Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14001) oneal1


oneal1
senior tag

Dz szintlépésre van valami tuti gyors technika vagy random csak nyomulni kell és ölni? :)

(#14002) RECSKA válasza oneal1 (#14001) üzenetére


RECSKA
veterán

100% tp bonusszal dz1-2be rohangalni es legyakni mindent ami mozog.

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#14003) D.Orion válasza oneal1 (#14001) üzenetére


D.Orion
veterán

Mobilról vagyok, linkelni nem tudok, de:
Van a topikban DZ térkép az alapján könnyen betanulhatsz egy kört dz1-2-3ban.
LvL 30ként mész dz-be? Ha nem, akkor Klasse sportboltotba még ne nagyon menj be.

(#14004) Pacy


Pacy
aktív tag

Lehet buta kérdés de a Falon minden menet után dob cuccot? Vagy csak hetente?

(#14005) spooner81


spooner81
csendes tag

Sziasztok!

Végre nekem is megvan a Falcon :C Random csapattal, mikrofon nélkül. Úgyhogy most örülök mint majom a farkának :DD

Uplay: runner671_HUN

(#14006) woker válasza Pacy (#14004) üzenetére


woker
aktív tag

Az APC mindig dob, és ugye mellé van a heti plusz reward.

(#14007) oneal1 válasza D.Orion (#14003) üzenetére


oneal1
senior tag

köszi a tippeket! :)

60 as vagyok épp, csak a 75 levelre kéne rágyúrnom

(#14008) bunfi válasza Pacy (#14004) üzenetére


bunfi
őstag

Hardon minden menet után egy level 191-es set item, hetente egyszer 214-es. Challangingen minden menet után egy level 214-es item, hetente egyszer 240-es. Ezen felül mindig dob valamilyen HE itemet. Emellett dobhat Bumble Bee fegyverskint és a Warlord nevű AK-t.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#14009) D.Orion válasza oneal1 (#14007) üzenetére


D.Orion
veterán

Jaa, akkor dz5-6 csapattal, térképpen. :) Én lvl 55-el simán elvagyok dz5ben, de tech karim van. Mondhatni unlimited ammo+hp, cserébe kevés dps, türelmesen és megfontoltan eredményes tudok lenni.

(#14010) mettek


mettek
addikt

kinek kell egy Mirrors Edge beta kód PC-re?? :) hétvégén tolható

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#14011) vitya81 válasza kovimester (#13969) üzenetére


vitya81
tag

Én tegnap találkoztam vele (?) mindenesetre a nevük nagyon hasonló.... meg a 'módszerük' is, hogy száradna le az összes ujja amivel az egeret fogja. a gyökér :))

(#14012) ßrainiac


ßrainiac
addikt

Valaki DZ / challenge kuldik most? >>> PVT

180/200 GS

(#14013) GAbre válasza vitya81 (#14011) üzenetére


GAbre
veterán

Lehet ugyanaz csak bannolták már 1x :D
Apucinak sok pénze van,gondolom van pár unatkozó gazdag gyerek,aki ilyennel éli ki magát.

Avatar

(#14014) bunfi


bunfi
őstag

Ismételten köszönöm, hogy belerakták a játékba a tradelést. De természetesen úgy, hogy szar legyen, mert közvetlenül a hátizsákomba kell belerakni, nehogy két barátomnak is meglegyen a sentry set bónusz azzal a két kesztyűvel, ami esett egymás után a supply dropból (proof). Tudom, nem kell mondani, megint túl sokat várok el.

[ Szerkesztve ]

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#14015) -=Jam=-


-=Jam=-
őstag

Na összejött végre a challenge incursion!! A legmelegebb pillanat az 5. hullám volt, amikor az egerem egyszer csak megadta magát. Szerencse, hogy volt bedugva egy másik egér is, igaz sokkal nagyobb sens-zel, de 2 hullám alatt ráállt a kezem :DDD A loot fos lett, de nem számít, örülök, hogy sikerült.

