Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20001) Lefty válasza arnikusz (#20000) üzenetére


Lefty
addikt

Az a 230-as dz bracket azert kellemes kikapcsolodas lesz ugy erzem.

(#20002) norti válasza morfondőr (#19997) üzenetére


norti
addikt

Gamesrocket megbízható!

(#20003) velizare válasza arnikusz (#20000) üzenetére


velizare
nagyúr

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#20004) #35434496 válasza morfondőr (#19997) üzenetére


#35434496
törölt tag

Na szèp. Èn mèg ott vettem 7900huf èrt.

(#20005) Anonymus23 válasza bombibmw (#19996) üzenetére


Anonymus23
veterán

Most a G2A (de itt ugye plusz ha kell akkor a védelem 1 EUR, plusz PP díj), de 2 napja még 24 EUR alatt volt, egy hete meg 21 EUR környékén.
Szerintem pár nap múlva megint elkezd lefelé menni.
Ha most meg akarod venni, akkor a legjobb az eredeti Uplay-en, 39,99 és venni hozzá (már ha van 100 uplay pontod) 20%-os kupont. Ez így 32 EUR bruttó.

Nekem sikerült aránylag olcsón, ahogy elkezdett felfelé menni az ára, megvettem :)

;) - The Power of the Light Side

(#20006) morfondőr válasza Anonymus23 (#20005) üzenetére


morfondőr
őstag

Az előbb írtam, hogy G2A-n out of stock! :DDD
[kép]

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#20007) RichieTri válasza #35434496 (#19998) üzenetére


RichieTri
senior tag

én azért vigyáznék a G2A-val

live:RichieTriH , origin:RichieTriH , uplay:RichieTri

(#20008) #35434496 válasza RichieTri (#20007) üzenetére


#35434496
törölt tag

Mivel a tranzakciót tudom igazolni így perelni tudok ha gond van. Egy jó ügyvèddel sok Division àrát vissza tudom perelni.

(#20009) pzstm válasza pzstm (#19562) üzenetére


pzstm
titán

sajnos minden túl jól megy, és nem lesz lehetőségem streamelni holnap, hanem csak csütörtökön napközben és/vagy este. (irodámat Balatonra áthelyeztem úgy döntöttem :DDD )

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#20010) Raulblanco07 válasza arnikusz (#20000) üzenetére


Raulblanco07
aktív tag

The new gear sets are guaranteed to drop in darkzone bracket 230+

A DZ még mindig a leggyorsabb fejlődési mód marad, a világ újra megmenekült az unalmas pve farmolástól, éljen!

(#20011) Raulblanco07


Raulblanco07
aktív tag

Tegnap láttunk egy srácot, valószínűleg 100+% exotic resist volt rajta, suicidebomber néven futott.
DZ 6 cleanereknél voltunk, kijött az egyik nagydarab lángszórós, a srác odament szembe vele, kapta a tüzet az arcába, állt benne vagy 3-4 másodpercig, mikor kijött még mindig rajta volt az overheal, kb semmit nem sebződött.
Akkor mondta brownage hogy valószínűleg van 100% exotic resistje, szóval rálőttem a sticky bombát és valóban, nem sebződött attól sem. A golyó azért fogta, az össze vissza pvp közben korábban láttuk meghalni.
Így utólag már érthető volt a neve, így maga alá lőheti a sticky-t közelharcban, ő nem sebződik, ez néha hasznos, aznap pont meghaltam így 1 vs 1, hogy én is, a rugó is alig éltünk, magamalá lőttem és mindketten felrobbantunk, én nem rugóként úgyis hamarabb visszaértem a lootjáért.

