Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11351) pzstm válasza norti (#11348) üzenetére


pzstm
titán

Nem. Azt nem kellett. Nekem a general assembly maradt a végére, de hard dailyket ha tolod rendszeresen akkor figyelned sem kell ;) (LvL30-as hardon kell csinalni őket ugyebár....Brooklynihoz vissza sem tudsz menni szerintem LvL 30-on

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#11352) pzstm válasza marilllyo (#11342) üzenetére


pzstm
titán

Nah ez jó kérdés, de gyanitom igen...raadasul ugyanannal a landmarknal sem mindig ugyanaz van minden esetben...konyvtarnal kettő, refueling station nelletti metro alagútban 2-3 féle lehet...

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#11353) norti válasza pzstm (#11351) üzenetére


norti
addikt

Sehogy sem tudsz visszamenni, de ott a lehetőség új karakternél :)

Viszont mivel én nem csinálom rendszeresen a napikat, rohadtul nem tudom követni, mi volt meg és mi nem... Azt tudom, hogy a bal oldala a térképnek már kész hardon, de a jobb oldalon lehet még 1-2, de ezért most kb. mindet végig kell majd nyomnom, mert nem tudom, mi maradhatott ki :D

(#11354) pzstm válasza norti (#11353) üzenetére


pzstm
titán

Fuss neki achievement leírásának még egyszer.

LvL30 Hardon kell megcsinálni. ;) Brooklyn emiatt kiesik ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#11355) Edem05


Edem05
őstag

Új build... DPS helyett kicsit tankosodom inkább. Illetve ez ilyen hybrid cucc dps/tank keverék. Eddig tetszik, de még alakítgatom. A fegyvereim se tökéletesek. :)

(#11356) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Egész pofás a napi fegyver skin amit meg lehet venni a bázison.

[link]

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#11357) norti válasza pzstm (#11354) üzenetére


norti
addikt

:R

(#11358) .LnB válasza Edem05 (#11355) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Te MP%-re szavazol a Vector helyett? Megvettem a blueprintet de még nem craftoltam egyet sem le. Úgy látom érdemes lenne. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11359) daWoolf


daWoolf
csendes újonc

Olyan "endgamereket" keresnék akik hosszú távra terveznek ezzel a játékkal és kellene nekik még csapattag vagy eleve eddig csak magányoskodtak... Minden jöhet, a játék a lényeg!
Uplay/LiveID: da47Woolf
Ha valaki hasonló cipőben jár jelöljön. Köszi!

(#11360) vendingo válasza Snip3r_HUN (#11356) üzenetére


vendingo
veterán

Melyik vendornál vannak ezek a skinek?

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#11361) Snip3r_HUN válasza .LnB (#11358) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Vector helyett az AUG is lehet jobb alternatíva.

(#11360) vendingo: Belépve a bázisra jobbra hátul van egy árus, minden nap más skin van nála.

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#11362) pzstm válasza .LnB (#11358) üzenetére


pzstm
titán

Neiem navy mp5-N van, egesz jot sikerult craftolni, viszont emlekeim szerint division teches (szinte biztos)

60 feletti loszer van a tsrban, one is none talenttel(ami gondolom alap, hogy aki teheti hasznalja), egy shotis 2/3 tarbol siman megfekszik challenge modban, mindenfele buff vwgy egyebek nélkül

Probanak ajanlott mindenkeppen, mivel rpm lassabb mint vectornal de joval tobb tolteny van egyszerre nálad

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#11363) .LnB válasza Snip3r_HUN (#11361) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Huhh most hirtelen nem is emlékszem, hogy az AUG vagy az MP5 tervrajz van e meg. Lehet megvettem mindkettőt?! :) Majd ha hazaérek megnézem. Bár craftolni nem tudok mert tegnap Vector-t pörgetgettem, lett is jelentős előrelépés.

