Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12651) [hun] warhea válasza .LnB (#12635) üzenetére


[hun] warhea
tag

A cheat is egy hiba egy res, amelyet nem foltoztak be vagy olyan megoldast valasztottak ami kliens oldalon modosithato. Ahogyan a glitch is egy szimpla bug. Mindketto a fejlesztok hibaja.

[ Szerkesztve ]

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#12652) Telda válasza sith7 (#12645) üzenetére


Telda
addikt

Ha valaki így élvezi a játékot lelke rajta, legalább egy hét múlva lesz miért sírni, hogy szar a játék, mert kipörgették a contentet :).

(#12653) velizare válasza Telda (#12652) üzenetére


velizare
nagyúr

a sírás örök, a csíter könnyeknek áradniuk kell. a hivatalos fórumon sírtak azért, mert javították a csíter maszkot. :W

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#12654) utomi válasza velizare (#12622) üzenetére


utomi
senior tag

Egyébként még mindig nem egyértelmű nekem, hogy a páncél védelmi érték, ergo a páncél mint olyan önmagában számít valamit? Mert nekem nem úgy tűnik ,hogy nem befolyásolja a healt? Vagy igen csak én néztem el?
Ha mondjuk akarok egy fasza kis BodyArmort, akkor hol érdemes Blueprintet venni? Egyáltalán érdemes vagy az is olyan mint minden craft és 40-ből talán egy jó kijön :DD ?

[ Szerkesztve ]

(#12655) velizare válasza utomi (#12654) üzenetére


velizare
nagyúr

az armor, illetve aminek a magyar lokalizáció ferdíti, a beérkező kinetikus sebzést csökkenti. a healt ez nem befolyásolja.
ha pisztollyal, sörétessel, gépágyúval lőnek rád, a páncél csökkenti a sebzést (legfeljebb 65%kal). ha gránáttal, vagy lángszóróval, azt nem.
a felszereléseknek van egy natív armor értékük, de a major statok között is előfordulhat + armor.
a craft meg mindig lutri. gearnél kell az áhított talent, a statok közül is vannak fixek, amiket szeretnél rá, ez így együtt egész sok kombinációs lehetőséget ad ki.

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#12656) Hunner válasza sith7 (#12638) üzenetére


Hunner
senior tag

Tudom, hogy volt rá példa más játékban, de mikor két hétig pörgött büntetlenül a bullet king farm, vagy a lexington tunnel glitch, a szellem boss az első küldi végén, Hornet farm hegyek... ott azért gondolhatnád, hogy nem lesz semmiféle retorzió... :(

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#12657) Snip3r_HUN válasza ada19 (#12647) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Remek,azért az ubisoft gondolhatna azokra is akik még nem érték el az adott szintet... :(((

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#12658) marilllyo


marilllyo
veterán

Vicces amikor látom, hogy a supply dropnál egy csapatnyi játékos harcol a nevessel és bandájával, hogy megszerezzék a cuccot én meg benyomtam a heal-elős signature-t...és míg tartott befutottam, kinyitottam a ládát és elrohantam...Meg is indultak utánam...de az elite aranya jobban érdekelte őket... ;] De kis goni vagyok...

Egyébként egyedül DZ-zni olyan mintha minden másik játékost leszólítanál útközben, hogy
-Figyi...nem vagy kíváncsi vajon mi lehet nálam? :DDD

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#12659) ada19 válasza marilllyo (#12658) üzenetére


ada19
senior tag

Ennek az az oka hogy maga a chest szinte mindig 2 szemetet dob (lila), ellenben a boss garantált HE, PC, DTech stb.

Mégsenem

(#12660) utomi válasza velizare (#12655) üzenetére


utomi
senior tag

Értem így már világos. Tehát akkor azért van annak is jelentősége. Köszönöm ,hogy tisztába tetted. Egyébként nincs most valahol, jó Body Armor vagy ilyen bp.?
Egyébként akkor a Reckless mindenképp kerülendő ? Úgy értem tetszik, hogy 12,5+ sebzés csak nem tudom ,hogy az a 10%-Kal több bejövő sebzés mennyit is számít !

