Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12951) kyd


kyd
tag

Sziasztok!

Hogy tudok, egy eszközt jobb minőségűre átalakítani?

(#12952) duvi válasza Hunt3r22 (#12947) üzenetére


duvi
nagyúr

Véletlenül nem a Lincoln alagútnál jött elő ez a pálya alá esés? Annál a résznél, amikor rakétával berobbantják a lenti garázs ajtaját? Ilyenkor az emeleti teraszon szoktunk elhelyezkedni. Az ajtóhoz legközelebbi fedezéknél szokott előfordulni ez a probléma. Ha a terasz közepén vagy a másik szélére állunk be, akkor ott nem szokott gond lenni. Tudom, hogy nem ez a megoldás, de amíg javítják, ezzel kivédhető.

(#12951) kyd
Emeleten a Technikai szárnyban a van az újrakalibráló állomás. A laptoptól bara, a HE blue print vendor mellett.

[ Szerkesztve ]

(#12953) warcat


warcat
veterán

Pálya alá esés olyankor különösen esélyes, ha egy nyomorék npc katona beugrik a te fedezékedbe és átlóg rajtad.Ilyenkor gyakran átnyom a textúrán és már zuhansz is....

EA: It's in the crate!

(#12954) EnterR válasza warcat (#12953) üzenetére


EnterR
veterán

Lincoln Tunnel-nél folyton ez van a tetőn.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: marquuard

(#12955) ScomComputer


ScomComputer
veterán

Ezt a Phoenix kreditet, hogy lehet sokat gyűjteni? :B

(#12956) Maxtreme válasza ScomComputer (#12955) üzenetére


Maxtreme
addikt

napi küldik, lefutni sok challenge missziót. Kb ennyi :)

(#12957) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Hülye kérdésem lesz :D

A division tech mire jó azon kívül, hogy alapanyagot tudok belőle csinálni? Nem igazán jöttem rá. Csak erre lenne jó? :U

(#12958) duvi válasza ForRedGlory (#12957) üzenetére


duvi
nagyúr

Spéci DZ blue printekhez kell craftolásnál. Ezeket nem lehet felkonvertálni, ezért csak az arany jó direkt craftoláshoz. A zöld és kék Div Techből normál crafting nyersanyagokat lehet gyártani.

[ Szerkesztve ]

(#12959) Hunt3r22 válasza duvi (#12952) üzenetére


Hunt3r22
őstag

De de! :K

Mintha más helyen is előfordult volna már velem, Orosz konzulátuson is, végén, mikor Hornetet kell megölni. :(

Xr

(#12960) Bennyboy


Bennyboy
őstag

csapatot keresek a lost falconhoz Uplayben Goakulum néven megtaláltok, vagy a táblázatban

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#12961) Spancho válasza Bennyboy (#12960) üzenetére


Spancho
őstag

Én is mennék egy falcon-t.
Eddig mindig nyomikkal tett össze.

spancho206

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#12962) Snip3r_HUN válasza ForRedGlory (#12957) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

A gold div tech a DZ-s blueprintek craftolásához kell.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#12963) pohár válasza Snip3r_HUN (#12962) üzenetére


pohár
félisten

mármint a HE fegyverek craftolásához, amit blueprinttel szerzel meg ;]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#12964) D.Orion válasza ScomComputer (#12928) üzenetére


D.Orion
veterán

Én aktiválni se tudtam, pedig megörültem neki. Hiába van a játékaim között a Rainbow Siege, akkor is kéri, hogy vegyem meg a játékot.

(#12926) Schongo: Igen a játék indulásakor itt panaszkodott valaki ilyen bugra. Pár nap múlva elmúlt neki, és megjelent az ember a helyén.

(#12947) Hunt3r22: Tegnap bázison kiléptem, ma DZ5 vendor-nál ébredtem.
Kijöttem elmentem a bázisra, tettem vettem, majd kilépés. Most azelőbb belépek DZ1 vendor-nál vagyok. Miafütty? :Y

(#12965) Csabee86: Nekem 178-as, havernak 152-es. Tegnap simán nyomtuk együtt DZ-ben. LOL?