(#14016) [hun] warhea


[hun] warhea
tag

BlackVikingHun esetleg kozottunk van? :)

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#14017) Egonyolc


Egonyolc
aktív tag

Akit esetleg érdekel / érint a "Prosperus" skill működik dz-ben nekem "térdvédőn" adta be.
Nem egy nagy összeg százon pár DZ€ de az is valami.

Szorosan nem ide kapcsolódóan, hogy a francba számolj a Backpack kapacitást?

ha van 5 fegyver 10 gear 5 ruha mod, 9 fegyver mod 5 skin, hogy jön ki, hogy csak 25 foglalt?
jah gondolom, csak ami pluszban van csak azokat számolj...

[ Szerkesztve ]

++?????++ Out of Cheese Error. Redo From Start. +++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

(#14018) warcat


warcat
veterán

Fincsi (Lincoln Tunnel) dobott egy striker 191gs térdvédőt,ahogy nézem a normál 182 lootján felül,mindenesetre megy a zúzdába,de már elmondhatom,hogy láttam setet esni belőle.

Amúgy datamining alapján van heroic nehézség is,lehet,hogy azzal oldják majd meg a Broken Circle 220GS-t (vagy placeholder) az dob majd 226-os lootot vagy ami jön.
Csak reménykedni tudok benne,hogy nem csak a 4 mostani challenge módhoz készítik el és legalább kibővítik pár extrával.
Mondjuk akkor megint lesz ezer glitch.

EA: It's in the crate!

(#14019) ßrainiac


ßrainiac
addikt

Itt is megvolt majdnem ketszer egymas utan, mindig ott buktunk el, hogy a 15. hullamnal vmi felrobbantott mindannyiunkat.

Mondtam a csapatnak h kellene egy feltamasztos signature, ha kicsit tavolabb lenne tolunk az utolso hullamnal, fel tudna minket kaparni, dehat nem.. Elkezdtuk masodjara is ugyanazzal a strategiaval :/

Egyebkent a vegso hullamig eljutni gyerekjatek volt, nem akartam hinni az erzekszerveimnek :)) Hardon is jobban megizzadtam eddig.

(#14020) warcat


warcat
veterán

Hát én ezt a phoenix vendoros 204 AUGot megvettem,nem az igazi de legalább brutal rajtavan.
Valaki akinek megvan a blueprint hozzá,megnézné,hogy a golyósebzése hol helyezkedik el a lehetséges skálán?

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#14021) vegitossj7 válasza warcat (#14018) üzenetére


vegitossj7
addikt

Na, ez örömteli, csapjanak hozzá az DLCn-ként minimum 5 mission 2 incursiont, és minden küldit balanceoljanak újra. Úgy már a tartalomra nem nagyon lehet panaszkodni. :K Ezt megmondják kerek-perec, senki se háborogna, mert látják, hogy dolgoznak ők rendesen.

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#14022) warcat


warcat
veterán

Hát akinek nincs jobb,szerintem szaladjon a phoenix vendorhoz ezért az AUGért/kezdjen erősen farmolni a következő resetig.
Nagyon érződik a jóval magasabb alapsebzés rajta,tényleg eléggé ideális kereszteződése az mp5 és vectornak.

DZben a két új fegyverBP: Tactical ACR és Tactical Super 90 SBS

van még 32 stamina mod, 32 extended mag

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#14023) Maxtreme


Maxtreme
addikt

hát ez nem sok.. :W :DDD

(#14024) marilllyo válasza warcat (#14022) üzenetére


marilllyo
veterán

Mennyi pxc az aug?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#14025) Maxtreme válasza marilllyo (#14024) üzenetére


Maxtreme
addikt

valami 840 rémlik, de szerintem nem érdemes.
Legalábbis az én 182-es mp5 st-m köröket ver rá.
Persze akinek abszolút nincs normális fegyvere, annak jó lehet.

