Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12501) duvi válasza venomka1 (#12497) üzenetére


duvi
nagyúr

Division jutalmakból a Phoenix Credit Pack (30 db PC) és a Master Crafting Kit (5 db rare crafting material), amiket érdemes megvenni. Egyszeri csomagok, tehát nem lehet betárazni ezekből, de azért jól jönnek a játékban :K

(#12502) raven84


raven84
senior tag

Challange mode csak akkor droppol 4 sárgát ha napi? Vagy most már az se fog? Massive döntse már el, hogy mit is akar.

(#12503) duvi válasza raven84 (#12502) üzenetére


duvi
nagyúr

Tegnap 2 challange mode endboss, fixen dobott 4db sárgát :K Egyik se volt napi quest.

[ Szerkesztve ]

(#12504) XeeN válasza duvi (#12493) üzenetére


XeeN
senior tag

Nekünk is csak lilák esnek, bezzeg ma délelőtt a szemem láttára esett ki a nomad set két darabja egy srácnak (igen, egy ládából a kettő) miközben mindenki éppen a gyenge drop miatt panaszkodott.

(#12505) bulikavagyok válasza duvi (#12493) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Tegnap 5 ládád nyitottunk 10 lila jött belőle.. :B

(#12506) duvi válasza XeeN (#12504) üzenetére


duvi
nagyúr

(#12505) bulikavagyok

Ezek szerint inkább lottószelvény ez a ládában, mint tuti nyeremény. Ehhez képest elég komoly öldöklés folyik érte ;]

(#12507) raven84


raven84
senior tag

Incursionnek puggal neki lehet menni? Bazi nehéz?

(#12508) ada19 válasza raven84 (#12502) üzenetére


ada19
senior tag

Már fixelték, elvileg 1 darab loot lesz 100% HE.

Mégsenem

(#12509) Hunner válasza raven84 (#12507) üzenetére


Hunner
senior tag

Tegnap 3 randommal (175-180 közti GS) mentem a 8. hullámig, ott benéztünk egy csapat shotist és megdeglettünk. Senki nem akarta újrakezdeni. Előtte is elég necces volt párszor a szitu, volt pár halál is. Jellemzően a kommunikáció hiányából illetve a rossz helyezkedésből adódóan. Nem mondom hogy lehetetlen, de miért nem csattansz fel discord-ra és keresel csapatot? Ott legalább a kommunikáció adott. :K

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#12510) .LnB válasza duvi (#12503) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nekem is 4HE-t dobott Lexington (csak egyet toltam)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#12511) warcat


warcat
veterán

Amúgy jelenleg pc-n is aktív az aim assist és rohadtul idegesítő.Persze kapcsolóra már nem futotta.

EA: It's in the crate!

(#12512) raven84 válasza Hunner (#12509) üzenetére


raven84
senior tag

Van valami magyar division szoba vagy ilyesmi?

(#12513) Hunner válasza raven84 (#12512) üzenetére


Hunner
senior tag

Olyasmi. Discord nevű progi. Skype+Teamspeak egyben kb. Mobilos, böngészős, kliens verzió is van. Ezzel az invite kóddal feljmész, egy ottani admin (lila nevű user) meglát ad jogot a voice-ra és onnatól mehetsz a hangos szobákba, addig csak a társalgóba tudsz írni azthiszem. Nagyjából mindenki használja a ph-sok közül.

[ Szerkesztve ]

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#12514) velizare


velizare
nagyúr

Tom Clancy’s The Division - Operation ISAC: Transmission 01

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#12515) pzstm válasza .LnB (#12499) üzenetére


pzstm
titán

ennél csak az durvább, mikor egyik karakterről pakolok másikra, és egy itemet kihagyok...mehet a logout, login, stash.... :W

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#12516) szallasi007 válasza pzstm (#12515) üzenetére


szallasi007
őstag

Nekem konkrétan mindenem eltűnt a stashből, bár nem voltak nagy eresztések de alapanyagnak jól jött volna :(

(#12517) velizare válasza szallasi007 (#12516) üzenetére


velizare
nagyúr

ez teljesen normális. massivenál így javítják a hibákat. ;]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#12518) GAbre


GAbre
veterán

Végre megkaptam a kódot a játékhoz.
Erre fekete képernyő,ubilogó hang,és fehér egér fogad,ami sárgára vált ha kattintok,és csak alt+f4 működik nagy nehezen 1 perc múlva. :D
Remélem a vga driver frissítés helyrehozza,bár max 2vel régebbi a driver.

Avatar

(#12519) EnterR


EnterR
veterán

Midas-t dobhat missziós boss is, vagy csak DZ-ben esik?

PSN ID: marquuard

(#12520) TTomax válasza GAbre (#12518) üzenetére


TTomax
nagyúr

ALT+Enter

(#12521) GAbre

Igen láttam,de azért próbáld meg többször...

