Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36001) #35434496 válasza Snip3r_HUN (#36000) üzenetére


#35434496
törölt tag

Jujj! Hisztiznek mert pvp területen pvp-t játszol LooooL! :DDD :C

(#36002) Lefty


Lefty
addikt

Igy nez most ki a taktikusom. Reclaimer van meg mellette jelenleg, hasonlo az is ehhez.

+35% skill haste, rapid melleny, specialized taska

[ Szerkesztve ]

(#36003) spooner81


spooner81
csendes tag

Sziasztok.
Segítségre lenne szükségem újra. Taktikussal vagyok vagy lennék ha jó lenne, de valamiért esek-kelek :(
Azt hogy nem sebzek már megszoktam és itt is a "de"
Szóval de a seekermine sem sebez. PVE területen nyomulok inkább. Beszúrok egy képet, véleményezzétek légyszíves. Köszönöm. ( Bocs ha valamit elírtam telórol vagyok)

Uplay: runner671_HUN

(#36004) Anonymus23 válasza spooner81 (#36003) üzenetére


Anonymus23
veterán

Ami alapból gond lehet, hogy nem élnek tálentek a fegyveren, a másik meg, hogy főleg CHC/CHD/HSD-re kellene menni az optikánál/fegyver csővégnél, illetve nagyobb tár (M4)+CHC/CHD a tárnál, a fogantyúnál meg CHD és stabilitás.

+1 módosító a tűzfegyverből és akkor talán már élnek a tálentek, mert kb annyi hiányzik.

;) - The Power of the Light Side

(#36005) spooner81 válasza Anonymus23 (#36004) üzenetére


spooner81
csendes tag

Köszönöm. Valóban nincs tűzfegyver módosító mert mindent elektronikára rakok, hogy tudjak gyógyítani a segélyállomással éa hogy tudjak sebezni seekerrel. De sajnos ahogy írtam az sem sebez. Egyébként a fegyver talent beszámít a seeker sebzésébe? Valamint a segélyállomás gyógyítási sebesség sem az igazi pedig van berakva sebességnövelő. De lehet hogy én gondolom csak hogy lassúa az életerő visszatöltés. Ha hazaérek megfogadom a tanácsod és berakok pár tűzfegyver módosítást.
Mégegyszer köszi :R

Uplay: runner671_HUN

(#36006) Anonymus23 válasza spooner81 (#36005) üzenetére


Anonymus23
veterán

Ezen túl még az is gond lehet, hogy az M4-en az első tálent az nem túl hasznos tűzerő szempontjából.
A másik amire még gondolok, hogy az M4-nek az alapsebzése sem lehet túl acélos.
Lehet most venni (SŐT MEG KELL VENNI) a könnyű M4 tervrajzot, és próbálni kell craftolni belőle jobb adottságokkal rendelkezőt, mert szerintem a tied nem túl acélos. Mi amúgy a 3. tálent rajta, ami nem látszik a képen?

A fegyver tálentnek nincs hatása a seeker sebzésére. Fordítva lehet, ha pl kompetens tálent van a fegyveren, akkor képzettség használata után egy ideig kapsz plusz sebzésnövelést, az is jó ha van.

Sniper:
M44, vagy CarbonM700-al sokkal nagyobbat fogsz tudni sebezni, semmint egy gyors SVD-vel.

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#36007) TommyS_27 válasza #35434496 (#35898) üzenetére


TommyS_27
senior tag

.

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/ltommys

(#36008) spooner81 válasza Anonymus23 (#36006) üzenetére


spooner81
csendes tag

Az M4-en a 3. talent a brutális ja és a sebzés az 15.4k. Ennél még nem találtam erősebbet. A tervrajz megvan csak nem pörgettem még egyet sem belőle de megteszem még ma. Köszönöm. :R :R

Uplay: runner671_HUN

(#36009) HKorn


HKorn
addikt

Én most épp 4 Striker 2 Nomád szettben vagyok, 133K eletro-val, elég jó, de legendary-n a healelés azért még mindig necces.

Gondolkodok rajta, hogy kell fegyverre a predatory talent is.

Run&Ride

(#36010) Lefty válasza HKorn (#36009) üzenetére


Lefty
addikt

Vagy SMG sustained talenttel 50% koruli alap chc-val.

