Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34005) cikasz válasza #35434496 (#33996) üzenetére


cikasz
őstag

Szvsz egy survival sikeres teljesítésének elmondása/elmesélése sokakat érdekelhet.
Pl. engem aki 5-ből 3x-4x meghal :DDD

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#34021) myckey


myckey
veterán

Urak!

A mostani szerver leállásról van info?

Azt írja, 11 -től kezdődik.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#34023) Snip3r_HUN válasza myckey (#34021) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Nem raktak ki semmi infót róla :
Ubisoft Forums: Server Status

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#34024) myckey válasza Snip3r_HUN (#34023) üzenetére


myckey
veterán

Elvileg tegnap kellett volna lennie, ami kint is volt hírben.

Na mindegy, remélem nem 3 órás lesz. :D

:R

(#34025) Snip3r_HUN

Beelőztél. ;]

Akkor sima On-Off....jól van.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#34025) Snip3r_HUN válasza myckey (#34024) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Na megvan, most rakták ki:

"Greetings Agents,

We will perform a Server Restart at 11:00 AM CET / 05:00 AM EST / 02:00 AM PST to fix server instability issues.

The estimated downtime is approximately 30 minutes.

Please follow this thread for any updates as the maintenance progresses.

Thank you,
The Division Team"

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#34028) Rixilend


Rixilend
tag

Ha jol tudom jelen allas szerint erdemes az osszes cuccra armort rollolni mert 1.6 utan az armorbol health lessz a gearen es felszabadul az item, lehet unra rollolni bermely statot.
Javitsatok ki ha tevedtem :).

[ Szerkesztve ]

(#34029) micafighter válasza Rixilend (#34028) üzenetére


micafighter
nagyúr

:N Amin alaból armor volt, azon armor helyett lesz plusz hp (egyenesen arányosan az armor értékével. Minél több alap armor volt rajta, annál több lesz a plusz hp). Amire rollolva lett bármi (akár páncél) az vissza lesz állítva az eredeti értékre, és szabadon lehet majd bármelyik értéket rollolni bármennyiszer, de ahogy most is, csak 1 értéken lehet választoztatni. A rollok értéke pedig nem fog az egekig nőni, 5 roll után már nem lesz drágább az újabb roll.

Amin alapból HP volt azon pedig a HP helyett lesz az új resist all érték (hogy ne lehessen egy cuccon dupla bónusz hp). Amire rollolva volt a HP az ugyanúgy visszaáll az eredeti értékre ahogy fentebb irtam.

[ Szerkesztve ]

(#34030) spooner81


spooner81
csendes tag

Sziasztok
Lehet hülye kérdés, akkor bocsánat. De hogy a fenébe tudom növelni a túlgyógyitásom sugarát? A youtube-on látok játékosokat hatalmas sugaru öngyógyitással :Y Mi a titka? Köszönöm előre is.

Uplay: runner671_HUN

(#34031) Snip3r_HUN válasza spooner81 (#34030) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

A Boost heal-nek nagyobb a hatósugara,de csak akkor ad túlgyógyítást ha virgonc mellény van rajtad. Segélyállomáshoz meg segélyállomás hatótáv módosító kell (utóbbi nálam végső megoldás szettben felszedős ládával 10.8 méteres körben gyógyít).

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#34032) arnikusz válasza spooner81 (#34030) üzenetére


arnikusz
veterán

A másik lehetőség még-olyan módosítót raksz be: a térdvédő, hátizsák(2db is), tokkba, jobb oldalsó helyre, ami a segélyállomás hatótávját növeli és természetesen olyan szettben pl. Reclaimer vagy ami support. Ez 4-es csoportban harc esetén jó amikor a support ládája nagy segítséget jelent, de Undergroundon is jó 3 fázis 3 nehezítésnél.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#34033) micafighter válasza spooner81 (#34030) üzenetére


micafighter
nagyúr

Nincs hülye kérdés ;)

Viszont az biztos hogy nem "öngyógyítás" volt amit láttál, hanem a heal láda (support station). Annak alapból nagyobb a hatósugara, és van olyan performance mod, ami tovább növeli a support station hatósugarát. Az összefoglalóban található cheat sheetben a "HE Gear & Performance Mods" oldalon megtalálod az összes performance modot, ezek a skill módosítók. Öngyógyításra (First Aid) csak olyan módosító van, ami az értékét növeli a gyógyításnak rajtad (Self heal), vagy a csapattársaidon (Ally heal). Más módja pedig nincs a képesség hatósugarának növelésére, a gyógyitás hatósugara a képzettséggel sem skálázódik.

