Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4001) warcat válasza underdark (#3964) üzenetére


warcat
veterán

"Ezt az Uplay-t amúgy minek kellet csinálnia az Ubisoftnak? Mi értelme van vagy csak, hogy legyen, mert menő?"

Na vajon miért,pénz természetesen.Szerinted a Steam ingyen kínálja a szervereit meg a szolgáltatásait?
30% körüli jutalék(szerződésenként eltérő) jár nekik a vételárból,de ez így van a viszonteladóknál is,pl 576 ahol itt sokan veszitek.
Nyilván nagyon sok pénz van abban,ha egyenesen tőlük,digitális formában venné mindenki. (abból csak az adó megy le)
Cserében még így is jó drágán adják :P

A dobozos verzió nem lesz Steamen aktiválható,csakúgy mint Ubi legutóbbi fél tucat+ játéka,ha oda kell,akkor a Steam boltjában kell megvenni.

EA: It's in the crate!

(#4002) Sebestyen01 válasza daveoff (#4000) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Minden tiszteletem a munkassagodnak!

(#4003) mettek válasza daveoff (#4000) üzenetére


mettek
addikt

Akkor neked kellemetlen lesz tűzoltókat aprítani :P főleg mikor robban a palackjuk

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#4004) Kicsimix válasza Sebestyen01 (#3999) üzenetére


Kicsimix
őstag

Többi infó? Itt betudjátok írni magatokat továbbra is alulra.

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#4005) Sebestyen01 válasza Kicsimix (#4004) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Elnézést!
29 éves vagyok családos ember halandó mint bárki más, feleségemmel és gyerekemmel élek kertes házban, van kutyám, a macskánk tavaj eltűnt! :U
Telefonon vagyok azért jeleztem hogy ha van ideje fiatalon be a lazadokhoz.

[ Szerkesztve ]

(#4006) westlake válasza Sebestyen01 (#3999) üzenetére


westlake
félisten

Aztán apu magyarázza ám el öcsinek, hogy a kijelzőn ugráló dzsíjádzsó feje fölött lévő koponya nem annyira rossz dolog, mint gondolja. :D

Play nice!

(#4007) Sebestyen01 válasza westlake (#4006) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Tudja ő bár még csak 4 eves jó gamer válik majd belőle! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4008) Viper26


Viper26
nagyúr

Sikerült PC vonalon mindenkit felvenni a listából (rfec1), csakhogy tudjátok, nem random kattintgattam. :)

Pixel 7 | FR955

(#4009) RazoR


RazoR
veterán

A békés brigád tagjait felvettem Uplay-en.

(#4010) Sebestyen01 válasza RazoR (#4009) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Ez a szívembe hatolt ;]

(#4011) Xorith válasza RazoR (#4009) üzenetére


Xorith
tag

A Ph! "klán" részleteit valaki elmondaná? Mert én meg Anti-Rogue vagyok. Mi a különbség? :)

(#4012) RazoR válasza Xorith (#4011) üzenetére


RazoR
veterán

Elsőre a sztori mód végigvitele a fő szempont közösen, dz-be csak akkor megyünk ha muszáj. Röviden ennyi.

(#4013) Xorith válasza RazoR (#4012) üzenetére


Xorith
tag

Értem. Köszi! :) Nekem tetszett a DarkZone. Bejárok majd néha-néha mert nagyon poénos. De rogue nem szeretnék lenni. Egy izgalmas részét nem szeretném kihagyni a játéknak. :)

(#4014) VTom válasza Xorith (#4013) üzenetére


VTom
veterán

Én Veled tartok szivesen, a sztori mód mellett én is be szeretnék ugrani néha a DZ-ba, de szerintem a Ph! csapatból többen is így vagyunk ezzel.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#4015) Xorith válasza VTom (#4014) üzenetére


Xorith
tag

A story-t legfőképp egyedül akarom tolni a magam lassú, sétálgatós/nézelődős tempóban. Hardon egy-egy story mission mehet, de DarkZone-ba szívesen megyek megbízható és nem rogue emberekkel!
Beta-ban nem emlékszem kikkel voltam DarkZone-ba, de jó kis csapat volt bár keveset toltuk.

[ Szerkesztve ]

(#4016) Sebestyen01 válasza VTom (#4014) üzenetére


Sebestyen01
őstag

A T2 tagjai nevében reméljük hogy a gondolkozasmodotok elterjed :R ;]

(#4017) .LnB válasza VTom (#4014) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Annyiban módosult a felfogásom DZ-vel kapcsolatban, hogy be kell mennem, a betyárbecsület megkívánja, de csak egy név van a bakancslistámon westlake_san. Miután ma értetlennek nevezett, az mindegy most, hogy jogosan e vagy nem. De azt hiszem muszáj lesz egy kicsit megkeserítenem az életét. ;] ;) :DDD

Ez titok, de lehet bekéredzkedek hozzá egy csapatba és amikor nem figyel...majd hátulról puff. :) De ez titok!