(#12661) velizare válasza utomi (#12660) üzenetére


velizare
nagyúr

próbáld ki.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#12662) sith7 válasza Hunner (#12656) üzenetére


sith7
nagyúr

Én akkor még nem játszottam ... minden hátsó szándék nélkül feltettem egy kérdést, és a végén én lettem a rossz ember :((

(#12663) marilllyo válasza ada19 (#12659) üzenetére


marilllyo
veterán

Persze...vágom. Egyedül voltam ...nem akartam 4 másik közé bevergődni mert biztos, hogy agyonlőnek. Egyébként Div tech volt benne, ha jól emlékszem.
Egyébként 2 napja DZ-t farmolunk ...csak aranyat hoztunk ki...de semmi olyan nem esett amit ne törtem volna össze. :(

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#12664) velizare válasza marilllyo (#12663) üzenetére


velizare
nagyúr

nekem esett destructive + fierce (?) talentes socom m1a ;]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#12665) ada19 válasza marilllyo (#12663) üzenetére


ada19
senior tag

Igen, pont emiatt nem voltam feldoba a loot változástól. Adtak a sz*rnak egy pofont. Nem érdekelne ha hetente 1 cucc esne, de tudom hogy használható. Most meg naponta 50 hulladék esik.

Mégsenem

(#12666) Hunner válasza sith7 (#12662) üzenetére


Hunner
senior tag

Ugyan már nem ellened irányult. Félreértettél... Csak egy keserű felhorkanás volt az a nevetős gif tőlem.
Annak idején én simán rollbackeltem volna mindenkit aki BK-t farmolt. Lehet nem glitchelne most sem a fél világ ha tudnák, hogy bukhatják a szarjaikat. Szóval alapvetően veled értek egyet, de ennél a játéknál nem kell attól tartani, hogy a glithcért, exploitért bármi büntetést kapsz.

[ Szerkesztve ]

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#12667) kovsol válasza ada19 (#12665) üzenetére


kovsol
titán

Eddig is ugyan úgy fos esett, csak kevesebb. Csak akkor nem voltak az emberek ilyen válogatósak :)

May the Force be with you!

(#12668) velizare válasza Hunner (#12666) üzenetére


velizare
nagyúr

és adtál volna a sz@rnak egy pofont vele. pár hétre rá jött az 1.1, és kb. értéktelen lett az eddig összeharácsolt gear. vagy legalábbis ami előtte high-end volt, az hirtelen belépőszint lett az endgamehez. ők ugye elég pontosan tudják, mi fog történni ilyen tekintetben, szóval nem feltétlenül nem csináltak semmit.

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#12669) Hunner válasza velizare (#12668) üzenetére


Hunner
senior tag

Csak egyszer lenne olyan, hogy nem kontrázol a véleményemre. :D A múltkor a nem exploitos farm útvonal apropóján mondtad el exploitnak a dolgokat, majd még majdnem én kértem elnézést mert úgy gondoltam, hogy más sessionbe menni a játék keretén belül megengedett...Akkor már megkaptam egy fejmosást arról, hogy mit gondolt a fejlesztő. Most megint megmondod a frankót arról, hogy nem megoldás a rollback. Értem én, hogy valahol igazad van. Meg, hogy nehéz elfogadni, ha valaki szerinted hülyeségeket írkál... Hidd el nekem is nehéz néha. De nem kell oktatni. Azthiszem nem vagyunk tanár-tanuló viszonyban.

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#12670) utomi válasza Hunner (#12669) üzenetére


utomi
senior tag

Most nem azért mert a ti dolgotok de semmi kioktatást nem éreztem a cain69 hszében. :R
Mintha az indokoltnál egy kicsit jobban felhúztad volna magad. Rossz napod van? Vagy ez valami régóta meglevő ellentét ?

