Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12051) Telda válasza daveoff (#12049) üzenetére


Telda
addikt

Akkor felőlem úgy marad :DDD .

(#12052) EnterR válasza Telda (#12048) üzenetére


EnterR
veterán

Remélem hamarosan, és elhagyja a BoO-t is. Úgyis mindig azért hisztizik, hogy kimehessen már. :DDD

PSN ID: marquuard

(#12053) Lefty válasza warcat (#12035) üzenetére


Lefty
addikt

A video reven szetneztem, szarasig van glitch-el a jatek. Ezekkel total telekuldheti magat az ember sarga cuccal meg PC-vel keves erofeszites mellett.

[ Szerkesztve ]

(#12054) RazoR


RazoR
veterán

Végre!!!

(#12055) Hocsika válasza RazoR (#12054) üzenetére


Hocsika
tag

:C :C :C

(#12056) LÁZ válasza ForRedGlory (#12041) üzenetére


LÁZ
addikt

akko jó mákod van, ha hardon sárgát potyogtat /nekem ott még sose dobott :( /, az még nem volt napi-ban nehezebb fokozaton, nem? mennyi a scavenginged?

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#12057) ForRedGlory válasza Lefty (#12053) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Kb ma 4.5 ora alatt jott 600+ alkatresz (loot szetszedessel), 1.3 millio kredit, 6 db sarga cucc (koztuk pl arany AK) es 60+ PC (na nem az utobbiert eri meg farmolni)

LAZ: 120% emlekeim szerint.

[ Szerkesztve ]

(#12058) RECSKA válasza ForRedGlory (#12057) üzenetére


RECSKA
veterán

Garsza 1 ora alatt 4 sargat kapott :)

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#12059) TTomax válasza ForRedGlory (#12057) üzenetére


TTomax
nagyúr

Az a baj azzal a bossal,hogy hiába dobhat sárgát az is maximum 30as... :(

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#12060) Garsza válasza RECSKA (#12058) üzenetére


Garsza
veterán

Igen És köztük 3 fegyver. :))

(#12061) Garsza


Garsza
veterán

(#12062) pzstm


pzstm
titán

ma este volt szerencsém egy amerikai úriemberrel DZ-zni matchmakingben, DZ-ben. Egy teljesen más élmény, mikor folyamatosan rogue az ember szinte :DDD :C
Csak hogy mindenki tudja magát hova tenni, hogy a 80-100 Rogue kill-től ne essen senki hanyatt :)

:R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#12063) tiv83us


tiv83us
veterán

(#12064) bombibmw válasza ScomComputer (#12014) üzenetére


bombibmw
veterán

Ott vagyok, híres vagyok! :DDD
Megvan a 30, mehetünk DZ-be, az igazi Blahára! :D

(#12065) Madoc


Madoc
veterán

Attól hogy nincsenek napi küldetések, a challange nehézségeknek mennie kéne vagy nem? Én ki se tudom választani.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#12066) #35434496 válasza bombibmw (#12064) üzenetére


#35434496
törölt tag

DZ-ben óvatosan Bombi! Tegnap Sniperrel és még két sráccal toltuk. Telelett a hàtizsák az egyik boss mission után erre ahogy lelőttük az utolsó embert 4 kinai vagy valami hasonló nyelven beszélő team megjelent és 5mp alatt ledaráltak minket. :(((

(#12067) FaTHI


FaTHI
őstag

Nálatok is folyton valami hibakóddal nem enged játszani? Néha beenged de, legtöbbször valami hbakódra hivatkozva szivat jó két napja!

[ Szerkesztve ]

(#12068) Maxtreme válasza #35434496 (#12066) üzenetére


Maxtreme
addikt

Velük mi is találkoztunk. Konkrétan hiába pumpáltunk beléjük rengeteg tárat, meg sem kottyant nekik. (még képzettséget sem nyomtak be)...
Pedig egyikünk sem gyenge.