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4018) Xorith válasza Sebestyen01 (#4016) üzenetére


Xorith
tag

PVP az nagyot tud dobni igazából minden játék hangulatán, ha jól ki van találva. Nem vagyok nagy pvp-s mester, de Division-be jól kitalálták. Kellenek a rogue agentek is és a "békésebb" agentek is. Ez így kerek és így van jól.

szerk.: A listán véletlen valahogy nagyobbítottam a nevem sorát. Valaki kérem javítsa mert nem tudom, hogy kell. :)) Köszönöm!

szerk2.: 10:10 a Total Takeover és a Ph! takok száma. :) Legalább nem az lesz, hogy mindenki darálni fog DarkZone-ba. ez tetszik . :)

[ Szerkesztve ]

(#4019) Sebestyen01 válasza Xorith (#4018) üzenetére


Sebestyen01
őstag

:K

(#4020) VTom válasza .LnB (#4017) üzenetére


VTom
veterán

:R

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#4021) westlake válasza RazoR (#4009) üzenetére


westlake
félisten

Látod, ez viszont nem korrekt. Nyilván szíved joga, de te már valamilyen szinten kirekesztesz embereket azért, mert valami olyat tesznek, ami neked nem tetszik. Nem kell velük azonosulni. Azért, mert a TT-sek a DZ "urai" akarnak lenni, már nem is lehet velük PVE küldetéseket csinálni? :U

#4011: Nincs olyan, hogy "Ph!" klán. Valaki elindított valamit, ami nevezhető a TT ellentétének, de nevet már nem találtak ki maguknak. ;)

Én hülye, eddig nem tudtam, hogy az a nyolc ember a hetvenötből miért fogadta el a "barátságom". De legalább most már tudom!

#4022: Akkor viszont a bocsánatodat kell kérnem. :R

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#4022) RazoR válasza westlake (#4021) üzenetére


RazoR
veterán

Ezt biztos hogy nekem szántad? Ha igen nem nagyon értem, hogy ezt mire írod...Közben leesett! Igazából fel szeretnék minden listán szereplő tagot venni uplay-en, de mivel dolgozom és lakást újítok párhuzamosan, örülök ha a fórumot tudom követni... Van mikor 80 hsz-t kell visszaolvasnom, hogy ne maradjak le semmiről. Egyáltalán nem a kirekesztésről van szó!

Egyébkén mi már barátok vagyunk uplay-en....a TT ellenére :U

[ Szerkesztve ]

(#4023) RazoR


RazoR
veterán

Mi lenne ha beállnék kettős ügynöknek? ;] Ph!/TT
Vagy mondok jobbat: összebeszélünk, egy időpontban összejövünk mondjuk 16-an és a négy 4 fős csapat összedolgozva lealáz mindenkit a DZ-ban?! ;] ;] ;]

[ Szerkesztve ]

(#4024) NomadND1


NomadND1
senior tag

Sziasztok,

Még a zárt béta alatt előrendeltem, de kicsit tartok a csalók miatt PC-n.
Ha másra nem lesz jó, akkor marad porfogónak a poló és a sapka mellé.

Ti tudtok arról valamit, hogy PC/PS/XBOX játékosok össze lesznek kötve? Mindegy milyen platformon játszol egy nagy globális felhasználói csoport lesz.

#4023: tetszik az ötlet

[ Szerkesztve ]

(#4025) westlake válasza NomadND1 (#4024) üzenetére


westlake
félisten

A mondandód első részének semmi információtartalma nincs a többiek számára. Nem is értem miért írtad le.

Igen, tudunk róla, hogy nem multi-platform a játék. Magyarul minden platform külön lesz.

#4023: Szerintem te is tudod, hogy ezt csak egyszer lehet eljátszani. :P

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#4026) Kicsimix válasza NomadND1 (#4024) üzenetére


Kicsimix
őstag

Nem lesznek összeeresztve ezt már elmondták régebben.

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#4027) NomadND1 válasza westlake (#4025) üzenetére


NomadND1
senior tag

Most már tudom kire fogok vadászni DZ-ben ;]

#4028: Bővült a lista :))
Vannak akiket mélyen a szívembe zárok :D

[ Szerkesztve ]

(#4028) Sebestyen01 válasza NomadND1 (#4027) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Gondolom az egy hős huntert se zavar hogy sose leszünk egyedül, mellesleg a kezdeti bátortalanul után milyen vitéz lett mindenki... Na majd elmúlik.

(#4029) RazoR válasza westlake (#4025) üzenetére


RazoR
veterán

Mire gondolsz? Bocs de kicsit nehéz a felfogásom így a végkimerülés határán.

