Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11901) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Nem tudom itt említettem e, de akinek fps problémái vannak (érdekes hogy nálam 970-el ha 60 alá esik a frame akár 2-3al is, már mikrolagol a játék) vegye legalacsonyabbra a volumetric fog beállítást (asszem medium a legkisebb) látványbeli különbség nem lesz, de sokkal stabilabb sebességet fog produkálni a játék.

[ Szerkesztve ]

(#11902) Maxtreme válasza pzstm (#11900) üzenetére


Maxtreme
addikt

Csak ami számomra nem világos hogy nyilván ez az info eljutott hozzájuk is.. Miért nem javítják rögtön? Szerintem senki nem indítana keresztes hadjáratot ellenük ha ilyen esetben 1 órán át nem lehetne felcsatlakozni a szerverekre.
Ezen felül arra is kíváncsi lennék hogy ezek keddenként mikor lelövik a szervereket mit is csinálnak pontosan?
Mert ha jönne mindig 1-1 hotfix, azt mondanám értem a dolgot, de így..

[ Szerkesztve ]

(#11903) pzstm válasza Maxtreme (#11902) üzenetére


pzstm
titán

ekkora projektben, ilyen méreteknél, egy patchet nem megírni nehéz, hanem kiadni...akármennyire is csak egy sor.....több lépcsőn, jóváhagyáson kell átmennie...szerveroldali under the hood fixálsáok, optimalizálások vannak, amikor nincs patch deploy éppen.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#11904) Maxtreme válasza pzstm (#11903) üzenetére


Maxtreme
addikt

Aham.
Nem vagyok programozó, abszolút laikusként kérdezem. :R

(#11905) pzstm válasza Maxtreme (#11904) üzenetére


pzstm
titán

én sem, csak benne vagyok eléggé az ilyenekben. Egy nagyobb cég honlapján, egy banner képét cserélni jó esetben 2 hét például, ha eléggé sietteted az embereket :DDD

Divisionnél is jó esetben többszintű DEV és normál teszt szerverrendszerek vannak. Kell találni/csinálni lyat, ami tökéletesen megegyezik a jelenlegi end-user verzióval, és minden teszten át kell mennie az új kódnak. Vagy kevesebb teszten megy át, és vállalják, hogy más hibákat hoz magával, amiket jó eséllyel a nagy keddi verzióba nem tudnak belerakni, mert nem tudják kitesztelni....vagy a keddi verzióban már eleve újabb módszerrel van ez a rész benne, és akkor tényleg keddig semmi......ilyet tudok elképzelni

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#11906) Csabee86 válasza pzstm (#11888) üzenetére


Csabee86
senior tag

Azt elmondod, hogy miért van értelme a 4 30-as karakternek? (mert én nem jövök rá)

(#11907) warcat válasza Csabee86 (#11906) üzenetére


warcat
veterán

Na azért nem akkora rejtély, csinálhatsz 4x napit, szedegetheted külön a nyersanyagosládákat (mire körbeérnél,az elsőnél már újra van), trollkodhatsz DZ rank 1 alttal ésatöbbi

EA: It's in the crate!

(#11908) duvi válasza Csabee86 (#11906) üzenetére


duvi
nagyúr

Több PC jön a napikból és a nyersanyaggyűjtés is egyszerűbb/gyorsabb. Ezek mellett csinálhatsz külön tankot, dpst, healert.

(#11909) Htibimor válasza drmazsi (#11893) üzenetére


Htibimor
senior tag

Szia! 30/30 vagyok. Eddig csak egyedül nyomtam. Szívesen segítek, ha akarod. Htibor78 néven futok.

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#11910) warcat válasza duvi (#11908) üzenetére


warcat
veterán

Még közben ami beugrott: nem hallottam (én legalábbis) infót arról van-e korlát az incursion-ökön
(pl naponta mehetsz csak 1x stb) nyilván ha lesz ilyesmi,akkor kapásból 4x mehetsz ahhoz képest,akinek csak egy karaktere van.