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#12521) GAbre válasza TTomax (#12520) üzenetére


GAbre
veterán

Mondom CSAK ALT F4

Avatar

(#12522) Hunner válasza GAbre (#12521) üzenetére


Hunner
senior tag

Erre utalt

How to Fix Black Screen on PC
As you get to the black screen press ALT + ENTER to put the game in windowed mode then change the resolution when you get into game. If this doesnt work then try let's make some changes with Config file.
Step 1: Open the File Location(C:\Users\???\Documents\My Games\Tom Clancy’s The Division)
Step 2: Find GFXSettings.Rogue_x64.xml
Step 3: Right Click and press Edit
Step 4: Scroll until you find the Resolution
Step 5: Set Custom Height and Width(your Resolution)
Step 6: Save and Start the Game.

[ Szerkesztve ]

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#12523) GAbre válasza GAbre (#12521) üzenetére


GAbre
veterán

Restart után végre jó az új driverrel.
Nem vágom bétában minden ok volt.

Avatar

(#12524) vegitossj7 válasza GAbre (#12523) üzenetére


vegitossj7
addikt

Még mindig alt+enter.

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#12525) raven84


raven84
senior tag

Még 1 supply dropp még egy set kesztyű :D 2/2

(#12526) GAbre válasza vegitossj7 (#12524) üzenetére


GAbre
veterán

Nem működött még1x mondom neked is.

Avatar

(#12527) Dani79


Dani79
tag

Sziasztok!
Végre meglett a 30-as szint.
Szeretnék kérni egy kis segítséget merre induljak.
nagyrészt lila/kék cuccaim vannak.
hol, merre és mit érdemes zöldfülűként kezdeni, mit farmoljak?
blueprint vendor stb merre található? vagy ezek esnek?
főleg soloban játszok, de a nehezített küldi (ami ha jól tudom jobb geart ad) egyedül nem megy
ezen a szinten inkább puggal próbáljam hátha úgy könnyebb?

[ Szerkesztve ]

(#12528) norti válasza Dani79 (#12527) üzenetére


norti
addikt

Szia!

Napi küldetéseket hardon, DZ-t, esetleg challenge-t másik játékosokkal vagy játszd újra hardon a küldetéseket.

De le is írtad a végén :)

[ Szerkesztve ]

(#12529) ßrainiac


ßrainiac
addikt

Mi az a pug?

(#12530) vegitossj7 válasza GAbre (#12526) üzenetére


vegitossj7
addikt

Akkor én vagyok a hülye, bocsi. :R

Csak ugye a leírtak sokaknál előfordul (nálam is) ha az inditást követően kattingat az ember.
De te jobban tudod. :R A sok "csak hang, ubilogó hang és menüzene + kurzor, ha kattintok sárga" hibák kiderült hogy driver hibàk. Fura, mindenki másnál jó az alt+enter.

Örülök, hogy sikerült. :K

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#12531) velizare válasza ßrainiac (#12529) üzenetére


velizare
nagyúr

PickUpGroup. a játékbeli megfelelője a matchmaking.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#12532) utomi válasza Dani79 (#12527) üzenetére


utomi
senior tag

Hasonlóan voltam én is. Napi küldit nyomd hardon, most már a Boss aranyat dob a végén így egy idő után szépen fel fogsz fejlődni. Plussz ismerkedj a crafttal mert normális fegyvered máshogy nagyon nehezen lesz csak. Alapvetően DZ1-2 mehet de a felett egyszerűen kínlódás lesz Soloban! Szóval vegyél fel itteni embereket, többször is leírták többen is a uplayes nevűket, ha éppen nincsen az ember egy 4es teamben szerintem mindenki szívesen játszik vele és akkor hamar fel lehet táposodni. Ha meg más nincs randomokkal is nyomhatod de DZben az nem egy életbiztosítás ! :C :C
A uplayes nickem amúgy uTomi, vegyél fel nyugodtan és akkor játszhatjuk együtt is . :R

[ Szerkesztve ]

(#12533) ßrainiac válasza velizare (#12531) üzenetére


ßrainiac
addikt

:R

(#12534) hitvanyalak válasza utomi (#12532) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

:R :R :R

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#12535) [hun] warhea válasza ßrainiac (#12529) üzenetére


[hun] warhea
tag

mixelt (egymasnak nem ismeros) random jatekosok

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#12536) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Mi értelme az Endgame-nek? Nektek mi a véleményetek? PVP halom kula a rendszer, 1.1 oké adott dolgokat, Flacon Lost egy wave enemy farm megint, minek a jobb gear minek a jobb cucc mi értelme farmolni az egészet ha semmi jelentősége? Hogy méggyorsabban farmolj?

Érdekel ki mit mond.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#12537) flash- válasza TTomax (#12520) üzenetére


flash-
veterán

ha alt+entert nyomok akkor lesz kép de kis ablakba fog futni a játék.
ha pedig újra nyomok alt+entert-t akkor sem lesz újra teljes képernyős hanem továbbra is ablakban fog futni, igaz teljes képernyős ablakban.

ami nem túl jó mert a vga így szerintem többet terhelődik.leglaábbis én ezt érzem.
ilyenkor bezár, majd a következő indításnál ablakban fut a játék viszont az alt+enterre már igazi teljes képernyő jön be.

nálam így van és minden egyes indításnál ezzel szívok.