Másik eset, midtownhoz mentünk, volt ott egy 4 fős banda, gondoltuk lelőjjük őket egy kis plusz lootért, erre ők lettek rugók, az első hamar megfeküdt, 1 azonnal menekülőre is fogta, azt elkezdtem üldözni, nem ám elfutunk, a többiek elboldogulnak 3 vs 2-ben hátul, érthető hogy miért menekült a srác, kidobott egy final measure 240-es térdvédőt és maszkot is, de nem akármilyet, extract után vettem is fel mindkettőt az első karimon, mert mindkettő jobb volt mint az éppen használtak.

Ill. tegnap összefutottunk egy klasszikus falon átlövő hackerrel.

[ Szerkesztve ]

(#20012) oriic válasza Lefty (#19995) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Gondolom a szokásos. 9-12-ig.

Live-Die-Respawn

(#20013) arnikusz válasza Raulblanco07 (#20011) üzenetére


arnikusz
veterán

Egy négyes bandát tegnap nem szedett le valaki 21-22 között, az egyik mekegett mint a kecske és egy más után dobálták maguk mögé az elektromos tureteket?

Akkor tegnap Végső nap lehetett, mert a supply-s Nomádok mellett a lángszórós Boss nekem is Dobott egy 240-es Végső térdvédőt mikor délelőtt üldözés közben belebotlottunk, de mellette egyfolytában M870-eseket dobáltak, este meg AUG-okat.

Kérdés:
Érdemes -e még a DZ03- első Hullám M1A-át megvenni ( a mostani 182-es és még 77 és 2/3-on állok)
Az biztos, hogy a 80 kell.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#20014) norti válasza arnikusz (#20013) üzenetére


norti
addikt

Egyik kész fegyvert sem érdemes a héten megvenni ott, max. a LVOA-C tervrajzot.

(#20015) RECSKA válasza norti (#20014) üzenetére


RECSKA
veterán

Jaja, azt megszereztem.

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#20016) arnikusz válasza norti (#20014) üzenetére


arnikusz
veterán

Köszönöm szépen. :)
Akkor marad a gyűjtögetés.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#20017) kovimester válasza Raulblanco07 (#20010) üzenetére


kovimester
aktív tag

Plusz hála égnek a sok noob rigo sas oda fog menni azt a 231- DZ üres lesz

(#20018) Anonymus23 válasza morfondőr (#20006) üzenetére


Anonymus23
veterán

Tudom, de mivel egy bolhapiac, gyakorlatilag akármikor lehet belőle megint "készleten...."
Másrészt meg írtam is, hogy szinte semmivel sem olcsóbb jelenleg mint az ubis, a uplay pontos kedvezménnyel. Ha mindig csak ennyi lenne pl a G2A-s ár és az "eredeti" között, akkor biztos mindenki uplayen költene.

;) - The Power of the Light Side

(#20019) LÁZ válasza RECSKA (#20015) üzenetére


LÁZ
addikt

privát :D

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#20020) Brownage válasza Raulblanco07 (#20010) üzenetére


Brownage
tag

Én azért önmagában a pve-t nem temetném/ítélném el ennyire :)

Ami unalmas, az az ismert DZ mapen lévő 3 pont körkörös farmolása. Na az tényleg hányás, és kurva lassú is a fejlődés, gyűjtés, minden.

Helyén kell kezelni a dolgot. Jelenleg a DZ, az pvp-ben élvezetes, pve-ben csak bosszúságot okoz, aki nem szeret pvpzni.

Viszont jelenleg nem igazán van más alternatívája a pve-re vágyóknak. Lehet ezt a HVT-t tolni, de az meg inkább a hétvégi hobby játékosoknak lett kitalálva, akiknek nincs sok idejük játszani a játékkal és belépve letolnak pár ilyet aztán örülnek neki. Aki sokat játszik, annak ez a HVT rendszer gyenge tartalom. Főleg, hogy kellő jutalmat se kapsz mert csak lone start dobál.

A két incursionbe én mindig szívesen jártam. Sok kritika érte a Falcont, de eleinte letolni párszor igenis kihívásnak számított, én szémély szerint élveztem. Csakhogy ez sem elegendő PvE tartalom napi szinten. Hisz lemész 1-2-3x egy héten, de minek farmold ugyanazt folyton?

