Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11201) kovimester válasza Hunner (#11199) üzenetére


kovimester
aktív tag

Demmer= no life+infúziós bundás kenyér....
:)) :DD :))

(#11202) pzstm válasza marilllyo (#11196) üzenetére


pzstm
titán

de lehet. XP vesztés nyilván van, de létezik DZ-ben még sosem járt második karakter akár :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#11203) pzstm válasza RECSKA (#11198) üzenetére


pzstm
titán

csak kell még a 220ezremen csiszolni kicsit akkor :DDD :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#11204) norti válasza .LnB (#11178) üzenetére


norti
addikt

demmer nem szokott magyarokat lőni, annál inkább az idióta trollokat, akikből volt pár hétvégén...

(#11205) .LnB válasza norti (#11204) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én amennyire megismertem nagyon jó arc. Szerény meg minden. Úgy előadta, hogy milyen statja van... teljesen nyugodtan. Én meg visszakérdeztem, hogy MENNYYI!!?!?! :D (tényleg azt hittem rosszul hallottam) Szóval, teljesen normális srác.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11206) sith7 válasza Maxtreme (#11193) üzenetére


sith7
nagyúr

Alakul ? :Y

Fele cuccod arany ... nekem még mindegyik lila :o ... bár tegnap a közgyűlés dobott egy lila scart , így most 60k - ról 83k - ra ment fel a dps

(#11207) Anonymus23 válasza .LnB (#11205) üzenetére


Anonymus23
veterán

Csak annak az idióta madárnak a nyakát kellene kitekerni :DDD ;]
Jó srác amúgy éppen mondtuk neki a múltkor, hogy az igazi énje a játék, és ami itt kint van az csak az avatarja :DDD

A múltkor mutatott egy jó trükköt olyanok ellen, akik 1 lövéssel szednek le, működött jól a pajzs, az a rúzs, aki előtte 2-3x is lelőtt, és nemhogy menekült volna, hanem még jött is rám, az bizony, amikor meglátta a cuccost, akkor próbált volna menekülni, de már késő volt neki, viszonylag egyszerűen feküdt, főleg ahhoz képest, hogy előtte gyakorlatilag nem lehetett sebezni...

;) - The Power of the Light Side

(#11208) Maxtreme válasza sith7 (#11206) üzenetére


Maxtreme
addikt

Azóta lett egy arany zsák is..

:D

(#11209) .LnB válasza Anonymus23 (#11207) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ebből egy árva szót nem értettem. :U

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11210) duvi válasza RECSKA (#11182) üzenetére


duvi
nagyúr

Betennél egy képet a tenebraed statjairól? Megvettem DZ-ből a gold blueprintet de az istennek nem akar jobbat dobni, mint a lila First Wave M1-em (pedig ennek is kevés a sebzése: 29,2K) :(

(#11211) norti válasza .LnB (#11205) üzenetére


norti
addikt

Persze, hogy jófej, kezdetek óta játszunk vele, aztán mégis ő kérdez meg bennünket, hogy melyik fegyvere lett jobb kraftolás után :D

@Anonymus23: igen az elég vicces volt :)

[ Szerkesztve ]

(#11212) yodamester10


yodamester10
őstag

Hogy lehet egy multis játékot megcsinálni,hogy nincs benne védelem a csalók ellen?
[link]

(#11213) venomka1


venomka1
aktív tag

Milyen statjai vannak annak a demmer nek? mindeki rola beszel, kivncsi vagyok most mar:)

(#11214) sith7 válasza Maxtreme (#11208) üzenetére


sith7
nagyúr

üss még :O

hol farmolod ezeket ?

(#11215) RECSKA válasza duvi (#11210) üzenetére


RECSKA
veterán

Csak a sebzese valtozik. Fix talentes.

Nekem jelenleg 25e a sebzes. Van egy elso hullam m1a-m, annak 40k. Megis a tenebreat hasznalom. :)

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#11216) duvi válasza RECSKA (#11215) üzenetére


duvi
nagyúr

Köszi az infót! Akkor inkább abbahagyom a nyersanyag pocsékolást :(

(#11212) yodamester10
Sajnos kb. az összes online játékban van csalás. Lásd: WoW, BF, CS sorozatok ... Marad a report és bann.

[ Szerkesztve ]

(#11217) CSiPet2 válasza venomka1 (#11213) üzenetére


CSiPet2
tag

Demmer legutóbbi screenshoot:

Ő más ligában játszik mint mi átlag halandók. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#11218) marilllyo


marilllyo
veterán

HE item-re akkor ha jól értem nagyobb az esély egy főküldi cselendzs fokozatán mint DZ-ben? Nekem DZ elite csak ilyen viber-lilát dobál. :F

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#11219) SCHwat' válasza Anonymus23 (#11200) üzenetére


SCHwat'
csendes újonc

Nekem a tegnapi tunnel volt a kedvencem.

Beestem a textura ala, hurra, visszatertem mint Arnold.

