Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12101) oriic válasza Zolix64 (#12100) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"6k forintért vette"

:W No comment!

(#12102) Maxtreme

Az a destroyer talent jöhetne nekem is. Most belegondolva látott már valaki deadly-brutal-destroyer kombóval fegyvert? Mennyire lenne az OP? :D

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#12102) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Sikerült egy egész használhatónak mondható vectort lecraftolnom. Nem tökéletes, de minden talent ha úgy nézzük hasznos.
Kb 15-ből sikerült.

Ráadásul 2 páncélomon is van összesen kb 20% életvisszatöltés + itt a vector is... :D

[ Szerkesztve ]

(#12103) RECSKA válasza Maxtreme (#12102) üzenetére


RECSKA
veterán

Faja.

De kar volt craftolni, leven holnap uj itemek erkeznek ;)

Szerk : Zolix64 : anyukaja buszke lehet ra... Remelem ki is verte az este arra, hogy mekkora kiraly. Inkabb koltotte volna azt a penzt...

[ Szerkesztve ]

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#12104) Maxtreme válasza RECSKA (#12103) üzenetére


Maxtreme
addikt

nem baj, b*szta a csőröm. :D
Majd kifarmoljuk azokat is. :K

szerk: Egyébként a 15 nem mára értendő, hanem a napok/hetek során. Ma egyből ezt dobta. :)

[ Szerkesztve ]

(#12105) .LnB válasza Zolix64 (#12100) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mondjuk ez a cheat elég hamar kiírtható lenne cap bevezetésével. :(((

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#12106) Zolix64 válasza .LnB (#12105) üzenetére


Zolix64
tag

Hát ja, elég könnyű lenne szűrni.
if(dps > 500e dps)
ban();

:D

UplayID: Z0lix

(#12107) oriic válasza Zolix64 (#12106) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pedig akár hasonló módszerekkel is megoldható lenne szerintem. :)Mondjuk előtte illene megcsinálni, hogy ne bugosan mutassa a DPS értékeket. :DDD

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#12108) RazoR válasza oriic (#12107) üzenetére


RazoR
veterán

Igen, az elég pozitív lenne így egy hónappal a megjelenés után! :(((

(#12109) RECSKA válasza Zolix64 (#12106) üzenetére


RECSKA
veterán

Ez meg is keves lenne. De akkor tudjuk, honnan jonnek a megolhetetlen emberek. Fellovik 300-500eHp-ra, aztan lodd mar agyon..

Youtubeon olyan videot is lattam, hogy a sracnak a fo skill folyamatosan nyomhato volt. Folyamatos pancellal ment. Melle meg ez 1 hit, es kesz is. Ha meg lelovik, elesik es beteleportal valami vendorhoz... Koszi...

Tegnap lelottunk egy cheatert, mikor mentem leutni elteleportalt 10 meterrel arrebb, de pont egy tarsamhoz, aki pofancsapta xD ilyenkor dagad a maj, mikor cheatest olunk xD komolyan, feler 10 rougr killel :)

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#12110) storm3 válasza RECSKA (#12109) üzenetére


storm3
senior tag

Nem tart sokaig megtalalni a forumokat ahol ezeket aruljak/ingyen megosztjak.

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#12111) warcat


warcat
veterán

Amennyire tudom,érkezik a szerveroldali RPM (rounds per minute) sőt talán pont most a patchben kedden,de nem vagyok teljesen biztos benne.Az más kérdés,hogy ezt alapból így kellett volna,ez van ha nem elég tapasztaltak a készítők.

Más: Scavenging teszt

Ládanyitogatós-nyersanyaggyűjtős teszt alapján szimplán lenullázódik 100%-nál a scavenging.(és újraindul az elejéről amennyi %-ot adsz hozzá 100 felett)
Érdemes tehát belőni 95-9%-ra (ez a bázisos 15% perk meg kb 1 darab gear birtokában elég könnyű lesz)
Ez is csak nyersanyagokhoz kell,mivel nevesekből fix lesz a HE,a scavenging csak minimálisan növeli az esélyét annak,hogy esetleg 2 HE esik.Ezen a ponton szerintem csak a hátizsákban extra gearként éri meg.
Felveszed ha épp nevest ölsz vagy ládákat nyitogatsz.

EA: It's in the crate!

(#12112) norti válasza oriic (#12098) üzenetére


norti
addikt

Ebben viszont nem értem a logikájukat: ha úgyis cheatel és 1 lövéssel lelő mindenkit, minek neki még HE fegyver? :D Mutogatni? Mások elől elvenni? A másik, hogy onnantól, hogy cheatel, mi élmény marad a játékban? Csak a többiek sz*patása?

Nehezen értem meg az ilyenek gondolkodásmódját...