(#36011) HKorn válasza Lefty (#36010) üzenetére


HKorn
addikt

Hmm, az se lehet rossz, de AR-t tobbet használok.

Run&Ride

(#36012) Snip3r_HUN válasza Lefty (#36010) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Nem a “self-preserved”-re gondoltál ? Mivel ez ad 3% gyógyulást crit-enként,a sustained 6%-ot de csak ha megölted az ellenfelet.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#36013) Lefty válasza Snip3r_HUN (#36012) üzenetére


Lefty
addikt

De-de bocsanat, koszi a javitast. Szoval AR melle masodlagosnak Predatorhoz szerintem jo mondjuk egy MP7 vagy MP5. Amikor ugy van elokapod az smg-t rasorozol a mobra es jon nemi heal, mert a fele kritelni fog jo esetben. Meg health on kill azert valmi cuccon legyen.

[ Szerkesztve ]

(#36014) Garsza válasza Lefty (#36013) üzenetére


Garsza
veterán

Szerintem nem ér semmit. Mert amíg megsorozod a mobot téged is lőnek. És nem gyógyít eleget hogy pluszban legyél. Főleg úgy hogy SMG vel relatíve közel kell lenned az adott mobhoz.

(#36015) Elims válasza arnikusz (#35986) üzenetére


Elims
veterán

De,olyan kemények! :-)

Honnan lehet szerezni/venni elektronikás ládát? :-o

Red: "Mindenki a saját lootját látja! Te nem látod az övét, ő sem a tiédet."

Köszi szépen!!

Woker: "...te nem érted."

Ez már a 2.(?) eset amikor ilyesmit írsz.
Szerintem olvasd el mégegyszer.Nincs benne erre a válasz
"...egy boss megölése után,ami cuccot elejt,azt mki felveheti vagy csak a legelső aki odaér?"

Nem akartam,hogy ha mondjuk egyetlen dolgot ad azt én vegyem fel a többiek előtt,de így,hogy mki kap vmit így nyugodtan rámegyek.Azt mondjuk sejtettem,hogy mki random-ot kap,nem egyformát. (Persze biztos vannak olyan küldetések ahol megvan fixre a cucc).

(#36016) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Azért baj az néha, hogy a fele ember az angol megfelelőjét írja a dolgoknak a többi meg magyarul. Néha én is pislogok. :DDD

(nekem angol)

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#36017) woker válasza Elims (#36015) üzenetére


woker
aktív tag

Talán azért írtam mert valóban ez a helyzet. :U

Idézek:
Az a loot ami PvE területen esik, az személyes, csak te veheted fel, legfeljebb utána megoszthatod azokkal akik a loot esésénél jelen voltak a csapatodban (ez a lehetőség csak egy órán át él a droptól számítva)

Azt, hiszem az, hogy "személyes" meg a "csak te veheted fel" az eléggé khm.. sejteti, hogy az csak neked szól és mindenki kap sajátot (amennyiben boss-ról van szó ugye) ;)

[ Szerkesztve ]

(#36018) arnikusz válasza Elims (#36015) üzenetére


arnikusz
veterán

A heal ládára gondoltam abból is arra ami a support station a képen jobb oldalt fent balról a harmadik.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#36019) Elims válasza s4hu|SyD^ (#36016) üzenetére


Elims
veterán

Én is néha pislogok,de örülök,hogy írják.Sok okosságot lehet megtudni.
+többen angolul játszátok a játékot és nekik az a természetes.
A lényeg,hogy írják a jövőben is. :-)
Én magyarul játszom és azt írom ami eszembe jut. :-)

Woker: :R :R

Arnikusz: Értem.Pont tegnap (legendary közben) cseréltem le a pulse-t a heal-re viszont a gurulós bombát (seeker mine?) már nem engedte erre a ládára.
?
Csak vmi pillanatnyi gond lehetett vagy nem lehet együtt a kettő?
A "super varázslatom" a mkit felkeltő akármi.
Lehet,hogy a három nem lehet együtt?

