Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12201) prokxy válasza Harlond (#12200) üzenetére


prokxy
veterán

Te miről beszélsz amúgy? :U
Nekem eddig 1x sem volt vele bajom, amikor ki volt írva, h karbantartás lesz, nem is próbáltam belépni. ;)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#12202) duvi válasza Mankó (#12196) üzenetére


duvi
nagyúr

Ha a Nuuvem oldalára gondolsz, akkor ne kűzdj tovább. Fizetésnél a regisztrált bankot/pp fiókot is nézik, ezért nem sikerül a vásárlás. A VPN témát inkább ne erőltesd a topikban...

(#12203) vegitossj7


vegitossj7
addikt

Nagyban

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#12204) Harlond válasza prokxy (#12201) üzenetére


Harlond
tag

Attól mert karbantartás van fenn áll az amit mondtam... Engem mint fogyasztót nem érdekel, hogy miért nem megy. Ha nyáron csak hétvégente érsz lemenni balatonra a nyaralódba és mondjuk az áram szolgáltatód mindig akkorra jelentené be, hogy karbantartás miatt nincs áram, te sem lennél elégedett a dédásszal...

(#12205) vegitossj7 válasza Harlond (#12204) üzenetére


vegitossj7
addikt

Ezt hívják tudatos és felelősségteljes vásárlásnak. Mint hogy én panelben lakom, veszek egy fűnyírót, és panaszkodom , hogy nem tudom használni... De amikor tudom, akkor meg esik az eső...

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#12206) duvi válasza Harlond (#12204) üzenetére


duvi
nagyúr

Minden héten kedden, 9-től 12-ig szerverkarbantartás van. Lehet, hogy ez téged nem érdekel, de minden online játéknál szükség van erre. Ettől eltekintve nem szokott gond lenni a csatlakozással. Ha a keddi napon kívül is fennáll ez a probléma, akkor a hiba máshol (nálad, szolgáltatódnál...) keresendő.

(#12207) .LnB válasza duvi (#12206) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Régen emlékszem milyen jó volt ez a szerverkarbantartás WoW-ban mikor még három műszakban dolgoztam. Minden szerdán éjjelesből hazaérve nyugodtan aludhattam. Mert máskor ment a farm, grind, questezés. Nem lehetett elhanyagolni a karaktert. Olyankor felüdülés volt a karbantartás. Heti egy nap, de aranyat ért az a kis plusz alvás. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#12208) velizare


velizare
nagyúr

van némi update az 1.1es changelogban. a legtöbbről már volt szó.
Named enemies of level 30 and more will now always drop one High-End item when killed
Level 32 named enemies will have 40% chance to drop Division Tech materials
Rehabilitated Talent will no longer remain active when the character is not under a Status Effect
Fixed a bug where Daily Hard and Challenging missions would no longer reset every day

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#12209) Htibimor válasza vegitossj7 (#12203) üzenetére


Htibimor
senior tag

Mi az a mission jel a DZ alsó részén? :Y :F

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#12210) RECSKA válasza Htibimor (#12209) üzenetére


RECSKA
veterán

Jon dz misszio is :)

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#12211) .LnB válasza velizare (#12208) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"Level 32 named enemies will have 40% chance to drop Division Tech materials"

Ez miért nagy cucc. Ha jól vettem észre nekem minden mezei mob szokott néha dobni dZ-ben.. Vagy elnéztem volna eddig valamit? :F

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#12212) velizare válasza .LnB (#12211) üzenetére


velizare
nagyúr

ez a változtatás division techhez juttathat dzzés nélkül.

@Htibimor: eddig is volt egy küldi, hogy menj be dzbe.