Az Underground reményeim szerint nagy hiánypótló lesz és bízzunk benne, hogy nyújt elég élvezetet. Hisz alapvetően az NPC-ket halomra öldösni jó móka. Mindezt random map-en tenni, folyton neves bossokkal találkozni tök jól hangzik. A DZ-nek a hibája éppen az, hogy még ha lenne is külön PvE only DZ, akkor is csukott szemmel is ismerjük már a map-et, unalmas ugyanazokat a pontokat várni, hogy mikor jelenik meg az egyik, odamenni, kiírtani. Főleg, hogy sajnos a 201+ DZ-t nem úgy csinálták meg, ahogy szerintem sokkal élvezetesebb lenne, hogy az egész DZ1-6-ig ugyanúgy 34-esek lennének. Így aki a legjobb 240-es cuccokat szeretné farmolni, az nem 3 nyomorék landmark közt (Qbuilding-Midtown-Pit) + 2 földalatti boss +a fertőzött terület közt rohangál, hanem az egész térképet ki lehetne használni.

PvP is sokkal mókásabb lenne, mert nem az lenne, mint most, hogy a 4 fős gankerek DZ1-ben szopatják ugyanúgy a szóló játékosokat, így mi mindig fast travelelhetünk le dz1-be megölni őket.

Szóval talán az Underground ad kellő játékélményt a PvE részhez, ami egyébként élvezetes, ha nem 326-odszor mész aznap vissza midtownhoz, hanem haladsz előre az alagútban :)

(#20021) Kopasz112


Kopasz112
csendes újonc

Sziasztok

pár napja végre letelt a tiltásom és visszatérhettem a játékba. Nem sok időm volt játszani, de amit lehetett kihasználtam. Sajnos a reklamáló leveleim nem igen értek célba, sőt az utolsóra lassan 1,5 hete válasz sem jött..... lehet nem kellett volna a csalók elleni szar fellépésüket sértegetni, de nem bírtam magammal.

Így viszont továbbra sem kaptam érdemi választ, hogy miért pihentettek és most nagy dilemmában vagyok. Szeretnék tovább játszani és az új DLC-t is ki akarom próbálni így az SP vételén gondolkodom, de félek, hogy újra kivágnak valami mondva csinált ürüggyel és bukom annak az árát is.

Addig is viszont még nem döntöm el, hogy kockáztatom-e a pénzemet szeretném kicsit a karakteremet egyenesbe hozni. Jellemzően eddig csak egyedül játszottam ezért a csapatjátékról nem sok tapasztalatom van, de most már jó lenne társakkal is menni hátha sikerülne fejlődnöm. Akinek lenne ideje és türelme segíteni egy kicsit a karakter fejlesztésben az kérem szóljon. Jelenleg 150/180/21 a statom. DZ-ben 53-as szintig tudtam elszenvedni. Az ingyenes kiegészítők egyikét sem teljesítettem még egyszer sem és DZ 5-6-ot is csak rohanva tudtam eddig szemlélni:)

Ja de van már pozitív élményem és fejlődésem is..... tegnap kiderült, hogy vannak nálam gyengébbek is DZ-ben....... párban jártak a drágák és amikor csak összefutottunk megpróbáltak leszedni, egy drop nyitásakor össze is jött nekik, de a többi találkozáskor fektettem őket.

(#20022) duvi válasza Kopasz112 (#20021) üzenetére


duvi
nagyúr

Szia!

Gyere fel a Ph Division Discord csatornájára. Itt mindig találsz társaságot. Beírod chatbe, hogy mire keresel társakat, vagy bejelentkezel más invitálására. Innen tudod letölteni a Discord kliensét.

(#20023) Anonymus23 válasza Kopasz112 (#20021) üzenetére


Anonymus23
veterán

Ez amúgy melyik DZ? 201 alatti vagy 201+?