[ Szerkesztve ]

(#12965) Csabee86


Csabee86
senior tag

Ez a játék tényleg hihetetlenül el lett cseszve. Szeretném letolni a Falcon Lost-ot. Ismerős nélkül kénytelen lennék random emberekkel.
Próba 1: nem indul a küldetés
Próba 2: állandóan visszadob a kiindulópontra mikor le akarok menni a csatornába
Próba 3: 6.-ik wave után MIKE hibakód
Próba 4: nem indul a küldetés

Mondom akkor DZ legyen inkább. Erre összefutottam egy Level 88, 89 és 99-es csoporttal kik úgy gondolták eljátszadoznak velem kicsit. Mindegyiknek 210 feletti gear pontja volt. Köszi Ubi, hogy ilyen is lehetséges.

Inkább ráhagyom. Ez így nevetséges. Dugja fel Ubi a valagába a játékot most már.

Úgy elvették a kedvemet ettől az egésztől.

(#12966) pohár válasza Csabee86 (#12965) üzenetére


pohár
félisten

6.

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#12967) bulikavagyok válasza Csabee86 (#12965) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Nem úgy volt, h pihenteted egy időre? ;]

(#12968) Csabee86 válasza bulikavagyok (#12967) üzenetére


Csabee86
senior tag

De előtte mondom csak meg szerettem volna csinálni a falcon lost küldetést. De úgy látszik, hogy nem igazán fog sikerülni.

(#12969) Snip3r_HUN válasza pohár (#12963) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Ha már itt tartunk akkor nem csak a HE fegyverekhez, hanem a gear egyes elemeihez is. :P :D

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#12970) Garsza


Garsza
veterán

Én nem értem mi ez a sok panasz a játékra. 190ó van benne. És azon kívül hogy van pár bug (melyik játékban nincs) semmi negatívumot nem tudok felhozni. A pálya alá 1 estem be a 190ó alatt. Ami talán kicsit idegesítő az hogy nem mindég lehet elindítani a küldőiket elsőre, de ezzel együtt lehet élni. A játékból előfordult már hogy kidobott, de az mindég az én nettemnek a pillanatnyi megszakadása volt. Úgy hogy ezek a Mike hibák misszió közben szinte 90% hogy mindenkinek a saját nettje miatt van.

(#12971) drmazsi


drmazsi
aktív tag

Folyamatosan Delta üzenetekkel dobál kifele..

Don't hate the player, hate the game ...

(#12972) pohár válasza Snip3r_HUN (#12969) üzenetére


pohár
félisten

milyen gearhez kell arany divtech? én még olyat nem láttam (bár nem is vettem még nagyon HE cuccot, most lett meg a 40. szint DZ-ben)

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#12973) aerosmith válasza warcat (#12722) üzenetére


aerosmith
őstag

köszi a tippet :R

(#12974) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na ki találja ki mi a hiba a képen? :)