[ Szerkesztve ]

(#12671) Preda


Preda
aktív tag

Na kezd alakulni. Aki akar fegyen fel uplay en nevem: "Aherus-" Ma 8-9 után szeretnék tolni egy incursiont addig dz vagy chall.

(#12672) velizare válasza Hunner (#12669) üzenetére


velizare
nagyúr

hogy valami exploit vagy sem, az szakmai kérdés (van egy definíció, ami vagy illik rá, vagy nem), hogy miért jár tömeges retorzió, az pedig menedzsment szintű döntés. ez két külön dolog. rollback indokolható, de minden ilyen dolog rohadt nagy negatív visszhanggal jár. vevők lesznek a játékosok az érveidre, vagy felülkerekedik a túlzott igazságérzetük, és azzal lesz tele a fórum, hogy ők bűnhődnek azért, mert a massive nem tud programozni? kell az ilyen szintű negatív sajtó most a játéknak? kibírja, vagy inkább jobb nem kockáztatni, mivel az így szerzett előny néhány héten belül amúgy is semmivé lesz? úgy szoktam ezt magyarázni a kezdő tesztelőknek (főleg akinek már van családjuk), hogy kap-e otthon büntetést a csemete, ha kiderül, hogy néha rájár a sütisfazékra.
nem irkálsz hülyeséget, csak eltér a véleményünk. semmiképpen se vedd kioktatásnak, távol áll tőlem minden ilyesmi.

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#12673) marilllyo válasza velizare (#12664) üzenetére


marilllyo
veterán

Esett már nekem is M1 de meg se néztem mit tud. Valaki itt ajánlott egy okosat anno, hogy ne nézd meg míg ki nem hozod... Nem fáj annyira ha elviszik. Vitték is.... Úgyhogy ki tudja.?! Lehet jobb volt mint a tiéd. :P

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#12674) RichieTri


RichieTri
senior tag

nem értem miért baj az ha most sok f@s HE cucc esik? had essen...
ha nerfelték a craftingot és rengeteg nyersanyag kell a gyártáshoz akkor ez a sok loot pont jól jön a bezúzáshoz. személy szerint ezt amolyan balancolásnak veszem...

live:RichieTriH , origin:RichieTriH , uplay:RichieTri

(#12675) -=Jam=- válasza velizare (#12668) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Hát azért ez nem teljesen csak a loot minőségéről szól. Ha valaki szétfarmolta az agyát, és most 999 sárga anyag megvolt mindenből a patch előtt, az elég nagy előny a mostani craftolásnál pl. Igen az eddigi gearje leértékelődött, de tud craftolni újakat, amit aki nem használta ki az exploitokat nem tud. Tehát akárhonnan nézzük jogtalan előnyhöz jutnak, amellett megölik a játék lényegét...

(#12668) cain69:Nem csak a zöld cuccokra gondolok, van ott rengeteg arany fegyver is, amiből jóval többet tud craftolni, és nagyobb eséllyel kapja meg a jó talentes fegyvert, amivel adott esetben a DZ-ben szétdarál 2 pillanat alatt. Úgyhogy te nem győztél meg engem, hogy semmi előnye nem származik ezeknek az embereknek ebből.

[ Szerkesztve ]

(#12676) velizare válasza -=Jam=- (#12675) üzenetére


velizare
nagyúr

térdvédő és maszk blueprintet kraftolhat, a többi már dz szinthez van kötve. nem győztél meg, hogy ez akkora nagy hatalmas előny, amiért érdemes lenne belekakilni a ventillátorba.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#12677) Hunner válasza velizare (#12672) üzenetére


Hunner
senior tag

:R Lehet olyat láttam bele ami ott sincs. Mea culpa.
Egyébként az a típus vagyok aki általában elfogadja mások véleményét, és amiket itt leírtál azokkal szintén tisztában vagyok. Valószínűleg ezért is maradt minden ahogy van, és alakult át a drop/craft rendszer.

