Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12851) RECSKA válasza D.Orion (#12849) üzenetére


RECSKA
veterán

ez mindig is téma lesz.

Szerinted mekkora visszhangja lesz? Bullet kingnél nem csináltak semmit. Dongónál, rendőrakadémiánál, lincoln-nál sem.

DZ-ben teleportálgatnak, 1 hitelnek, stb...
240-es gear score rohan veled szemben, úgy, hogy heti 1 itemed lehetne, a srác már fullos...

Bannoljanak. :U
Legalább tudok majd éjszakánként aludni. ;)

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#12852) pzstm válasza RECSKA (#12851) üzenetére


pzstm
titán

heti 4 itemed lehetne a 4 karakterrel ;)

bár 212-eseket ad maga a boss is ha challengen csinálod, 192-est ad hahardon (hajól rémlik)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#12853) utomi válasza D.Orion (#12849) üzenetére


utomi
senior tag

Nem hinném, hogy itt ilyesmi előfordul. A Massive nem éppen a Blizzard. Egyébként is ami azt illeti nekem ez továbbra is furcsa így mert a játékos nem csinál mást csak kihasznál egy programozói hibát! Nehogy már ezért még engem bannoljanak.

(#12854) pzstm válasza D.Orion (#12849) üzenetére


pzstm
titán

amikor olyan alapvető dolgokat raktak programozásilag kliens oldalra, amit egy junior vagy akár egy trainee programozótól sem viselnék el a saját csapatomban, ott lecsapott vajon a banhammer? paraméter helyett fix dátum beégetve, az is kliens oldalon ráadásul? szerintem túl sokat rugóznak emberek ezen a glitch dolgon...majd eljön a kedd és a szerver reset, s minden el lesz felejtve, és reméljük mindenki megnyugszik egykicsit, mert lassan már személyeskedésbe megy át a dolog :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#12855) kovsol válasza utomi (#12853) üzenetére


kovsol
titán

Ha valahol az apró betűs jogi részben benne van, hogy ilyent nem teszel akkor lehet. Ki tudja mit fogad el az ember telepítéskor. Én még soha bele se olvastam.

May the Force be with you!

(#12856) marilllyo válasza kovsol (#12855) üzenetére


marilllyo
veterán

South Park erre vonatkozó részét ajánlom. :DDD

Amúgy leszel este?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#12857) -=Jam=- válasza utomi (#12853) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Ez elég béna kifogás.
Ha valaki nyitva hagyja teszem azt az autója ajtaját és Te ellopod azt, akkor még te lennél megsértődve, ha elkapnak és megbüntetnek? Vicces lenne...

(#12858) RECSKA válasza -=Jam=- (#12857) üzenetére


RECSKA
veterán

Persze. Senki nem olte le 2x bullet kinget. Valamint hornetet... Masrol sem szolt a topic, csakhogy kinek hany ora alatt mit dobott.

Minket nem megbuntetni kell...
Mikor rendorakademia farmra mentem, ledobni nem tudtak a covert...

Most meg savanyu a szolo, hogy nem tud beugrani az ablakon... Nem olyan egyszeru az... Megszenved mindenki erte. Komolyan, mire beugrik 3 ember, lezsibbad az agyam... XD

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#12859) RECSKA válasza RECSKA (#12858) üzenetére


RECSKA
veterán

Es amit meg sokan elfelejtenek :
Sajat magam szorakoztatasara jatszom. Elonyom szarmazik belole? Igen. Mit nyerek vele? Erosebb leszek. Artok ezzel valakinek? Bemegyek szettrollkodni a dz-t? Direkt a csirakat olom? Nem.

Sok-sok embernek segitettem itt, es nekem is segitettek. Jo volt egyutt jatszani. Ez a lenyeg. Ki nem sz@rja le, hogy en 200as gearben csinalom, te meg 150esben? Reszemrol tema off. Peace.

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#12860) storm3 válasza RECSKA (#12859) üzenetére


storm3
senior tag

Te nem, de rajtad kivul nyolcezer verpistike igen. No offense.

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#12861) RECSKA válasza storm3 (#12860) üzenetére


RECSKA
veterán

Ennyi :)

Ma este jon valaki ?