;) - The Power of the Light Side

(#20024) Kopasz112 válasza Anonymus23 (#20023) üzenetére


Kopasz112
csendes újonc

201 alatti, azt hiszem a mostani cuccom amivel nem fekszem instant az 189-es. Alig van rendes cuccom, van pár 204-es és talán egy 214-es, de használhatatlanok csak nem törtem még be.

(#20025) vtomi2


vtomi2
őstag

Sziasztok!

Gondolkozom, hogy beruházok erre a játékra, de mostanság elég sok rosszat olvastam róla. Még mindíg megvennétek, egyáltalán van értelme csak az alapjátékot megvenni, vagy inkább season passal együtt?

(#20026) velizare válasza vtomi2 (#20025) üzenetére


velizare
nagyúr

ha mégegyszer óvodás lennék ennyi ésszel, akkor is megvenném.
de a játék nem jött be mindenkinek, ezért elsőre szerintem ne vedd meg a season passt hozzá. az elején úgyis van 30 szintnyi szintezés, azalatt eldöntheted, megveszed-e az undergroundot, vagy sem. meg addigra meg is tudjuk mondani, hogy sikerült.
discord ajánlott.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#20027) duvi válasza vtomi2 (#20025) üzenetére


duvi
nagyúr

Szia!

Szerintem (a hibái ellenére is) kimondottan jó játék és érdemes megvenni. Ha belefér, akkor SP-al együtt (Gold csomag). Több száz (400+) órám van a Divisionben, ezért ár/érték arányban is nagyon jól teljesít.
"...mostanság elég sok rosszat olvastam róla" Pont fordítva van. Mostanra nagyjából megfékezték a menet közben kialakult csaláshullámot. Az ingyenes tartalmi bővítésekkel sokat fejlődött a játék és a holnap érkező DLC-vel ismét bővülni fog a repertoár. Ezektől függetlenül - mint minden játékban - itt is előfordulnak bugok és problémák, de az összkép (számomra) mindenképpen pozitív :K

(#20028) vegitossj7 válasza vtomi2 (#20025) üzenetére


vegitossj7
addikt

Várj vele 1/fél évet...

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#20029) RECSKA válasza vegitossj7 (#20028) üzenetére


RECSKA
veterán

Rogton 2ot. Addigra leallitjak a szervereket is xD

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#20030) vendingo válasza vtomi2 (#20025) üzenetére


vendingo
veterán

Hogy ne csak jókat mondjanak.
Én megvettem, 1 hónap és ~100 óra után annyira meguntam, hogy semmi ingerem arra, hogy újabb percet töltsek a játékkal, számomra baromi unalmas, monoton.
Az alatt a 100 óra alatt egész jókat szórakoztam, de azért bosszankodtam is.
Én nem venném meg még egyszer az tuti.

Ha megveszed, szerintem első körben season pass nélkül vedd, mert ha neked se jön be, akkor csak kidobott pénz.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#20031) arnikusz válasza vtomi2 (#20025) üzenetére


arnikusz
veterán

Saját véleményem alapján a Season Passal együtt venném meg.

Láttam kint alap 10-es szinttel, vagy az alatt szaladgáló játékosokat is és még jön két kiegészítő az év során.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#20032) bunfi válasza vtomi2 (#20025) üzenetére


bunfi
őstag

Ha csak játszani akarsz, nem foglalkozol a fórumokkal és emellett nem zavar, hogy az endgame annyiban merül ki, hogy legyél a világ legnagyobb görénye a DZ-ben, akkor mindenképpen. Bár én még megvárnám a holnap-holnaputáni napot, hogy mi lesz az 1.3 visszhangja.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#20033) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Weapon balance in update 1.3

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#20034) RECSKA válasza Snip3r_HUN (#20033) üzenetére


RECSKA
veterán

Koszi!