(#4030) .LnB válasza Xorith (#4011) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tessék a részletek: [link]

Nem klán, csak egyszerűen így jelöltük meg magunkat akik (elsősorban) a játék pve részét fogjuk nyomni. Felvesszük egymást havernak, és aki elérhető azt inveljük majd küldetésekre.

nincs klánosdi, szerintem kinőttünk már abból. :P

Ha akarnak a többiek nevet akkor választanak, de ez egy kötetlen csoport.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4031) Frod válasza pomk (#3895) üzenetére


Frod
addikt

Mármint a különböző előrendelői "szettekre" gondolsz? a Fireman, Police, National Guard, meg Hamzat cuccokra? Szinte kizárt, hogy bármi értelmük legyen 3 óra játék után :DDD
Sok játék csinálja ezt, hogy induláskor megdob ilyen előrendelői szettekkel (pl Darksiders 2, meg a South Pak rpg, stb) de ezek tényleg csak a játék legelején érnek valamicskét, után úgyis találsz jobb cuccot.
Ezért is nem értem, hogy sokan rápörögnek, meg csak azért mennek más boltba venni mert ott épp a nekik tetsző kozmetikai extrát kapják.

Do you see the white shadow?

(#4032) MaYDaN válasza .LnB (#4030) üzenetére


MaYDaN
tag

Jelentkeznék én is a Ph! csapatba amennyire lehetséges. Felvettelek Uplay-en is. Aztán majd a többieket is, ha jöhetek. :)

Láttam, hogy westlake felajánlotta a tagságot korábban, amit nagyon köszönök, de először én is szeretném kipróbálni a játékot "nyugodtabb" körülmények között, ha nem probléma. :)
Bár tény, hogy azért majd a DZ-be is be szeretnék merészkedni később.

---// Steam: m a L L o Y // Uplay: maLLoY... // Battle.net: maLLoY#2971 //---

(#4033) kinghaxor válasza Frod (#4031) üzenetére


kinghaxor
aktív tag

Annyiban azért más a szituáció, hogy szerintem a rendőr, tűzoltó, mentős stb. egyenruha csak úgy magában nem fog adni semmilyen bónuszt. Sima kozmetikai cuccok lesznek mint a többi ruha a játékban. Csak ugye ezeket máshogyan nem tudod megszerezni. Éppen ezért semmilyen hátrányba nem kerül az az egyén aki úgy dönt, hogy végig rendőr egyenruhában szeretne játszani. Attól még a táskát, maszkot, kesztyűt, fegyvert és az összes többi extrát adó felszerelést le lehet cserélni.

Kicsit más: Nincs közületek olyan aki monitorozta a zárt béta alatt a memória használatot? Arra lennék kíváncsi, hogy maximum grafikai részletesség mellett mennyi ramot eszik meg a játék. Nekem egyenlőre 8 GB van de szeretném 16-ra bővíteni. Pontosabban egy 16-os kit lenne a mostani 3 modul helyett. Szerintetek profitálna belőle valamit a játék?

[ Szerkesztve ]

(#4034) Sebestyen01 válasza kinghaxor (#4033) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Bovitsel!

(#4035) RazoR válasza kinghaxor (#4033) üzenetére


RazoR
veterán

Ezen kár agyalni, minél több annál jobb!

(#4036) .LnB válasza kinghaxor (#4033) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

National Guard Pack- Nagyobb páncélt ad.
Firefighter Pack - Nagyobb ellenállást égési sérülésekhez.
Police Pack - Nagyobb töltény tár kapacitást ad.
Paramedic Pack - Többet gyógyítasz magadon és a csapattársaidon.
Hazmat Gear Set - Ebbe nem vagyok biztos, talán ugyan az mint a Paramedic
Hunter Pack - erről nem tudom mit ad.

Igazság szerint ezeket a bónuszokat mindegyik pack-ban a táskák adják.
És ha nem tévedek végig lehet nyomni egy rendőr ruhában is a játékot, mert a kinézetet és a stat bónuszokat külön szedték a fejlesztők. Vagy rosszul tudom?

(#4032) MaYDaN Oké! :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4037) Ditoo0225


Ditoo0225
aktív tag

Lenne igény egy PH!-s Ts 3 szerverre ? Sokan feljárnátok rá rendszeresen, hogy könnyebb legyen összehozni az ingame játékot egymás között ? Van egy 30fős szerverem amit fel tudok ajánlani, de ha napi 1-2-3 ember akar csak feljárni inkább használom arra amire eddig :)

Természetesen lehet privát szobát kérni akinek kell. Ha esetleg akkora igény lenne, hogy kevés a 30 fő akkor bővíteni fogom :)

(#4038) Zolix64 válasza Xorith (#4015) üzenetére


Zolix64
tag

Én is díjaznám, ha nem csak végigrohannánk a történeten és biztos vagyunk így még páran, szóval nyugodtan vegyél fel barátnak ;) .

