Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23001) #35434496


#35434496
törölt tag

Tegnap öltünk sok játékost végre. Viszont ha lelövök 3-4x egy játékost az 3percre rá visszajön és lelőhetetlen hero lesz. :DDD A kedvencem amikor a játékos háta mögé ugtok ès úgy is fejbelő csipőből m1a-val. :DD

(#23002) arnikusz válasza #35434496 (#23001) üzenetére


arnikusz
veterán

Én tegnap ebéd előtt egyszer találkoztam egy bandával, de sokat nem tudtunk megnézni őket (ketten voltunk) mert mialatt Haddaway-t öltük simán leszedtek hátulról.

Ezen kívül viszont egy másik játékostárssal és idegenekkel egy kis credit gyűjtés ment ott viszont nem volt hátbalövés, inkább segítettük egymást este megint benézek, ha lesztek csatlakozhatok?
Köszönöm.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#23003) D4ni válasza #35434496 (#23001) üzenetére


D4ni
őstag

Ó, nekem a kedvencem az orosz valamint francia játékosok . Biztos vágjátok a kimentési helyet, amivel szemben a tetőről lehet csipázni(Asszem fz02). Na tegnap pont ez történt , hirtelen a player átteleportált a hátunk mögé . Másik érdekes mozzanat , cheater ( nem god módos ) nehezen lelőjjük, az meg a földön összeesve sprintelő Gollammá vált...

[ Szerkesztve ]

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#23004) #35434496 válasza D4ni (#23003) üzenetére


#35434496
törölt tag

Az orosz csak ennyit mond. "Szúkáá" és meghaltál. :DDD Viszont volt olyan, hogy jöttek rambó módban nèvről tudtuk, hogy csalók de elfelejtették bekapcsolni sz okosságot. Szitává lőttük őket 1 perc alatt. Utána mondjuk kijöttek ellenörzőről és 2mp alatt összeestünk. :D

(#23005) RECSKA válasza #35434496 (#23004) üzenetére


RECSKA
veterán

Most mert...

1 perc se kellett a manhunthoz. 2v4be nagy volt a pofa, de szitava lettek love mikor 4v6-7be kimentunk...

Persze van aki nem viseli jol, es benyomja...

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#23006) #35434496 válasza RECSKA (#23005) üzenetére


#35434496
törölt tag

Összességében jó volt a tegnapi. :K

(#23007) TommyS_27 válasza #35434496 (#23006) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Az volt amúgy :) jo ez a kis csapat!

Tomi gyere pvp-ni mert nincs csaló esnek kelnek! Belépek dzbe és hirtelen mindenki god modeba váltott. Szerintem Én vonzom be ezeket! :D

https://www.twitch.tv/ltommys

(#23008) #35434496 válasza TommyS_27 (#23007) üzenetére


#35434496
törölt tag

Most, hogy mondod. :DD
Ui: Most nézd meg magad Te szent! :DDD

Sőt itt már a friss 4-es kis karimat is rontásba viszed. :D

[ Szerkesztve ]

(#23009) arnikusz


arnikusz
veterán

Egy érdekes iromány, de hogy így lesz-e azt nem tudom.

https://www.reddit.com/r/thedivision/comments/516a9p/survival/

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#23010) Anonymus23 válasza arnikusz (#23009) üzenetére


Anonymus23
veterán

Bármilyen mód, amiben 2 db P is van már elvetélt ötlet, ha nem csinálják meg a csíterek elleni védelmet....

;) - The Power of the Light Side

(#23011) vegitossj7 válasza Anonymus23 (#23010) üzenetére


vegitossj7
addikt

Az később jön, a PvP balance-al. Ami valszeg a DLC-vel fog jönni. Meg most ugye mindent content-et át kell balanszolniuk a DLC-ből (ruhák értékei, új fegyók, Famas és társait) Először a PvE legyen rendben, aztán jöhet a DLC majd a PvP-nek nevezett csúfság. Szerintem az utolsóval lesz a legnagyobb problémájuk, az egészet ki kell hajítani, úgy ahogy van és újradolgozni.