(#14026) marilllyo válasza Maxtreme (#14025) üzenetére


marilllyo
veterán

Van vector és mp5 tervrajzom is. A vectorom egész jó. Csak +100-as tárral is kevés az a 40 :(

Amúgy most a sok maintaince után mik is lettek pontosan kijavítva?

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#14027) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Hol tudok mp5 terv rajzot venni?☺ ha egyáltalán lehet-e most ☺

[ Szerkesztve ]

(#14028) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Reggel 6 óta olyan DZ szerveren vagyok ahol egy árva ember sincs, csak a mobok. :D

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#14029) Maxtreme válasza marilllyo (#14026) üzenetére


Maxtreme
addikt

ez az mp5 nem a tervrajzos. :)
ez mp5 ST.

(#14030) ZsyfKo válasza warcat (#14022) üzenetére


ZsyfKo
senior tag

Brutálon kívül milyen talent van még rajta? És milyenek a statjai? Tudsz egy képet dobni róla? Csak mert dél mire haza érek és ki tudja mikor lesz időm géphez ülni.

OnePlus 8T

(#14031) RECSKA válasza warcat (#14022) üzenetére


RECSKA
veterán

Melyik vendornal van 32es tar?

En auggal megyek ( 204 ) es az osszes eddig altalam kraftolt vectort es mp5ot veri. Imadom! :) 150e-ket critel striker szettel. 50 golyo, pulse elnyomva minden loves crit :)

[ Szerkesztve ]

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#14032) sith7


sith7
nagyúr

Hol lehet ezt az aug tervrajzot megvenni ?

(#14033) Maxtreme válasza sith7 (#14032) üzenetére


Maxtreme
addikt

tervrajzot sehol, legalábbis ha az újról beszélünk. A kész fegyver ott a bázison.

(#14034) pzstm válasza warcat (#14022) üzenetére


pzstm
titán

Skkor sajnos új navy mp5 nem jött:(

Legalabb nem kell penzt koltenem :)))

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#14035) Htibimor válasza Snip3r_HUN (#14028) üzenetére


Htibimor
senior tag

Mázlista! Ráadásul a Te fegyvereiddel tarolsz mindenkit! ;]

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#14036) RECSKA válasza Htibimor (#14035) üzenetére


RECSKA
veterán

Tegnap veremnel beszaladtak elenk, mikor lottunk. Rugok lettunk. Ordibaltam, hogy don't shoot, de ettol lottek. Fekudtek 10 masodperc mulva. A verem es a q epulet kozotti resznel vartuk hogy leteljen. Erre nem jottek megint? Termeszetesen megint fekudtek... M1a-val pillanatok alatt elterultek. Sarokrol akartak kiputtyogtatni. A srac kidugta a fejet. M1a meg belesebzett 50e-t xD

Manhunt lett, ekkor lementunk a q epulet alatt talalhato aluljaroba, es ott futkaroztunk. Senki nem tamadott rank. Elso manhuntom volt :)

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#14037) sith7 válasza Maxtreme (#14033) üzenetére


sith7
nagyúr

:R

Vectorom van, tegnap csináltam 3 db mp5 - t, de egyiken sincs igazán jó talent, így hiába a plusz 20 lőszer, nem olyan hatékony, mint a kevesebb lőszeres, +fejlövés sebzéses vector

(#14038) Maxtreme válasza sith7 (#14037) üzenetére


Maxtreme
addikt

Én mire végre craftoltam egy elég jó mp5-öt (sok sok próbálkozásból) rá 10 percre dz-ba esett ez az ST verzió, ami jóval hatékonyabb. :W :DDD

(#14039) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

6-9-ig zavartalanul ment a boss vadászat, és a kimentés :

[link]

...aztán 9-kor jött az első rogue, miért is ne a csaló fajta, tegnap is ő szedett le mind a négyünket:

[link]

(#14041) sith7: Talán mert nem balanced talentes, ami elengedhetetlen ahhoz hogy gyorsan tudj pontosan lőni.

