Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11851) nyamsas válasza velizare (#11835) üzenetére


nyamsas
aktív tag

Jah...csak hogy sz*rnak a gamerekre......ennyit a supportról!!!!!!! :((
Haver jó pár napja belépni nem tud, ugyanúgy eltűntek a HE cuccai, hála a backpack bugnak....

http://forums.ubi.com/showthread.php/1418016-Connectivity-Infinite-Loading-Crafting/page204

(#11852) Csabee86


Csabee86
senior tag

Lenne egy kérdésem. Megvettem DZ06-ból a HE Egyedi M44-et. ugye a kraftolásához kell DivTech. Az érdekelne engem, hogy keddtől nem kell majd hozzá? Mert akkor várnék még a kraftolással.

(#11853) ZsyfKo válasza Csabee86 (#11852) üzenetére


ZsyfKo
senior tag

Én a vásárlással is vártam volna. Többen mondták hogy a régi tervrajzok creditért megvehetőek lesznek, és nem kell hozzá division tech. De gondolom ez csak akkor lesz biztos ha kijött a patch.

OnePlus 8T

(#11854) Balika23hun válasza Csabee86 (#11852) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

A patch note-ban az volt írva hogy keddtől csak az új lvl 32-es itemek gyártásához kell majd div tech.
És igen ahogy fentebb írtak keddtől dz pénzből is meg tudtad volna venni.

Más: Ha jól olvastam a patch note-ot akkor a div tech átváltása nem változik. Tehát továbbra is 2 kék kell egy arany mati-hoz.

[ Szerkesztve ]

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#11855) warcat


warcat
veterán

Amúgy elvileg az összes HE cucc 5/5 anyagból készül majd és egy nyersanyagot kapsz vissza.
Ezért most érdemes lehet legyártani a kiegészítőket amit akarsz később (pl gearmodok, a tökéletes extended magazine különböző fegyókhoz) ezek most még gyakorlatilag 3/3-ba kerülnek (hiszen két nyersanyag visszajön).

Itt van egy fejlesztett gyűjtögetős útvonal Upping the ante. 450+ crafting materials per hour!

Nekem főleg a két keleti jött jól ,oda még nem volt saját.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#11856) pzstm válasza warcat (#11855) üzenetére


pzstm
titán

de most LvL31-eseket tudsz legyártani előre, és fegyvermodokból is gyanítom lesz 32-es ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#11857) Balika23hun válasza pzstm (#11856) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

+ mivel minden named boss aranyat fog dobni így ha jól sejtem tömegével fognak hullani a fegyver és ruha módosítok. Amikből biztos lesz használható bőven. Így nem kell a nyers anyagot és a PC-t ezekre pazarolni hanem inkább a nagyobb itemekre (fegyver és ruha).

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#11858) oriic válasza Balika23hun (#11857) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"ha jól sejtem tömegével fognak hullani a fegyver és ruha módosítok"

Meg a fegyver modok. Ezt beszéltük tegnap épp, hogy vajon miből kapunk majd többet. Lesz 500 Midas mindenkinél, vagy csak modokat kapunk majd dögivel? :D

Live-Die-Respawn

(#11859) pzstm válasza Balika23hun (#11857) üzenetére


pzstm
titán

Az meg a masik, hogy a dz-t ketteszedik ugyebar....de a sarga itemek level szintje miatt mi varhatoan csak DZ5-6ban leszunk, bar ketlem, hogy a tobbi magas szintű jatekos nem igy tenne...akkor viszont ezt ha meg megspékeljük egy kis supply droppal, akkor én igazi vérfürdőre számítok 😁

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#11860) B@bL3ve5


B@bL3ve5
aktív tag

hali

lvl 30 Agent keres FZ-re csoporttagokat. csatlakoznék szívesen. egyedül elég unalmas, s nehéz. nevem BabL3ve5
egyedül nem sok esélyem komoly cuccot szerezni. a napikat se tudom végigtolni mert olyan bénákhoz rak be. köszi előre is

(#11861) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Sokszor láttam itt olyat, hogy XY szervert cserélt, mert agyfaszt kapott a rouge csapatoktól. Ez alatt mit kell érteni? Sima logout?

Kezd az agyamra menni ez a rohadt DZ a tetves rogue módjával együtt. Lejön az időmilliomos taknyos buzi a DZ6 érett szettjével DZ2-3-ba és egy-két-három lövéssel leszed mindenkit (legutóbb mondjuk szerintem cheaterrel találkoztam, onnan nem is láthatott volna szerintem, ahol volt). Minden buzi azt játssza, hogy kimentési ponton alám vágja a gránátot vagy eljátssza, hogy jó gyerek (percekig követ, de csak az ellenséget lövi), de amikor mentenék ki, szépen kinyír animáció közben.

