Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-09-08 22:04:37

LOGOUT.hu

Ez a topic épített vízhűtésekkel foglalkozik, kompakt vízhűtések topikja erre a linkre kattintva érhető el! [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45001) DigitXT válasza Tikakukac (#45000) üzenetére


DigitXT
félisten

Cserébe kipróbáltan ilyenen egy legalább ilyen terhelést adó rendszert.
Csakhogy az egy Pro volt, amin volt hűtőborda.:W Tényleg kiszálltam.:O Bocs.

Szerk: jah, hát félreérthettem én: "Most attól, hogy leveszek egy kijelzőt és
kicsattintok egy szalagkábelt nem leszek hátrébb."
Gondoltam arra célzol,
hogy a Pro csak ennyiben tér el az LT-től tehát a Pro-t próbáltad sörökért.:DDD

[ Szerkesztve ]

(#45002) Tikakukac válasza DigitXT (#45001) üzenetére


Tikakukac
titán

Na várjál akkor vagy én vagyok 20 óra után fáradt és írtam hülyeséget vagy te érted félre.

Amin kipróbáltam anno, az egy 5 LT volt. Utána vettem olcsiba 6 Pro-t. 5 Pro sehol sem volt a képletben ;)

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#45003) Tikakukac válasza DigitXT (#45001) üzenetére


Tikakukac
titán

Jah, nem :B Én NYÁK szinten gondoltam a dologra, tehát ott nincs diffi csak a rá és köré aggatott dolgok változnak szériánként. Legalábbis gyártási szempontból nekem most ezt tanították, hogy így a tuti ;]

Ha 2-2 sima ventinél is térdel akkor ott a körmére kell nézni a rendszernek. Azt jóformán elviszi a legsittesebb eby kínai dzsunka is, pedig ott nem nagyon mérik zsákkal az ampert :DDD

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#45004) gyiku


gyiku
nagyúr

Menjetek szobara :K

hüllő

(#45005) Tikakukac válasza gyiku (#45004) üzenetére


Tikakukac
titán

Amennyi Aquacomputer cuccunk van/volt, ha szobára nem is, de kiskerre mehetnénk :P

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#45006) Weareus válasza Tikakukac (#45005) üzenetére


Weareus
addikt

Amúgy ezek az Aquaero-s cuccok árban mennyire fájnak?

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#45007) spanglee001 válasza Weareus (#45006) üzenetére


spanglee001
addikt

hát egy komolyabb vízhűtést megépíthesz egy aquaero komplett panel. rá vizesblokk, elems aquabus bővítő, áramlásmérők és vízhőfok mérő szenzorokkal. atx kábellel rgbleddel, szűrővel 100on felül van jócskán :B

szerk: írtam hogy rá vizesblokk, borda helyett
itt vannak árak: [link]

[ Szerkesztve ]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#45008) Weareus válasza spanglee001 (#45007) üzenetére


Weareus
addikt

Hogymivan?
+100k és csak még egy gyenge láncszem a rendszerben vagy barkácsolsz rá még otthon 1 plusz bordát?
Faxa.

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#45009) Tikakukac válasza Weareus (#45006) üzenetére


Tikakukac
titán

Hát okosan kell csinálni és olyan árban leszel, mintha megvennéd a pőre cuccokat. A dolgok fele nekem egy felszámolásból jött. Utána volt még egy pakk bontás ami harmadárban jött. Ami most kell és tényleg kell újban az egy fill level szenzoros tető DDC-re, mert ilyet életben nem raknak apróra, ez tényleg nincs 2-3 éve se :B

De ha kitartó vagy, tudod mit keress és mondjuk hajlandó vagy egész EU-ra kibővíteni a keresést meg nézed az árazóst topikot, akkor nagyon olcsón kijössz, nekem tényleg nincs többe az összes AC cuccom, mintha megvennéd a legsittesebb dolgokat.