(#11362) pzstm Akkor majd farmolok DIVtech-ket.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11364) Maxtreme válasza Snip3r_HUN (#11356) üzenetére


Maxtreme
addikt

jaja. Én is vettem, hármat is mindjárt :D
Amúgy a ruha amit használsz, az melyik? Jól néz ki.

szerk: Én marha tegnap eladtam véletlenül a lila m1a-mat, pedig jobb volt sokkal mint a jelenlegi arany Socomm MK20.. :(

[ Szerkesztve ]

(#11365) Snip3r_HUN válasza Maxtreme (#11364) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Ez a Hunter skin, kabát nélkül.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#11366) Maxtreme válasza Snip3r_HUN (#11365) üzenetére


Maxtreme
addikt

Jaa, aha köszi! :)

(#11367) RECSKA válasza Snip3r_HUN (#11361) üzenetére


RECSKA
veterán

En augra szavazom! :)

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#11368) .LnB válasza RECSKA (#11367) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akkor tuti az MP5-öt craftolom le. ;]

Mert tegnap bsztl válaszolni. :(((

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11370) RECSKA válasza .LnB (#11368) üzenetére


RECSKA
veterán

???

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#11371) [hun] warhea válasza ßrainiac (#11343) üzenetére


[hun] warhea
tag

Udv a klubban :) :C :W

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#11372) [hun] warhea


[hun] warhea
tag

Hat sracok ebbe az esti orosz konzulatusba csak en egettem el megint 3 orat? :D

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#11373) pzstm válasza [hun] warhea (#11372) üzenetére


pzstm
titán

hát nekem is másfél órámba telt....................

igaz 3 karakterrel ;]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#11374) RECSKA válasza [hun] warhea (#11372) üzenetére


RECSKA
veterán

Mi 4en ( lazlo, gery, en es egy random ) 22perc korul letoltuk :)

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#11375) [hun] warhea válasza RECSKA (#11374) üzenetére


[hun] warhea
tag

jo nektek :( En, Kondor es 2 random 3 ora alatt toltuk megint. :/ gondolom kicsi meg a stat. de nagyobb az orom :D Ma este ha lesz hely nalatok be lehet ugrani? :D

[ Szerkesztve ]

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#11376) RECSKA válasza [hun] warhea (#11375) üzenetére


RECSKA
veterán

Ma ejjel leszek csak 1 kicsit, nagyon keson erek haza. :( de segitek szivesen.

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#11377) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Ha valakinek még nem lenne meg az Agentorigins skin pakk, akkor itt van egy kulcs, uplay-en aktiválható (parademic, firefighter, police, és hunter skin-t tartalmaz)

PU3P-TRDU-NLAC-A6AE

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#11378) [hun] warhea válasza Snip3r_HUN (#11377) üzenetére


[hun] warhea
tag

ezt en megkaptam multkor megjelent a reward vendornal, de hogy miert azt nem tudom :D

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#11379) .LnB válasza pzstm (#11373) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Lassú vagy. 2x20 perc lehetett randomokkal. Kezd egyre easybb lenni már a challange mód. Orosz konzulátus is ahogy előrébb vagyok gearekkel. :)
Pedig emlékszem ez volt az első challange napi questem. Meg is lepődtem mennyire nehéz.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11380) pzstm válasza .LnB (#11379) üzenetére


pzstm
titán

sign out, karakterváltás, Stashbe pakolás, csere....ez sokat elvett...meg várni a többiekre :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#11381) .LnB válasza pzstm (#11380) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na jó, ezeket nem vettem számításba. :) Nehéz az élet.
Tegnap a hülye erőműves questre akartam menni 3x csatlakoztam random emberekhez. 3x nem nyílt ki a kapu az elején. (Lenyomtam egyedül, úgy kinyílt) Egyre többször van ez a bug szinte minden küldetésnél.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11382) marilllyo válasza .LnB (#11381) üzenetére


marilllyo
veterán

Detto. Tegnap nekünk sem indult sem a Lincoln sem a Broadway.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#11383) pzstm válasza .LnB (#11381) üzenetére


pzstm
titán

sajnos igen. Ilyenkor javaslom a full logoutot majd vissza...Vagy ha egyedül kinyílt, akkor ha kinyílt, utána kezdj matchmakingelni és jó lesz

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#11384) .LnB válasza pzstm (#11383) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tudom a megoldást én is, de ilyen piti hibát.. És sokszor előfordul már. :(

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11385) marilllyo válasza .LnB (#11384) üzenetére


marilllyo
veterán

Akkor k*rva idegesítő amikor randomokkal mennél és ott álltok a kapu előtt ami nem nyílik és rájuknézve látod, hogy jó gear-jük van és vélhetőleg sikerülne.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#11386) Snip3r_HUN válasza .LnB (#11381) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Ma reggel sem akart elindulni a napi challange, sem a lexington...