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#12862) EnterR


EnterR
veterán

Csak BoO-nál tudok zöld blueprintet venni?

PSN ID: marquuard

(#12863) Csabee86 válasza EnterR (#12862) üzenetére


Csabee86
senior tag

Ha jól tudom van a DZ06 speciál vendornál is.

(#12864) ZsyfKo


ZsyfKo
senior tag

Szerintetek melyiket használjam?

OnePlus 8T

(#12865) EnterR


EnterR
veterán

1 óra múlva leáll a szerver, éppen most dobta ki. [PS4]

PSN ID: marquuard

(#12866) Telda válasza EnterR (#12865) üzenetére


Telda
addikt

PC-n is.

Fényvadász: Én az elsőt használnám.

[ Szerkesztve ]

(#12867) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Nekem eddig ezt sikerült kihozni a cuccosból:

Alakul ez. Tudnék még jobban a DPS felé menni, de az nagyon a HP rovására menne, azt meg nem akarom.

Am ja. Szerverleállás nemsokára.

(#12868) ada19 válasza ZsyfKo (#12864) üzenetére


ada19
senior tag

A "Kesztyű" kategóriákkal jobb. Tökéletesítésképp rerollozható rajta a "Gépkarabély" sebzés "Sebzés az eliteken"-re.

Mégsenem

(#12869) warcat válasza ZsyfKo (#12864) üzenetére


warcat
veterán

Nem is kérdéses,a Savage talent nagyon erős, mind pvpben mind pveben amikor rohamoznak az ellenfelek.

Látom kegyetlen néven fut, 13% krit minden ellen aki nem lapul fedezékben.
Azért gondolom nem kell magyarázni,hogy ez milyen sok "ingyen" bónusz hiszen magán a kesztyűn 5-6% krit van csak
Érdekesség,hogy az ilvl 32es változat már 14% kritet ad.
Egyébként amíg a chesten bugos a reckless talent,eléggé általános,hogy csak 4 darabos setet használnak,annyira erős ez a két talent együtt,nehéz lemondani róluk.

Más: gondolom most javítják az incursiön trükközést.Szerintem túl sokáig vártak, a keménymag szétfarmolta magát és majd 210+gearscoreban mennek a rogue hordák.
Az átlag akinek meg hétvégén lett volna ideje, lemarad róla,megint,de azt majd tűrnie kell,amikor DZben ledarálják unalomból és/vagy crafting alapanyagnak.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#12870) Dani79


Dani79
tag

Agents,

The servers will shut down for maintenance on Friday, April 15 at 10:45 PM CEST / 04:45 PM EDT / 1:45 PM PDT. Estimated downtime is approximately 30 minutes on PC and PlayStation 4 and 45 minutes on Xbox One.

Changelog: http://forums.ubi.com/showthread.php...16-Maintenance

Please follow this thread for any updates as the maintenance progresses.

Thank you,
The Division Team

Here is the list of changes that will be implemented with the hotfix on April 15:
Falcon Lost
Fixed an exploit where players could attack the APC without triggering new waves of NPC
Fixed a bug where the Weekly Reward for Falcon Lost was not granted correctly

Missing characters
Fixed a bug on Xbox One where players could no longer see their characters. Please note that in order to fix this issue, we restored the account data of the affected players to that of April 12, 12pm CEST | 6am EDT | 3am PDT

[ Szerkesztve ]

(#12871) pzstm


pzstm
titán

Here is the list of changes that will be implemented with the hotfix on April 15:
Falcon Lost
•Fixed an exploit where players could attack the APC without triggering new waves of NPC
•Fixed a bug where the Weekly Reward for Falcon Lost was not granted correctly

Missing characters
•Fixed a bug on Xbox One where players could no longer see their characters. Please note that in order to fix this issue, we restored the account data of the affected players to that of April 12, 12pm CEST | 6am EDT | 3am PDT

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#12872) Dani79


Dani79
tag

Mi a legjobb módszer arra hogy sima creditet szerezzek statok forgatására?