(#34034) spooner81: azt a hatósugarat növeli, azt a hatósugarat amiben gyógyít (amit zölddel látsz) ;)

[ Szerkesztve ]

(#34034) spooner81 válasza arnikusz (#34032) üzenetére


spooner81
csendes tag

Köszönöm! Neked is Snip3r_HUN :R

Egyébként szentül meg voltam győződve, hogy a segélyállomás hatótáv növekedés csak magának a segély állomás ládának a hatósugarát növeli. De kipróbálom. Még egyszer köszönöm mindkettőtöknek.

micafighter: Lehet igazad van és lehet nem a túlgyógyítást láttam, de az biztos hogy tesztelték, hogy amit kilőtt és belerohant hogy visszatöltse az életét azt tudták nagyobb sugárban is kilőni pár beállítás után. Tudom hülyén hangzik de másképp nem tudom megfogalmazni :)) Viszont nem találom már azt a videót (rég volt).

[ Szerkesztve ]

Uplay: runner671_HUN

(#34035) spooner81


spooner81
csendes tag

És igen Snip3r_HUN neked volt igazad. Kerestem a videót és találtam egy olyat amin összehasonlítják a kilőtt sugarat és az egyik a Boost heal volt. Elnéztem :W Csak hülye kérdés volt :B
Azért nagyon szépen köszönöm mindenkinek a gyors segítséget és magyarázatot. Marad a heal láda.

Uplay: runner671_HUN

(#34036) micafighter válasza spooner81 (#34035) üzenetére


micafighter
nagyúr

First Aidből Overdose-nak kisebb a sugara 1m-el mint a többinek, a többinek egyenlően 3m amugy :)

[ Szerkesztve ]

(#34037) Anonymus23 válasza Snip3r_HUN (#34031) üzenetére


Anonymus23
veterán

Használsz Reclaimert is a Végső Megoldáson túl?
A VM-nek (ahogy én látom ezt most) a PvP részen a gránáteső miatt van jelentősége, vagy van valami más előnye a Reclaimerrel szemben?
Igazából csak érdekelne, hogy mi az előnye a VM-nek szerinted.

;) - The Power of the Light Side

(#34038) Snip3r_HUN válasza Anonymus23 (#34037) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Van egy reclaimer szettem is,de az a 4. karakteren van átöltözősre téve ha úgy esik a helyzet. A végső megoldás szett nekem most jobban bejön,DZ-ben sem haszontalan,incursion-ökre meg tökéletes,DZ-hez seeker mine + boost heal,incursion-re meg élesztős láda + boost heal (a módósítókat is így cserélgetem. Tegnap reggel toltam 1-1 clear sky-t és egy falcon heroic-ot,3 randommal,rajtam kívűl volt még egy srác végső megoldás szettben,vajsimán ment így hogy nála és nálam is hatástalanította a szett a gránátokat/rakétákat.

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#34039) sith7 válasza Snip3r_HUN (#34038) üzenetére


sith7
nagyúr

És mi a másik 2 cucc a 4 végső mellett ? :)

(#34040) Snip3r_HUN válasza sith7 (#34039) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Specializált zsák és kegyetlen kesztyű. Így 242k DPS,410k szívósság (55.6% armor) és 195k képzettség (ölés után ez 225k-ra megy fel).

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#34041) Anonymus23 válasza Snip3r_HUN (#34038) üzenetére


Anonymus23
veterán

Köszi a részletes infókat. Mondjuk incursiont nem nagyon farmoltam mostanság így erre a részére nem is gondoltam, de teljesen jogos, ott (főleg CS) nagyon hasznos...

Én a reclaimert UG-ra szoktam használni egyedül/ketten nagyon jól adja, többnyire egy adott kör 1 heal láda kihúzza a spec adottságokkal.

