Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11301) VirDan válasza marilllyo (#11300) üzenetére


VirDan
aktív tag

Okay, természetesen amiben tudok segítek :K

The Danee™ | PSN/Steam/Epic/Ubi : Nomad-HUN

(#11302) pzstm válasza VirDan (#11298) üzenetére


pzstm
titán

Mármint most kezdődhet a játék. ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#11303) RECSKA válasza flash- (#11299) üzenetére


RECSKA
veterán

Ak, liberator, barmelyik normalis assault rifle... Ha meg puttyogtatni szeretsz csipassal, akkor tenebrea, m1a...

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#11304) pendre54


pendre54
addikt

Üdv!
Ötlete kérnék a következő probléma megoldásához. Lehet-e valahogy ellátmányt szerezni mellékküldetéseken kívül? A helyzet az, hogy nem tudom az orvosi szárnyat 100 %-ra felhúzni, mert 40 db ellátmány hiányzik a 100%-hoz, és már nincs több zöld háromszöggel jelzett mellékküldetés, ahonnan belehetne szerezni.

[/L]

A biztonsági és műszaki szárnynál nem lesz ilyen gond, ott van még elég mellékküldetés. Ráadásul az orvosi szárny fontos lenne, mert amíg nem 100 %-os, addig csak 2 db adottságot tudok használni.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#11305) VirDan válasza pzstm (#11302) üzenetére


VirDan
aktív tag

Azt akartam írni igazából :DDD Kezdődik az erőteljes lootolás, "felfejlődés" , plus tartalmak várása.

The Danee™ | PSN/Steam/Epic/Ubi : Nomad-HUN

(#11306) duvi válasza pendre54 (#11304) üzenetére


duvi
nagyúr

Menj végig az összes Safe houseon és nézd meg a helyi térképeket, illetve beszélj az ottani tisztekkel(van amikor egy szekrényt kell kinyitni). Minden szárnyhoz több quest van, mint ami a 100%-hoz kell.

[ Szerkesztve ]

(#11307) zzola


zzola
félisten

(#11308) Maxtreme


Maxtreme
addikt

bazze most cseppet felhúzott a játék..
nagynehezen végigvittük challengebe (napi küldi) az orosz konzulátust erre a legvége miután kinyírtunk mindenkit bugos. Semmi nem történik.. Mikor át kell vizsgálni "dongó" holttestét..

(#11309) RazoR válasza zzola (#11307) üzenetére


RazoR
veterán

Ez a csávó mitől gyógyul folyamatosan?

(#11310) pendre54 válasza duvi (#11306) üzenetére


pendre54
addikt

Köszi, de ezeken szerintem már elvileg túl vagyok, tehát minden menedék házban oda álltam a térkép elé, és megvártam míg 100 %-ig beolvas mindent, illetve a tisztekkel is ledumcsiztam a helyzetjelentést, szóval passz. Ez a szekrénynyitogatós dolog még nem kristálytiszta, de akkor még egyszer végig bóklászom a menedékházakat. :)

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#11311) RECSKA válasza pendre54 (#11310) üzenetére


RECSKA
veterán

A terkeoet nezd. Oda teszi a kuldi ikont...

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#11312) TTomax válasza pendre54 (#11310) üzenetére


TTomax
nagyúr

A megoldás a mapon van,nézd át rendesen mert +160-500pont van egyenként az ágakon ha mindent megcsinálsz,nálam ennyi látszik 100%os gameplay után.Tehát mindhárom ág kimaxolható ugy,hogy még egy csomó quest marad.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#11313) -=Jam=- válasza pendre54 (#11310) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Ez bugos, nekem is ez volt anno. Nem tudsz mást csinálni, minthogy valakihez be kell társulnod, akinek nincsenek megcsinálva, mert neked nem adott mindegyikért pontot. Szépen el kell kezdeni csinálni őket, és valamelyik fog adni.

[ Szerkesztve ]

(#11314) TTomax válasza Maxtreme (#11308) üzenetére


TTomax
nagyúr

Ilyen bug akkor van,ha dongót lelovitek,de wipe van utánna de valaki még rá tudott szaladni lefarmolni az sdht.Ugy lehet elkerülni,hogy csak akkor szedtek össze mindent,ha mindenki le van löve.