Az Aquaero sztorit nem kell túlfújni, ha ilyen baj lenne vele én kukorékolnék itt legelőször :K Jogos, az is fele árban jött spanyolból talán, engem azért nem viselnek meg ennyire a varázslós - AC Shop árak :B

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#45010) Weareus válasza spanglee001 (#45007) üzenetére


Weareus
addikt

Ja hogy akkor csak 60 körül van.
Az mindjárt más. :D

45009 Tikakukac: Ez mind ok, ahogy írod, de ehhez az kell, hogy valaki bevállaljon használt cuccokat.

[ Szerkesztve ]

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#45011) spanglee001 válasza Weareus (#45010) üzenetére


spanglee001
addikt

igen a panel kijelzővel, arra még a hűtőblokk, szűrő, rgb led, áramlásmérő stb,stb, az megint 60k :DDD

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#45012) Tikakukac válasza Weareus (#45010) üzenetére


Tikakukac
titán

Vezérlőben mondjuk karcos, de áramlásmérő, hőmérő meg egyéb katrancokat nyugodtan

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#45013) Makesz79


Makesz79
tag

Hello

Létezik,hogy beépitettem egy memo blokkot a rendszerbe és eddig megált a proci 47-48 fokon most 52-56 fokos játék közbe.
Proci blokktól fordul a memo blokkba...ennyi megfogná az áramlást ?

" Rövid az élet, hosszú a sír, mindenki játszon, amennyit bír "

(#45014) Chrys_ válasza DigitXT (#44977) üzenetére


Chrys_
addikt

(#45015) Weareus válasza Makesz79 (#45013) üzenetére


Weareus
addikt

Akkor egy ilyet?

Szerintem ez megfogja az áramlást, én kivenném.

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#45016) mackosajt


mackosajt
addikt

Na, kapott a cucc egy 4x4x2 cm-es bordát, párnácskákkal.
Ha mindez kevés lenne, a kaze egyik szabad kimenetéről egy 4 cm-es venti megfújja mindezt, alacsony fordulaton.

30-45 fok között elvan...

Került 1200 ft-ba ventivel együtt.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#45017) DigitXT válasza Chrys_ (#45014) üzenetére


DigitXT
félisten

Ez tök jó, de mondom, hogy nálam bugzik...:D Én csak ennyit látok ugyanitt:

Szerk: legyalultam a komplett programot, újraraktam tiszta telepítéssel, és...
Megjavult. Így nem kell hozzá külső program, benne van az "aquamonitor".:DDD

Szerk2: és sokkal jobb, mint volt... Van pl. CPU core max!:)) Nem kell
azon törpölni, hogy melyik a legmelegebb mag a dT számításhoz: ez tetszik!

[ Szerkesztve ]

(#45018) Vartanus


Vartanus
őstag

Meggyőztetek jobb lesz nekem zaj+hely és látvány szempontjából a cső tartály.

Milyen rendszerhez ajánlott a 150, illetve 250-es tartály, valmint e három közül melyik jobb választás:
Alphacool Eisbecher 17K(a Lite verzió olcsóbb 1500-al de nemtudom mivel roszabb)
Aquacomputer Aqualis Eco(a nano bevonat az vajon mi?) itt csak 150ml-es(175mm magas fér be anyagilag) ~15K
EK-res X3 ~17K
Phobya AGB Balancer 13K - ár/értékben ez tűnik legjobbnak

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#45019) proci985 válasza Vartanus (#45018) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

nekem az EK X-res pumpaval egybeepitett valtozata van, elegedett vagyok vele.

igazabol mind jonak tunik. ami erdekes egyreszt, hogy egyebkent milyen infrastrukturad van otthon (eltero lehet a G1/4 furat melysege ami adott esetben csak bizonyos csatlakozokkal lesz kompatibilis), mi fer el fizikailag illetve hogy a felfogatasuk milyen / mi kompatibilis a hazaddal vagy a felfogatassal amit hasznalni akarsz.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#45020) DigitXT válasza DigitXT (#45017) üzenetére


DigitXT
félisten

Szóval megjavult...:DD Már csak az FM181-ek fordulatszámjele hiányzik,
de az valami hardveres történet lesz. Egyelőre nincs kedvem szétszedni.

mackosajt: mint láthatod, nekem 45-50 fokon megy a VRM. Igaz, hogy
van rajta elég combos terhelés, mint korábban említettem (DDC + venti).