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#12213) Hunner


Hunner
senior tag

Jött egy új skinpakk (Sports fan outfit pack), illetve a kezdő 7 setet megveheti az, akinek még nincs meg.
KATT - Nem fogott el a vásárlási láz :N

(#12214) .LnB: Igen, ezek pénzes skinek egytől egyig, máshogy nem lehet hozzájutni

[ Szerkesztve ]

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#12214) .LnB válasza velizare (#12212) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jahogy nem a DZ-ben lévő neves enemy-kről van szó. Oké, ez így nekem nem volt tiszta. Így viszont örvendetes dolog. Köszi a segítséget! :R

(#12213) Hunner Kell a jégkorongos szett! Azt csak real money-ért lehet venni?

szerk.: Oks, akkor adok értük pénzt. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#12215) duvi válasza .LnB (#12207) üzenetére


duvi
nagyúr

Úgy látszik egy cipőben jártunk :D Anno én is három műszakban toltam és az éjjeli műszak után ez volt a heti alvónapom :K

(#12216) Csabee86


Csabee86
senior tag

A rendőrakadémiás "csalást" vajon javítják? Az azért elég kemény ha három percenként szerezhető lenne egy arany loot a "csalásból" adódóan.

(#12217) csada84


csada84
csendes tag

Sziasztok!!
Tegnap vásároltam a játékot mára már meg is nyekkent :-(
Delta 20010186 erre tudtok megoldást ???
Köszönöm

(#12218) hommeros válasza csada84 (#12217) üzenetére


hommeros
őstag

megszűnt a játék.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#12219) velizare válasza csada84 (#12217) üzenetére


velizare
nagyúr

olvass vissza.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#12220) vegitossj7 válasza csada84 (#12217) üzenetére


vegitossj7
addikt

Ha látod nagy betűkkel mindenhol kiírva, hogy "Karbantartás", akkor azért. :U
Minden kedden 9-12 ig ez megy. :K

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#12221) baphomet válasza csada84 (#12217) üzenetére


baphomet
senior tag

Épp néhány hsz-szel ezelőtt írták meg sokadjára, hogy minden kedden 9-12-ig tervezett szerver leállás/karbantartás van. Ettől függetlenül néha máskor is befigyelhet hiba túlterheltség miatt. Mivel ma kijön egy jelentős frissítés ezért számíthatunk csatlakozási problémákra 12 után is.

(#12222) csada84 válasza vegitossj7 (#12220) üzenetére


csada84
csendes tag

Köszönöm !!

(#12223) hitvanyalak válasza baphomet (#12221) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

Minden kedden dolgozom, tetszik az ütemezésük :D

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#12224) Garsza válasza pzstm (#12188) üzenetére


Garsza
veterán

Helló! Nem tudok belépni a játékba már fél órája próbálkozom, és semmi. Nem tudjátok mi lehet a gond? Másnak működik?
:))

(#12225) pzstm válasza csada84 (#12217) üzenetére


pzstm
titán

mondd hogy csak trollkodsz kérlek :O :(

Garsza: egy percig nem veszlek komolyan ;] :P

MÁS: 11:30-tól fogunk twitchelni, lehet jönni, kérdezni, elmondani ki mit vár. Meglessük/megveszsük új blueprinteket, szétnézünk mindenhol és Incursiont tolunk. Ha kezdünk, belinkelem twitchet, party stream lesz ;)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#12226) pzstm


pzstm
titán

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#12227) .LnB válasza hommeros (#12218) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

de gonosz! :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#12228) Maxtreme válasza Csabee86 (#12216) üzenetére


Maxtreme
addikt

Kérdés hogy ez a nevesített ellenfél aranyat dob dolog hardon is igaz lesz e.

(#12229) Hunner válasza Hunner (#12213) üzenetére


Hunner
senior tag

Kicsit értelmesebb felbontásban, de még nem promo anyagból

[ Szerkesztve ]

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#12230) velizare válasza Hunner (#12229) üzenetére


velizare
nagyúr

hokis fejvédőből jobb lett volna a rácsos.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#12231) Maxtreme válasza Garsza (#12224) üzenetére


Maxtreme
addikt

Állítólag kínai származású, Török Országban élő, szlovák nyelvet beszélő muszlim greenpeace-es aktivisták megtámadták az ubisoftos szerverparkokat.

