Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11101) EnterR válasza RazoR (#11089) üzenetére


EnterR
veterán

A skilljeid erejét, ahogy a neve is mutatja. Támadó skillek (sticky bomb, az a gurulós lóf*sz stb), medic skillek (shot, medic állomás) és a többi (cover, pulse stb).

A képességek értékeit és százalékait tornázza fel.

PSN ID: marquuard

(#11102) Csabee86


Csabee86
senior tag

A hétvége termése.

Mi a véleményetek az Egyedi M44-ről? Tegnap esett egy lila a DZ-ben. Fejre ilyen 120k-t sebez. Vettem egy első hullámos M1-et is. De nem tudok dönteni. Plusz kraftoltam egy Socomot is. (High Endet)

(#11103) ZsyfKo


ZsyfKo
senior tag

Melyik a legjobb karabély a játékban? Csak mert múltkor megvettem a feketepiaci AK-t, és tegnap néztem hogy megvehető bázison a Liberator tervrajz. Melyik a jobb? Vagy van még máshol is jó assult fegyver? Csak azért kérdem mert nem akarok potyára gyártani meg kreditet költeni.

OnePlus 8T

(#11104) pzstm válasza Maxtreme (#11100) üzenetére


pzstm
titán

Xbox One-on én letolnám, de úgy rémlik PC kell Neked :)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#11105) marilllyo


marilllyo
veterán

Cselendzs mód ketten is játszható vagy az nur 4 személyes. Oder játszható de nem ajánlott?! :U

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#11106) oriic válasza marilllyo (#11105) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Próbálkozni lehet. :D

Live-Die-Respawn

(#11107) kiezTe90 válasza ZsyfKo (#11103) üzenetére


kiezTe90
senior tag

Én jelenleg AK-t használok. Rettenetesen hamar újratölt, mert a tallentje is az, hogy 13%-al gyorsabb újratöltés idő. 80ezreket lövök fejre.
A liberatornak fix képességei vannak, az nem igazán jó benne. Szerintem nem is sebez olyan jól, viszont fossa magából a lőszert.
Én javaslom hogy kraftolj le egy pár AK-t aztán amelyik jobb azt használd.

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#11108) pzstm válasza marilllyo (#11105) üzenetére


pzstm
titán

inkább matchmakingelj 4 emberre, elég tapasztaltnak és magas szintűnek kell lenni hozzá ha csak ketten akartok menni.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#11109) Maxtreme válasza pzstm (#11104) üzenetére


Maxtreme
addikt

úgy van, de a szándék a fontos ahogy mondani szokták. :R :D

(#11110) warcat válasza marilllyo (#11105) üzenetére


warcat
veterán

Lehet egyedül is,mind le lett már szólózva.

A skillpowerre még visszatérve,lemaradt a legfontosabb,a skillek erején kívül az újratöltődésük idejét is csökkenti ám a nagy(obb) spellpower.
Ezért értek egyet vele,sokkal jobb build mint a random#672 Rambo mindent a Firearmsra- karakter.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#11111) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Tegnap dobott a loot egy elég korrekt AK-t :D

[link]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#11112) oriic válasza Csabee86 (#11102) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Socom M1A1-et kratfoltál? Hol?

Live-Die-Respawn

(#11113) venomka1


venomka1
aktív tag

Ha dps vagy tank akarsz lenni ,akkor milyen ertekekre kell gyurni? En wow oztam sok evet, es voltak hit,crit, power ertekek, abbol allapitottuk meg ezeket. De itt semmi ilyen nincs, csak dps, meg tuz ellenalas, meg ilyen baromsagok. Nem lattam a modoknal sem crit et, es hasonlo fontos dps ertekeket. De biztos en nem ertek hozza:)

(#11114) duvi válasza venomka1 (#11113) üzenetére


duvi
nagyúr

- Te tényleg csak write only módban használod a topikot?
- A sok "baromság" mellett, vannak kimondottan crit ch és dmg módosítók is. A karakterlapodat megnyitva láthatod a teljes statisztikádat (többek között a crit értékeket is).
- Dps karakternek főleg a firearms és helat értékeket érdemes feltolni. Tankoknak leginkább a healt és elektronik az ajánlott.