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#23012) TommyS_27 válasza #35434496 (#23008) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Nem én voltam! :D

https://www.twitch.tv/ltommys

(#23013) morfondőr válasza arnikusz (#23009) üzenetére


morfondőr
őstag

A végén írja a srác, hogy csak a saját agyszüleménye. Egyébként szerintem nem lenne jó az ilyen kiegyenlítetlen egymás elleni harc! Ki akar survivor lenni, ha elveszik mindenét, akik meg rá vadásznak megvan mindenük? A survivor és a guardian-ok hogyan tudnak kommunikálni? Mivel az első feladat, hogy meg kell egymást találni, gondolom nem lesz engedélyezve a chat, mert akkor abban nem sok kihívás lenne. Sok sebből vérzik az elképzelés, remélem nem ilyen lesz a DLC!

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#23014) #35434496


#35434496
törölt tag

pvp a legjobb móka csak védeni kell dz-t PunkBuster és FairFight-al. A csíterhuszár ahogy bekapcsolja az okosságot ezek a programok abban a pillanatban ki is vágják. :)

(#23012) TommyS_27 Benned rejlik az egész emberiség romlása! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#23015) RECSKA válasza TommyS_27 (#23012) üzenetére


RECSKA
veterán

Kerdezzuk meg Szatyort.

Stickyt ellovom. De nem durrantom. Te meg aladobtad Zolinak a granatot, mely magaval robbantotta a 10m-et korzetben durrano proxis stickyt... Az kegyetlen volt, fel sem tudtuk szedni :(

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#23016) arnikusz válasza morfondőr (#23013) üzenetére


arnikusz
veterán

Ilyen semmi esetre sem kell, meg eddig is kényszerítették a saját kitalálmányaikat és a többség úgy is Hunter szeretne lenni.

Egy másik youtube videoban pedig azt láttam, hogy GS304.
Most mikor már 3 karakterből lett egy nem 100-as, de használható konfigem, megint elkezdeni szórakozni. :W

Na mindegy meglátjuk, addig is újra felfedezem a DZ-t, mert az Underground unalmas és a PP19 meglepően jól muzsikált tegnap közelről a 33-as mobok ellen, meg vissza is kell szokni egyenlőre DZ1-2.- ben bóklászok credit gyűjtés a cél meg szintemelés.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#23017) Anonymus23 válasza #35434496 (#23014) üzenetére


Anonymus23
veterán

Ja, amíg nem te vagy a préda :DDD

Hányszor csatlakozott be demmer meg mások is, hogy bocs nem zavarok, csak szervert akarunk váltani, léptem is szia ;]

A GS az elvetélt ötlet, én az alapján szintezném, hogy mennyi időt töltött rugóként/hányszor volt rugó, és mennyit ölt meg. Az olyan játékosok mint ti, úgyis (akármelyik karakterrel mentek is be) előbb utóbb a "legnagyobb DZ-be" (inkább legvéresebb) kerülnétek be, akik meg békésen farmolgatnának, azok lentebb kerülnének :)

;) - The Power of the Light Side

(#23018) RECSKA válasza #35434496 (#23014) üzenetére


RECSKA
veterán

Ossze kellene hangolni ezt a rugozast. Kellene Bombinek egy faja deadeye... Tomy sentry, Te alpha. En meg a stickys. XD

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#23019) #35434496 válasza RECSKA (#23018) üzenetére


#35434496
törölt tag

Úgy úgy. :)
(#23017) Anonymus23 Mind a csalók miatt váltunk szervert. Ellenben veled mi tudunk pvp-t játszani. :DD

[ Szerkesztve ]

(#23020) woker válasza #35434496 (#23014) üzenetére


woker
aktív tag

Azért a PB messze nem mindenható másrészt csak azután rakná ki a delikvenst miután már elkaptak valakit és az is sok idő (régebben panaszkodtak már a PB-re, hogy elég lassan dolgoznak azaz hetek telnek el mire az első detektálás után elkezdik érte bannolni az embereket).
Amúgy a másik nagy hátránya a PB-nek, hogy amilyen régóta létezik olyan primitív azaz a mai napig képtelen a normális auto update-re. Gondolom ismerős neked, hogy onnan szerzel tudomást a -manuális- frissítés szükségességéről, hogy kivág a PB a szerverről communication error-ral pár perccel azután, hogy beléptél.