(#12069) #35434496 válasza Maxtreme (#12068) üzenetére


#35434496
törölt tag

Mi utána kimentünk DZ-ből. Mondjuk nagy skera volt a kijáratig mert jöttek utánunk. :D Kièrve kijelentkeztünk majd újra vissza és szervertváltottunk. :K

(#12070) marilllyo


marilllyo
veterán

Nagyobb DZ szint nagyobb sebzéssel / élettel jár?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#12071) pzstm válasza marilllyo (#12070) üzenetére


pzstm
titán

nem. Semmi ilyennel nincs kapcsolatban a DZ szinted

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#12072) RazoR


RazoR
veterán

Ezt mégis hogy? Játékos szint 20-24 és egy 15-ös szedett le? :Y

(#12073) .LnB válasza RazoR (#12072) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ha leírnám még megsértődnél... :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#12074) Madoc


Madoc
veterán

A challange-ek mennek vagy azok sem?

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#12075) RazoR válasza .LnB (#12073) üzenetére


RazoR
veterán

Nem vagyok sértődős fajta... Hallgatlak! ;) Én azt nemértem, hogy hogyan kerül egy 15-ös player a 20-24-es szerverre?

[ Szerkesztve ]

(#12076) pzstm válasza Madoc (#12074) üzenetére


pzstm
titán

Természetesen, csak nincs daily challenge.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#12077) .LnB válasza RazoR (#12075) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én nem tudok arról, hogy szinthez lennének kötve a szerverek. Tuti ez? Itt írták páran, de hivatalos írás is van erről?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#12078) pzstm válasza .LnB (#12077) üzenetére


pzstm
titán

Most trollkodsz vagy komoly?:)

Természetesen bracketek vannak, ahol a kinti szint alapjan dob be emberekhez...ha Te 8-as vagy bemehetsz 30-asra is, ha legalabb egy 30-as haverod van, es kapun belepes utan DZ transfert csinálsz

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#12079) .LnB válasza pzstm (#12078) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem trollkodom, komolyan. Sose figyeltem. Vagy meghaltam, vagy megöltem. Sose néztem a szinteket.
szerk.: Valószínűleg azért nem vágtam mert én lvl30-ig nem DZ-ztem.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#12080) RECSKA válasza pzstm (#12078) üzenetére


RECSKA
veterán

Trollkodik. Remelem xD

Varom mar a holnap estet. Megnezzuk a patchet.

Ma estet a cuccok szetbontasanak szentelem. :) holnap este pedig kiprobaljuk az uj raid-et.

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#12081) oriic válasza RECSKA (#12080) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"uj raid-et."

Az incursion még mindig nem raid. :)

De hivatalos oldalon is olvasható.

"Is this equivalent to Raids?

PM: Raids are composed of multiple groups, so Incursions are not a raid in the MMO sense. Their difficulty, however, is comparable. Playing Falcon Lost in Challenge Mode will be extremely difficult, and will only be in reach of the best agents, using the right strategy and perfect coordination."

Live-Die-Respawn

(#12082) RazoR válasza pzstm (#12078) üzenetére


RazoR
veterán

Most akkor mi van? Eddig úgy tudtam, hogy csak a megfelelő szintű emberek mehetnek egy bracketban/szerveren (tökmindegy), hogy került a 20-24-esre egy 15-ös? Ki lehet ezt játszani valahogy vagy mi?

(#12083) pzstm válasza .LnB (#12079) üzenetére


pzstm
titán

Sejtettem, en sem.jártam egyik karakterrel sem DZ-ben LvL 30 előtt

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#12084) pzstm válasza RazoR (#12082) üzenetére


pzstm
titán

Ugyanúgy ahogyan en 9-eskent jartam a 30-ason. Ket haver 30-as bolt, beleptunk, de oket nem lattam, mashova dobta.

Group managementben ilyenkor mutatja, hogy van Daz transferre lehetoseged neved alatt. Rwnyomsz es ott teremsz.

25-os es 29-est lattunk a minap eppen ket 30-assal, de szerintem egy ido utan szervert valtottak 😁

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#12085) RECSKA válasza oriic (#12081) üzenetére


RECSKA
veterán

Felreertettem. De nem ez lesz, ahol 8an mehetunk majd?

Szerk : pzstm : vazz... A 8 fos dolog akkor mi volt? Nagyon felreertettem a dolgokat. De semmi baj, holnap majd tisztaba teszem :)

[ Szerkesztve ]

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#12086) pzstm válasza RECSKA (#12085) üzenetére


pzstm
titán

Incursionbe négyen lehet menni

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#12087) oriic válasza RECSKA (#12085) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Semmi hivatalos infó nem volt a 8 fős témával kapcsolatban. Emberek találgattak, hogy majd a raid 8 fős lesz.