[ Szerkesztve ]

(#45021) Chrys_ válasza DigitXT (#45017) üzenetére


Chrys_
addikt

jaja, az aqua computer hardware monitor is szolgáltat. Viszont nekem már megy az AIDA64 az OSD miatt, azt meg az aquaero nem tudja lecserélni, mert vagy ablakban jelenít meg mindent, vagy desktop-n, OSD még nincs benne.

(#45022) DigitXT válasza Chrys_ (#45021) üzenetére


DigitXT
félisten

Az a durva, hogy a HWiNFO64 meg kiszedi a tápból a valós fogyiadatot.:))

(#45023) Chrys_ válasza DigitXT (#45022) üzenetére


Chrys_
addikt

Ezt az infót hogy? Szerintem megint csak számítás, mert nem hiszem, hogy táp ezt konkrétan kiküldi. Ez meg megint olyan, mint a Mo-RA-n leadott teljesítmény számítása. Szép-szép, de csak tippelés.

(#45024) Tikakukac válasza Chrys_ (#45023) üzenetére


Tikakukac
titán

Okosabb táp simán kiadja. Corsairemnek külön USB dugasza is volt :B

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#45025) Chrys_ válasza Tikakukac (#45024) üzenetére


Chrys_
addikt

Oké. akkor típusfüggő dolog. Ha USB-n küld infót, talán az Aida is megbírkózik vele, nem tudom. Aztán mehet is az aquaero-ba. Az én Enermax tápomban nincs ilyen feature.

(#45026) fuvi válasza mackosajt (#45016) üzenetére


fuvi
senior tag

95 vs 45 fok, hát nem gondoltam volna h ennyit számit egy borda
végül a pirosra is raktál cuccost v csak a zöldre? :D

(#45027) DigitXT válasza Chrys_ (#45023) üzenetére


DigitXT
félisten

A vízhőfok-különbség + áramlás az számítás. Az RM750i méri, USB-n küldi.
Eddig csak a gyári szoftverében láttam, ami nem tetszett. Így már jó.:R

(#45028) gyiku válasza DigitXT (#45022) üzenetére


gyiku
nagyúr

megmaradnak a beallitasaim ha upgradelem a sw-t 2017-re? vagy kezdhetek mindent elorol.

hüllő

(#45029) ViZion válasza gyiku (#45028) üzenetére


ViZion
félisten

Minap akartam is mondani, h Gyikunak kellene egy hardreset... ;] :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#45030) DigitXT válasza gyiku (#45028) üzenetére


DigitXT
félisten

Attól függ. Asszem firmware-t is kell frissíteni, szóval...:R
Nem beszélve arról, hogy nekem a tiszta telepítésig bugzott.

(#45031) JasL válasza DigitXT (#45020) üzenetére


JasL
senior tag

Ezt a szoftvert mihez kaptad?

(#45032) jones965 válasza JasL (#45031) üzenetére


jones965
Modder

Aquasite, az aquaero vezérlő szoftvere.

(#45033) JasL válasza jones965 (#45032) üzenetére


JasL
senior tag

És jár hozzá ingyen? 6-oshoz is?

(#45034) mackosajt válasza fuvi (#45026) üzenetére


mackosajt
addikt

azokra ment az itthoni készletből tappancs, a fet-ekre meg kis paszta.

Nem elektromosan vezető fajták.

Jah, és megy faxán így már.

Csak az egyik Sata kábel szivat, és a rendszer SSD-t néha eldobja a gép, és fagyás.