(#23021) Anonymus23 válasza #35434496 (#23019) üzenetére


Anonymus23
veterán

Velem? :Y
Na azt kétlem, max veletek együtt megyek be DZ-be :P
De látom nálatok összeállt a csapat, nekem meg nem életterem a DZ :)

;) - The Power of the Light Side

(#23022) #35434496 válasza woker (#23020) üzenetére


#35434496
törölt tag

Nem. Nèz meg bf4 chat ablakot. Ha valaki indít egy 3rd party programot ami csalást szolgálja már repül is. Csak annyit látsz a chat ablakban fairlight banned xy

(#23023) Snip3r_HUN válasza #35434496 (#23022) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Ez ilyen formában nem igaz,mivel vannak és lesznek is mindig fizetős csalást használók,akiknek a csalás “frissül”.
Részemről ennek a játéknak október végén legkésőbb lőttek,ha csak nem lesznek érdemi változások. A legfőbb ok a rengeteg csaló nameg mert jön a Battlefield,jut eszembe: Battlefield 1 | Air Montage by Snip3r_HUN ;]

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#23024) #35434496 válasza Snip3r_HUN (#23023) üzenetére


#35434496
törölt tag

Talán azt is megoldják. Mindenesetre a millió csalóból marad majd pár talán.

(#23025) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Az elmúlt pár nap utolsó mondatainak a gyűjteménye:

"Szerintem minden shotis meghalt."
"Egy kicsit előrébb kellene menni."
"Csak egy sniper van még ott hátul"
"Most már jók vagyunk..."
"Megy ez nekünk, gyorsítsunk..."
"Meghalt mind, mehetünk... Hopp egy sniper akna"

És 2 gyöngyszem a végére még korábbról, de klasszikussá lettek:
"Ne lőjétek már mert nem áll fel!" (Csapattárs UG küldetés alatt a zárótűz alatt lévő mob miatt szólt nekünk)
"Állj már fel!" (Csapattárs a fedezékben búvó csipásnak)

;) - The Power of the Light Side

(#23026) woker válasza #35434496 (#23022) üzenetére


woker
aktív tag

Csak a PB-ről írtam :P Viszont utánanéztem a FairFightnak. Jó rendszer mivel finomhangolható, de a hátránya az, hogy pont azokat nem kapja el akik ésszel és külső programot használva cheatelnek amit ugye a PB detektálhat (mondjuk a DZ-ben nem is ezekkel van a gond hanem az otromba mód csaló supermanekkel). Gondolom nem véletlen, hogy BF-ben ezt a kettőt kombinálva használják és a FF sem feltétlen rúg ki azonnal (beállítás kérdése ahogy láttam).

[ Szerkesztve ]

(#23027) arnikusz válasza Anonymus23 (#23025) üzenetére


arnikusz
veterán

Na ezért vagyok én inkább csendben- de már van új fejhallgatóm csak y elosztó kell még, hogy beszélhessek-. :C
Eme gyöngyszemek randomokkal vagy vegyesen.
Tegnap este egy feröer szigeteki sráccal találkoztam ő is elég jól nyomta a szövegeket.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#23028) Anonymus23 válasza arnikusz (#23027) üzenetére


Anonymus23
veterán

Ismerősökkel.

De vannak jó poénok randomokkal is.
Tegnap Sárkány farm közben angolul ment a kommunikáció, mondjuk az egyik gyereknek, hogy ne középen rohanjon, mert észreveszik a mobok, és nem jó. A másik gyerek mondja, hogy ha csak közepesen fut, akkor nem veszik észre a mobok, erre megszólal az egyik gyerek, hogy nem érti mi a bajunk azzal, hogy észrevesznek a mobok, mi is azt csinálnánk amit ők, ha látnánk, hogy 4 ember nagy fegyverekkel ott oson.
Volt röhögés vagy 5 percig, meg közben ragoztuk, hogy ki mit csinálna még egy ilyen helyzetben, én mondtam, hogy inkább a másik irányba futnék, de mindenkinek ízlése szerint :DDD
Társaságtól függ, van, hogy meg se szólalnak, meg van, hogy tök jól el lehet dumálni velük mindenféléről.

;) - The Power of the Light Side

(#23029) Local


Local
csendes tag

Sziasztok.