[ Szerkesztve ]

(#11115) venomka1 válasza duvi (#11114) üzenetére


venomka1
aktív tag

Termeszetesen elobb meg neztem, De inkabb meg kerdezem a profiktol itt,mint hogy szar cuccokat tarsak meg. Az en kis 50 oracskammal ennyit tudok a jatekrol,azert vannak meg kerdeseim. Majd ha lesz 100 oram benne vagy 170,mint sokaknak,gondolom neked is:) Akkor mar en is tudok valasozlni masok kerdeseira:)
Koszi a valaszt

(#11116) Csabee86 válasza oriic (#11112) üzenetére


Csabee86
senior tag

Biztos, hogy nem azt kraftoltam. Nem tudom most így hirtelen, hogy mit de biztos, hogy nem azt.
Melyik a játékban a legjobb mesterlövész puska?

(#11117) RazoR


RazoR
veterán

Mit érdemes nézni egy fegyvernél? DPS vagy sebzés+talentek?

(#11118) vegitossj7 válasza RazoR (#11117) üzenetére


vegitossj7
addikt

A kis jegyzet szerint mind a 2 ugyanolyan fontos end-game kariknál. :K

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#11119) duvi válasza RazoR (#11117) üzenetére


duvi
nagyúr

Mindkettő számít, de szerintem a sebzés+talentek a fontosabb.

(#11120) .LnB válasza duvi (#11114) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tanknak miért kell az elektronika? A pajzs miatt?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11121) tal-garius


tal-garius
aktív tag

Összes küldi kész Hard-on, de achievementet nem kaptam meg.. Papíron írtam melyiket mentem végig, de valami mint ha hiányozna. Esetleg bugos lenne ez is?

(#11122) vegitossj7 válasza .LnB (#11120) üzenetére


vegitossj7
addikt

Attól függ milyen. :U

Full stamina tanknak armor+ hp, electronic self heal tanknak meg electronics. :K

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#11123) Kecuhun válasza tal-garius (#11121) üzenetére


Kecuhun
senior tag

Biztos bugos. Nekem is ragadt be achievementem. Nekem pl. van egy ami mutatja, hogy 100%-ra kész és mégsem adta meg. :((

(#11124) venomka1


venomka1
aktív tag

DPS nek milyen talentot javasoltok?

(#11125) EnterR válasza venomka1 (#11124) üzenetére


EnterR
veterán

Nekem crit chance jött be, Vectorban van +13% talenttel. Ha aktív a talent, akkor 7k-t dob a DPS-en.

PSN ID: marquuard

(#11126) daveoff


daveoff
veterán

Bementem megcsinálni a két napi hardot, de olyan istentelen lag volt a játékban, hogy hihetetlen. Ekkorra laggal még egy játékban sem találkoztam, elég viccest volt... :D

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#11127) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Komolyan mondom minden fosba beragadok, mint pl itt... naná, hogy éppen rogue voltam, mert valami barom beugrott elém, erre mozdulni nem tudtam.

(#11128) Preda


Preda
aktív tag

Olyannal találkozott valaki, hogy nem tud lőni addig amíg fegyvert nem vált, de van olyan, hogy az se segít. Eddig csak küldetésekben volt ilyenem.

(#11129) VTom


VTom
veterán

hülye kérdés, de ki az a tank?

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#11130) DokiBaxxi válasza Preda (#11128) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Velem mondhatni elég gyakran fordul elő, rohadt idegesítő :((( Töltve van a tár, nem csinál semmit a karakter, nyomom a gombot és semmi. :W

A másik idegesítő amikor bebugol egy küldetés és nem indul. Mászkáltok ki-be de nem indul, és akkor lehet teleportálgatni safe-house-ba meg vissza mikor lépkedsz ki-be a csapatokba. Imádom mikor ezzel megy el 10 perc :C :(((

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#11131) Ellia válasza VTom (#11129) üzenetére


Ellia
addikt

Az a játékos aki a legnagyobb páncéllal/életerővel rendelkezik de ellenben pici a sebzése (meg persze az ide passzoló képességeket használja). A feladata magára vonni az ellenfeleket és felfogni a sebzést míg a többi csapattárs elintézi őket.

[ Szerkesztve ]

(#11132) pohár


pohár
félisten

csak engem dobott ki a játék, vagy globális a gebasz?

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#11133) venomka1 válasza Preda (#11128) üzenetére


venomka1
aktív tag

Epp most akartam be irni en is. Ha celzok, hiaba nyomom a bal egergombot nem lo, Ujra kozelitek es akkor lo megint, de kinlodni kell.

(#11134) D.Orion válasza Maxtreme (#11093) üzenetére


D.Orion
veterán

Milyen talentek vannak rajta?
Csak, mert egy superior SMG-9 is tud ennyit vagy többet is.