[ Szerkesztve ]

(#36020) HKorn válasza Lefty (#36013) üzenetére


HKorn
addikt

Vagy inkább berakok egy refreshed maszkot, s akkor a +30% heallel fullra tudom magam gyógyítani, így nyilván bukom a 15% health on killt, de predatory talenttel tudom kompenzálni

Run&Ride

(#36021) Snip3r_HUN válasza Elims (#36019) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Amíg feltöltődés alatt áll egy skill addig azt nem lehet lecserélni másikra (kivéve azt ami alapból T-re van téve,tehát a Recovery,- Tactical,- Survivor Link). Sajnos az is elég gyakori ha képzettséget akarsz használni de közben állapothatás ér (égés, robbanás, stb.) akkor az adott képzettség beragad. Ilyenkor általában csak az a megoldás hogy meghalsz és egy csapattár feléleszt.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#36022) Elims válasza Snip3r_HUN (#36021) üzenetére


Elims
veterán

Köszi!!! :-)

Megvettem azt a tűzfegyveres hátizsák tervrajzot 665 phoenix credit-ért.Kár volt. :-(
A nálam lévő őrszem döntése mindenben jobb.

(#36023) TommyS_27 válasza Elims (#36022) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Addig kell craftolni amig nem lesz jobb mint ami nálad van! Nem csak egy darabot lehet belőle csinálni.

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/ltommys

(#36024) Elims válasza TommyS_27 (#36023) üzenetére


Elims
veterán

Igen,ezt tudtam,de a tervrajz vásárlás után már a tárgykészítőnél vettem észre,hogy milyen hátizsákom van.
Az őrszem döntése hátizsákom páncélértéke+az egy nagy értéke is elég jó és a legfontosabb,hogy párban van vmivel (nem tudom hirtelen,hogy mivel),így nekem ez az arany hátizsák nem sokat ér,de később hátha jó lesz.
Vagy ha van vmi ötletetek már cserélem is le.. :-)

(#36025) szaszaboy0


szaszaboy0
tag

Van másnál is szerver hiba vagy csak nálam jelentkezik?

Üdv Szabi

(#36026) Lefty válasza HKorn (#36020) üzenetére


Lefty
addikt

Ez igy egyebkent ketsegkivul hatekonyabb.

(#36027) HKorn válasza Lefty (#36026) üzenetére


HKorn
addikt

Most egy 3 predator 3 strikert szettet próbáltam, elég jól olvadoztak tőle a mob urak, de predatory Talent kötelező hozzá.

Előtte mentem egy kört 3 predator 3 nomádban, az nem nagyon jött be.

Run&Ride

(#36028) micafighter válasza HKorn (#36027) üzenetére


micafighter
nagyúr

Mert a nomad 3as szett bónusz gyenge a többihez képest. A 2es bonusz jo PvE-re meg DZben a 4es bónusz is jo lehet.

[ Szerkesztve ]

(#36029) Krissz1983


Krissz1983
aktív tag

Aki a demage-re megy rá ajánlom próbálja ki a 3 predator 3 banshee kombót. +18% sebzés géppisztolyra és gépfegyverre.

Give them nothing but take from them everything

(#36030) Portász válasza s4hu|SyD^ (#36016) üzenetére


Portász
tag

+1
Hát igen Magyar nyelv alapból benne van a játékba és ez egy magyar fórum.
Persze lehet írni fehér oroszul is ,de minek .Én sem értem :F

(#36031) HKorn válasza Krissz1983 (#36029) üzenetére


HKorn
addikt

Az se rossz, próbáltam azt is, de ott az a baj, hogy a Banshee 2-es bónusza DZ-n kívül semmit nem ér, illetve a +10% sebzés is csak fedezéken kívüli targetekre jó. Plusz a striker 20% stability és +10% Ead-ja sokat számít sztem.

Run&Ride

(#36032) woker válasza Portász (#36030) üzenetére


woker
aktív tag

Mondjuk mert a magyar fordítás minősége a játékban finoman szólva is borzalmas, ráadásul van ahol totál mást ír a magyar verzió mint ahogy működik és ami az angol verzióban van (az egyik ilyen pl. az alpha 4-es bónuszának leírása).
Persze ebben benne van még a jó kis magyaros virtus, hogy hát én nem vagyok hajlandó angolul vagy bármilyen más idegennyelven beszélni (még akkor se ha éppen tud is az illető), csak hát ha kell valami ami magyarul nincs leírva akkor bizony fohászkodhatsz, hogy sikerült-e jó visszaferdítened magyarról angolra, hogy legyen esélyed megtalálni.

