proci meghalni, magától. Egyébként megvannak akik kifejezetten ilyen procit keresnek.

[ Szerkesztve ]

(#10779) GumisPeter


GumisPeter
senior tag

Üdv

Szóval, megjöttek a blokkok...csináltam pár képet, kicsit kicsi a ramhűtő, itt ott kilóg alóla...
Az a kérdésem, szerintetek ez azért vállalható lesz?
Picit még tudom igazitani, de tokéletes fedése nem lesz...
Még arra gondoltam, ha szabnék a ramokra kis vékony alulemezeket, esetleg a gyári passziv blokk alapján egy egybe lemezt, és ugy tenném rá, talán jobban átadná a hőt???

Képek

9800 GT Matrix a vga, alapon menne minden, egy mod részét képezné, ezért kell így megoldanom....
a ragacsok még a régi gazdié, még el sem pucoltam..... :B

[ Szerkesztve ]

Gumik Felnik Adás-Vétel ***0630-326-3600 *** SmartCar 1025 Bp Kapy út 33.

(#10780) BenHans válasza bombibmw (#10777) üzenetére


BenHans
addikt

ZetorGumi: :N :DDD

bombibmw: Akkor már megyek, aztán a Metro áruház húsos hűtőkamrájában rakom össze. :DDD Azzal is nyerek pár fokot.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#10781) GumisPeter válasza GumisPeter (#10779) üzenetére


GumisPeter
senior tag

Elnézést, már nyilvános a mappa... :B

Gumik Felnik Adás-Vétel ***0630-326-3600 *** SmartCar 1025 Bp Kapy út 33.

(#10782) Joshi válasza GumisPeter (#10779) üzenetére


Joshi
titán

Bőven megfelel így is, egyébként se érdemes a memóriát szénné húzni mert ennél a kártyánál nem sokat számít.

(#10783) #90933760 válasza Joshi (#10782) üzenetére


#90933760
törölt tag

Memóriát nem is tudsz szénné húzni, mivel a feszkó nem állítható. Forrasztgatással nem tudom, de nem hinném hogy azon törné a fejét.
Amúgy bőven elég, nem valami nagy hőtermelők amúgy se.

(#10784) Joshi válasza #90933760 (#10783) üzenetére


Joshi
titán

Természetesen a "szénné" szó csak átvitt értelemben értendő. ;)
Az is lehet hogy módosított vga biossal még a memória feszt is lehet állítani.
De nyilván egy ilyen kártyánál nem ez a cél. Aztán ki tudja. ;]

[ Szerkesztve ]

(#10785) GumisPeter válasza Joshi (#10784) üzenetére


GumisPeter
senior tag

Semmi extra, alapon megy a gyári biosszal.
Annyi a lényeg, hogy folyadékhűtés legyen...de ha kész. ugyis látni fogjátok.:)

Esetleg azt a 3db szürke biszbaszt, a kondik mellett érdemes kis ramsünivel megfejelni??

[ Szerkesztve ]

Gumik Felnik Adás-Vétel ***0630-326-3600 *** SmartCar 1025 Bp Kapy út 33.

(#10786) Joshi válasza GumisPeter (#10785) üzenetére


Joshi
titán

Nekem egy 8800GT van a fiókban amire már visszaszereltem a gyári léghűtést viszont maradt az EK blokk. Ha kell megbeszélhetjük. Nekem át kellett alakítani mert nem refnyákos vga-ra raktam, a fethűtést le kellett szednem plusz lemarni egy kicsit a blokk széléből hogy elférjen a kondiktól. Ahogy nézem hasonló vga a tiéd is.

A 3 biszbasz a fesszabályzó amire nem árt rakni valami sünit.

A kártyáról csak ez a kép maradt, talán ki lehet venni hogy hogy is volt.

[ Szerkesztve ]

(#10787) SimonYana


SimonYana
addikt

Kupakolás ide vagy oda , ugye azt azért elhiszitek , hogy több 3770K van amit nem skalpoltak le!
Azért megnézném azt hogy átlagember mi a francot csinál egy 3770K-val! Játszik és netezik!
Miért is kellene foglalkozzanak a CPU hőfokával? Nekem sosem ment 60 fok fölé játék alatt (4600Mhz), hiába játszottam fél napot! Akkor miért is kellene leszedjem? :F Hogy 45 fok legyen! Azannyát neki! :C :C :C
Csak essetek neki és tépjétek le nyugodtan! Te pénzed , Te procid! Azt csinálsz vele amit akarsz!
Egy pár teszt futtatás miatt biztos nem szedném le! De nem vagyunk egyformák! Nekem nagyon megfelel így ahogy van! :B

® SimonYana ®

(#10788) ThodEE válasza SimonYana (#10787) üzenetére


ThodEE
őstag

+1 :R

http://picasaweb.google.com/116647084346941867867/1155?authuser=0&feat=directlink

(#10789) tom_tol


tom_tol
addikt

Sziasztok!
Először építenék házba vizet és gondoltam a felesleges munkát kerülendő, inkább kérdezek.
Ház HAF-X a tetején, belül lenne egy 360XT radi. A ventiket hogy célszerű rátenni ? Befelé fújják a levegőt vagy inkább bentről kifelé ?
Kösz

SimonYana Nem vagyunk egyformák. Én képes volta 10 tesztért kupaktalanítani. :D

(#10790) zolee5016 válasza tom_tol (#10789) üzenetére


zolee5016
őstag

Nekem is Haf-x em van...én úgy gondoltam a 3db 120-as a házból a radira fog dolgozni,és felül a 2db 200-as meg kifelé húzza a hőt
Én is kiváncsi vagyok erre!!!
SimonYana Sajnos nem slim a radi..de megoldom,hogy jól nézzen ki....
Hely van!!!!!
.

