Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11850) vegitossj7 válasza ZsyfKo (#11849) üzenetére


vegitossj7
addikt

Mert nem a Hp-mat és armoromat lövik, hanem a pajzsomat. :U

500k hp-ja van, aki rám lő, pulsolom, járkáló tank vagyok, nem statikus armoros/mobile coveres/smart coveres.

Szerintem ez sokkal jobb tank mint az, mindenki engem lő, max. hp-n 12,5%-al több a skill powerem, mindig lövöm az overhealt, kb. minden 5. másodpercben, ha ott vagyok a társak között adom nekik a resistance-t és a 15% damage boostot+overhealt miközben engem lőnek, és a Hp-m nem megy le. Ha meg mégis, az overheal megment. :K
Bleed effekt van a pisztolyon, bleed talenttel, AOE aggro, ha meg megölök valakit 10mp-ig 30% damage reduction talent van bőle, ami overheallel már 500k helyett a pajzsnak 725k hp-ja lesz egy kevés ideig. Ha meg szétlövik, 1 heal a társak közé, és megint van pajzs.

Supportnak ott van a társ, Ammo station/skill recharge,Threat csökkentő smart cover, van egy tag, aki flame damage-re megy (közben CC is), a másik sniper (Pulse és élesztő medshot), mindenkinek threat csökkentő supressora van, 10 perc alatt kifüstölünk akármilyen challange módot. :K

Mindenki engem lő, elfordítok minden tagot, a shotgunosokat egyszer néztem, 47 mp-ig bírtam, hogy négyen lőttek közben... Ha van valami nagy rush, befutok, megfordítok mindenkit, és szépen leszedik őket. Ez a dolgom. :K

Persze ha statikus a helyzet, tudjuk honnan jönnek, hozom a flashbanget, és a tömegben maradva minden 3. mp-ben tudom lőni :D

Most még amúgy nem tudom mi lesz a teammel, 1 tagot talán meggyőztem, de a másik kettő még meh, nem tudom hogy folytatják-e. :(

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.