Szóval hogy kell szervert cserélni?

Kezd kiakasztani, de nagyon. Már nyomom is az ALT+F4-et, amikor egy tetű lelő de még nem haltam meg. Ahogy nézem olyankor csak a cuccokat vesztem el, de ebben nem vagyok biztos.

Azért van pozitívum is, kihoztam valami high-end fegyvert, de most épp ALT+F4 után vagyok, nem néztem még meg :DDD

Más: Még nem írtam be ide a következőket, plusz a játékos listát sem tudom hogy kell szerkeszteni, de aki gondolja vegyen fel barátnak és játszhatunk együtt: ForRedGlory az Ubisoft nevem. Ha számít 30/53 a szintem.

[ Szerkesztve ]

(#11862) RECSKA válasza B@bL3ve5 (#11860) üzenetére


RECSKA
veterán

Ne is mondd...

Tegnap éjjel orosz konzulátus. Nekimentem egyedül. 3 random. A skacok az 1. részen nem jutottak át, az 1. adag socis agyonlőtt mindenkit. Király. Beszaladok. Én egymagam kitakarítom az első hullámot. felélesztem őket, majd megyünk a 2. részre. Erre megállnak a lépcső tetején, és mondják, menjek előre, majd fedeznek...
Bazz... Semmit sem csináltak. Potyaleső gyenge karakterek voltak. Azt hitték, majd esik nekik az arany cucc... Kiléptem 20 perc szenvedés után, elküldtem őket a melegebb éghajlatra...

Ezután meg összerakott egy cheater bandával. 10 perc alatt sniperrel végigtolták. Én csak futottam... A srácoknak izzott az mk17 csöve... Hogy lehet olyan gyorsan lőni vele? Nekem az AK-nak és parának is csak akkor izzik, ha 25%-os gyorsítót teszek rá...

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#11863) .LnB válasza ForRedGlory (#11861) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én meg egy árva rugót nem talaltam ma. :( pedig már csak háromkill kellene az acsihoz . :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11864) warcat válasza pzstm (#11856) üzenetére


warcat
veterán

Az összes 32 crafton division tech feltétel is lesz kb garantálhatóan.Jó eséllyel ráadásul fegyvereket akarsz majd gyártani belőle (ha lesz).Jelenleg sokkal több nyersanyagot össze lehet szedni mint div techet,ebből a feleslegből akár lehet is valami hasznosat csinálni.Jó eséllyel továbbra is mindent a div tech fog korlátozni.

EA: It's in the crate!

(#11865) yodamester10 válasza ForRedGlory (#11861) üzenetére


yodamester10
őstag

Én pont ilyen miatt nem járok oda.Kijátszom a küldetés részt aztán delete.

(#11866) pzstm válasza warcat (#11864) üzenetére


pzstm
titán

Es a jelenleginel tobb divtech is fog esni, bar DZ 5-6ban mobok is viszonylag sűrűn dobnak....ha az assignmentek is arwny divtechet dobnak azert viezont merges leszek.....mert akkor megjobban kijon, hogy 4 karakterrel gaz, hogy a crafting cucc nem közös

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#11867) Preda


Preda
aktív tag

Komolyan nem értem miért lepődtök meg azon, hogy dz ben kimentéskor lelőnek.Ha csak egy ember van a közelben benyomod a sig skill-t 80% dmg red.Hacsak nem full zöld gearben vagy nem hiszem hogy leszed. Pulse al meg előtte körbenézel ki lehet szúrni a gyanúsakat. Ha meg többen vannak el kell menni másik pontra.Sose haltam meg, úgy hogy kimentés közben buktam volna cuccot.Múltkor is senki sincs közelben utolsó pár mp-ben pulse.Látom ott sunnyog valaki.Jön a heli kivárt elnyomtam sig skill persze nem úgy, hogy lássa. Mikor elkezdtem kimenteni egyből jött, de skill miatt csak karcolt.Aztán már menekült de szétkaptam.

(#11868) Snip3r_HUN válasza .LnB (#11863) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Most lett meg. :DDD ;]

[link]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#11869) ForRedGlory válasza Preda (#11867) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nem meglepodok, hanem idegesit. A ketto fogalom total mast jelent.

(#11870) pzstm válasza ForRedGlory (#11869) üzenetére


pzstm
titán

Ne is idegesitsen, a DZ ilyen, erről szól, és ez igy is van jól.

Tegnap benéztünk ketten, de szinte mindenki negy fos csapatban volt....nagyon jol tudtuk, hogy tok fullos szettben is szetszednek, ha nem total kezdő 30-asok.

