Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12301) Garsza


Garsza
veterán

Kéne nekem 3 ember ma éjfél után akikkel le tudom tolni az új küldetést elsősorban az ismerős listámról. De ha jönne olyan aki nem ismerősöm jelöjjön be Garsza a nevem.

(#12302) D.Orion


D.Orion
veterán

Kisebb probléma van, némi bug azt hiszem:

Minden zóna maxos, de két tárgy hiányzik.

[ Szerkesztve ]

(#12303) .LnB válasza D.Orion (#12302) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ott lehet lapozni, vannak még zónák, lehet onnan hiányzik.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#12304) vendingo


vendingo
veterán

Mindenki az új küldivel kínlódik, DZ meg tök üres, fullon van NPC-el, neves BOSS-al. Nem győztem kihordani a cuccokat, meg lőszerért szaladgálni. Bármerre néztem npc-be botlottam. 1 csávóval találkoztam összesen :)

Ami viszont bosszant, hogy még mindig nincsen javítva az a bug, hogy nem indulnak a küldetések. Állunk 4-en a küldinél, kapuk meg nem nyílódnak. Direkt nem tesznek ellene semmit, jó így nekik, esetleg nem tudnak a hibáról? Baromi bosszantó, mert 3x kellett restartolni a játékot, mire megtudtam csinálni 2 napi küldit.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#12305) .LnB válasza vendingo (#12304) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Bosszantó. De a megoldás egyszerű.
Odautazol gyors utazással, és ott indítod a küldetést. Ha randomokkal akarsz játszani akkor a párosítást is ott indítod el. Nekem így mindig működött.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#12306) marilllyo


marilllyo
veterán

Hard végén hányas szintű a neves boss?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#12307) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Incursion 11. hullámig jutottunk. Ott lehaltunk és kezdi előről. Majd este újra próbálkozunk.

DPS semmit nem számít itt. HP kell. Sok. Nagyon sok.

Live-Die-Respawn

(#12308) Csabee86 válasza vendingo (#12304) üzenetére


Csabee86
senior tag

A nevesített bossok dobják az arany cuccokat?

(#12309) cZBc válasza Garsza (#12301) üzenetére


cZBc
csendes tag

Ėn leszek majd 11 után

(#12310) Corpuscle válasza oriic (#12307) üzenetére


Corpuscle
őstag

Éppen írni akartam, ezek a srácok is wave 11-nél lehaltak, semmi checkpoint, kezdik elölről. Kemény.

(#12311) .LnB: De, időközönként robbantgatni kell a harckocsit.

[ Szerkesztve ]

(#12311) .LnB válasza oriic (#12307) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mi az, hogy hullám?! Nehogy azt mond, hogy végig állsz egy csarnokba aztán jönnek a mobok!?!? :Y

HP meg Armor mi?

(#12310) Corpuscle: Még nem próbáltam szóval nem fogok rögtön sírni. De elég ötlettelennek tűnik ez nekem akkor így látatlanban.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#12312) RECSKA válasza Garsza (#12301) üzenetére


RECSKA
veterán

En leszek este.

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#12313) oriic válasza .LnB (#12311) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hja hullám. Lila, sárga mobok, drónok, lő az APC is, gránát eső. Minden...Az APC-t nem lehet sebezni, mert csak 3-400-at sérül (százat!!), hanem pár hullám után jön egy mob aminél van egy bomba, azt kell megszerezni és azzal lehet lerobbantani az APC negyed pajzsát. :)

Ezt kell kb 4x 5x megcsinálni, de addig már nem jutottunk el.

DPS-őrültek itt semmit nem érnek, Skill Power kell, meg Health.

Live-Die-Respawn

(#12314) D.Orion válasza .LnB (#12303) üzenetére


D.Orion
veterán

Köszönöm, így megtaláltam. Két tools hely emeletén ill. tetőn volt a hiányzó kettő. A térképet gyorsan átfutva nem is látszott csak teljes zoom-al.

Jönnek a hullámok és igen a csarnokban állsz és lövöd őket, közben rakod fela bombákat a járműre. Meg kapcsolgatod ki a turret-et, meg ilyenek. Egy skill-es kari kell aki dobálja az hp+ammo-t, de lehet, hogy kell külön buff kari is.

(#12315) .LnB válasza oriic (#12313) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akkor már most elkezdek átcuccolódni HP-ra meg skill-re. Van nálam pár cucc, van nyersanyagom is. Vannak új receptek? És ha igen akkor hol? DZ? Bázis?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#12316) Garsza válasza cZBc (#12309) üzenetére


Garsza
veterán

Akkor az új küldetéssel megvárhatnál.