Szeretném megtudni azt, hogy ha egy adott páncél talentje ez : Elismert.

Háromszoros elismerést kap a viselője.

Mit jelent ez pontosan ?

Háromszor megveregetik a vállamat, hogy ez szép volt :)

Üdv.

[ Szerkesztve ]

Localmester

(#23030) vegitossj7 válasza woker (#23026) üzenetére


vegitossj7
addikt

A Punkbuster egy fos, igénytelen anti-cheat, amit a legegyszerűbb feltörni. Mivel az Ubi-é lett a Battleye, azzal kellene próbálkozni... Sajnos Massive-nál nem beszélnek erről, mert túl sok idő lenne implementálni... Minimum fél év.

(#23031) Snip3r_HUN: Mondani szokás, nem a PC volt az első...

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#23031) Snip3r_HUN válasza vegitossj7 (#23030) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Eleve egy pvp alapú játékot gy*kérség volt kiadni anti-cheat nélkül.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#23032) arnikusz válasza Local (#23029) üzenetére


arnikusz
veterán

Ez összetett válasz,javaslom olvasd át az összefoglalót.
Emellet több infó is kellene.
A páncél csak egy dolog szetteket kellene összeállítani 4 azonos és 2 azonos és megfelelő fegyverek.
Amit most használok 4 alpha 1 végső 1 reclaimer,de ide 2 végső kellene.
Megvannak a szettek pvp re és pve re is.
Egy kis visszaolvasás is segít, de a legjobb a csapatban való játék.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#23033) woker válasza Snip3r_HUN (#23031) üzenetére


woker
aktív tag

Gyanítom, hogy a legkisebb ellenállás irányába haladtak mivel kissé MMO szerű az egész ezért bonyolultabb lett volna egy rendes anti-cheat implementálása mint egy klasszikus kliens-szerver alapúnál így szépen kihagyták, hogy spóroljanak az időn/pénzen.

(#23034) Snip3r_HUN válasza woker (#23033) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Durva hasonlattal élve ez olyan mintha vettek volna egy darab földet,sz@rtak volna rá és csodálkoztak volna hogy csak gaz terem rajta. 7 hónapja jelent meg a játék,egy anti-cheat implentálása lenne nekik ~5 hónap (már ha nekiállnának). Tartom magam ahhoz az állásponthoz hogy amit ennyi idő alatt nem sikerült javítani,az a következő 2 hónapban sem fog menni...

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#23035) woker válasza Snip3r_HUN (#23034) üzenetére


woker
aktív tag

Nekem is ez a félelmem, hogy egyszerűen túl sok probléma van és a határidő meg meglehetősen szűk.

(#23036) vegitossj7 válasza woker (#23033) üzenetére


vegitossj7
addikt

Nem-nem, egyszerűen a konzolokon kellett futtathatóva tenni a játékot, mikor egy 750 TI van bennük jobb esetben...

Ellenkező esetben lenne anti-cheat, next-gen grafika, és valószínűleg egész már játék lenne az egész.
Ilyen nincs, hogy képtelenek a PC-t előbbre rangsorolni patchek szempontjából, mindent egybe kell kiadni, aztán meg vergődni, mert a fele se sikerült úgy-ahogy.

Talán a Scorpio-val és a NEO-val jöhet egy grafikai upgrade, tartva a konzolokon is a 30 fps-t, de szebb grafon.

Mert az első a konzol. Az diktál. Ezért nincs Anti-cheat és nem is lesz egy ideig. Csak akkor, ha rohadt gyorsan elkezdenek dolgozni a Red Stormmal és a Montréal-al és kifejlesztik a Battleye-t ide is.
Más megoldás nincs, az megkerülhetetlen védelem, HW ban, már elindítani is egy csoda cheat mellett a játékot, nem hogy még észrevétlenül csalni... Memóriát lesi állandóan, így a speed és akármilyen hack már kilőve, ezt még talán most is beletehetnék...