(#12873) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ingyenes a Rainbow6:Siege a hétvégén, ha beaktiváljátok akkor fel tudjátok oldani a Division-höz a R6:Siege taktikai öltözéket. Nem kell letölteni sem a játékot, csak egy "OK"-ra rányomni, hogy hozzáadjátok a játéklistátokhoz.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#12874) ZsyfKo válasza .LnB (#12873) üzenetére


ZsyfKo
senior tag

És hol kell kiutalni a kinézetet? Mármint aktiválni.

OnePlus 8T

(#12875) kovsol válasza ZsyfKo (#12874) üzenetére


kovsol
titán

club.ubi.com

May the Force be with you!

(#12876) warcat válasza Dani79 (#12872) üzenetére


warcat
veterán

Továbbra is Police Academy farmolása szerintem.
Kezdésnek le kell tolnod rendesen,majd amikor a végén rádrobbantják az ajtót, le kell helyezni az extended mobile covert a(z ajtó) közepére. A főnök megölése után el kell hagyni a küldetés megjelölt területét,és már csak odakint rányomni az újrajátszásra.Ekkor megmarad a lerakott mobile cover amit használva lehet rövidíteni.
kb 3 percenként 13500 kredit meg ami esik.

A fentiek feltételezik,hogy ezt nem javítják most(ismét).

EA: It's in the crate!

(#12877) .LnB válasza ZsyfKo (#12874) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Uplay kliensben is lehet. Divison játék adatlapján a Jutalmak menüpont alatt.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#12878) D.Orion válasza .LnB (#12873) üzenetére


D.Orion
veterán

:C Eszembe se jutott ez, de KÖSZÖNÖM! :R

RECSKA: No igen, két külön cég a kettő. Egyébként én is vicc-nek tartom az egészet, amatőrök.
Azért ez már nem a Call of Duty 1 ahol agyári 7.47KB-os kliens cfg helyett, 140KB-os cfg-vel mentünk Clanbase Euro Champ-re, és a PB nem szólt. Top 8ban estünk ki, de senkit nem fogott meg a PB akkor sem. Persze más is kb. ugyanannyira nyomta. Több ezer Euro-ért ki ne tette volna. Itt a cheatereket kell első körben megfogni azt banhammer, és nem azzal, hogy reportold azt teszünk ellene valami. Kell rá egy védelem.

[ Szerkesztve ]

(#12879) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Egész délután ment a DZ, hogy meglegyen a 75-ös szint a sniperhez. :D Erre egy mob most meg dobott jobbat. :DDD Már nem is érdekel a másik.

Live-Die-Respawn

(#12880) RECSKA válasza Maxtreme (#12867) üzenetére


RECSKA
veterán

Nem rossz! :R

Én próbálgattam a striker szettet most DZ-be.
213-as gear score volt a rouge-on, meg 88-as volt, 2 percig löttük egymást közelharcba... Látta az m1a-mat, így rámszaladt hátulról a kis... Ő lött elsőnek, ekkor reflex T :) És szépen aprítottuk egymást. 2 perc után, lagg miatt ( még több mint fél életerőm volt, mikor összerogytam... ) meghaltam.

Mobok ellen kegyetlen jó a striker. Ha valaki nyom nekem egy okosfedezéket, meg pulse-t, én meg elnyomom a sebzésnövelő gyógyitást 1 tár után már 150-et critel az aug. és még csak 163-as, megvettem a 204-est, de szerverleállás miatt nem tudtam lekraftolni. Holnap kipróbálom.

Mgnéztem, mikor elkezdjuk a csatát 170eDPS van rajtam, mikor már ellőttem 3 tárat akkor 320 :D

Beléptem én is az 1milliós sebzést látó emberek táborába : Supply droppot örző bossra mért 2. lövésem 1.000.000 felett volt egy hangyafütyinyivel, sima mezei arany m1a-val ( bónuszokkal, persze :) )

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#12881) bendeguz76 válasza oriic (#12879) üzenetére


bendeguz76
aktív tag

Mi a jobb annál?

bendeguz_HUN

(#12882) Rayner


Rayner
őstag

Az miért van, hogy a partykeresés teleport után töltőképernyő 10 ből 6x 73%-nál kifagy...
kicsit kezdem unni:/

(#12883) kiezTe90


kiezTe90
senior tag

Na most lehet hülye kérdés, de a falcon küldetés 1 héten egyszer dob felszerelési tárgyakat? (A zöldre gondolok). Vagy ahányszor mész mindig dob valami zöldet?