UplayID: Z0lix

(#4039) .LnB válasza Ditoo0225 (#4037) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szerintem kellene, annak ellenére, hogy én nem tudom mennyire tudok majd esténként beszélni. De ha 30fős és lehet nem leszünk sokan mindig fent, akkor egy szoba is elég erre a célra próbaként azon a szerveren nem?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4040) Xorith válasza .LnB (#4030) üzenetére


Xorith
tag

Köszi! Így már tisztább a kép. :)
Klánosdiból kinőni? :D Azért pár Ph! taggal ki lehetne találni valami hangzatos nevet majd. Meg kitudja, lehet lesz később valami klánszerűséghez hasonló lehetőség. De mindenképpen osztom a hozzáállásod!!
Én attól tartok, hogy a sima küldik könnyűek lesznek ( főleg, hogy minden kis küldit/felszedhető tárgyat megcsinálok ). De ne így legyen! Én örülnék neki, ha az alap játék nehézségi szintjét is feljebb lehetne állítani.

(#4041) Ditoo0225 válasza Xorith (#4040) üzenetére


Ditoo0225
aktív tag

Küldetések előtt lehet váltani, hogy Hard legyen. Azért úgy már nem a legegyszerűbb a dolog :) Igaz 4en nem próbáltuk milyen (2en voltunk), de érezhető, hogy nehezebb :)

(#4039) .LnB : Majd meglátjuk a többiek mire szavaznak, kell e vagy sem és ha igen milyen :)

[ Szerkesztve ]

(#4042) Xorith válasza Ditoo0225 (#4041) üzenetére


Xorith
tag

Az a story küldetéseknél van csak nem?

(#4043) .LnB válasza Ditoo0225 (#4041) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezen már gondolkodtam. És ha négyen megyünk akkor Hardon kellene szerintem nyomni a küldiket. Nem tudom mennyire lesznek húzósak. Attól tartok, hogy sokan csak este tudunk majd gamelni, szóval gearekben nem leszünk túl acélosak. De majd meglátjuk, ha nem megy Hardon akkor marad a normal.

szerk.: Remélem a reward is jobb lesz hardon.

(#4044) Ditoo0225 De valószínűleg skálázódik is a nehézség minél többen kezdtek neki a küldetésnek.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4044) Ditoo0225 válasza .LnB (#4043) üzenetére


Ditoo0225
aktív tag

4en szerintem simán lehet hardon nyomni, úgy már nem húzós. Mi 2en csináltuk és egyszer haltunk meg a végén, mert a bézbózütős 1 ütésből levert minket :) Annyiba jobb hardon, hogy kicsit aktívabb a fedezék használat és taktikusabban kell, számomra izgalmasabb, jobban bele lehet élni magunkat. Normalon szinte csak rusholtunk 2en is :D

(#4045) daveoff válasza Frod (#4031) üzenetére


daveoff
veterán

Miért zavar téged, hogy ki mire pörög rá? Legalább van mivel foglakoznod....

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#4046) prokxy válasza daveoff (#4000) üzenetére


prokxy
veterán

Hali itt is! :D Vegyen fel kérem barilistára, aztán nyílt bétában és a véglegesben TS-en talizunk NY-ban! :D
De hallom ám, h EMS beszervezett a csapatunkba! :C

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#4047) daveoff válasza prokxy (#4046) üzenetére


daveoff
veterán

Jaja! Felveszlek majd, csak ma dolgozok.:R

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#4048) Dave567 válasza Ditoo0225 (#4037) üzenetére


Dave567
addikt

Tudtok hozzám is jönni, van saját, a részleteket megbeszéljük ha gondoljátok.

(#4049) Ditoo0225 válasza Dave567 (#4048) üzenetére


Ditoo0225
aktív tag

Szerintem akkor rakd ki ide és aki szeretne mehet felé hozzád. Mi tuti vagyunk eddig 7en haverok :)

(#4050) kinghaxor válasza .LnB (#4036) üzenetére


kinghaxor
aktív tag

Ez így van. Legalábbis a bétában így volt. A ruha az csak skin. Külön volt sapka, kabát, pulóver, nadrág meg cipő. Gondolom a bónusz egyenruhák is ezekből fognak állni. A táska pedig már a bónuszt adó felszerelések közé tartozott ahogy írtad is. A többieknek : Akkor bővítek. Ártani biztos nem fog.

4044. Mi toltuk 4-en a kórházas küldetést innen PH-ról. Látványosan erősebbek és többen vannak az ellenfelek ha a játékos szám növekszik. Párszor sikerült is fűbe harapni. Nem is sikerült elsőre megcsinálnunk. Van benne kihívás.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.