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#23037) morfondőr válasza vegitossj7 (#23036) üzenetére


morfondőr
őstag

Már az elején olvasni lehetett, hogy alapvető hibák vannak a játékkal: [link]
Én is úgy gondolom, hogy ezeket nem lehet 1-2 hónap alatt kijavítani, feltéve ha nem dolgoztak már rajta régebb óta a háttérben. Egyszerűbb lenne, ha ráfeküdnének a PvE-re és a két köv. DLC-t is ebbe az irányba terelnék. Lehet azért tolták, mert az eredeti terv szerint pont PvP-re voltak kitalálva, de látják, hogy esélytelen a csalók miatt.

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#23038) Snip3r_HUN válasza morfondőr (#23037) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Az Underground is már PVE DLC volt, sajnos ott is abban volt a bukta hogy heroic-on in csak a szemét esett (leszámítva 1-1 normálisabb item-et), a random mission-ök meg takartak kemény 5 variációt.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#23039) vegitossj7 válasza morfondőr (#23037) üzenetére


vegitossj7
addikt

Ezért jöhetne a legjobb kliens védelem a piacon, a Battleye. Hiába kliens alapú a netkód, ha egy csalást sem tudsz futtatni, mert mindent figyel a védelem. Még egy utorrentet is észrevett siege-nél és bannolt 15 percre, és írta, hogy ne csinálj ilyeneket mesterséges ping növelés feltöltéssel, a fél másodperc előny miatt ugye.

Más megoldás nincs a csalókra. Siege-nél 1 hét alatt 4 ezernél is több embert bannolt és még mindig bannol, ha játszol látszik is. Csak ezt finomhangolni mocsok nehéz, false ban-t még nem csinált a Battleye, mindig volt vaj a füle mögött annak, aki csalt, akár máshol, de észreveszi és perma ban.

Nagy PvP balance-ra igazán jöhetne, ingyen van, csak foglalkozni kell vele, de talán a Battleye csapat is megoldja magától, csak idő kell nekik. Több cheat gyártó feladta a küzdelmet, képtelenek megfejteni. Siege-nél 4 hónap volt megvenni és implementálni a védelmet. Azóta az Ubisoft azt csinál vele, amit akar. Még csak Fairfight se kell, ami valszeg most is megy, de jelentések nélkül aligha ér valamit...

Arról ne is beszéljünk, hogy most a PvP egy vicc, mint a majom futnak az emberek a zöld körbe, 1-2 shock turret és sticky bomb. Ennyi. Ezt megcsinálni azért nem kis dolog.

Meg ugye valószínűnek tartom, hogy a Massive nem 2 hónap alatt akarja rendbe tenni a játékot, hanem már ezelőtt 1-2 hónapja, mielőtt szabira mentek, már dolgoztak rajta. Amint kezdtek befosni a szerverek, mivel a PTS-hez az eredeti az ürességtől pangó szerókat használják fel. Akik panaszkodtak a laggra DZ-ben, gondoljanak vissza, mikor volt először nagyon feltűnő, és akkor kapjuk meg a sacc/kb. időpontot, amikor elkezdtek ezen dolgozni.

Még vagy 3 hónapja írtam is, hogy lesz PTS, Massive-nál már eldöntötték. Sajnos a klán, aki ilyen besúgó volt hír ügyileg, már nem tolja. :(

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#23040) arnikusz


arnikusz
veterán

DZ este egy óra két csaló az első valahonnan a világ végéről szedett le.
A második viszont pórul járt. Játékostárs fent én lent Haddawayra lesek és mikor a mobokat ölöm egyszer csak mögém teleportált és elnézhette,mert már kaphatott az arcába és egy tár PP19 estöl és feküdt,de creditet és zóna kulcsot dobott és természetesen elteleportált.
De hogy jól zárjam a napot Haddaway papa dobott egy 240 es végső kesztyűt és a kimentés is összejött így meglett a két végső amit lehet kalibrálni.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#23041) norti válasza norti (#22882) üzenetére


norti
addikt

Agent Intel #3 / Gear Sets concept

Szavazhattok a gear setekről, itt a közvetlen link. Max. 3, ami a legérdekesebb, függetlenül attól, most mennyire használható. Kb. az, hogy mik maradjanak meg :D

[ Szerkesztve ]

(#23042) arnikusz válasza norti (#23041) üzenetére


arnikusz
veterán

Szép napot mindenkinek!

Köszönjük!

Szavaztam is.