(#12113) oriic válasza norti (#12112) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A csapat tobbi tagjanak, akik nem cheatelnek. Csalo kap valami gold cuccot, majd atadja azt havernak.

Live-Die-Respawn

(#12114) pzstm válasza oriic (#12113) üzenetére


pzstm
titán

tegnap minket is elég sokszor lecheatereztek proximity chatben.......mindezt Xbox One-on :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#12115) oriic válasza pzstm (#12114) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lehet minket is szoktak, csak nem halljuk, mert live-on beszelunk party-ban.:D

Live-Die-Respawn

(#12116) marilllyo válasza oriic (#12115) üzenetére


marilllyo
veterán

Hát ha voice chatelt az a 4 user akik tegnap agyonlőttek minket extraction-nál akkor valami ilyesmi lehetett a párbeszéd.
-Némmá...ki volt ez a 4 puding. Odanézz az egyik meg aranyat akart felkötni.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#12117) XFishboneHUN


XFishboneHUN
senior tag

Xbox ONE-on keresek olyan embereket, akik este 7-10 között aktívak FZ-ben! :D Egyedül unalmas! :D Meg a sok fasz lehentel (és ez nagyon idegesítő), ha ki szeretném menekíteni a cuccaimat! :D

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#12118) RECSKA válasza marilllyo (#12116) üzenetére


RECSKA
veterán

En is sokat dobtam mar igy el...

De ahogy tegnap adta, ugy nem para. 30 perc alatt 5 aranyat kaptam :) megvolt az elso dupla arany drop is a toltoallomasnal ( short dick dobta xD )

[ Szerkesztve ]

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#12119) marilllyo válasza XFishboneHUN (#12117) üzenetére


marilllyo
veterán

Én ha egyedül vagyok mindig úgy csinálom, hogy lefutok DZ 1-nél a bal oldali ex.zónához. Ami közvetlenül a metró lejárónál van (ahol egy neves is). Fellövöm a fáklyát a lejárat legközelebbi sarkánál és lemegyek az alagútba. A lépcsőn megvárom míg leketyeg az óra és signature skill-t belőve felrohanok felrakni.
Bár egyedül Dz 4-be sem megyek már. Metró-blokát-sportbolt neveseit farmolom oda-vissza.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#12120) XFishboneHUN válasza marilllyo (#12119) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

Köszi az infót! Majd meglesem :)

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#12121) RazoR


RazoR
veterán

Valaki fél 5-től DZ? Friss 30-as vagyok, úgyhogy csak finoman... :B

(#12122) LedyGyuszi válasza XFishboneHUN (#12117) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

mármint DZ-ben? :U

XONE: LedyGyusziHU

(#12123) vendingo


vendingo
veterán

Le lehet valahogy tiltani a játékban, hogy semmilyen formában ne menyjen a chat?
Idegesítő, hogy sokaknak folyamatosan megy és azt kell hallgatni, hogy a gyerek gügyög a háttérben, meg visszhangzik a játék, na meg a koreai, orosz stb karattyolás...

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#12124) Bibgr0 válasza vendingo (#12123) üzenetére


Bibgr0
aktív tag

VOIP-ot kapcsold ki a hangok alatti menüpontban.

(#12125) Telda válasza vendingo (#12123) üzenetére


Telda
addikt

A csapat és környezeti hangerőt vedd vissza 0-ra.

(#12126) vegitossj7 válasza vendingo (#12123) üzenetére


vegitossj7
addikt

Simán Mute-zd le.

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#12127) Htibimor válasza RazoR (#12121) üzenetére


Htibimor
senior tag

Simán! 30/35 vagyok Htibor78 néven mehetünk!

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#12128) sith7


sith7
nagyúr

Azt lehet tudni, hogy mikor lesz a patch, szerverleállás ?

norti
Köszi

[ Szerkesztve ]

(#12129) norti válasza sith7 (#12128) üzenetére


norti
addikt

Holnap reggel 9-től 12-ig, mint mindig.

(#12130) Snip3r_HUN válasza Zolix64 (#12100) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Remélem azért azt megmondtátok neki hogy csinálhatna magának kistestvért,ha már egyszer más játékát elb@ssza. :(((

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#12131) RazoR


RazoR
veterán

Így egy nappal a patch előtt és egy nappal a 30-as szint meglépése után eladni, vagy szétszedni érdemes a lila cuccaimat?

(#12132) RECSKA válasza RazoR (#12131) üzenetére


RECSKA
veterán

Neked kell tudnod. Holnaptol csak 1 cuccot kapsz erte. Ma meg 2ot... ( en szetszedek mindent )

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#12133) raven84


raven84
senior tag

Valaki DZ veretés?