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#14040) ZsyfKo válasza Snip3r_HUN (#14039) üzenetére


ZsyfKo
senior tag

Szánalmas.... Képtelen vagyok felfogni hogy ezt valaki hogy tudja élvezni vagy ez miért jó.

[ Szerkesztve ]

OnePlus 8T

(#14041) sith7 válasza Maxtreme (#14038) üzenetére


sith7
nagyúr

Az az igazi :o

És azt miért nem mondjátok, hogy M1A - t is lehet venni ??? :Y

Vagy már mindenkinek van rajtam kívül :F

szerk.

1 hétig van ez a készlet, ugye ?

[ Szerkesztve ]

(#14042) vendingo válasza ZsyfKo (#14040) üzenetére


vendingo
veterán

Én tudom, de inkább nem írom le :)

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#14043) #35434496 válasza Snip3r_HUN (#14039) üzenetére


#35434496
törölt tag

Már megint ez a sz@rházi asztal alatt matyizós ki p@cs! :((( Jelentse mindenki hátha kivágják a francba. Jó hogy sikerült egy képet készítened erről az idiótáról.

[ Szerkesztve ]

(#14044) Edem05 válasza ZsyfKo (#14040) üzenetére


Edem05
őstag

Kérlek szépen azért jó... mert rugó lesz és elmenekül, ha túléli sokkal gyorsabban fejlődik, több xp, több dz pénzt szerez mint ha körbe körbe szaladgálna és mobokat ölne.

Falconra meg azért mennek be glichel/cheattel mert kevesebb idő és erőfeszítés alatt kapják meg a fos lootjukat amire utána jól kiverhetik a töpped f@szukat.

(#14045) Lefty


Lefty
addikt

En elsodlegesnek tovabbra is a black market AK74-et viszem, kilrobaltam az SA-58-at is de AK-val jobb az elet. Van rajta egy jo brutal meg unforgiving talent 12k sebzessel. Sentry's call set bonusbol meg jon 30% headshot dmg. Egy jo M1A-t akarok talalni melle vegre.

(#14046) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Lehet szivatni a népet. :D

Live-Die-Respawn

(#14047) kovimester válasza Snip3r_HUN (#14039) üzenetére


kovimester
aktív tag

Ezek a képek meg maga a játék már sajnos rá kényszerít a csalásra.
Tegnap is utomi és Gabre kollégákal toltam kb 15 percet.
1. Gyerek 3 at ölt meg 1 tár vectorba....
2. Véletlenül valaki rigó lett mondom adjunk; 3 tár vector (12k sebbzesü) plusz tagok is löték 3 kocka életből egy ment le... azt még healt se használt.

És még értem azokat az elkeseredett embereket akik cheat után nyúlnak. Ha nem steam lenne ez a szar már rég és rég repkednék a levegőbe.
Azt ha kibanolnak ez van vége a mesének. Mert a játék már nem ér anyit se hogy normális játszák az emberek.

(#14048) pzstm


pzstm
titán

vegyek AUG-ot vagy ne vegyek??? kell-e nekem navy MP5 helyett vagy nem...nagy a dilemma

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#14049) Blaise


Blaise
veterán

Falconhoz milyen tippeket tudtok adni? Tegnap este hárman nekiestünk (mindenki 160 kb.), de már az első hullámnál elvéreztünk.

(#14050) vendingo válasza kovimester (#14047) üzenetére


vendingo
veterán

Ezen a véleményen vagyok én is, csak sajnálnám a korrektül játszó embereket. Én még úgy is sajnáltam őket lőni, hogy nem csaltam, mert nekem se esett jól soha. Inkább töröltem és várom a csodát, hogy egyszer talán játszható lesz.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.