(#11127) ForRedGlory: Tegnap DZ-ben befutottam az Extraction területre(parkolóház, tetővel), mert épp jött a heli. Mondom gyorsan fel a lépcsőházba és még épp odaérek. Erre nem volt betöltve a lépcsősor én meg besétáltam a textúrába vagyis annak a hiányába. :DDD
Persze rátöltötte a karakteremre és szépen kiírta, hogy unplay bla bla bla terület 10 9 8 7...
Na mondom a rossebb, meghalok ugranak a cuccaim. Helyette a közeli DZ safehouse-ba éldtem fe, minden cuccommal együtt. :U

De mi a francért tölti be későn a textúrákat? Szerver vagy kliens oldali probléma?

[ Szerkesztve ]

(#11135) VTom válasza Ellia (#11131) üzenetére


VTom
veterán

így már világos, köszönöm! :R

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#11136) EnterR válasza D.Orion (#11134) üzenetére


EnterR
veterán

Szerintem nem a streameléssel van a probléma, tök indokolatlan helyzetekben esek a map alá, pl. Lincoln Tunnel-nél 10 perce ugyanarról a helyről lövöldözünk és egyszer csak süllyedek a tető alá, egyenesen be az épületbe, ahonnan nem lehet kijönni. :D

PSN ID: marquuard

(#11137) velizare válasza D.Orion (#11134) üzenetére


velizare
nagyúr

kliens. más nem lehet.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#11138) RazoR válasza D.Orion (#11134) üzenetére


RazoR
veterán

Nekem akkor volt ilyen ha húzva volt a vga és valamiért lassabban töltötte be a textúrákat és ha rásétáltam egy ilyen be nem töltött részre akkor volt a textúra alá esés...

(#11139) Telda válasza RazoR (#11138) üzenetére


Telda
addikt

Attól hogy a videokártya lassabb tölti be a textúrákat, szerver oldalon az még ott van, ez miatt nem kellene szerintem beesni alá.

(#11140) VirDan


VirDan
aktív tag

A mai DZ menet nem volt semmi. Nem jött semmi jó, de sokat nevettem :DDD
Behívott 2 idegen a csapatukba. Mondanom se kell, igazi "hüegyárékék vótak"
Elég izmos gearjük lehetett , mert egyből DZ-5-6-ba vezényeltek. Az egész túra alatt ha 3x fel kellett támasztani a másikat, meg volt az összhang. Kergettünk rúzsos ügynököket is, de ott aztán olyan kavalkád alakult ki, hogy mindenki lövöldözött mindenkire. Ennél a szitunál sokat nevettem.
Azért van sok jó pillanata is a DZ-nak. Letettem a Vectort én is. Nincs most olyan kiegészítő, amivel jó lenne. Ha meg felnyomom, hogy legyen sebzés is,DPS is, nagy tár is,meg minden apja f@sza, akkor kezelhetetlen.
Maradt az AUG.

The Danee™ | PSN/Steam/Epic/Ubi : Nomad-HUN

(#11141) Maxtreme


Maxtreme
addikt

hátha most már többen aktívak mint dél előtt :)
Kéne 3 tápos emberke mellém napi challenge küldihez. De részemről mehet bármi challengebe, arany loot-ért mennék. Akit még nem vettem volna fel, Maxtreme-Hun az uplay nickem.

(#11142) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Csak nem akar Socom-ot, vagy Első hullám M1A-t dobni, de legalább mind a 3 talent aktív rajta...

[link]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#11143) warcat válasza Snip3r_HUN (#11142) üzenetére


warcat
veterán

Ez úgyis max ilvl 30,szóval mindegy :)

EA: It's in the crate!

(#11144) vendingo


vendingo
veterán

Korábban már érdeklődtem, de nem kaptam még választ:
Hogyan tudnék arany cuccokhoz jutni?
Kihívás fokozathoz gyenge vagyok 1-2 alkalommal sikerült lenyomni csapatban, de 30-40 perc volt mire végeztünk vele, közben estem keltem.
Ma elég sokat voltam DZ1-2-3-ban, de semmi arany nem esett, feljebb meg nudli vagyok, illetve folyamat lenyomnak a rúzsok.

Tök jó, hogy a kezdetekkor sokaknak megadatott a játék réseit kihasználva a farmolás, de én 2 hét lemaradásban vagyok, és csak vergődés van. Lexingtont letoltam nehéz fokozaton legalább 20 alkalommal, de nem lett belőle hatalmas fejlesztés. Pl a sniperem még mindig az, amit lvl 27 vettem a vendornál. Vennék én sárga receptet, de akkor meg alapanyag hiányában nem lesz belőle semmi.
115k dps, 50k life, 30-as szint, dz 22.