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#12538) mettek


mettek
addikt

ez a játék egy vicc!

10szer kezdtem el ezt a szar sólyom küldetést de hullanak a noobok és azonnal lelépnek, új embereket meg nem enged betenni ez a fos.

Így nem lehet megvcsinálni, a végén alt f4-eztem mert már nem bírom.

[ Szerkesztve ]

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#12539) Garsza válasza flash- (#12537) üzenetére


Garsza
veterán

Már párszor le lett írva ha indítás után nem klikkelsz sehová addig még elindul a játék 100% hogy rendesen indul el. Ha klikkelgetsz akkor van az említett hiba. Ha meg mindenképp klikkelgetni akarsz addig még elindul akkor előtte úgy lépj ki a játékból hogy ablak módban van. És a következő idításnál ablakmódban fog indulni és nem jelentkezik a hiba akkor sem ha klikkelgetsz. És ki lehet tenni teljes képernyőre is Alt+Enterrel.

(#12540) velizare válasza SkyS1gn (#12536) üzenetére


velizare
nagyúr

az út a fontos, nem a cél. tökmindegy, mit csinálsz, ha szórakoztat, kikapcsol, az jó. ha nem, akkor keress mást, ami képes erre.
a cél ne érdekeljen, a karakterek nem a tiédek, a loot sem a tiéd, sőt, még a játék sem a te tulajdonod.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#12541) SkyS1gn válasza velizare (#12540) üzenetére


SkyS1gn
félisten

:F

Yt videóknál is elmondják mindig hogy mivan az endgame-el és mindeki ezen a véleményen van, csak érdekel ti mit gondoltok ennyi.

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#12542) raven84 válasza SkyS1gn (#12541) üzenetére


raven84
senior tag

Hali, mindenkinek más az endgame. Szeretném letolni az INC-et hardon majd, challlange-ben. Szeretnék egy faja kis m1a-t DZ-re. Amíg ezek meglesznek kijön a kövi kontent és mehet tovább az egész. Tetszik a játék hangulata,kinézete, mechanikája. Kb ennyi.

(#12543) utomi válasza SkyS1gn (#12541) üzenetére


utomi
senior tag

Szerintem nettó baromság egy játékban ilyen szintű értelmet keresni. Ha maga a játék szórakoztat és kikapcsol akkor miért ne. Nem is értem mit vártál egy online orientált coop játéktól. Itt totál nem a történet az érdekes. Az Endgame meg egy vicc de nem is Endgame, mert, hogy attól, hogy most ez az utolsó küldetés láthatóan nem az mégse hiszen jönnek majd folyamatosan az újabb missziók. Mert nem akarták befejezni a történetet.
Egyszerűen szórakoztató 2-3-4-en menni, gyilkolni az ellent, közben meg dumálni. Ennyi. Soloban viszont bele lehet fásulni ezt elismerte. Na meg egyszerűen élvezetes dolog a karaktert fejleszteni ,erősítgetni. Több ebben a játékban és a műfajban Szerintem nincs.

[ Szerkesztve ]

(#12544) kovsol válasza SkyS1gn (#12541) üzenetére


kovsol
titán

Jó példa szerintem a Diablo arra, hogy kicsi tartalommal is az emberek a karakter építés miatt képesek ráfüggeni egy játékra.

May the Force be with you!

(#12545) Maxtreme válasza kovsol (#12544) üzenetére


Maxtreme
addikt

Abszolút. Ez 1 Military-s világgal rendelkező borderlands + diablo keverék, valóban nem kell (és kár is) többet belelátni illetve várni tőle.

(#12546) EnterR válasza mettek (#12538) üzenetére


EnterR
veterán

Nem a játék vicc, hanem a játékos gyenge. :)

PSN ID: marquuard

(#12547) TTomax


TTomax
nagyúr

Hát nem tudom hogy vagytok vele,de most hogy a neves bossok sárgát dobnak továbbra sem igazi ez a loot.A legnagyobb pozitivum talán az hogy sima kreditért lehet kalibrálni,bár ott is csak egyet per gear...tegnap beugrottam egy incursionba vagy mi a neve három randommal,több wipe után a 11körben kaptam egy kövér deltat,és persze vissza már nem tudtam menni,gondolom a másik 3aki bennmaradt nagyon örült,hogy eltüntem....

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#12548) raven84 válasza TTomax (#12547) üzenetére


raven84
senior tag

DZ-be akarták betolni az embereket sztem. Hullik mindenkinek a set item a supply droppokból kaptam én is kettőt meg láttam is h. a csapat többi tagjának is esik rendesen.

(#12549) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hajrá Pittsburgh Penguins!! Igaz Az nem NY-i csapat. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#12550) EnterR


EnterR
veterán

[link] :C

PSN ID: marquuard

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.