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#20035) arnikusz válasza Snip3r_HUN (#20033) üzenetére


arnikusz
veterán

A Showstopper-re nagyon kíváncsi vagyok, eddig a Sasg és M870 nem jött be, de esett tegnap egy M870 a DZ-ben jó talentekkel az egyik brutal, azt megtartottam, hátha a csatornába jó lesz.

Az M1A esetében máshol azt írták, hogy nem nyúlnak hozzá, de majd kiderül annak fényében, hogy a Remington halasztásra került.

Viszont a videókban észrevettétek,hogy az ammo kapacitás 1000 alatt volt és az egyikben a kishölgy kézifegyverrel dolgozott, mert a másik kettő üres volt.
Ágyő police backpack-lonestar-striker mellény kombó?

Egy még nem világos, hogy az Undergroundba 0 szintről indulunk majd?

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#20036) Raulblanco07 válasza bunfi (#20032) üzenetére


Raulblanco07
aktív tag

Ne vedd sértésnek, de tényleg vicces ezt olvasni: hogy legyél a világ legnagyobb görénye a DZ-ben attól, aki köztudottan az egyetlen magyar akit a DZ-ben játékosokat csalással gyilkolás miatt bannoltak.

(#20037) sith7 válasza bunfi (#20032) üzenetére


sith7
nagyúr

az endgame annyiban merül ki, hogy legyél a világ legnagyobb görénye a DZ-ben

:C
Csodálatos ... eddig csak igénytelenek voltunk, most már görények is ... mi lesz a következő ?

(#20038) NomadND1 válasza sith7 (#20037) üzenetére


NomadND1
senior tag

Infidels :DDD

(#20039) bunfi válasza Raulblanco07 (#20036) üzenetére


bunfi
őstag

Csalással gyilkolt? Köztudottan? Olvassál vissza és ne állíts valótlanságokat. Főleg annak tekintetében ne, hogy esetleg akkor jelenthetnéd ki biztosan, ha a Ubi kiadna ilyen infót. De nem teszi, mivel egyébként is külső cég végez statisztikai elemzést. Nomeg, magát az Ubit SEM ZAVARTA, hogy a pc-s játékosbázis nagy része szépen lassan csaló lesz. Mert ha zavarta volna, akkor nem csak azután lépett volna érdemben valamit, hogy élő adásban megbaszarintották jazz zenész barátunkat. Egyébként vicces volt, hogy utána már csak xboxról streamelt :D

De egyébként a kijelentésem pedig igaz, a DZ arra épül, hogy kihozza az emberekből a legrosszabbat. De ezt már próbáltam megértetni egy párszor, de sajnos semmi foganatja nem volt, felesleges magyaráznom megint.

(#20037) sith7 Ebben nem volt semmi személyeskedés, kérlek ne lásd bele azt ami nincs. Egyébként pár hete játszottunk együtt és amikor jött egy csapat gyökér az extraction után, majd hátbalőttek minket és utána elfutottak nem nagyon vitatkoztál Anonymousszal, mikor "méltatta" őket ezért.

[ Szerkesztve ]

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#20040) sith7 válasza NomadND1 (#20038) üzenetére


sith7
nagyúr

az se rossz :D

(#20041) Raulblanco07 válasza bunfi (#20039) üzenetére


Raulblanco07
aktív tag

Te vallottad be, hogy egy sráccal mentél, aki csalással gyilkolt, "mert meg akartad érteni miért teszi" persze persze, mikor rugó vagyok én is csak meg akarom érteni miért menekülnek el a játékosok, és nem az ingyen loot kell, ahogyan biztosan neked sem az ingyen credit és ingyen pénz, még a télapóban is hiszek szóval a Te meséd is hihető volt :)
A fél DZ csalt akkoriban, bementél a sráchoz és mentél vele Te is az ingyen credit és xp miatt.
Aztán persze utána már itt okoskodsz, hogy görények azok akik a szabályokat betartva pvp-znek, de akkor is Te vagy az akit csalás miatt kitiltottak, szóval a görény jelző innen egyedül rád mondható, nem arra aki szabályosan pvp-zik.