Egyébként friss hír a glitchelessel kapcsolatban egy tweet:
Natchai_Ubisoft
Using exploits is against the code of conduct, so no, it's not OK. We know that we have to act a lot more strongly towards players who use exploits, and we are working on that.

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#12678) RECSKA válasza Hunner (#12677) üzenetére


RECSKA
veterán

Ezt forditsd le magyarra please...

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#12679) pzstm válasza Hunner (#12677) üzenetére


pzstm
titán

és nyilván azzal kapcsolatban is fellépnek, hogy a harmadik karakteremmel megcsinált hard incursion miért nem dobott weekly lootot, csak az ACP lootja volt.... :U

Amúgy bizonyítani sem egyszerű, hogy ki az aki gliccsel csinálja és ki nem......

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#12680) RECSKA válasza pzstm (#12679) üzenetére


RECSKA
veterán

Bullet king, rendorakademia ( ami raadasul most is mukodik xD ), lincoln, es meg sokan masok...

Bezzeg a one hit, teleport, vegtelen skill, az nem elony :)

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#12681) warcat


warcat
veterán

Na,eddig tartott leszólózni a challenging incursiont :N
Csapattal 20-30 perc alatt hozható, kell kb 36k skillpower.Ha 3 tag alt +f4 ezik a végén,akkor visszalogoláskor a táskájukban 240es set item lesz. Nyilván illik rotálni.
Hasznos kézben tartani egy armor damage+elite damage fegyvert (pakhan pl)
Ha volna hasonló tulajdonságokkal bíró jelentkező én mennék pár kört.
Massive már tud róla,lehetséges,hogy néhány órán belül javítják.

reroll után (pistol-> crit damage)

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#12682) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Skin az SP tulajoknak:

[link]

Live-Die-Respawn

(#12683) [hun] warhea válasza -=Jam=- (#12675) üzenetére


[hun] warhea
tag

Olyan emberekrol es magatartasukrol alkottok velemenyt akikkel nagy valoszinuseggel sosem fogsz talalkozni. Az o magatartasa nem (vagy csak keves esetben / dz rouge) rombolja a Te jatekelmenyedet, az o gearje nincs hatassal (azon a keves eseten kivul / dz rouge kill on sight) a te jatekodra igy igazabol tokmindegy, hogy kifarmolta a vilagot is, a sajat progressed a sajat progressed.

[ Szerkesztve ]

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#12684) [hun] warhea válasza RECSKA (#12680) üzenetére


[hun] warhea
tag

rendorakademia nalam mar nem mukodott. pedig probaltam ;]

(#12677) Hunner
persze, hogy ellene megy a szabalyzatnak :D nem is ertem hogyan kerdezhetik, hogy ez oke-e :DDD

[ Szerkesztve ]

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#12685) pzstm válasza RECSKA (#12680) üzenetére


pzstm
titán

totál valószínűtlen, hogy ezért bárki retorziót kapjon...és amikor kizárták a játékosokat a backpack craft bug miatt? meg a most eltűnt karakterek? azért is akkor tökéletesen és többszörösen kárpótolnak? meg a nem elérhető daily/challenge missionok? :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#12686) Garsza válasza Preda (#12671) üzenetére


Garsza
veterán

Magyarázza már el nekem valaki hogy hogy a fenébe lehet ekkora DPS-t csinálni. Főleg úgy hogy a heal és az electronics is elfogadható szinten van. Nekem még 170k DPS nél többet nem sikerült össze hoznom. Pedig van egy AUG -om 60% crit esély és 180% crit damageval. De 170k felé még nem ment a DPS. Én ezt nem értem már. Met kell tenni hogy feljebb tornásszam?

(#12687) -=Jam=- válasza Garsza (#12686) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Ne foglalkozz vele, ha telepakolod accuracy kiegészítővel hatalmasat ugrik a DPS, de attól nem lesz jobb... De alapvetően kellenek a jó talentek, szerintem az számít nagyon sokat. Brutal + deadly illetve amin lehet chc és chd, ennyi a nagy titok.