(#12317) Mankó


Mankó
veterán

Úgy érzem nekem most kimarad a Division, bármennyire is tetszik. Nem jön össze a vásárlás, már mindent kipróbáltam, még az OTP-vel is beszéltem nem e zárolták a kártyát valamiért.
Szerintem az MS most a ludas, lehet lépett ez ügyben, majd figyeljetek ti is a legközelebbi vásárláskor!

(#12318) Balika23hun


Balika23hun
aktív tag

Jól látom hogy eltűnt a vektor tervrajza a műveleti bázison lévő vendortól :F
+ a dz06-ban lévő cuccok átkerültek ide és ugyanúgy PC-be kerülnek
Végig futottam a benti rejtekhelyeken, horribilis árak vannak az új cuccokra. Arany M1A recept dz rank 75-től :(((

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#12319) oriic válasza Balika23hun (#12318) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Arany M1A recept dz rank 75-től :((("

Hogy miii? Hol? Mennyibe kerül?

szerk:

Valakinek jó cuccokat dobált. :D

[link]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#12320) marilllyo válasza Balika23hun (#12318) üzenetére


marilllyo
veterán

Szóval folytatódik a grind-fest. :DDD

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#12321) .LnB válasza Mankó (#12317) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

[link]
jézusom..

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#12322) ada19 válasza oriic (#12319) üzenetére


ada19
senior tag

280k DZ pénz, DZ75 rank kell hozzá. 204 GS.
Magához a crafhoz: 6 weapon part, 4 tool, 4 dtech (HE mind persze.) DMG 36k-42k ha jól rémlik.

DZ3 vendor.

Mégsenem

(#12323) oriic válasza ada19 (#12322) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:R

Live-Die-Respawn

(#12324) Htibimor


Htibimor
senior tag

Nem rossz az 1.1. A 3 napi küldetésből 2 a végén aranyat dobot, a harmadik is meglett volna, de a vége előtt levágott a szerver. Sajnos nem kezdtük már el előröl.

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#12325) Hunner válasza Mankó (#12317) üzenetére


Hunner
senior tag

Nuveem-en 129 akármibe kerül, ami átszámítva cca 10k huf. Vegyél egy nvidia graf kártya kupont. Kb ugyanennyibe kerül. -> hardverapro. Ha nem találsz,akkor +2doboz cigi áráért vehetsz magyar boltban dobozost. Nem értem a problémát.

[ Szerkesztve ]

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#12326) Mankó válasza .LnB (#12321) üzenetére


Mankó
veterán

Köszi, az együttérzést! Ha ennyire profi vagy gyere privátba és mond el mit rontottam el!

Hunner: Home társsal kettőnknek kell a játék. 2 játék már 30 ezres, így meg megúszhatnánk fejenként 7-ből. Ez a baj.
A másik meg, hogy nem értem miért nem megy, ha más store-ból meg tudtam már vásárolni így.

[ Szerkesztve ]

(#12327) pohár válasza Mankó (#12326) üzenetére


pohár
félisten

azt, hogy szenvedsz azzal a szarral, de nem vagy képes európai kulcsos boltból megvenni (10k-ért saccperkábé), már rég tölthetnéd lefelé, inkább hagyod a vásárlást, mert nem tudsz Brazíliából vásárolni :U

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#12328) RECSKA válasza pohár (#12327) üzenetére


RECSKA
veterán

Igaza van!!!

En 20eftert vettem, es 210 oram van benne! Felhaboritoan draga!!! Banok minden egyes percet azota!!!

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#12329) pzstm


pzstm
titán

15. kör

pzstm a twitchen

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#12330) sith7 válasza oriic (#12307) üzenetére


sith7
nagyúr

+ legalább 5-6 fegvyer

pzstm utolsó wave - t tolja :Y

szerk.
lásd mint fenn :D

[ Szerkesztve ]

(#12331) Mankó válasza pohár (#12327) üzenetére


Mankó
veterán

Nem olyan rég kezdtem én ezt az Xbox-os életet, mi az a európai kulcsos bolt? :D

(#12332) Hunner válasza Mankó (#12326) üzenetére


Hunner
senior tag

Ja most látom, hogy konzol... akkor nem tudok nyilatkozni. De gondolom a lenti arra a boltra is áll. Mesterséges régiólock

Nuveem-en vannak olyan kulcsok amik annak ellenére, hogy global kulcsok, csak és kizárólag országon belüli címmel megvehetők. Csekkolja a paypal accountodhoz rendelt címet, és letilt. Annak idején a The Crew-t nem tudtam megvenni ezért gombokért. Sehogy sem fogod tudni megvenni. Engedd el.

g2a / kinguin-en kereshetsz hátha találsz olyan eladót aki a nuveemről szerezte mert mondjuk délamerikai lakos, és árulja. Nem hiszem, hogy találsz egyébként...