(#20042) sith7 válasza bunfi (#20039) üzenetére


sith7
nagyúr

hogy az endgame annyiban merül ki, hogy legyél a világ legnagyobb görénye a DZ-ben,

Voltam, vagyok is DZ - ben, de nem azért, hogy görény legyek

Igen, egyetértettem vele, hogy a hátulról való lelövéshez nem kell nagy skill, de ettől még nem ez az endgame a játékban, legalábbis nem mindenkinek, ... nekem tuti nem :U

(#20043) bunfi válasza Raulblanco07 (#20041) üzenetére


bunfi
őstag

És meg is értettem. Azért csal(t), mert megteheti következmények nélkül, legalábbis akkor még. Amikor elmeséled, hogy hány embert öltél le, robbantottál fel az ugyanerről szól. Megteszed, mert megteheted. Szarsz rá, hogy ők szerettek-e volna veled pvpzni vagy nem. A dzben nincsenek szabályok, se keretek, se kötelező erkölcsök, vagy moralitás, mint ahogy másokat megtámadni sem kötelező. Innentől nem értem miről beszélsz a szabályosan alatt.

(#20042) sith7 Voltam, vagyok is DZ - ben, de nem azért, hogy görény legyek :R :R

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#20044) TommyS_27 válasza bunfi (#20032) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Attól még, hogy balf.sz vagy egy játékban a többi embernek nem kell útálnia azt. (Én nem tudok Fifázni mégsem offolom tele baromsággal a Fifa topicot) De azt sem veszed észre, hogy hiába fikázod itt 0-24-ben a játékot így is sokan vannak akik szeretik a hibái ellenére. Már ne is haragudj de nem sok intelligenciára vall az általánosításod miszerint aki pvp-zik az szemét, barom stb.
Szerintem Te egy nagyon toxic emberke vagy és nem veszed észre, hogy magadat járatod le nem a játékot. De egy valamit elértél, kb mindenki hülyének néz.

Ui:
Bocsi a többiektől! Nem szeretem az ilyen cicaharcot de ez már kikívánkozott.

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/ltommys

(#20045) Raulblanco07 válasza sith7 (#20042) üzenetére


Raulblanco07
aktív tag

Nem az Ő hibája, hogy hátba tudott lőni.
Kérdés persze mi volt. Extractoltok, jöttek játékosok akiket nem láttatok, vagy már eleve ott voltak csak vártak.

Ha úgy jöttek, hogy nem vettétek észre őket, az nem az ő hibája. Mi is ha extractolunk, figyeljük a bejáratokat, és beszélünk, ha valaki lát valakit, akkor figyelünk jöhetnek-e többen, pulse megy folyamatosan, lássuk ha jön valaki.

Ha ott voltak, akkor pedig mérlegelni kell. Ha ott vagyok egy 4-es csapattal és az ellenfél is 4-en van, vagy lelövöm őket, vagy hagyom hogy extractoljon és majd utána mi, vagy elmegyek onnan, de elsőként odamenni extractolni nem fogok, az hátrány. Hagyni őket extractolni sem jó, mert utána ott van loot nélkül szóval nulla bukóval szemben veled tele loottal, és még sejtheti is hogy beszari vagyok amiért hagytam őt extractolni, vagyis nem mertem megelőzni, elsőként lépni, mert féltem hogy megtámad.
Én lelőném ha odajönne egy banda ahol mi is extractolunk.