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#11315) Maxtreme válasza TTomax (#11314) üzenetére


Maxtreme
addikt

Pontosan ez történt.. :W

(#11316) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Haladok én is, bár inkább tanknak tervezem mint DPS-nek. De a heal status effektes maszkom inkább DPS-re jó. Ha a másikat veszem fel amibe két módosító fér úgy növelhető még a HP+páncél ;)

Most már kezdek elégedett lenni.

Szerk: Vector alap sbzes 10k felett, crit 50k-80k-ig. Van rajta +24%-os hs bónusz. Igy soloztam az erőművet előbb hardon.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11317) vegitossj7 válasza .LnB (#11316) üzenetére


vegitossj7
addikt

Mobile cover egy full electronisctól, Smart cover mellé, 2 medic stationnel, és kész is vagy. :D Egyedül a gránátok lehetnek a bajok. :(

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#11318) utomi


utomi
senior tag

Nya most így álok. 31-dz17! Nyilván messze még a vége de azért haladok. és megvan az első arany cuccom. :DD
Egyébként két kérdés:
1., Jól tudom, hogy Phoenix creditet csak a Napi küldik adnak ? Vagy lehet máshogyan is begyűjteni?
2., DZ1 és 2 megy szépen hacsak nem futok bele néhány Rouge idiótába. :C Viszont ma betévedtem a DZ3ba és halál. Szóval a LVL31-es ellenfelekkel nem igazán tudok egyedül ilyen szinten mit kezdeni. Konkrétan míg a LVL30as DZ1/2-es ellenfeleket szépen irtom a lvl31-esekbe 3-4 tár se elég. Ezt így hogy?! :W Szóval a kérdés az lenne, hogy kinek mi a tapsztalata? DZ2 felett már csak 3-4-es 160dpsel?!

[ Szerkesztve ]

(#11319) RECSKA válasza .LnB (#11316) üzenetére


RECSKA
veterán

Nem rossz!

En is ilyet epitek, ha socozni akarok. Csak nekem 65% a pancelom... Cserebe a dps csak 100e a socival xD

Most 185/70/7-en allok. De szinten 65% pancellal es 37% oleskenti gyogyulassal... Meg persze a cheater maszk. Az kell xD

[ Szerkesztve ]

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#11320) velizare válasza RazoR (#11309) üzenetére


velizare
nagyúr

[link]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#11321) szallasi007 válasza .LnB (#11316) üzenetére


szallasi007
őstag

Mivel annyira emlékszem hogy te tanknak szánod magad, mennyi a hp regenerationod és a páncél által felfogott sebzésed? Illetve ha tank vagy akkor kevés az electric cuccod. Mert nekem ez most úgy néz ki - nem bántásból vagy okoskodásból! - de most vagy ott hogy vagy lejjebb kéne adnod a dps-t (max 100k) és ragyúrni az általam kérdezed statokra egy faja shotgunnal (sörétnél másképp számolja a hp reget) konkrétan halhatatlan lennél bármilyen csapatba!
Vagy lejjebb venni a hp-t olyan 65-70 ezerre és feljebb tolni a dps-t.
Biztos jó így is csak most kéne kitalálni mit is szeretnél - szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#11322) RECSKA válasza szallasi007 (#11321) üzenetére


RECSKA
veterán

Bizony. Mikor tankolok, akkor soco... Nincs is annal jobb. Pofanloni 1 meterrol a 80k-s socoval... Persze csak ha oda tudsz allni ele...

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#11323) .LnB válasza szallasi007 (#11321) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem bántás, ez most ilyen. Közel sem végleges. És az összes felszerelés módosítóm tűzfegyveres. Abból majd lehet csere HP-ra ha kell. De Challange-re ez így jó. Raid az majd egy más téma lesz. Lehet maradok ilyen felemás akkorra is. :) Ki tudja, nincs eldöntve. Főleg, hogy kezdetben healernek csináltam a karit.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11324) woker válasza .LnB (#11188) üzenetére


woker
aktív tag

Ó, egy szóval sem akartam mondani, hogy nincsenek ügyes controlleres játékosok mivel magam is játszottam 1-2-vel Dust514-ben (én egérrel toltam mert ugye az unreal engine-nek van natív támogatása) és rendszeresen több killt szedtek össze mint én, de ugye ott olyan volt egérrel játszani mintha a kezemre kötöttek volna minimum 5-10 kiló ólmot.
De, hogy ha PC-n kellene egy jó controlleresnek meg egy jó bill+egeret használónak megküzdeni akkor szvsz. a controlleres csúnyán alulmaradna de valószínűleg még egy kevésbé jó játékos is elverne egy jó controllerest.