De tegnap már nem volt időm azzal is kínlódni, a lányomnak nyűgös napja volt tegnap.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#45035) JasL válasza Vartanus (#45018) üzenetére


JasL
senior tag

250-es tartályból nagyon szép a Phobya féle is. Egyébként jobb a nagy tartály ha befér, feltöltésnél is könnyebb vele és a rendszerednek is nagyobb a hőtartaléka.

(#45036) gyiku válasza mackosajt (#45034) üzenetére


gyiku
nagyúr

csinaltal volna fiut, abbol ugy is van egy par, es nincs veluk gond ;] igy johettel volna marhulni este...

hüllő

(#45037) mackosajt válasza gyiku (#45036) üzenetére


mackosajt
addikt

Van már 3 kamaszodó fiam, pont jól jött a lányom, aki kicsit rendet tesz a néha megzabolázhatatlannak tűnő fiúk fejében, mert kijelentettem neki, hogy aki miatt nem tud pihenni a pici, az fogja tisztába tenni 1 hétig.
:)

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#45038) gyiku válasza mackosajt (#45037) üzenetére


gyiku
nagyúr

nem rohognek meg korbe?

hüllő

(#45039) jones965 válasza JasL (#45033) üzenetére


jones965
Modder

Le kell tölteni a weboldalukról. A hardver dobozán rajta van a serial, a legfrissebb verziót azzal lehet letölteni.

(#45040) Weareus válasza JasL (#45035) üzenetére


Weareus
addikt

"...Egyébként jobb a nagy tartály ha befér, feltöltésnél is könnyebb vele és a rendszerednek is nagyobb a hőtartaléka."

:K 10-15 liter körül megtoldva egy morával, akkora a hőtartalék, hogy már játékok alatt is több órát (3+) bír a rendszer úgy, hogy rajta van pl. egy 7970 cf meg egy 4,5-ön döcögő I72600k és mindez egy körön. Természetesen ventilátorok nélkül.

[ Szerkesztve ]

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#45042) JasL válasza jones965 (#45039) üzenetére


JasL
senior tag

Kösz. És megéri a felárat a 6?

(#45043) Tikakukac válasza JasL (#45042) üzenetére


Tikakukac
titán

Minden amit kívánhatsz

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#45044) Chrys_ válasza gyiku (#45038) üzenetére


Chrys_
addikt

De biztos. Az első szarásig :)

(#45045) ViZion válasza Weareus (#45040) üzenetére


ViZion
félisten

BG-n láttam ócó tartályt, de nem tudom milyen a minősége.
[link]
[link]
[link]
[link]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#45046) janosicsongo


janosicsongo
csendes tag

Sziasztok kedves topikosok! Tudtnátok segíteni abban,hogy az EK-Supremacy MX-hez van -e,vagy lesz-e am4 lefogató, vagy az EK Water Blocks AMD AM4 Mounting KitEK-Supremacy EVO kompatibilis vele?! Köszi a válaszokat!

(#45047) proci985 válasza janosicsongo (#45046) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

elvileg lesz, gyakorlatilag nekem is LTXem van és éppen kivárok, hogy mi fog történni.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#45048) carr válasza ViZion (#45045) üzenetére


carr
őstag

nálam "pompával" egybe gyütt. Asszem ebajos. volt 2014 végén, v. 15 elején kitárgyaltuk itteni kollégával. ő is ezt használja. Nálam még nincs használatban, egész tűrhető, de van rajta 1 hajszálrepedés. :U

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#45049) Goblin12


Goblin12
őstag

Hali.

Miért jó az ha egy házban a tartály vízszintesen van? Core X9 Nem az van, hogy legalább 3 cm üresség kellene, hogy legyen a tartályban? Itt ahogy látom, csurig van ráadásul mind2. :F

(#45050) Goblin12 válasza jones965 (#44997) üzenetére


Goblin12
őstag

Én inkább lassan azt kérdezem, hogy mit nem tudsz elkészíteni. ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.