EA: It's in the crate!

(#11911) velizare válasza vegitossj7 (#11895) üzenetére


velizare
nagyúr

haha! hát ezt megpatkolták, hogy működjön, aszt úgy maradt. elég tipikus történet, nem kell drámát csinálni belőle. a cink, hogy kliens oldalon kell javítani, ami branchelésnél lehet komplikált/időigényes, ha már nem áll rendelkezésre egy érintetlen er branch a mostani produktív verziókból. na meg persze a tesztek. :)

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#11912) Drenadar


Drenadar
veterán

A bázison csak nekem nem megy az a láda ami fegyverhez adna random színű alapanyagot? a többi láda működik, de az az egy ma akárhányszor odamegyek nem elérhető :|

Én is átestem a pályán ma, küldetés közben...
Küldetést elkezdtem volna, nem volt nyitva a kapu.

Én szemét, hogy még annak idején azt találtam mondani hogy eléggé bughalmaz az egész...

(#11913) Maxtreme válasza Drenadar (#11912) üzenetére


Maxtreme
addikt

"Én is átestem a pályán ma, küldetés közben...
Küldetést elkezdtem volna, nem volt nyitva a kapu."

Ez mostanában elég gyakori a Lincolnon. A Lexingtonon meg sokszor az első ajtó felejt el kinyílni, akkor is ha megmented a túszt.

(#11914) flash- válasza vendingo (#11885) üzenetére


flash-
veterán

driver cleanerrel szedd le az előző drivert, aztán próbáld ki a 15.11 beta-t.

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#11915) pzstm válasza Csabee86 (#11906) üzenetére


pzstm
titán

Stash és PC közös, 4x tudod végigvinni incursion-t majd. 4x nagyobb eséllyel lesz jobb/több lootod. Mivel heti 1x van rendes/nagy loot, így könnyen lehet, hogy egy karakterrel mire valaki egy setet összerak, már jön a következő, akár nagyobb/erősebb. És akkor még szerencsésebb volt :)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#11916) vegitossj7


vegitossj7
addikt

Totál változó ez a pajzsos tankolás, a damage resistance se számított sokat, 1x képtelenek leszedni a pajzsomat, máskor meg a pisztolyos köcsögök 3 lövésből leszedik...
Más rajtam itt nem tankol amúgy? :D

Már majdnem megijedtem, hogy a smart covert lehet használni csak azzal, ha 1x bebújsz és a közelében maradsz... Picit OP lett volna a tankolásom... De csak 5 mp-ig marad rajtad a skill. :(

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#11917) ada19 válasza warcat (#11910) üzenetére


ada19
senior tag

Semmilyen korlát nincs, viszont heti reset után az első Incursion mindig több vagy jobb lootot ad.

Mégsenem

(#11918) WhiteHawk24


WhiteHawk24
tag

Sziasztok!
Még csak most kezdtem el játszani, és csak a bázis 3 szárnyát nyitottam meg. Már értem mi, hogyan működik így csak 1 kérdésem lenne:
Ki milyen kezdő tanácsot tud adni, amire oda kellene figyelni?
Előre is köszönöm! :R

(#11919) kiezTe90 válasza WhiteHawk24 (#11918) üzenetére


kiezTe90
senior tag

Arra figyelj oda hogyha jóidő van kimenj a szabadba...én benézted emiatt a hülye játék miatt 2 nap jóidot :D

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#11920) WhiteHawk24 válasza kiezTe90 (#11919) üzenetére


WhiteHawk24
tag

Mert ilyen kommentek gyártása, hasznos időtöltés. :U

[ Szerkesztve ]

(#11921) oneal1


oneal1
senior tag

ha egy fegyvert akarok lekraftolni, ugye megadja hogy a sebzése mekkora intervallum között lehet.

de pl a mostani vector-nak 11.8 k a sebzése, amit tudok craftolni annak max 10.5.

pedig ezt is úgy csináltam, szóval nem értem.

vagy ez is valami képességtől függ hogy mennyire jó cuccot kraftolhat az ember?