Persze a lényeg hogy nem szabad megállni, folyamatosan futni kell, egyszerre max 1 rakja fel a cuccot ha vannak ott többen, szóval sticky-t kerülni, overheal legyen rajtad, ilyen apróságok. Nagyjából lehet sejteni, hogy mikor kell harca számítani és mikor nem. Persze vannak meglepetések, én is szoktam úgy támadni 4 vs 1-ben hogy tudom hogy meghalok, de azért hátha egyet lelövök előtte :)
Pl hétvégén rugók voltunk, megöltünk 4 exrugót akin lejárt a timer és nagy volt a szájuk, viszont jöttek ránk vagy 8-an, esélytelen volt. Ebből a 8-ból 2 vicces fiú elkezdett minket szídni, meg szórakoztak, valami olyasmit mondott hogy béna rugók után jól esik a bor, mondtam a többieknek hogy menjenek arrébb, egyedül legyek csak rugó, alájuk lőttem a sticky-t és megis feküdt a boros gyerek, 8 vs 1-ben nem számított rá, persze azonnal halott voltam, de jól esett megkérdezni utána hogy hogy izlett a borod :)

Másik eset amikor csak kijöttem checkpointból, belépés, első pár mp bent, erre jön 2 srác, és szórakoznak velem, alám lőtték egymás után a vakítós sticky-t, mert attól nem lesznek rugók, közben jól szórakoztak. Én meg visszalőttem alájuk a saját BFB stickymet, le is térdelt mindkettő, illetve mondtam nekik még hogy így kell csinálni látod, nem buzulunk a vakítós szarral, szerintem ők sem várták ezt 2 vs 1-ben.

Lényeg a lényeg, felesleges várnod, hogy udvariasan megkérdezze, készen vagy-e a harcra, kezdhet-e lőni téged, abból indulj ki ha játékos van a közeledben, hogy lőni fog és készülj rá.

(#20046) Raulblanco07 válasza bunfi (#20043) üzenetére


Raulblanco07
aktív tag

Igen, ismerem ezt a hülyeségedet is, szerinted a csaló és a rugó egy kategória.
Nem, a rugó, az szabályosan a játék adta lehetőségek szerint játssza a játékot, ahogy a fejlesztők kitalálták és szeretnék, hiszen ebben az irányba tettek változtatásokat annó: rugóként halál kevesebb xp és pénz veszteség, rugó megölése több jutalom, levágható kötél, hosszabb depart time.
A fejlesztők azt szeretnék, hogy legyenek rugók a játékban. Sokan beszariak, félnek xp-t és pénzt veszteni, ezért nem lesznek sosem azok, de legalább sokan ha rugót látnak már rámennek, az is valami. Nem kell mindenkinek rugónak lenni, de ha valaki már rámegy és ha rugót lát megtámadja, azt már értékelem.
Aki rugó, az az égvilágon semmi rosszat nem csinál, csak játssza a játékot ahogy az ki lett találva.

A falon keresztül lelövős hacker dolog, ami miatt téged is bannoltak, az nem ez a kategória.

[ Szerkesztve ]

(#20047) sith7 válasza Raulblanco07 (#20045) üzenetére


sith7
nagyúr

őszintén ?
fogalmam sincs már, hogy mi volt a szituáció, este 1/2 9 - 9 előtt nem nagyon tudok leülni, munka + 2 gyerek lefáraszt rendesen ... van amikor 2 gyufaszállal van már kitámasztva a szemem, hogy lássak is valamit, és örülök, ha el is találom a mob - ot.

(#20048) bunfi válasza Raulblanco07 (#20046) üzenetére


bunfi
őstag

Nem egy kategória, egy motiváció. A kettő nem ugyanaz. Egyébként én tisztában vagyok vele, hogy ezt szeretnék a kedves fejlesztők, meg is van róla a véleményem. Ezért maradt még mindig a DZ a legidőhatékonyabb formája a farmolásnak.

Egyébként meg aki arra hajt, hogy meglegyen a kredit és a szint a kibaszott AUG blueprintre, hogy végre ő is haladjon előre vagy épp nem a mások kárán nyerészkedés a zsánere [link], az miért lenne beszari? Bár szépen bebizonyítottad Sithnek is, hogy az ő hibája, hogy lelőtték.