Aztan pont akkor pukkant el a felszedotasim amikor keltem volna, na onnantol TWD. Felszedni nem tudtak de leloni sem, probaltam negykezlab lokodni az ellent a tobbiek puskacsove ele, a boss meg sorozott kitartoan, nem hallott meg a reszegek vedoszentjerol :)

(#11220) RazoR válasza CSiPet2 (#11217) üzenetére


RazoR
veterán

Ez durva... Tényleg nolife

(#11221) duvi válasza marilllyo (#11218) üzenetére


duvi
nagyúr

Challenge végén fixen kapsz egy HE-t (leginkább gear itemet). Emellett pluszban is dobhat HE-t a nevesített boss :K

(#11222) venomka1 válasza CSiPet2 (#11217) üzenetére


venomka1
aktív tag

Koszi. Hat igen. Gondolom karikas a szeme ha igy nez ki a karaktere.

(#11223) Anonymus23 válasza .LnB (#11209) üzenetére


Anonymus23
veterán

Aki játszott már vele órákat (mint én, vagy norti, szatyor meg a többiek), az akkor érti, hogy miről írok...
Én is szívesen játszok vele, holott fele annyi idős sincs mint én vagyok...

avatar: 246 óra neki most, és ő szerintem nem olyan, mint én, hogy volt, hogy véletlenül ott hagytam a gépet 2-3 órára is, mert elfelejtkeztem róla (többször is)... Poénkodtunk vele, tegnap vagy tegnap előtt erről.

madár: a beszűrődő hangok

pajzs: ha pajzsal mész a rúzsra, közben betöltöd a tüzes golyót majd robbanó lövedéket, akkor szinte esélye sincs, ez működött olyan rúzsokkal szemben, akik előtte kvázi 1 lövéssel fektettek meg folyamatosan...

;) - The Power of the Light Side

(#11224) [hun] warhea válasza RECSKA (#11180) üzenetére


[hun] warhea
tag

Tegnap engem 7en!!! szedtek le ugy hogy egyedul voltam. vegigneztek ahogy lelovom a named bosst, ok csak egyet egyet lottek bele, hogy legyen cuccuk, majd mikor lelottem es kilootoltam lelottek :)

kar hogy halott allapotban nem lehet tapsolni. mondtam is , hogy ez legyen a legnagyobb orome az eletben :)

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#11225) .LnB válasza yodamester10 (#11212) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mutass egy játékot amiben van védelem a csalók ellen.

(#11224) [hun] warhea Ha ilyen gyanús alak van körülöttem, akkor nem lootolom ki a bosst. oda megyek mint ha.. De nem. A loot ott marad akkor is ha meghalsz. Főleg gold loot-nál érdemes körülnézni jól.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11226) velizare válasza CSiPet2 (#11217) üzenetére


velizare
nagyúr

fuh ez rendesen össze van rakva. a talentek brutálisak, szó szerint is, és a legjobb, hogy be tudja velük áldozni az electronicsot, mert egyik talenthez sem kell.

@[hun] warhea: hát ne lootold ki. ott marad az, elég sokáig.

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#11227) marilllyo válasza duvi (#11221) üzenetére


marilllyo
veterán

HE jelen esetben mindig aranyat jelent ugye?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#11228) pzstm válasza CSiPet2 (#11217) üzenetére


pzstm
titán

20-al kevesebb a DPS-em és kettővel a Health-em. Én vagyok a csapatban a harmadik ember a négyből :) Még kell csiszolnom magamat :) Sajna mind a négyen nem mindig tudunk lenni egyszerre, de Incursion-t mindenképp együtt akarjuk majd tolni :B

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#11229) Maxtreme válasza sith7 (#11214) üzenetére


Maxtreme
addikt

ok


nagyban

bocsi :D

[ Szerkesztve ]

(#11230) .LnB válasza Maxtreme (#11229) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

10k-s alap dmg! Az nem rossz. Az teljesen alap, vagy már a modokkal lesz 10k?!

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11231) JanOSX válasza velizare (#11226) üzenetére


JanOSX
csendes tag

Azt ugye tudod h Ő demmer real life avatarja :DD :DDD

(#11232) sith7 válasza Maxtreme (#11229) üzenetére


sith7
nagyúr

és pont egy AK ... pont egy AK :O :O :O

leveszlek a barátlistáról :o

....
...
..
.

nem ám :N , grat :)

(#11233) Maxtreme válasza sith7 (#11232) üzenetére


Maxtreme
addikt

thx :)

Amúgy nem farmoltam, a bázison le lehet gyártani. :K

(#11234) Maxtreme válasza .LnB (#11230) üzenetére


Maxtreme
addikt

1-2 mod lök rajt, de ha jól rémlik alapból is 9k felett van.

(#11235) demmer123


demmer123
őstag

Aki szeretne játszani velem amikor épp csapat nélkül vagyok uplay nevem demmer18.Nyugodtan jelöljetek be.