(#11922) marilllyo


marilllyo
veterán

Na! Első he-fegyver drop-om egy midas. Nem is rossz de megy be vasba. DZ1 named elite.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#11923) hentes77


hentes77
csendes tag

aki játszópajtást keres az vegyen fel :) hentes77

(#11924) cZBc


cZBc
csendes tag

Valakinek nincs kedve jönni farmolni dz-be?

[ Szerkesztve ]

(#11925) LÁZ


LÁZ
addikt

másnál is minősithetetlenül laggol a játék, vagy csak én vagyok a kiválasztott, beakad 4-5 másodpercekre, elég vicces volt dz harc közben :(((

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#11926) RECSKA


RECSKA
veterán

Tartalmas volt a mai nap is. +6 szint DZ-be, egy valag arany cucc ( bocsi Cyber mégegyszer, hack-et nem kapcsolom be legközelebb :) )
Sokszor haltam, mégtöbbször öltem.
Ez ma 19:00-kor, mielőtt elkezdtem játszani 12-ön szerepelt.
Demmer és Cyber volt a partyvezér. Úgy rohannak a rugóra, mint az állat... :)
Együtt a 3 fős party DPS-e szerintem röhögve túllépte a 600e-t...

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#11927) kiezTe90 válasza WhiteHawk24 (#11920) üzenetére


kiezTe90
senior tag

Jolvan na vicces akartam lenni... Látom faszán elsült a poén. Neharagudj nem kötekedni akartam!
Na de hogy mire figyelj eleinte? Nemis tudom, én totálisan nem figyeltem semmire, oszt mégis haladtam.. :)
Majd elmondják a többiek, nem akarok hülye tanácsokat adni.

[ Szerkesztve ]

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#11928) WhiteHawk24 válasza kiezTe90 (#11927) üzenetére


WhiteHawk24
tag

Nem probléma, nem haragszom! :) Sajnos vannak olyanok a neten akik mindenbe belekötnek, azt hitem te is olyan vagy, de ezek szerint csak a poén nem jött át nekem. Erről nem tehetsz!
Olyanokra gondolok, mikor "Basszus, ha ezt tudtam volna hamarabb, már alapból így csináltam volna / odafigyeltem volna erre!" típusú felismerése van valakinek játék közben.
Valahol olvastam, hogy a megszerzett tervrajzok olyan szintűek mint mikor megszereztem őket, így azokat érdemes a végefelé megszerezni?
Azt is olvastam, hogy valakinek nincs elég pontja kifejleszteni a bázison mind a 3 szárnyat 100%-ra, így meg kell gondolni mire költöm el a pontokat?
Ilyen és ehhez hasonlókra gondolok.

(#11929) _Kondor_ válasza ForRedGlory (#11861) üzenetére


_Kondor_
tag

Szerintem pont ez adja a DZ szépségét. Folyamatosan figyelni, feszültség alatt játszani, nem tudod mikor vagy biztonságban, még a random csapattársaidban sem bízhatsz csak a barátaidban. Igazi adrenalin bomba.

(#11930) flash- válasza daWoolf (#11827) üzenetére


flash-
veterán

a zsákodból tüntek el vagy a ládából?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#11931) VTom válasza RECSKA (#11926) üzenetére


VTom
veterán

durvállom azt a playtime-ot! :D

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#11932) TTomax


TTomax
nagyúr

Ma eddig jutottam...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#11933) storm3 válasza vegitossj7 (#11916) üzenetére


storm3
senior tag

Mukodik meg a shield+main weapon bug?

[ Szerkesztve ]

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#11934) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Srácok melyik a jobb választás?

Ez?
1
2

vagy ez?
1
2

Én az elsőre tippelek, de cáfoljatok meg ha nem így van.

(#11935) Htibimor


Htibimor
senior tag

OFF-ba teszem olyan láma. Hogyan tudok képet készíteni a játékban?