Nagyon fura, hogy te jobban tudod, hogy engem miért bannoltak ki, miközben még én sem tudom biztosan az okát, pedig nem nyughattam és mégis felvettem a kapcsolatot annó a supporttal.

[ Szerkesztve ]

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#20049) NomadND1


NomadND1
senior tag

A DZ úgy jó ahogy van. A sok csalót tényleg ki kellene bni onnan, de maga az alapötlet hibátlan. A megvalósítás kicsit hülyén van megoldva ( ez főleg játékosa válogatja), mert ha rugót üldöztök, akkor simán lehet belőled is, mert valami idióta belefut a lövéses útjába és máris üldözőből üldözött leszel. Tegnap pont ez volt, de volt egy normális csapat és mondták, hogy 19 másodperccel nem ölnek meg senkit, mert mindenki tudja miért van. Aztán ott a másik oldal, aki örül neki mert direkt erre játszik.
Ha ezt tudnák javítani (pl. az üldözőket egy csoportba tenné, vagy rugó közelharcnál nem lehetnél rugó) már jobb lenne.
Jelen állapotában tök para a DZ, főleg extract esetében és szerintem ez így van jól.

(#20050) Anonymus23 válasza bunfi (#20043) üzenetére


Anonymus23
veterán

Amikor elmeséled, hogy hány embert öltél le, robbantottál fel az ugyanerről szól. Megteszed, mert megteheted. Szarsz rá, hogy ők szerettek-e volna veled pvpzni vagy nem. A dzben nincsenek szabályok, se keretek, se kötelező erkölcsök, vagy moralitás, mint ahogy másokat megtámadni sem kötelező. Innentől nem értem miről beszélsz a szabályosan alatt.

Ezzel alapvetően egyetértek, sokan nem teszik meg azt, amit a való életben sem tennének meg, és van akinek ez nem akadály. A jelenlegi PvP koncepció nem támogatja ezt, ha valaki komolyan fejlődni akar, akkor lő boldog-boldogtalanra, főleg boldogra (örül, mert esett neki jó loot) akikből boldogtalanok lesznek (nem tudta, hogy neked gyűjtötte a jó lootot).

Azaz aki fejlődni akar gyorsan, akkor vagy levetkőzi a gátlásait, vagy eleve nincs is neki (túl sok).
Pl nekem tegnapra lett meg olyan DPS gearem (még mindig 222-es 262/356/15/75%) amivel már rá lehet menni egy 4-es rugó bandára, és ha nem egyedül teszem ezt meg, akkor 1v1-ben vagy 1v2-ben is van még esélyem (mivel noob vagyok és öreg, persze 1v4-ben semmi).
Mások meg már hetek óta 228-ban rohangálnak, nem irigylem tőlük, de ha valaki fejlődni akar, akkor DZ, mert normális loot csak ott esik, vagy CS+Falcon Challenge, de azt meg csak normális gearrel lehet megcsinálni... Szóval a kör bezárult.
Mondjuk a rugók sem zöld cuccal tele zsákkal szoktak elindulni, hanem amit "összeszednek" útközben, így nekik komoly veszíteni valójuk nincs. XP vagy pénz, esetleg kulcs? Ugyan már a következő manhunttal visszahozzák.

Rugózásból nekem normális cucc még sosem esett, nem azért mert nem lehetett volna, hanem mindig később értem oda, és a társak már felszedték a jó cuccot :DDD

(#20049) Sárkányvölgy

Viszont amikor már 5x lelőtték, és vitték a jó lootodat, amivel tudtál volna fejlődni, akkor már nem akkora öröm. De fejlődni meg igazán csak ott tudsz, szóval a ritkábban és egyedül játszóknak nem egy álom a DZ, mondom ezt 600+ órával, nem feltétlenül magamról beszélek.

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.