[ Szerkesztve ]

(#12232) .LnB válasza velizare (#12230) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mé mi vagy te U18? ;] Plexis, az oké. De rácsos?! :DDD

(#12235) hommeros Sziporkázol ma úgy látom! :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#12233) hommeros válasza .LnB (#12232) üzenetére


hommeros
őstag

Túl sok mad maxet nézett :DDD

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#12234) Garsza válasza Maxtreme (#12231) üzenetére


Garsza
veterán

Fú ez durva. És most akkor mikor tudunk majd játszani? Mert ez így tűrhetetlen. És az első DLC mikor jön már?

(#12235) hommeros válasza Garsza (#12234) üzenetére


hommeros
őstag

Hát az hogy mindig meghalsz Lexingtonon, azt nem nevezném játéknak... :DDD

[ Szerkesztve ]

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#12236) Maxtreme válasza Garsza (#12234) üzenetére


Maxtreme
addikt

Nem, sajna úgy néz ki hogy a játékot átalakítják egy military-s fashion designer programmá, hogy ne vesszen kárba a sok fejlesztési idő amit a ruhák megalkotására fordítottak. :(

[ Szerkesztve ]

(#12237) RECSKA válasza hommeros (#12235) üzenetére


RECSKA
veterán

XD

Kelj fel jancsi xD

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#12238) Garsza válasza hommeros (#12235) üzenetére


Garsza
veterán

Hát sajnos nem tudok mit kezdeni a cheates mobokkal egyedül, mert a társaim általában söröznek.

(#12236) Maxtreme
:DD

[ Szerkesztve ]

(#12239) velizare válasza .LnB (#12232) üzenetére


velizare
nagyúr

rácsos u18 hoki fejvédő:

,,i,, :P

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#12240) .LnB válasza velizare (#12239) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Te a kapusmaszkra gondoltál szerintem. :D [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#12241) Maxtreme válasza Garsza (#12238) üzenetére


Maxtreme
addikt

mit ki nem hoz az emberből ha nem tud játszani, főleg azt tudván hogy 1-re megyek melóba.. :O :DDD

(#12242) sith7 válasza Maxtreme (#12241) üzenetére


sith7
nagyúr

És miből gondolod, hogy gond nélkül el fog indulni a játék a frissítés után ? ;]

Troll off :)

Remélem nem lesz semmi gond, csak egy Blizzard nevű cég is eljátszotta ezt már nem egyszer, és nem kezdők a szakmában :U

(#12243) ferensz válasza pzstm (#12225) üzenetére


ferensz
senior tag

Milyen csatornán?

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#12244) Maxtreme válasza sith7 (#12242) üzenetére


Maxtreme
addikt

Amúgy én is pont ettől tartok hogy idáig mindenki várta a "javítást" mint a messiást, de több kárt fog csinálni mint hasznot. :DDD

(#12245) velizare válasza .LnB (#12240) üzenetére


velizare
nagyúr

kizárt dolog, olyan biztosan nincs az u18as hokiban.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#12246) Mankó


Mankó
veterán

3 különböző VPN programmal próbáltam, 2 különböző bankkártyával, így se hagyja megvenni a programot! :O
Hát én itt fel is adtam, már ötletem sincs, lassan a játéktól is elmegy a kedvem. :U

(#12247) Garsza válasza Maxtreme (#12241) üzenetére


Garsza
veterán

Hja én is 13:15 kor indulok itthonról vár a meló.

Viszont most tényleg egy komoly kérdés a Season Pass nem arra van hogy minden tartalmat ami migjelenik az első évben megkapok? Mert akkor nem értem ezeknél a dolgoknál mért azt írja hogy megvásárolható.

(#12248) GAbre


GAbre
veterán

Üdv!
Sikerült szert tennem 1 bontatlan division játékra.

Kibontás után meglepődve tapasztaltam,hogy az 5 dvd-n kívül nincs benne semmi más! :W
Lehetséges ez egyáltalán?

[ Szerkesztve ]

Avatar

(#12249) RECSKA válasza GAbre (#12248) üzenetére


RECSKA
veterán

Mi kellett volna meg?

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#12250) D.Orion válasza GAbre (#12248) üzenetére


D.Orion
veterán

Nem, unboxing videó.

(#12249) RECSKA: Például a kulcsot tartalmazó füzet. :DDD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.