(#12134) #35434496 válasza Snip3r_HUN (#12130) üzenetére


#35434496
törölt tag

Én is így gondolom. A csaló 14 éves gyerekeknek meg külön homokozó kéne. :D

(#12135) XFishboneHUN válasza LedyGyuszi (#12122) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

Jajaja! :D Csak magyarosítottam! :D

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#12137) El Gringo


El Gringo
senior tag

olyannal találkoztatok már (vagy csak xbox fícsőr), hogy agyonlövöm sniperral az npc-t vagy sotival, és a lövés célbaérte után 2 másodperccel hal meg (csak kb két méteren belül csinálja ezt). Közben már félig újratöltöttem a fegyvert. Persze a loccs hang kíséretében esik össze. Kicsit érdekes.

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#12138) storm3 válasza El Gringo (#12137) üzenetére


storm3
senior tag

Beta jatek..
:)

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#12139) warcat válasza El Gringo (#12137) üzenetére


warcat
veterán

Simán lehet,hogy pl kínai/ausztrál szerveren játszol épp.
Letiltottam ezeket és hopp,pontosan megy a fejlövés ahova kell.

EA: It's in the crate!

(#12140) pzstm


pzstm
titán

4-4,7GB lesz a patch

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#12141) El Gringo válasza warcat (#12139) üzenetére


El Gringo
senior tag

a helyzet az, hogy semmilyen másik fegyverrel nincs ilyen gond, és csakis nagyon közelről. És onnan tudom, hogy távolról nincs gond, mert közelről látványos késés van. Mondom, a super90-ben már két golyó is van szinte, amikor loccsan. :) ezért se használok már sotit.
A másik az, amikor a segélyállomás cseszik feléleszteni. Körbemegy a csík... de semmi. A többieknek vagy sikerül felkelteni, vagy nem. Az is előferdült, hogy fel kellett adnom, hogy nulláról húzzanak fel.

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#12142) vendingo válasza El Gringo (#12141) üzenetére


vendingo
veterán

Nálam az F billes parancsok késnek sokat, láda nyitás, lift indítás ...

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#12143) D.Orion


D.Orion
veterán

Remek, hogy mindenkinek ilyen bőkézzel adja a sárga cuccot. Haverral tegnap értünk 50es szintre DZ-ben eddig nekem 1! havernak 2 sárga cucc esett csak. Kezdünk kiakadni pedig dz5-6 részen is küzdünk vastagon.

(#12144) ZsyfKo


ZsyfKo
senior tag

Licoln alagút boss droppolt smg-t, talent állat de sebzés kevés. Bezzeg Vectorra nem tudok ilyet craftolni.

OnePlus 8T

(#12145) Csabee86


Csabee86
senior tag

Hogy jártam. Bementem DZ-be kicsit. Az első Boss mit dobott? Egy midas-t. Volt öröm boldogság. Mondom akkor ennyi elég is mára. Mentem a jobb alsó sarokban lévő kimentési pontra. Hívom a helit. Jött négy gyerek. de semmi gyanús. Öltük az NPC-ket. Aztán egyszer csak kinyírtak. Elmennek az ilyenek.... Sunyi disznók. (És pont akkor találkozok velük mikor arany lootom van)
Egyébként abba belegondoltatok, hogy így, hogy minden boss fixen dob egy aranyat így ismét csak nőni fog a rugók száma?

(#12146) Madoc válasza D.Orion (#12143) üzenetére


Madoc
veterán

:( Nem mindenkinek. Dz 32-es vagyok és 1!!! db sárga esett eddig. Azis módosítás.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#12147) vendingo válasza D.Orion (#12143) üzenetére


vendingo
veterán

DZ-be még soha nem esett sárga cucc, normál játékban 2x dobott Boss sárgát. Ennyi.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#12148) RazoR válasza Csabee86 (#12145) üzenetére


RazoR
veterán

Szerintem a DZ-t is úgy kéne szintezniük, hogy a benti lvl alapján rakná össze az embereket egy szerverre...

(#12149) hsanya182 válasza demmer123 (#11004) üzenetére


hsanya182
újonc

Szia demmer! Segítessz nekem hol tudom megnézni a kritikus sebzéseket? Elég soka cuccot tartogattam meg amik a kritikus sebzést növelik... Én még csak 140óránál tartok, Dz 40 level, de még vannak megértési hiányosságaim, pl a túzvegyver-életerő-képzettségek mi befolyásolnak pontosan, meg sokszor nem értem miért nem a kiírt modosításokkal változik a DPS, még sok kérdőjel fogalmazódott meg amit nem értek. BlackMArket Ak 47-et megszereztem de valamiért hiába nagyot sebez ha elég lassan pumpálja a golyókat...
kösziiii :))
S.

(#12150) Dani79


Dani79
tag

Hi,
fegyver skinek mikor és hol eshetnek vagy hol lehet venni?
lvl25 vagyok és még 1 db-ot sem láttam

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.