Holnap remélem lesz már valami info, hogy merre is indul el végre ez a dolog.
Este meg elkezdem a 4. karaktert, mert tegnap az UG már abszolúte fárasztott, nyitottam 3 ládát törnivaló fegyver volt mindegyikben.

A DZ1-2 először kihalt a mobok egymást ölték, majd hirtelen rouge hordák az egyik leszedett hátulról , sajna egyedül voltam, de nem volt nálam semmi, úgyhogy gondoltam szórakozok egy kicsit.

Az ellenőrzőponton megvártam míg elindították a kimentést és mikor már tették volna fel a cuccaikat rájuk húztam a környékbeli összes mobot egyet sikerült leszedni tüzes golyoval és kicsit visszavonulva röhögve néztem, hogy bukták a kimentést, majd természetesen mint a kámfor el is tűntek.

Valószínűleg nem gondolták, hogy egy magányos elvetemült visszajön. :C

De mivel nem volt ismerős kimentem.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#23043) #35434496


#35434496
törölt tag

Tegnap jót nevettünk dz6-ban. Kb 5x lelőttünk egy teleport hackert. Van róla videó ma feltöltöm. :D

(#23044) arnikusz válasza #35434496 (#23043) üzenetére


arnikusz
veterán

Kérjük legyen jó napunk nekünk is. :)

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#23045) Anonymus23 válasza #35434496 (#23043) üzenetére


Anonymus23
veterán

Mekkora lúzer lehet már az ilyen, még cheattel sem tud érvényesülni.
Minek játszik az ilyen, biztos van olyan dolog, amiben "sikereket" tud elérni, csak lejjebb kell adni a szintet.
Gondolom az ilyen meg azon gondolkozik most, hogy ti milyen cheatet használhattok, ha még így is lelőttétek, és most túrja a netet, hogy neki is az kell :C

Várom én is a videót ;)

;) - The Power of the Light Side

(#23046) RECSKA válasza arnikusz (#23044) üzenetére


RECSKA
veterán

Nyomott az mindent... Rpm, aim, teleport... 520 szivossagom 3 golyoval lotte le... Csak hurka volt a build. :)

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#23047) #35434496


#35434496
törölt tag

Tommy tegnap mindent vitt azzal a csatakiáltással. Még reggel is nevettem rajta. 4 csaló manhunt dekkolt 2 vagy 3 bejárat előtt mondom váltsunk szervert erre Tommy egyedül berohan és ordítva megindul feléjük allah akbar kiáltással. Könnyesre röhögtem a szememet. :DDD

(#23048) RECSKA válasza #35434496 (#23047) üzenetére


RECSKA
veterán

Ezen felizgulva "surprise motherf@cker" kialtassal kimentem, stickyt alajukvagtam, es rohogve leutottem az egyiket. Persze szenne lottek a tobbiek... De megerte. :)

2 vegso ellen is megvan a megoldasom. Granatot dobok az emberek ala, majd a proxi sticky, egyszerre robban, es 100e felett sebez a ketto egyutt. 100e hpja meg keves embernek van :)

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#23049) arnikusz válasza RECSKA (#23048) üzenetére


arnikusz
veterán

Azért ezt ne reklámozza a játékostárs, mert tegnap már én is próbálgattam a két végsőt 4 alphával és a fentiek nem nagyon értették, hogy sima sticky után mért nem fekszek, de lehet, hogy ők olyan kezdő csalók voltak. :P

Viszont lent Undergroundon olyan mintha az egzotikus sebzéstűrés 2 végsővel bugos lett volna nálam.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#23050) SkyTrancer


SkyTrancer
senior tag

Sticky bomb-al hátbalövök valakit PVP-ben és nem fogy az élete, akkor Ő cheater vagy csak ég és föld a különbség a két karakter között ?
Mert volt hogy megpróbáltam lelőni a ROG játékost, mert az előbb Ő intézett el, és szerencsémre pont háttal volt fedezékben. Én meg mögélopóztam és megküldtem stickyvel és elkezdtem sorozni, de ahogy megfordult kb 2-3 másodperc alatt meg is haltam. ÚGy vettem észre hogy nem sebeztem rajta. Bár nem volt időm nagyon megfigyelni, mert pikk pakk lelőtt.
Kénytelen voltam kilépni...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.