Nem tudom ki írta azt hogy nincs más életem csak a játék,én erre annyit reagálnék.Aki nem ismer személyesen az ne állítson ilyeneket rólam.Napi 7-8 órát játszok vele.Tudom kicsit sok de nekem bejött a játék.

(#11236) Maxtreme válasza demmer123 (#11235) üzenetére


Maxtreme
addikt

"Napi 7-8 órát játszok vele"

semmiség. :N

:DDD

(#11237) ada19 válasza demmer123 (#11235) üzenetére


ada19
senior tag

No offense, de azért vicces fordulat, mert többet pocskondiáztad megjelenés előtt mint mindenki más összesen. :DDD :R

Mégsenem

(#11238) .LnB válasza Maxtreme (#11234) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ja akkor ok. Enyém is 9k felett van szerencsére.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11239) sith7 válasza Maxtreme (#11233) üzenetére


sith7
nagyúr

igen, le lehet, ... csak ahhoz meg főnix kredit kell :DD ... oda még gyúrnom kell ... tapasztalatból mondom :o

Más

Anonymus23 - al toltam 1-2 kört DZ - ben, mutatott pár farmhelyet, amit itt is köszönök :R

Azt mondja nekem, "bocs, de hívnak csapatba, nem gond, ha lelépek, boldogulsz ?" mondom persze, köszi mindent, menj csak ... 20 mp volt a kopter érkezéséig, kilépett, ... rá 5 mp - re egy rogue lenyomott, mint a bélyeget :DDD :D

[ Szerkesztve ]

(#11240) RazoR válasza demmer123 (#11235) üzenetére


RazoR
veterán

Lehet, hogy rám gondolsz, de mindenféle személyeskedés és sértő szándék nélkül írtam, örülnék, ha nekem lenne ennyi időm játszani!

(#11241) demmer123


demmer123
őstag

Azért érdemes rá állni a kritikus sebzésre-100-120K fejre simán megvan 2 lövés után egyből crit.

Nekem jelenleg így áll.

RazoR8402: Egyáltalán nem rád gondoltam hanem aki írta az infuziósat.

[ Szerkesztve ]

(#11242) pzstm válasza demmer123 (#11241) üzenetére


pzstm
titán

nah ez a bajom, jelenlegi gearjeimen akármeddig pörgethetném, nincs több crit chance esélyem sajna....., és csak 45%-on van crit chance...., crit damage is csak 176% :( :O

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#11243) velizare válasza pzstm (#11242) üzenetére


velizare
nagyúr

pulseos talent+pulse crit damage?

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#11244) .LnB válasza demmer123 (#11241) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez a nagyon durva nálad. Hogy sokan nagy DPS stattal rendelkeznek, de ez mit sem számít, mert kis DPS+sok crit értékkel felülmúlhatóak. De te?! Még a crit értékek is kimagaslóak. Kis túlzással te kipörgetted a játékot! :R

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11245) duvi válasza marilllyo (#11227) üzenetére


duvi
nagyúr

Igen :K

(#11230) .LnB
Firearms (Tűzfegyverek) pontok növelésével, nőni fog az összes fegyver alapsebzése is.

[ Szerkesztve ]

(#11246) sith7 válasza demmer123 (#11235) üzenetére


sith7
nagyúr

Semmi gond, no offense, csak az irigység beszél belőlünk. :)

Teljesen természetes, hogy aki 3-4x annyi időt tölt el egy farmolós játékkal /pl. a Diablo is ilyen/, mint más, akkor annak sokkal jobb gear - je van, mint nagyrészünknek, aki örül, ha napi 1-2 órát tud játszani.

De ennek ellenére mi is örülnénk neki, ha ilyen, vagy hasonló cuccaink lennének. ;)

Nyugodtan jelöljetek be.
Lesz most kb. 50 friend request - ed :))

(#11247) Pacy válasza .LnB (#11191) üzenetére


Pacy
aktív tag

Szemét Ocsocso! Mindig ő harap rá elsőnek az ártatlanokra! :DDD Nekem kell a 3. hely! Megvan az új célom. :D Hol találtad ezt a rangsort?

(#11248) .LnB válasza Pacy (#11247) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

ocsocso nagyon kemény. Emlékszem az elején nyomtuk együtt. Másnapra 18 szinttel volt előrébb mint én.
A kép a uplay profilomból van. Összehasonlítja a statisztikáinkat másokkal.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11249) Thaddius


Thaddius
tag

Keresek magam mellé társakat DZ-ra, még csak 12. szinten vagyok a karakteremmel ezért ilyen szinten lévő társakat keresek, her*m kivan a sok répával aki harmadmagával mennek lootolni.

Uplay : Terence_Kill

(#11250) -=Jam=- válasza demmer123 (#11241) üzenetére


-=Jam=-
őstag

:Y

Hogy a picsába lehet ennyi crit chance-t meg damage-t összehozni? Fegyver kiegekről meg gear tulajdonságokról lőhetnél egy képet :) Nekem most az AK-m 20/126, de így is csak 65 a crit fejes vele 160e DPS mellett.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.