[ Szerkesztve ]

(#12688) warcat


warcat
veterán

Na nem ér rá senki,vagy mindenki gyorsan talált is csapatot rá? :))

Egyébként elképesztő dolgok vannak - ugyebár jelenleg ha a leader aki elindítja az incursiönt,nem kapta meg a heti jutalmát még,akkor mindenki kap.
Na most ebben az a ciki,hogy ki sem lehet jelenleg fogyni a megfelelő emberekből jelenleg,csak egy darab 30-as alt kell hozzá.Elindítod vele a küldetést,a többiek bemennek,te kilogolsz az altoddal,majd becsatlakozol a főkarival. Extra heti loot mindenkinek....

Szerk.: közben tovább olvasva a hozzászólásokat,ez csak hard modeban működik.
Viszont a fenti kilogolós/altf4 módszer jó jelenleg.Ha nem javítják estig,nagy bajok lesznek a DZben.
Már így is találkoztak páran 230 meg hasonló gearscore-játékossal,igen gyors halál a vége.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#12689) -=Jam=- válasza warcat (#12688) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Nem úgy volt eddig, hogy nem lehet becsatlakozni ha már elindult a küldetés?

(#12690) warcat válasza -=Jam=- (#12689) üzenetére


warcat
veterán

Gondolom csak az alagútba sétálnak be,nem támadnak meg semmit,és olyankor még lehet csatlakozni.

EA: It's in the crate!

(#12691) Garsza válasza -=Jam=- (#12687) üzenetére


Garsza
veterán

Próbálok mindent úgy alakítani hogy legyen rajta chc chd de akkor sem ment még 170k feljebb a DPS em. Pedig a AuG -om minden másodig találatnál 46k critel fejre.

(#12692) [hun] warhea válasza warcat (#12688) üzenetére


[hun] warhea
tag

En jonnek szivesen, bar en nem vagyok meg nagy pro jatekos :)
rhdc a uplay nevem, kb 8 korul erek haza. megkoszonnem ha beferek.

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#12693) ßrainiac válasza Garsza (#12691) üzenetére


ßrainiac
addikt

Sztem nem arra irta a chc es chd-t hogy hogy lehet magas a DPS, hanem hogy attol lesz franko, meg a talentektol. Ez a szamolas nem megy a jateknak meg mindig..

Amugy ma ejfel utan le kellene tolnunk az Incursiont azonnal, mert koran fekszem. Menni fog?

(#12694) RECSKA válasza ßrainiac (#12693) üzenetére


RECSKA
veterán

En leszek :)

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#12695) marilllyo


marilllyo
veterán

Minden felvett itemet, minden esetben átadhatok a csoport tagjainak?

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#12696) raven84


raven84
senior tag

Amikor a lilát már le se szarod DZben. :)

[ Szerkesztve ]

(#12697) [hun] warhea válasza marilllyo (#12695) üzenetére


[hun] warhea
tag

1 orad van ra csak.

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#12698) marilllyo válasza [hun] warhea (#12697) üzenetére


marilllyo
veterán

Az oké csak pl ha mellékküldiben esik akkor is?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#12699) ßrainiac válasza marilllyo (#12695) üzenetére


ßrainiac
addikt

Nem mondom biztosra, de eddig nekem bugosnak tunik az egesz "Trading"

Tegnap 5 felvett cuccbol 2-t tudtam volna megosztani, ha akarok.

Amugy azt vettem eszre, hogy pl a key chestekbol lootolt cuccot nem engedi atadni. Viszont nem tudom, hogy mi az elvart mukodes.

#12698 ha ott volt melletted a tag es egy csoportban veled akkor miert ne?

[ Szerkesztve ]

(#12700) ßrainiac válasza raven84 (#12696) üzenetére


ßrainiac
addikt

En siman extractolom oket, tolteleknek jo, amugy is eleg sz@rok lettek a conversion rate-ek.

Mondjuk tegnap az egyik extractom 8 sarga es egy emerald volt. Annak azert jobban orultem en is :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.