Tegnap DZ-ben mikor negyen voltunk talalkoztunk egy 3 fos csapattal, egy 30-as volt, egy 25-os es egy 29-es....kinti szintet mondom....egyszer leszedtuk oket, szerencsere a legkozelebbi checkpointhoz kertek magukat, bejaratban megvartuk oket, majd tobbet nem jottek vissza :)))

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#11871) venomka1


venomka1
aktív tag

Most hogy nincs napi kuldi, vagy nem latni, hogy lehet vinni azokat?:)

(#11872) duvi válasza venomka1 (#11871) üzenetére


duvi
nagyúr

Csinálj challenge küldiket. Pl. Lincolnt vagy Lexingtont. Ezekért így is fixen megkapod a 30+ PC-t és a HE rewardot.

[ Szerkesztve ]

(#11873) RECSKA válasza venomka1 (#11871) üzenetére


RECSKA
veterán

játszál kihivás nehézséget...
Az is ad 30 fönix-et... meg arany cuccot...

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#11874) ForRedGlory válasza pzstm (#11870) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Persze, mert nem a szopóroller oldalon vagy, hanem, akik már megtehetik hogy az emberek 95%-át leszedik, mivel félisten skilljük van.

Én meg sokkal inkább szeretnék félisten PvE verziót, mintsem azt nézni, hogy nehezen kinyírok valami nevesítettet, majd a vérpistike hátulról leszed, miközben azt sem tudom, hogy ott van.

Ez van, nem kell egyet érteni, de azt mondani, hogy ez így OKÉ, hát finoman szólva érdekes. Akkor lenne OKÉ, ha lenne másik alternatív, mondjuk offline bemenni DZ-be és csak halomba jönne az gépi ellenfél... de így választási lehetőség sincs.

Egyébként félreértés ne essék, nekem csapatban sem az lenne a célom, hogy mást szopassak és várjam őket checkpointnál, mivel az az én szememben féreg dolog.

[ Szerkesztve ]

(#11875) ZsyfKo válasza pzstm (#11870) üzenetére


ZsyfKo
senior tag

Hogy lehettek együtt? Aki nem 30as azt máshova rakja nem?

OnePlus 8T

(#11876) pzstm válasza ForRedGlory (#11874) üzenetére


pzstm
titán

Az előbb irtam, hogy mikor ketten bent voltunk, lekaptak minket is. ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#11877) pzstm válasza ZsyfKo (#11875) üzenetére


pzstm
titán

Dz transfert lehet, ha egyik csapattag nagyobb es alapbol kulon bracketbe rakja. Nem valo 30-as alatt odajonni, ezt szoktuk tudatositani is bennük :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#11878) venomka1 válasza duvi (#11872) üzenetére


venomka1
aktív tag

Koszi. Es neked is RECSKA

(#11879) Preda válasza ForRedGlory (#11874) üzenetére


Preda
aktív tag

Úgy kell felfogni,hogy mindenki ellenfél aki bent van. Folyamat figyelni kell a környezetet.Vagy lehet napikat tolni.

(#11880) flash- válasza vendingo (#11781) üzenetére


flash-
veterán

az egy dolog hogy azt látod lezabálja a ramot, de egyáltalán nem biztos hogy az a gond...

egy win újratelepítés sokszor segít, nálam az 1 éve belakott 8.1 alatt állandoan lefagyott, win 10 felment, azóta stabil a játék.

videó kártya driver pedig ha nvidia nem tudom, de AMD-nél sokan az "amd-catalyst-15.11.1beta" emelgették, mint jó, stabil driver.

Nálam az is stabil volt, de azzal laggolt a játék, durva fps esések voltak, az új crimsonokkal nem volt gondom.

SSD- nem tudom használ -e valamit, én arra tettem, a 120gb ssd-re win mellé elfér bőven.

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#11881) velizare válasza nyamsas (#11851) üzenetére


velizare
nagyúr

ha nem ír nekik, garantáltan semmi sem fog történni. fórum != support.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#11882) oriic válasza pzstm (#11787) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ezt esetleg kipróbálhatnátok majd, ha mindegyikőtök streamel. Így látnánk mindegyikőtök szemszögéből a játékot. :)

Multitwitch

(4 legtöbb nézőt tartalmazó streamert tettem most be példának csak)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#11883) Maxtreme válasza pzstm (#11859) üzenetére


Maxtreme
addikt

" ha meg megspékeljük egy kis supply droppal, akkor én igazi vérfürdőre számítok"