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#11387) .LnB válasza marilllyo (#11385) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Engem mindig jó csapattal dob össze. Múlthéten volt egy fogyi brigád Lexington-on. Hát azt hittem beszrok a röhögéstől. Tudod mit csináltak?! Nem hittem a szememnek. 3 szor wipeoltak ez miatt. Én meg csak álltam és kérdezgettem chatbe, hogy ez mi? Na szóval a tetős résznél, mikor felmentek a tetőre lifttel. Ez a három hülye instant elkezdtek futni hátra ahol a túsz van (meg egy sniper) és ott kempelték be a placcot. Minek?! :DDD De tipikusan no DPS, no Brain emberek voltak. :D Mindig csak azt láttam, hogy felér a lift aztán szaladnak oda hátra. háromszor nem sikerült élve elfutniuk odáig, negyedjére már igen. Még medic ultit is elnyomta a tag, hogy ne haljanak meg furás közben. :D
Da azóta profi teamet kapok mindig.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11388) pzstm válasza .LnB (#11384) üzenetére


pzstm
titán

igen sajnos. Hátha jövő héten a nagy frissítéssel ez is változik :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#11389) kovsol válasza Snip3r_HUN (#11377) üzenetére


kovsol
titán

Már aktiválták :(

(#11390) Snip3r_HUN hogyan lehet kérni?

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#11390) Snip3r_HUN válasza kovsol (#11389) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Reggel kértem a kódot direkt új email-re, szóval valaki innen szó nélkül vitte... :U

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#11391) Snip3r_HUN válasza kovsol (#11389) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

VPN-nel usa ip-ről kell készíteni egy új uplay fiókot, ezután az agentorigins honlapon be kell lépni az új accounttal, ha kéri a kódot be kell írni hogy agentorigins, és kapsz egy kulcsot.

(#11392) [hun] warhea : Season passhoz, és a gold kiadáshoz is egyaránt járt.

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#11392) [hun] warhea válasza Snip3r_HUN (#11390) üzenetére


[hun] warhea
tag

Ezek a skinek mihez jartak? Nem tudok rajonni miert kaphattam meg. En semmi iylet nem aktivaltam anno csak a ket dlc-t anno steamrol.Goldos Season passom van es 2 dlc-t vettem meg. valamelyikhez jartak volna?

ja es betas is voltam.

[ Szerkesztve ]

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#11393) kovsol válasza Snip3r_HUN (#11391) üzenetére


kovsol
titán

Köszönöm, sikerült szereznem saját kódot.

May the Force be with you!

(#11394) flash- válasza Snip3r_HUN (#11356) üzenetére


flash-
veterán

jaja.

amúgy nincs valami oldal ahol felteszik minden nap az aktuális megvehető skint?:)

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#11395) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tudom senki se jós de azért megkérdezem:

Most megint van a vendornál M1 sniper. De ugye a talentek nem jók rajta. Szerintetek a következő készletnél várható megint M1 más verzióban?!

Előzőnél mikor jó volt rajta a talent akkor megvettem de véletlenül betörtem mert lila volt. fail :D

Szóval nem figyeltétek mindig van M1 vagy lehet a kövi körben nem is lesz?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11396) Snip3r_HUN válasza .LnB (#11395) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Ha most van a vendornál, akkor a következőben készletben valószínűleg nem lesz.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#11397) Madoc válasza flash- (#11394) üzenetére


Madoc
veterán

Itt: [link] Megtalálod a skineket is és a napi fegyvereket is,meg a napi küldetéslistát is!

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#11398) RECSKA válasza .LnB (#11395) üzenetére


RECSKA
veterán

Vegyed megfele a police mk17 zervrajzot. Aztan craftold... 300akat critel ha jo talentest fogsz.

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#11399) flash- válasza Madoc (#11397) üzenetére


flash-
veterán

köszi, király:)

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#11400) aerosmith válasza [hun] warhea (#11372) üzenetére


aerosmith
őstag

40 perc után otthagytam a teamet toltam helyette inkáb 2 alagutat...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.