Live-Die-Respawn

(#12088) daveoff válasza RazoR (#12082) üzenetére


daveoff
veterán

Szerintem szabadon mozoghatsz bárhol, szinttől függetlenül, nincs semmilyenen megkötés.

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#12089) vegitossj7


vegitossj7
addikt

Eközben a DZ: Try hard rogue.

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#12090) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Remélem javítják ezt a maszk bugot is, mert ennek így nem sok értelme van...

(#12091) RazoR válasza daveoff (#12088) üzenetére


RazoR
veterán

Ha nem a megadott szinten vagytok mindannyian a csapatodban akkor ha bementek dz-be szétdob titeket, írja is hogy rossz párosítás. Nem tudtam, hogy mégis lehet együtt menni így is, mindig tanul az ember valamit!

(#12092) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Azt lehet tudni, hogy mennyi a max DPS és Health érték a játékban? Utóbbinál valaki mintha 500k-t mondott volna.

Live-Die-Respawn

(#12093) pzstm válasza Maxtreme (#12090) üzenetére


pzstm
titán

elvileg javítják

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#12094) #35434496


#35434496
törölt tag

Kimentettem két sárga cuccot aztán jöttek a tegnapi "jó képességű csalók!" :(((
Siniper! Ugyan az a brigád volt mint tegnap 150 méterre voltam tőlük aztán 1 mp alatt ott termett mögöttem. Hallottam ahogyan röhögve beszélgetnek ezek Kínaiak. A leader neve Kil lFor Nothing!!!
Vigyázzatok velük mert csalnak és nem lehet őket megölni.

[ Szerkesztve ]

(#12095) vegitossj7 válasza #35434496 (#12094) üzenetére


vegitossj7
addikt

Ezért kell letiltani az orosz és ázsiai szervereket...

Így

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#12096) marilllyo


marilllyo
veterán

Kipörgettem egy vectort tegnap (asszem) Halálos és Ádáz talent-ekkel (medve meg kés a fejbe ikon. :DDD). Asszem mindkettő criticalt nyomat. Az jónak számít? Annyi, hogy mellé csak ~9k a sebzése.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#12097) RECSKA válasza #35434496 (#12094) üzenetére


RECSKA
veterán

Ne is mond...

4en voltunk, rankrontottak 2en. Lelottek. Visszamentunk. 3at nagynehezen lelottunk. A 4. Lelott mindenkit, majd eltunt a kamera elol ( pulse altal megjelelolve ) 1sec alatt. Teleportos kocsogok.

A masik : cloud valami nevvel. Egyedul manhunt. Gyerunk, kapjuk szet. Futunk fele, majd eltunik. 1 seccel kesobb 1 hitel hatba mindannyionkat... Oke... Visszamentunk, skill elnyomva, lojjuk 4en, es nem sebzodik. Meghaltunk. 1 perc mulva ismet ott voltunk, de ekkor sem sebzodik. Kiabrandito... Ilyenkor egy szervelvaltas megoldja, de tegnap pl 4. Szerveren zsinorba volt csiter rouge. Mindig a rouge-ok csalnak. Erdekes... Supply droppnal mi lesz? Ilyen teleportos, lelohetetlen f@szokkal lesz tele a dz... Elore felek...

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#12098) oriic válasza RECSKA (#12097) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Sajnos egyes embereken szinte biztos hogy ez lesz a mókája majd hogy a supply dropot cheattel szerzik majd meg. :(

(#12095) vegitossj7
Ez okos dolog, megy majd összefoglalóba. (készül már a friss. :D )

Live-Die-Respawn

(#12099) kovsol válasza vegitossj7 (#12050) üzenetére


kovsol
titán

Köszi a kimerítő választ :)

May the Force be with you!

(#12100) Zolix64 válasza RECSKA (#12097) üzenetére


Zolix64
tag

Mi is belefutottunk tegnap, elkezdtük szidni mint a bokrot, aztán írta chat-be, hogy ő is magyar :D . Utána mellénk csapódott, követett minket, kicsit kifaggattuk a csalásról. 6k forintért vette és azért one hit-el, mert fel tudja tolni a firerate-et 1 millióra, így 171 millió a DPS-e :DDD . Az este fénypontja az volt, mikor összecsapott egy másik csalóval :P.

UplayID: Z0lix

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.