Cyber Hunger Games... :D

(#11884) pzstm válasza oriic (#11882) üzenetére


pzstm
titán

cska én fogok streamelni szerintem :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#11885) vendingo válasza flash- (#11880) üzenetére


vendingo
veterán

Több helyről is hallottam a panaszt, hogy apránként elkezd szaggatni a játék, aztán egy idő után teljesen kifagy. 2-3 perc mire észhez tér ilyenkor a gép, még az alt+f4-re se reagál, totál megzabálja a memóriát.
Direkt vettem új VGA-t is a játék miatt, de sajna rossz döntés volt az AMD, mert szívás van vele. Az össze létező driverral próbáltam.
SSD-n már sajna nincsen hely, de másoknak se segített ilyen memóriazabálós esetekben.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#11886) zsolt200


zsolt200
tag

Srácok, az elején még előrendeltem a játékot és megkaptam a firefighter dlc-t, aminek a kódját be is írtam az oldalon, de nem tudtam hogy kell várni egy másodlagos kulcsra, így bezártam az oldalt. Nem lehet valahol megnézni az accountomon hogy mi volt az a kulcs? Supportnak már írtam de valami hülyeséget írtak vissza és nem oldották meg.

http://steamcommunity.com/id/zsolt100/

(#11887) Telda


Telda
addikt

Hali!
A napi küldetések azóta sem javultak meg? Így aztán nem sok tennivaló van :) .

(#11888) pzstm válasza Telda (#11887) üzenetére


pzstm
titán

többi challenget csinálhatod. LvL99 is megvan? crafting material is van elég? 4 30-as karakter várja incursiont? :B ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#11889) ZsyfKo válasza vendingo (#11885) üzenetére


ZsyfKo
senior tag

Miért lenne az AMD szívás? R9 280x Toxic-on nyomom a béták óta, 100+ órám van a teljesben és még semmi grafikai bajom nem volt vele, se a driverek miatt, se más miatt, se szaggatás se fps drop, se ram zabálás, szépen stabilan fut a játék. Proci is Amd FX 8300, 8gb ram, 128gb ssd, Win10en.

OnePlus 8T

(#11890) hentes77


hentes77
csendes tag

Sziasztok!850 főnix pontom van ,szeretnék vásárolni darkba recepteket melyikeket lenne érdemes megvennem?

(#11891) Telda válasza pzstm (#11888) üzenetére


Telda
addikt

Ez az egy karakter is bőven elég :).
DZ tele van cheaterekkel, illetve már mások annyira táposak hogy egy lövésből leszednek, így inkább azt hanyagolom. Ha megpróbálok csapatban menni random emberkékkel mindig kilépkednek, aztán feloszlik az egész group. Csapatot keresni meg csak a bejáratnál lehet. A barátlistámon lévőkhöz meg valamiért sosem tudok csatlakozni, gondolom tele a party. Kb ennyi :).

(#11892) storm3 válasza hentes77 (#11890) üzenetére


storm3
senior tag

Egyiket sem,mert 11.-tol mar dz penzbe fog kerulni pnx coin helyett, varj addig szerintem.

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#11893) drmazsi


drmazsi
aktív tag

Üdv!

Platform : PC
ph név : drmazsi
uplay : gorklar
Életkor : 27

Most értem el a 30. szint végét, DZ-be mennék veletek 4 fős csapatban, egyedül nem merek. :(

Aki akar jelezzen felém. Köszi!

Don't hate the player, hate the game ...

(#11894) Maxtreme válasza drmazsi (#11893) üzenetére


Maxtreme
addikt

Mint valami társkereső hirdetés...

:DDD

(#11895) vegitossj7


vegitossj7
addikt

Keddig no daily...

[link]

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#11896) Maxtreme válasza vegitossj7 (#11895) üzenetére


Maxtreme
addikt

remek.

(#11897) Lefty válasza storm3 (#11892) üzenetére


Lefty
addikt

Amugy onnantol mire lesz jo a PC? Nem nerfelik maris tul a jatekot? Raadasul a sarga lootok is jobban fognak potyogni.

(#11898) Maxtreme válasza Lefty (#11897) üzenetére


Maxtreme
addikt

Gondolom a magasabb szintű cuccok megvásárlásához, illetve újrakalibrálásukhoz,

(#11899) RazoR válasza vendingo (#11885) üzenetére


RazoR
veterán

Fura, hogy itt a fórumon kb. te vagy az egyetlen akinek ilyesmit produkál a gépe... Nekem is full AMD gépem van de az égvilágon semmi problémám nincs, pedig Ultrán játszom beáldozva egy kis fps-t. Szerintem ott a gépeddel nem stimmel valami, nem a játék a sz@r... :U

(#11900) pzstm válasza vegitossj7 (#11895) üzenetére


pzstm
titán

elég csúnya, és durván junior hiba, ha ezt így bennehagyták a kódban....

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.