[ Szerkesztve ]

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#12333) .LnB válasza Mankó (#12326) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tessék: [link]

(#12327) pohár Ez teljesen fedi az én véleményemet is! :R

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#12334) pohár válasza Mankó (#12331) üzenetére


pohár
félisten

hát ebben az esetben kérdezd Oricot, ő a nagy boxos

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#12335) pzstm válasza sith7 (#12330) üzenetére


pzstm
titán

és meghaltunk..... :(

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#12336) Mankó válasza .LnB (#12333) üzenetére


Mankó
veterán

Ne oltsatok hülyeség miatt! :) Lemezen én is megtudom venni, kóddal nem. 7 vs 19 / fő, nagyon nem ugyanaz.
Ja és konzol, nem PC!

pohár: Oric-kal kezdtem. Leírás alapján, programmal mindennel. Ezen már túl vagyok, így se megy.

[ Szerkesztve ]

(#12337) oriic válasza pohár (#12334) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kérdezett már, elmondtam hogy csináljuk, de a rendszer nem engedi neki a vásárlást. Innentől nem tudok mit csinálni én sem sajnos. :(

Live-Die-Respawn

(#12338) El Gringo


El Gringo
senior tag

a kórház nehezet érdemes farmolni. 5 perc és egy arany a végén. a rendőrakadémiát javították persze, de a healingstation bugot persze nem. röhej

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#12339) sith7 válasza pzstm (#12335) üzenetére


sith7
nagyúr

:W :W :W

nem sokon múlt

kell még vinni fegyvert ... esetleg több healing skill :F

(#12340) raven84


raven84
senior tag

Raidehez nem kell dps? Mázli akkor, hogy arra gyúrtam.

(#12341) .LnB válasza raven84 (#12340) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mint az emberek 90%-a :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#12342) oriic válasza raven84 (#12340) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ahhoz lehet hogy kell, de ez nem az. :D

pzstm:

Szép volt, bár egy kicsit össze-vissza mozogtatok ti is, ahogy mi. Ezen buktunk mi is el. Nem gond, megveszem gyorsan gold m1a1-et. \o/

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#12343) velizare


velizare
nagyúr

hm, lila mobok?
1, shotgun betölt
2, one is none
3, ???
4, profit

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#12344) pzstm válasza sith7 (#12339) üzenetére


pzstm
titán

igen...este nekiesünk, majd szólok ha kezdünk...

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#12345) duvi válasza pzstm (#12335) üzenetére


duvi
nagyúr

Így is hatalmas gratula a csapatnak! :R Nagyon jól nyomtátok :K Első nekifutásra eljutottatok az utolsó hullámig (15/15). Szerintem ma (és az elkövetkező jó pár napban) nagyon kevesen tudják ezt összehozni.

(#12346) VTom válasza Mankó (#12326) üzenetére


VTom
veterán

Kupont is tudtok venni apróról 8K-tól indulnak.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#12347) raven84


raven84
senior tag

Mind1 aki inkörzsönnek nekimenne van egy ilyen huszárom. uplay: ap0kr1f vegyetek fel bátran, napi, DZ mehet akármi.[L:/dl/upc/2016-04/12/244849_uehxjbk7t39p67q5_tom_clancy_s_the_division_tm_2016-4-12-13-58-38.jpg](IMG:/dl/upc/2016-04/12/244849_uehxjbk7t39p67q5_tom_clancy_s_the_division_tm_2016-4-12-13-58-38.thumb.jpg)(/IMG)[/L]

(#12348) .LnB válasza duvi (#12345) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én még vegitossj7-ékra kíváncsi vagyok. A leírása alapján eléggé együtt van a csapatuk. Készültek is rá. Majd biztos ír.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#12349) Mankó válasza VTom (#12346) üzenetére


Mankó
veterán

De nem Xbox-ra.

(#12350) Ellia


Ellia
addikt

Ha jól vettem ki munka közben az egyik streamből a 15 hullámnál addig ömlik az ellenfél míg az APC-t fel nem robbantják. Ez így azért elég meredek. De javítsatok ki, ha tévedek.

Másik: ez pálya tényleg csak egy nagy terem?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.