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#10791) bombibmw válasza tom_tol (#10789) üzenetére


bombibmw
veterán

Bentről kifelé és még a radi tetején is kifelé.
Ha nem megoldható,akkor csak a radi alól kifelé.

(#10792) Satyricon válasza tom_tol (#10789) üzenetére


Satyricon
addikt

Mivel a meleg levegő felfelé száll, ezért kifelé fúvasd a házból! ;)

Szerk.: bombibmw: Majdnem egyszerre :D

[ Szerkesztve ]

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#10793) blasko92 válasza Satyricon (#10792) üzenetére


blasko92
őstag

Ez már sokszor előjött, hogy a ventik szempontjából jobb, ha lentről felfelé, mert a meleg levegő felfelé száll. Ez addig tényleg igaz (kéményhatás), amíg nincs venti, ami megkeverje a légmozgást. A meleg levegő adta felhajtóerő ereje lófing a ventinek.

(#10794) bombibmw válasza blasko92 (#10793) üzenetére


bombibmw
veterán

Nem mindegy?
Ha van házventi,akkor is célszerűbb a radi alá tenni a ventit,mint fölé.
Ha előre van berakva a radi,akkor meg befelé a házba.
De gondolom egy darab venti azért a legtöbb házban megtalálható. :R

[ Szerkesztve ]

(#10795) Satyricon válasza bombibmw (#10794) üzenetére


Satyricon
addikt

Én mostanába csináltam faterral a ház tetejére egy burkolatot, amibe lesz a tripla acool radi, + a tetejére akarom a 3db 10-es ventit tenni, ami majd kifelé fújja a levegőt. Várható majd hőmérséklet javulás, ha a radi aljára teszem a ventit? :F elég sok mindent fogok hűteni vele: fet,sb,nb,ramok,vga,proci,hangkari, úgyhogy sztem az a 2-3 fok is számítana...

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#10796) bombibmw válasza Satyricon (#10795) üzenetére


bombibmw
veterán

Persze,hogy várható.
Egy ventilátort nem szívásra,hanem fújásra találtak ki.
A legjobb az lenne,ha alá és fölé is tudnál tenni.
De az az egy tripla nem lesz kevés mindenhez?
És a 10-es ventiket hogyan fogod rátenni?

[ Szerkesztve ]

(#10797) Satyricon válasza bombibmw (#10796) üzenetére


Satyricon
addikt

Hú... Most bogarat ültettél a fülembe! Akkor jól be kell vásárolnom! :DDD

Tudom már kérdeztem a topicban, de feltenném mégegyszer kérdésem, de most nem ledes ventikkel kapcs.ban:

Melyik az a venti, ami szinte teljesen zajtalan, mégis nagyon jónak mondható légszállítás terén? :F Alulra nem kell ledes venti, viszont a tetejére mindenképp szeretnék ledeset! Led nélküli ventik közül mit ajánlotok? 1000 Ft-tól max 3-3500Ft-ot tudnék rászánni. Írták itt pár nappal ez előtt az Arctic Cooling ventiket, csak kíváncsi vagyok ár/érték arányban tudtok-e jobbat ajánlani. :F

[ Szerkesztve ]

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#10798) bombibmw válasza Satyricon (#10797) üzenetére


bombibmw
veterán

Szerintem az Articok jók légszállításban és árban is.
Magasabb fordulaton azonban hangossá válhatnak,ami azért relatív,mert ugye kinek mi a hangos.
Vagy ott vannak a Xilence-ek,amik jók ház és bordaventinek is,nagyon jó áron.
Én most gondolkodok egy 280-as radin.
Van már egy NZXT 140-es fehér ledesem és szeretnék majd még egyet.
Nem olcsó,de nagyon jó minden szempontból.
Ebből a 120-as esetleg,bár rohadt drága. :D

[ Szerkesztve ]

(#10799) blasko92 válasza bombibmw (#10794) üzenetére


blasko92
őstag

Lehet félreértettél, mert pont arról pofedáltam, hogy ezt a fizikai hatást nem kell alapul venni egy aktív pc hűtésnél. Szóval attól nem fog felborulni a géped hűtése, ha nem úgy rakod a ventiket, hogy "a meleg levegő felfelé száll...."

Pont azt mondtam, ha már van egy venti, akkor aztán jöhet a kéményhatás, semmit nem fog befolyásolni.

Az meg, hogy most a radi alatt, vagy felett van, k... mindegy, leginkább az számít, hogy szív, vagy fúj.

(#10800) BenHans válasza Satyricon (#10797) üzenetére


BenHans
addikt

[link] Xilence Red Wing, Deepcool WindBlade?

Remélem erről volt szó, és nem írtam hülyeséget, mert már sosem lehet biztos az ember így estefele. :DDD

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.