[ Szerkesztve ]

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#12884) -=Jam=- válasza kiezTe90 (#12883) üzenetére


-=Jam=-
őstag

A küldetés maga csak egyszer dob hetente. Az APC mindig ad egy zöldet fixen.

(#12885) Hunner válasza -=Jam=- (#12884) üzenetére


Hunner
senior tag

Kiegészíteném azzal, hogyha olyannal mész be bármikor, aki még nem csinálta meg a héten és övé a session is, akkor ugyanúgy kapod a dropot, meg a küldetésért is a lootot. Magyarul akkor dupla van.

[ Szerkesztve ]

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#12886) DokiBaxxi


DokiBaxxi
őstag

Csak tudnám hogy mi a büdös f*szért lehet egy mission végén kirúgni valakit a groupból??? Csináljuk a Russian Consulate-et gyorsan végigmegyünk rajta, végén leöljük Hornetet erre a leader kirak kettőnket :W Persze a loot is ott maradt, a főnix kreditet se kaptam meg. Az ilyennek úgy átb*sznám a fejét a monitoron komolyan.... Degenerált barmok :W :W

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#12887) Edem05


Edem05
őstag

DZ03 mai kínálat

(#12888) bulikavagyok válasza Hunner (#12885) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Elvileg ezt pont most patchelték -ha jól tudom.. :B

[ Szerkesztve ]

(#12889) pzstm válasza Edem05 (#12887) üzenetére


pzstm
titán

Vector-t meg is vettem, kispisztolyra még nincs pénzem. Így 217-es vagyok most, de a 204-es Vectorral nem érzem annyira magabiztosnak mint a 183-as Navy MP5-N-el...majd meglátjuk mit tudok alakítani rajta még ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#12890) Edem05 válasza pzstm (#12889) üzenetére


Edem05
őstag

én maradok az aug-nál amúgy. :)

(#12891) pzstm válasza Edem05 (#12890) üzenetére


pzstm
titán

sajnos nem volt rá elég pénzem megvenni, majd next time :(

vagyis nagyon ki volt centizve és kivártam...kicsit rá kell feküdnöm DZ-re most már ;)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#12892) Garsza válasza Edem05 (#12887) üzenetére


Garsza
veterán

Most akkor a FW M1A BP nincs is tovább kínálatban?

(#12893) kiezTe90 válasza Garsza (#12892) üzenetére


kiezTe90
senior tag

Engem az érdekelne hogy a bázison a fenti vendornál megmaradtak e az őrszem cuccok? (Bocsi nemtudom mi az angol megfelelője)
Nem bírom ki hogy még hazaérek akkor nézzem meg. :)

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#12894) oriic válasza bendeguz76 (#12881) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Semmi, csak nyugtatom magam, hogy ez is elég. Nem volt erőm már szerver leállás után újra tolni játékot. (69-es vagyok csak. :( )

________________

Máris van új glitch. :D

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#12895) oriic válasza oriic (#12894) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Videó

Live-Die-Respawn

(#12896) kiezTe90 válasza oriic (#12895) üzenetére


kiezTe90
senior tag

Hogy a francba jönnek rá erre? Nemis értem az egészet...

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#12897) storm3


storm3
senior tag

Ha lenne egy kis eszuk mar a hornet utan kivettek volna ezt a mobil szart...

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#12898) Ellia válasza oriic (#12895) üzenetére


Ellia
addikt

Beszarás... Mikor a létrán kezd el lövöldözni azt hittem, hogy valami fricska videó lesz, de nem...

[ Szerkesztve ]

(#12899) Lefty válasza kiezTe90 (#12896) üzenetére


Lefty
addikt

Szerintem tuti belsos info alapjan, ilyenre nem lehet rajonni magadtol.

(#12900) Maxtreme válasza oriic (#12894) üzenetére


Maxtreme
addikt

szerk: Hopp már látom kérdezték. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.