(#11325) raven84


raven84
senior tag

Emígyen állok most. Weapon mods kell még, egy jó sniper és hát kraftolom még a Vectorokat/AK-t orrba szájba h. valami értelmes telntjük legyen.

(#11326) VirDan válasza raven84 (#11325) üzenetére


VirDan
aktív tag

Ez verinájsz már most :K

The Danee™ | PSN/Steam/Epic/Ubi : Nomad-HUN

(#11327) pendre54 válasza -=Jam=- (#11313) üzenetére


pendre54
addikt

Vazze, tényleg most, hogy írtad beugrott, hogy az elején tényleg volt olyan melléküldi, hogy megcsináltam és nem írt semmit végén, csak újra megjelent az M, hogy válasszak új küldetést. Akkor különösebben nem foglalkoztam vele, mert még ilyen 20-30 %-os állapotban voltak az egyes szárnyak, a fene gondolta, hogy a végén szopás is lehet emiatt.
Ez a betársulós, újra végigjátszós móka meg csak a főküldiknél lehetséges ugye, mert mellékküldiknél ott fel se ajánlja a társulást.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#11328) Htibimor


Htibimor
senior tag

Találtam egy tárgyon egy olyan tulajdonságot, hogy: "megnövekedett veszély". Tudjátok, ez mit takar?

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#11329) raven84 válasza Htibimor (#11328) üzenetére


raven84
senior tag

Aggro, rád fognak menni a mobok.

(#11330) -=Jam=- válasza pendre54 (#11327) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Nem matchmakingre gondoltam, hanem egy baráttal alkotsz egy csapatot, és elkezditek csinálni azokat a küldetéseket együtt.

(#11331) EnterR


EnterR
veterán

Nem értek valamit. Lecraftoltam egy új Vector-t és felszereltem, most full arany cumókkal. Ha kiválasztom a fegyvert, 157k DPS-t ír a mostani helyére, de amint felszerelem leugrik 147k-ra és ha ez a fegyver van fent akkor az inventoryban lévő összes fegyverem DPS-e leesik. Ez már csak azért poén, mert van egy lecsupaszított Vectorom, ha azt szerelem fel, akkor meg megugrik a fegyverek DPS-e. Ez most nincs jól átgondolva vagy én cseszek el valamit?

A két Vector között gyakorlatban 100 DMG differencia van, a régin 13% crit chance max élettel, az újon (amit használnék) +13% dmg 10m-en belül. Valami nem okés, +/-100 DMG csak nem okoz ekkora különbséget.

PSN ID: marquuard

(#11332) kovsol válasza EnterR (#11331) üzenetére


kovsol
titán

Nem lehet, hogy a critet már bele számolja a dmg-be?

May the Force be with you!

(#11333) EnterR válasza kovsol (#11332) üzenetére


EnterR
veterán

Na erre mondjuk nem gondoltam. Viszont legjobb tudomásom szerint a crit chance csak a DPS-t módosítja, a Firearms-ot nem, így nem indokolt a DPS lecsökkenés minden fegyveremnél.

Úgy néz ki számomra, mintha a DPS-t a fegyver felszerelése után számolná újra, viszont nem értem akkor a 157k-s érték mit keres ott ha kiválasztom a fegyvert (de még nem szerelem fel). :D

[ Szerkesztve ]

PSN ID: marquuard

(#11334) RazoR


RazoR
veterán

Olvasgatva a dolgaitokat úgy érzem, hogy a neheze még most jön majd lvl 30 után... talentvadászat, stb...

(#11335) demmer123


demmer123
őstag

Végre elértem a max levelt dark zoneba is :)

(#11336) .LnB válasza demmer123 (#11335) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Láttam, pont akartam csatlakozni, de abban a pillanatban léptél ki. Gratulálok! ;)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11337) ada19 válasza EnterR (#11333) üzenetére


ada19
senior tag

Pedig "sajnos" igaza van kovsol-nak. Beleszámolja a critet, mert aktív rajtad és azt feltételezi hogy ez rajtad marad és így minden fegyverhez azzal számol.