(#36033) HKorn válasza woker (#36032) üzenetére


HKorn
addikt

Nekem is magyar volt először mikor elindítottam a játékot, de amikor megláttam a talent leírásokat magyarul azonnal visszatettem angolra :D

Nem tudom, én világéletemben angolul játszottam a játékokkal, annyira 'idegen' a magyar fordítás. Mondjuk nincs gondom angollal beszéd szinten se, nyilván ez is benne van.

Run&Ride

(#36034) #18193920 válasza woker (#36032) üzenetére


#18193920
törölt tag

Teljesen megfelelő a magyar fordítás, hisz ez csak egy játék.
Mert hát mi történik akkor ha nem tökéletesen van fordítva a pl: alpha 4-es bónuszának a leírása?
Ja semmi :D
Nem feltétlenül a "magyaros virtus"-ról szól ez, sokan nem "matekozni" szeretnének, hanem "csak" egy jót játszani.
Magam is jobban szeretem (kedvelem), ha az anyanyelvemen szól hozzám a windows, android stb, és nem azért mert nem értem az egyéb nyelveket.
És ha már itt vagyunk és minden lehetőség adott miért ne tehetnénk ezt magyarul.
Persze ez "csak" az én véleményem.
:R

(#36035) #35434496


#35434496
törölt tag

Este kipróbálom a full sárga szettet. Reszkess dz jövök! :DDD

(#36036) woker válasza #18193920 (#36034) üzenetére


woker
aktív tag

Aha, tehát szerinted az teljesen rendben van, hogy a játék egyes helyeken nagyon durván félre van fordítva és teljesen mást mond mint ahogy működik? Az valóban segít abban, hogy könnyen és önfeledten szórakozz amikor mást csinál a program mint amit mond :C
Nem feltétlenül a "magyaros virtus"-ról szól ez, sokan nem "matekozni" szeretnének, hanem "csak" egy jót játszani.
Erre csak annyi lenne a válaszom, hogy mi van? Ha megerőltető idegennyelven olvasni akkor elég egyértelmű, hogy nem beszéled a nyelvet (nem mellesleg ez az egyik legócskább kifogások egyike, olyan jó kis mélymagyaros)...

(#36037) #18193920 válasza woker (#36036) üzenetére


#18193920
törölt tag

:R Köszönöm, hogy felnyitottad a szemem, én pedig azt hittem :R
Te ha te mondod akkor biztosan így van.
Köszönjük Emese, szaladj a helyedre és ülj le.

(#36038) Krissz1983 válasza Snip3r_HUN (#35998) üzenetére


Krissz1983
aktív tag

A videódon felbuzdulva Kipróbáltam a Famas-t.
Nagyon adja.
De segíts kérlek. Milyen kiegészítőket használsz a fegyveren csak mert nálam még úgy is eléggé szór hogy van rajta vissza rugást javító cucc. Bár tudom nálam konzolon nehezebb kordában tartani ezt az állatot.
Előre is köszönöm.

Give them nothing but take from them everything

(#36039) Portász válasza #18193920 (#36037) üzenetére


Portász
tag

+1
Nem azzal van a baj hogy valaki angol beállításokkal játszik ,hiszen mindenkinek megvan a joga hozzá hogy saját gépén ,saját játékán úgy játszik ahogy akar .Csak egymás segítése lehetőség szerint jobb lenne ,ha Magyarul lenne itt a fórumon ,szerintem

[ Szerkesztve ]

(#36040) HKorn válasza Krissz1983 (#36038) üzenetére


HKorn
addikt

Én is kipróbáltam de ugye modot nem tehetsz rá, különben bukod az extra sebzést, anélkül meg rángat mint a fene, szóval nekem nem jött be. Mondjuk én szeretem ha stabil az AR, könnyű M4-en is van +35% stability, alig moccan meg. :)

Run&Ride

(#36041) Portász válasza Portász (#36039) üzenetére


Portász
tag

Olvasgatom rendszeresen a fórumot .Megszeretném kérdezni ,hogy nagy általánosságban azért az elsődleges cél a fegyver sebzésének az ereje ? Sok hozzáoszlást látok ahol 20k alatt van a fegyver sebzés .
Én meg az ak-m sebzését próbálom belőni ( 24,7K ) ,hogy az jónak vagy közepesnek mondható .