Live-Die-Respawn

(#12975) pendre54


pendre54
addikt

Üdv!
Nos, ha már jópáran beszámoltak érdekes dolgokról, én ma szaladtam be egy ilyen szituba, nem minősítem, mert fogalmam sincs, hogy végül is mi lehetett. Szóval a mai napi küldetések között van a Lincoln alagútas küldi, a legnehezebb fokozaton. Délelőtt már próbáltam, de elég szerencsétlen társaság jött össze, mert még a pálya legelején lévő ellenőrző ponton se tudtunk túljutni, néhány kísérlet után ki is léptem, mondom majd délután.
Most délután sikerült 3 olyan ember mellé becsatlakozni, akikkel gyakorlatilag nem egész 5 perc alatt végig lehetett rohanni a pályán, de szó szerint rohannom kellett, hogy utolérjem őket.. A furcsa az volt, hogy úgy nézett ki, mintha nem is lett volna ellen a pályán, legalább is én alig láttam egy párat. Az alagútnál a robbantásra szánt időt azt ki kellett kivárni, de utána már megint csak végig kellett rohanni a pályán, minden különösebb herce-hurca nélkül. Igazság szerint nekem még lőni se nagyon kellett. A végén, a konténer tetején lévő főboss, kb. 3 másodperc után eltűnt, vége lett a körnek, de nekem még annyi időm se nagyon volt, hogy felmásszak a konténer tetejére a cuccokért, máris újra indult a küldetés. Három kört lezavartam így velük, de utána leléptem, mert úgy voltam vele, ha mégis valami csalás van a háttérben, jobb kimaradni belőle. :)
Egyébként a három csóka ismerte egymást, mert a nevük egyértelműen erre utalt.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#12976) DokiBaxxi válasza oriic (#12974) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Sima, zöld ládából eshet arany, vagy ez a hiba? :DDD

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#12977) oriic válasza DokiBaxxi (#12976) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Zöldből nem eshet arany. :D

Live-Die-Respawn

(#12978) Lefty válasza oriic (#12977) üzenetére


Lefty
addikt

Sima ladakbol tegnap nekunk mindbol arany esett, azt hittem ez normalis a patch utan.

(#12979) Hzoltan969


Hzoltan969
tag

Nem szeretne valaki este 10-11 felé nekiesni a Falconnak? Hzoltan969 néven vagyok uPlay-en.

(#12980) D.Orion válasza pendre54 (#12975) üzenetére


D.Orion
veterán

Orosz konzulátust toltam végig ugyanígy 2 másik idegennel. Nem volt ellenfél a pályán a boss-on kívül.

Randomban dobott össze velük a játék és a legelejétől ott voltam, nem tudom miért és hogyan történt, de furcsa az biztos.

[ Szerkesztve ]

(#12981) Snip3r_HUN válasza pohár (#12972) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Amiket vettem eddig tervrajzokat dz-ben, fegyver,-kiegészítő,- és páncélt mindhez kellett gold div tech hogy le lehessen craftolni.

Más: Egész jó köröket sikerült futni DZ-ben, sorban 2-3 supply dropot is sikerült begyűjtenünk. Összességében ma ~80 arany cuccot sikerült kihozni. :D

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#12982) ForRedGlory válasza Snip3r_HUN (#12981) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Kösz a játékot :) Én meg szedtem a lepattanót, ha már a gearem a közelében sem volt a tiednek :))

(#12983) Snip3r_HUN válasza ForRedGlory (#12982) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Én is köszönöm,ha lesz kedved mehet majd máskor is. :)

(#12984) ForRedGlory: ilyenkor voice chaten,vagy simán csak az ingame chatben szólj és kimentjük. Ha angolul tolod a játékot akkor /g ,ha magyarul akkor /c-t kell beírni a csoport chathez.

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#12984) ForRedGlory válasza Snip3r_HUN (#12983) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ok :)

Amúgy, amikor 9 gold volt a hátizsákban és abból kettő is jobb volt, mint ami rajtam van, de még nem nagyon akaróztatok kimenekíteni, az izgalmas volt. :DDD

(#12985) drmazsi


drmazsi
aktív tag

Hülye kérdés, de hogy tudom elérni leghamarabb, hogy a gearscore-om ne legyen olyan alacsony?

Perpill 143, és így nem tudok senkivel sem dz-ben menni..

Merre toljam, hogy jobb cuccokat kapjak?

[ Szerkesztve ]

Don't hate the player, hate the game ...

(#12986) pohár válasza Snip3r_HUN (#12981) üzenetére


pohár
félisten

akkor jó tudni, hogy ahhoz is kell majd :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#12987) Spancho válasza drmazsi (#12985) üzenetére


Spancho
őstag

Én ahogy 30 lettem ,mentem dz-be egyedül is.
Ha valakit láttam követtem ,aztán néha bevettek.
1-2 nap alatt 170 körül lettem.
A sima 30-as DZ bossok így már simán mennek egyedül is.
A fentebb lévők keményebbek + sokan vannak. (és ha sikerül megölnöm ,a kimentésnél megöl egy csapat barom.)