Ami fura, hogy a nehéz és a kihívás között hatalmas szakadék van. Nehéz fokozaton megyek mint kés a vajban, kihíváson meg 3-4 tár kell, mire megfekszik a leggyengébb ellenség.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#11145) norti válasza vendingo (#11144) üzenetére


norti
addikt

Nem kell aranyra hajtani egyből, jók a lila cuccok is, azokból is fel tudod tápolni magad egy ideig. A lényeg, hogy minden legalább 30-as szintű cucc legyen (modok, fegyver kiegészítők is), esetleg item level 31-es. Csináld a napi hardokat, küldetéseket hardon, esetleg DZ és ahogy fejlődsz, úgy tudsz majd napi challenge-re menni (3-4 ember ajánlott, 2 csak ha nagyon mazochista :D), ott már biztosan kapsz sárga cuccokat. Fegyvert szinte sohasem, ahhoz szerencse kell.

A másik, hogy DZ-ban több esélyed van sárgára, de ott is ritka. Kraftolni lehet majd DZ 50 után, de nagyon sokat kell, hogy kapj olyat, ami már jobb egy lilánál.

Jelen pillanatban amúgy egyre több a DZ-s troll rogue, szóval azt én nem ajánlom...

Más: néhány javaslat továbbítva lett a fejlesztőknek, talán egyszer bekerülnek a játékba.

(#11146) Balika23hun válasza vendingo (#11144) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

Lincoln alagút kihívás küldit csináld nyugodtan, nem baj ha nem vagy erős. Bemész egy random team-el és az esetek 80%-ban 15-20 perc alatt végig mentek. Csak arra figyelj hogy mindig mögöttük maradj és csak heal skilleket használj így tudsz nekik is meg magadnak is életet adni ergo hasznos leszel.
Ez a küldi fixen ad egy arany gear-t + 30 főnix kreditet. A legjobb cuccokat kraftolni tudod, a főnix kreditért vásárolt tervrajzokból.
Hozzá való nyersanyagot a megszerzett lila cuccokbólt tudsz szerezni. Én DZ-ből, napi küldi-ből ill. az útcsó főküldi újra csinálásából szoktam nyersanyagot szerezni.
ill. a műveleti bázis tervrajzos vendoránál most tudsz venni egy maszkot meg egy térdvédőt főnix kreditért. Mindkettőnek jók a statjai.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#11147) vendingo válasza Balika23hun (#11146) üzenetére


vendingo
veterán

A maszkot már megvettem, az jó vétel volt.

Próbáltam kihíváson lexingtont, de nagyon lassan ment le random csapatokkal, volt amikor 50 perc után kiléptem, mert meguntam.

Főbázison időnként változik az emeleti vendor készlete?
Most láttam nála egy arany vectort, de nem mertem megvenni, helyette maszkot vettem.

norti: köszi

[ Szerkesztve ]

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#11148) Snip3r_HUN válasza vendingo (#11147) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Ha odamész a vendorhoz a kínálata közt látszik hogy hány óra múlva lesz legközelebb készletfeltöltés.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#11149) Csabee86 válasza Snip3r_HUN (#11142) üzenetére


Csabee86
senior tag

Én lassan kezdek belefáradni, hogy sárga cuccot csak akkor látok ha én magamnak craftolok, meg a szokásos napi challenge küldi jutalma amit semmire nem tudok használni. 144,5 órám van a játékban. Összesen nevesített boss dobott nekem 4 db sárga cuccot. (2 fegyver és 2 kiegészítő)
Amikor ismerősökkel megyek DZ-ben aztán azt hallom, hogy sárga cucc, én meg a szokásos lila cuccokkal... Ezzel esetleg kezdhetnének valamit. Mert ez számomra kiábrándító. (legalább a nevesített bossok fix egy sárga dolgot dobhatnának)
Egyébként több karakternek van/lesz értelme?

(#11150) kiezTe90 válasza Csabee86 (#11149) üzenetére


kiezTe90
senior tag

Énis ugyanígy vagyok vele. Semmi sárga, csak ha kraftolok.
Szerintem soha nem lesz meg a sárga socom m1a. Pedig Nekem is már 155 órám van a játékban.

Egyre többször egyetértek Thanosal...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.