(#36042) micafighter válasza #18193920 (#36034) üzenetére


micafighter
nagyúr

Amikor adott játék mechanika teljesen félre van forditva akkor igenis probléma a magyar nyelv. Akkor jön az angolul játszó magyar és elmagyarázza a magyarul játszó magyarnak, hogy adott dolog pontosan hogy müködik.

[ Szerkesztve ]

(#36043) #18193920 válasza micafighter (#36042) üzenetére


#18193920
törölt tag

Természetesen én ezt értem, de eddig semmilyen hátrányt nem tapasztaltam azzal kapcsolatban, hogy "csak" magyarul játszom.
Elég jól elvagyok vele, végigjátszottam, összegyűjtöttem amit lehetett.
Nem hinném, hogy olyan sokat veszít aki "mélymagyar" módra saját nyelvén szeretne játszani.
Nem én "hánytam" le a másikat emiatt, csak erre próbáltam reflektálni
:D

(#36044) Dendytv válasza Krissz1983 (#36038) üzenetére


Dendytv
senior tag

Én már egy jó ideje használom is először furcsa mert nehéz,de hidd el bele lehet szokni!

[ Szerkesztve ]

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#36045) Krissz1983 válasza HKorn (#36040) üzenetére


Krissz1983
aktív tag

Mivel a Famas-on amit használok kérlelhetetlen és fogékony telent-ek vannak ezért nekem közel kell menni az ellenfélhez ha igazán durván akarom aprítani 😁 így annyira nem számít a stabilitás. De érdekelne ő mit használ jó volt nézni mennyire stabil a kezében a fegyver.

Give them nothing but take from them everything

(#36046) micafighter válasza Krissz1983 (#36045) üzenetére


micafighter
nagyúr

Norecoilt ;] :DDD :DDD

(#36047) Krissz1983 válasza micafighter (#36046) üzenetére


Krissz1983
aktív tag

😂😂😂

Give them nothing but take from them everything

(#36048) #45997568 válasza Krissz1983 (#36038) üzenetére


#45997568
törölt tag

Ha nem felejtem el este megmutatom mi van nekem benne. Annak aki LVOA-C-rol vagy M4-rol valt annak nagy lesz a szoras erzese, nekem, aki eleg sokat hasznaltam 1.5-ben es akkor is 50m-ekrol kellet fejloveseket leadni vele mar csodalatos. Pl a kedvenc LVOA-C -m ladaban van, mert kell a nagy RPM (998 most) egy talent el csak az also, ettol fuggetlenul olvadnak a mobok, Legendary-n is igy hasznalom, igy kellemes az egyensuly a sebze, pontossag es a skillek kozott. Van hogy az 50m-nel messzeb levo mobokra is ezzel lovok, mesterloveszekre foleg.

(#36049) micafighter válasza Portász (#36039) üzenetére


micafighter
nagyúr

Nálam angol a játék, ennek ellenére amit tudok igyekszek itt magyarul írni, de ha valakinek veszem a fáradtságot hogy segítsek és van benne 2-3 angol szó, akkor azt hiszem joggal várhatom el az illetőtől hogy azt a 2-3 szót kigooglizza.

(#36050) Krissz1983


Krissz1983
aktív tag

Tegnap este próbáltam kis először a Bullfrogot 1.5 óta. ( Sniper videóján felbuzdulva) ahogy beléptem a dz-t rögtön írta hogy 200 méterre rugó van. Mondom hajrá 😀 oda értem látom három agent írtja a többit. Mondom fasza akkor irány tesztelni a fegyvert. Nem viccelek kb 1 perc alatt feküdt mind a három. Arghhh mondom király hát mekorra betyár leszek én itt. Este és kora éjjel így is ment minden. Ma reggel meló előtt mondom belépek kicsit írtok aztán jöhet a 12 órás műszak. Aha estem keltem mint állat annyi huszast összeszedtem hogy még lett a mai kávé pénzem.
Ez a rövid szösszenet csak arról szólt hogy nagyon nem mindegy milyen ellenfelek ellen játszol. Lehet bármilyen fasza a szetted ha olyanokkal hoz össze a sors akik legalább úgy vagy jobban játszanak mint te.

Give them nothing but take from them everything

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.