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#12988) misiizsai


misiizsai
tag

Sziasztok! :)
Dark Zone-Falconhoz lenne szükségem 3 emberre :) 163 jelenleg a Gearem.Esetleg akinek lenne kedve játszani a uplay nevem:misiizsai1993

Steam:misiizsai1993 Battlenet:misiizsai93 Origin:misiizsai uPlay:misiizsai1993

(#12989) drmazsi válasza Spancho (#12987) üzenetére


drmazsi
aktív tag

Köszi! :R

Don't hate the player, hate the game ...

(#12990) kovimester válasza misiizsai (#12988) üzenetére


kovimester
aktív tag

Felvetelek.
Grim no skill

[ Szerkesztve ]

(#12991) Hunt3r22 válasza drmazsi (#12985) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Napi küldik, abból pc-t szerzel, majd azokból tudsz venni set tervrajzokat, azok azért megdobják majd a gear score-t.

Lincoln például egyszerű, fix 30 kredit, plusz sárga cucc is esik ott. (2 is)

Xr

(#12992) oriic válasza Lefty (#12978) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A legkisebb ládákból? :D

Live-Die-Respawn

(#12993) Hunt3r22


Hunt3r22
őstag

Pontosan kik az elit ellenfelek? Csak a sárga csíkkal rendelkezők vagy a lila + pajzs is annak számít? :F

Hülye kérdés tudom. :DDD

Xr

(#12994) pohár válasza Hunt3r22 (#12993) üzenetére


pohár
félisten

lila - veteran
sárga - elite
sárga névvel - named elite

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#12995) Hunt3r22 válasza pohár (#12994) üzenetére


Hunt3r22
őstag

:R :R

Sentry set nagyon megdobta a sebzésemet, főleg sniperral, pedig "csak" egy lila First wave m1a-t használok, 33k sebzéssel.

[ Szerkesztve ]

Xr

(#12996) Lefty válasza oriic (#12992) üzenetére


Lefty
addikt

Jaa, az a kepbol nem jott le, akkor nem szoltam :)

(#12997) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Erre a gyerekre nem hatott a gravitáció és a fizika. Úgy repült és ugrált 30-50 métereket egy pillantás alatt, hogy öröm volt nézni. Mondjuk majdnem kinyírtuk, kb 2-3 mm volt már csak az életcsíkjából. Hol kell az ilyen görényeket reportolni?

(#12998) woker: Chatbe kell beírni, hogy "\report és a user név"?

[ Szerkesztve ]

(#12998) woker válasza ForRedGlory (#12997) üzenetére


woker
aktív tag

A legutóbbi nagy patch-csel jött a /report.

(#12999) vegitossj7 válasza woker (#12998) üzenetére


vegitossj7
addikt

És minden nap jön az update-elt public hack, el lesznek árasztva a DZ zónák hackerekkel...
Ezzel többet foglalkoznak, mint a játékkal...

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#13000) lofagi válasza ForRedGlory (#12997) üzenetére


lofagi
addikt

Amúgy azért vicces, hogy elvileg azt mondták a készítők,hogy gearscore alapján lesz a dz s mikor bemegyek az ajtón akkor csak annyit ír,hogy 161+ azt hiszem. Most aztán marha sok esélye van egy lvl161esnek egy 207-es ellen... Mi ez kérem. S ez a játék jobban szól a gearről, mint a skillről sajnos. Nem azt mondom,hogy akinek ilyen magas gearje van annak nem kell skill és azt sem,hogy akinek kisebb gearje van nem tud meglepni egy nagyobb csapatot. De itt jobban számít a gear. Persze ez egy mmo mi számítana ha nem a gear. :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.