Mégsenem

(#11338) pzstm válasza demmer123 (#11335) üzenetére


pzstm
titán

Gratula! Ha még nem lenne, csinálhatod a többi karaktert is ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#11339) kovsol


kovsol
titán

Azért nem tudok befejezni egy küldetést, mert a végén a neves mobnak nincs textúrája, csak a semmiből lő, meg a névtábla és a hp csík lebeg a levegőben. :W Meg röpköd, a házba bemegy. A tapadós gránát követi viszont, de mire azzal megölöm feljön a nap. Meghalok akkor is így tölt vissza a boss a végén. A mobok jók.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#11340) marilllyo


marilllyo
veterán

Named elite-t annak számolja el aki az utolsót belelőtte?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#11341) pzstm válasza marilllyo (#11340) üzenetére


pzstm
titán

DZ-ben gondolod achievement/trophy miatt? Nert akkor igen;) Legalábbis Xbox-on :)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#11342) marilllyo válasza pzstm (#11341) üzenetére


marilllyo
veterán

Igen. Ugyanazt az elitet lehet farmolni?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#11343) ßrainiac


ßrainiac
addikt

Uuuuh, de felqrtam magam ma ejjel ezen a goreny jatekon.

Masodik karimmal (lvl23) DZ-ben lojjuk a masik epuletet poenbol LZ tetejerol, erre egy fereg aki azelott ugyesen eljatszotta h mellettem lovi ugyanazokat, hirtelen hatbalo.

Okay mondom, elofordulnak patkanyok, respawn, becserkeszem, fel tar bele, sticky, tar masik fele, vege. Elkezd nyavalyogni, hogy hu mekkora csiter hogy csinaltam ezt meg azt, respawnol es itt kezdodtek a bajok, ezutan mar csak falon keresztul lott le nagyjabol meg 1-1 lovesekkel.

Ez a jatek meg soha sem idegesitett fel annyira h kilepjek, mindig elvezem, altalaban a vegkimerultseg miatt hagyom abba :DDD ..de ez baromi gaz volt es nem ertem, h egy competitive online shooterben (ahol egyertelmu h lesznek ilyen trollok) miert nem lehet elejet venni ennek. Nem hiszem el, hogy valaki arra pazarolna el tobb 10szer Ft-nak megfelelo osszeget, hogy ujbol es ujbol megvegye hogy cheattel szopatgassa a tobbi jatekost. Es mivel ez valoszinuleg igy van, magatol ertetodo h sikeres lenne egy VAC vagy akarmi ami ezekre van.

No mindegy, nem akarok az a nyavalygos lenni akinek apolgatni kell a lelket, vagy akit meg kell gyozni h marpedig ez a jatek jo, mert tudom, ezert jatszom vele, csak meg akartam ezt osztani :)

(#11344) DummyBoy válasza woker (#11324) üzenetére


DummyBoy
senior tag

Ooh, a konzolosoknak nem az egér Bill elleni játék lenne a legnagyobb probléma. Aki játszik FPS-t, az valószínűleg találkozott már ezzel, nekem is van, csak nem szeretem, nem használom. Tisztelet a kivételnek, de a csíterek miatt nem akarja ezt igazán senki. Lehet gyengébb a grafika, lehet kontrollerrel nehezebb az FPS/TPS játékokban jó statot csinálni... De nincsenek csíterek, és ez bizony roppant nagy pozitívum!

Life is shor...

(#11345) Htibimor válasza raven84 (#11329) üzenetére


Htibimor
senior tag

Most ez komoly?!

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#11346) .LnB válasza Htibimor (#11345) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az a stat a tankoknak kell, hogy őt lőjék a mobok ne a csapattársait. És igen komoly, nagyon fontos stat. Igaz egy papír dps playernek nagyon nem ajánlott. Szóval van akinek ez a stat jól jön, van akinek nagyon rosszul.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11347) duvi válasza Htibimor (#11345) üzenetére


duvi
nagyúr

Igen. Tankoknak ideális tulajdonság.

(#11348) norti


norti
addikt

Aki nem kapta meg az összes küldetés hardon való végigjátszásáért az achievementet, az emlékszik, hogy esetleg megcsinálta-e az elején a Brooklynt hardon is? Mert szerintem az hiányozhat hozzá, tegnap vette észre, hogy ott is lehet választani.

(#11350) Htibimor válasza .LnB (#11346) üzenetére


Htibimor
senior tag

Így már egy kicsit más. Értem! Köszönöm!

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.