;) - The Power of the Light Side

(#34042) sith7 válasza Snip3r_HUN (#34040) üzenetére


sith7
nagyúr

az szép ... köszi :R

(#34043) akoska07 válasza arnikusz (#34002) üzenetére


akoska07
nagyúr

Így van. :K

Nagyon büszke vagyok magamra. :))
Tényleg semmi fogalmam nem volt arról,hogyan megy a survival.
Aztán szépen összehoztam azt a 20000 pontot (közte két sikeres kimentéssel),még időben és meg is lett a heti láda. Pedig amikor elkezdtem esélytelennek hittem.
Az elég jó érzés,amikor beszállsz a helibe és lelépsz onnan,eszedbe jut amikor beléptél és elkezdted. :)

Igen,én is meghagyom 28.-ra a supply droppokat.

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#34044) Rossonero89 válasza akoska07 (#34043) üzenetére


Rossonero89
tag

Szerintem nincs értelme meghagyni a supplykat 1.6-ra, legalábbis nálam, mikor kijött az 1.4, ott ugye 229 volt a max gear pontszám, én is meghagytam a supplyt 1.5-re, és ugyan úgy 229-es pontszámú cuccokat adott. Szerintem ezért felesleges, mert még a régi palettából ad.
A megbízás lerakatokat azokat nem tudom, talán?!

(#34045) DokiBaxxi válasza Rossonero89 (#34044) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Azért adott 229-es gear cuccot mert gondolom nem voltál Tier 5-ben.

De amúgy most lényegtelen, nem lesz se GS, se tier emelés.

[ Szerkesztve ]

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#34046) akoska07 válasza DokiBaxxi (#34045) üzenetére


akoska07
nagyúr

Pont ezért gondolom,hogy inkább meghagyom és hátha dob vmi okosságot 1.6-ra.

Illetve lesz még plusz 3 napom,hogy kivárjak,addigra lesz sok videó,mi is kell nekünk.

Névnapomra lesz 1.6,szülinapomra wildlands. :))

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#34047) TheProb


TheProb
veterán

Egyből a division ugrott be, csak sok az ember... ;]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#34048) Elims válasza TommyS_27 (#33976) üzenetére


Elims
veterán

Nagy szivatás az..úgy belépni a fekete zónába,hogy már adják is az ívet.. :-)

Természetesen igazad volt.Ps4-en is van szervercsere lehetőség.
Ma találtam meg.
ITT.

Tettem még egy kísérletet a zónára.A kis szintű barátom ma nagyon elhúzott.23.szintű lett a sztoriban így már ketten nehéz lenne folytatni.Ezért próbáltam mégegyszer.
Jó volt!A kutya nem volt a szerveren. :-) Talán rájöttem,hogy hogyan lehet bug-ra bírni ezt a zóna szervert.
Persze ennek a hátránya,hogy egyedül kell menni.Ha vkit behívtam/ vagy csatlakoztam volna párosítással vki/k/hez,nem üres szerveren szaladgáltam volna.
Csináltam 2 kimentést lazán és kész. :-)

(#34049) Dendytv válasza Elims (#34048) üzenetére


Dendytv
senior tag

Nekem eddig nem volt ezzel gondom amúgy én is mindig lazán csinálgattam a kimentéseket s.t.b De mikor beértem tier V-be s láttam milyen PvP-megy azóta nagyon ritkán megyek be egyedül ! Bár a tegnap voltam és egész jól ment 2-játékost szedtem ki az egyiket azért mert olyan nagyon csúnyán fogta rám felé a fegyverét :B a másikat meg azért mert jött kinyírni engemet mert rugó lettem persze nem nagyon sikerült neki ;] :)) Aztán egy másik Játékos megölt s aztán újra éledtem és ismét 2db Játékost szedtem ki elmúlt rólam a rugó jel s mentem tovább loot-olni :DD

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#34050) chokeee


chokeee
aktív tag

Sziasztok!

Tud valaki megoldást arra a problémára, hogy az in game chat nem működik (nem a voice chat, hanem a begépelős). Bármit írok be (/p vagy /s) azt írja ki, hogy ismeretlen parancs.

köszi

gumiczuczli

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.