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#11936) pzstm válasza Maxtreme (#11934) üzenetére


pzstm
titán

Első, meg akkor is ha kicsit q crit chance es damagebalacsonyabb.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#11937) Telda válasza Htibimor (#11935) üzenetére


Telda
addikt

F12 :K .

(#11938) duvi válasza Htibimor (#11935) üzenetére


duvi
nagyúr

F12 és a Képek/Ubi/Division mappába menti.

[ Szerkesztve ]

(#11939) Htibimor válasza duvi (#11938) üzenetére


Htibimor
senior tag

Köszi! És neked is Telda!

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#11940) Htibimor


Htibimor
senior tag

Ez így milyen? DZ1 felett nem nagyon boldogulok. Általában egyedül megyek és ledarálnak. Láttam másokat jóval kevesebb életerővel és jóval előrébb tartanak.

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#11941) storm3 válasza Htibimor (#11940) üzenetére


storm3
senior tag

Nagyon karcsu a dps, ajanlom a pakhant az npc shopbol kezdo fegyvernek.

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#11942) vegitossj7 válasza storm3 (#11933) üzenetére


vegitossj7
addikt

Müködni működik, viszont máshogy... Néha nem tudod elővenni a pajzsot és azt látod, hogy nem sebződsz. Másoknál te a kezedben tartod a shieldet, olyan bugosan, animáció nélkül.
Tudod használni a main fegyót, de valamiért csak a sidearm-al tudsz sebezni, minden más 0 sebzést csinál...

Ennyi kb; a seeker mine-os már nem jó egy ideje. :(

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#11943) ZsyfKo válasza Htibimor (#11940) üzenetére


ZsyfKo
senior tag

A dps kicsi azért nem boldogulsz. Ha nézted eddig akkor átlagban 120k környékén vannak a 30asok dps-e.

OnePlus 8T

(#11944) Maxtreme válasza pzstm (#11936) üzenetére


Maxtreme
addikt

:R
Más

Múltkorában lootoltam DZ-ban egy M60-at. Nem foglalkoztam vele, mert egy játékban sem igazán szeretem.
Viszont ma reggel ránéztem, egész jó talentek vannak rajt, és azt kell mondanom nem rossz!


Nagyban

Az AUG mellé egészen jó párost alkotnak :D

[ Szerkesztve ]

(#11945) Htibimor válasza storm3 (#11941) üzenetére


Htibimor
senior tag

Akkor mégy gyűjtenem kell, mert nincs annyi pénzem! :(

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#11946) storm3 válasza Htibimor (#11945) üzenetére


storm3
senior tag

A General Assembly questet nyomasd hardon tobbszor is.
Garantalt 5-8 lila per kor es a penz is jon belole.

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#11947) Anonymus23 válasza Htibimor (#11945) üzenetére


Anonymus23
veterán

Amit lootolsz a DZ-ben, azt ne széttörd, hanem add el.
A másik meg, hogy NE egyedül menj, egy csomóan vagyunk fenn, és szívesen segítünk is, úgyis unalmas már a DZ is jelenleg. Ha nem lenne füles mikrofonnal, nem egy költség szerintem, ha meg van, akkor nem értem miért egyedül próbálkozol.
Volt olyan, akinek segítettünk, és neki hullott vagy 3-4 sárga, míg nekünk meg semmi (semmi = lila cuccok).
Egyedül veszélyes a DZ :DDD

;) - The Power of the Light Side

(#11948) VTom válasza vendingo (#11885) üzenetére


VTom
veterán

Nem tudom tanácsolták-e már, nálam is csinálta a szaggatást, akadást, mióta szigorúan csak Uplayből indítom, ez teljesen elmúlt.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#11949) RazoR


RazoR
veterán

Ezt csak úgy itt hagyom...

(#11950) oriic válasza RazoR (#11949) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kellett egy pár másodperc... :)) :DDD

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.